• Shitet

  Shitet

  telefoni esht ne gjendje shum te mir , ka nje performanc majt te mir po ashtu mban baterin mjaft gjat per qmim mund te diskutojm

  50 €
  Prizren
  9 dhjetor 16:16
 • Shes tel alcatel

  Shes tel alcatel

  Shes telefon alcatel esht me 2 karta i rregull punon mir ska defekt esht i rujshe nuk esht i perdort prej gjermanie ka ardh gjmimin 70 euro nr 044 229 448

  70 €
  Gjilan
  7 dhjetor 17:26
 • motorolla

  motorolla

  10 km funksion komplet me adapter

  50 €
  Mitrovicë
  7 dhjetor 10:27
 • Alcatel Pixi 4-4 4034D Black

  Alcatel Pixi 4-4 4034D Black

  TEL...ESHTE I RI.....Kamra para e mbrapa...PA aksesore....

  45 €
  Elbasan
  4 dhjetor 22:16
 • Alcatel

  Alcatel

  Me dy karta sim Gjendja prefekte

  40 €
  Korçë
  4 dhjetor 17:26
 • Alcatel

  Alcatel

  Me dy karta sim Gjendja prefekte

  40 €
  Korçë
  4 dhjetor 17:26
 • Okazion alcatel idol 3

  Okazion alcatel idol 3

  Shitet Alcatel idol 3 ram 2Gb memoria 32Gb dual sim. Kamerat 13mp me 8mp 5.5 inch. Ne super gjendje..

  150 Lek
  Lezhë
  4 dhjetor 15:27
 • alkatel one touch

  alkatel one touch

  shes telefon alkatel one touch super gjendje ka klefe mbrojce + nje bateri te re shitet per arsye se kam 3 cela te tjer

  100 Lek
  Fier
  4 dhjetor 09:16
 • Shitet telefoni ALCATEL SHINE Lite I RI

  Shitet telefoni ALCATEL SHINE Lite I RI

  Shitet telefoni Alcatel Shine Lite i ri. Telefoni eshte i ri i paperdorur. Eshte terhequr ne IPKO pika. Telefoni ka performanca shume te mira, punon me sistemin android. Telefoni shitet me kutine orig

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 dhjetor 17:26
 • Tr

  Tr

  Osht shum tel i mir sa makan pru prej ch osht me dy kartela ,funksionon me dyjat, po e shes se pom duhen pare se kurr se kisha shit osht shum imir qe baterin e mban shum or edhe me kshyr video,wifi i

  185 €
  Kamenicë
  2 dhjetor 02:16
 • Alcatel pixi

  Alcatel pixi

  Telefoni eshte i ri me kuti vjen i blere ne Ipko

  25 €
  Fushë Kosovë
  1 dhjetor 16:16
 • alcatel pop star

  alcatel pop star

  Shitet alcatel pop star ne gjendje te mir nuk esht defekt kurgja pres bleres serioz qmimi i pa diskutushem 140 euro

  140 €
  Istog
  30 nëntor 16:26
 • Alcatel Android 2G 3G

  Alcatel Android 2G 3G

  Shitet Alcatel One Touch Pop C1 me Android 4.2 Jelly Bean 4 GB Internal Storage + Sd Card up to 32 GB Dual Core 1.0 Ghz 512 Mb Ram 1300 MaH Battery 2G 3G Wireless Hotspot GPS Bluetooth 4.0 2 Mb pixel

  3.500 Lek
  Durrës
  30 nëntor 12:16
 • Shes Tel Samgung Galaxy S Advance

  Shes Tel Samgung Galaxy S Advance

  Shes Tel Samgung Galaxy S Advance Me Preiardhe Nga Germania Telin Muj Me Ba Ndrrim Edhe Me Loptop Ska Lidhje Qfare A Veq Mos Me Kan Me Defekt Teli Nuk Ka Kurfar Defekti Asht 32Gb Per Qdo Sen Kontak

  90 €
  Klinë
  30 nëntor 03:16
 • Shitet Alcatel A6 -Telecom 4G

  Shitet Alcatel A6 -Telecom 4G

  Shitet Smartphone pothuajse i ri CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 Ram-1Gb Memorje 8Gb Kamera 5mgp Internet 3g+4G Telefoni punon vtm me karte telekom /AMC

  55 €
  Durrës
  27 nëntor 15:16
 • Shitet ndrrohet

  Shitet ndrrohet

  Shes ose ndrroj allcatel pix4 original baterin e man 2dit shum pak i perdoret Shes ose ndrroj veq po du me ba ni tel tjeter qmimi asht 130 euro

  130 €
  Prizren
  25 nëntor 14:19
 • Smartphone Alcatel pixi 4 (5) '' 2016

  Smartphone Alcatel pixi 4 (5) '' 2016

  Telefoni eshte ne nje gjendje 10\10 vtm 4 muaj i perdorur me dy karta SIM + karte memorie Suporton 4G , eshte me te gjithe aksesoret e tij eshte blere i ri shitet ose ndrrohet me Samsung J5 ose Iphon

  110 Lek
  Shkodër
  23 nëntor 11:26
 • Tablet Alcatel pixi 4-7"

  Tablet Alcatel pixi 4-7"

  Shitet tableti Alcatel pixi 4 7" wifi pa sim card, 8gb memorie , eshte i ri sesht perdorur pothuajse fare ketu posht shikoni te dhenat : https://m.gsmarena.com/alcatel_pixi_4_(7)-7847.php

  7.000 Lek
  Tiranë
  21 nëntor 20:18
 • Tablet Alcatel one touch pixi 3

  Tablet Alcatel one touch pixi 3

  Shes tablet Alcatel one touch pixi 3 Gjendje e more 8.5/10 (vetem disa gervishje te vogla me ekran) 6 muaj i perdorur Memorje 2.5 giga Cmim i diskutueshem.

  130 €
  Tiranë
  19 nëntor 16:16
 • Alcatel

  Alcatel

  Shitet alcatel one touch Telefoni eshte ne gjendje te rregullt

  40 €
  Gllogoc
  18 nëntor 11:17
 • alcatel - me dy kartela

  alcatel - me dy kartela

  Shes telefonin me dy kartela, ALCATEL ONE TOUCH 1016D , në gjendje të shkëlqyeshme i blerë para 2 jave, të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin : +37744603459 ( viber dhe whatsap) apo edhe në

  25 €
  Istog
  14 nëntor 19:19
 • Alcatel - me dy kartela

  Alcatel - me dy kartela

  Shes telefonin me dy kartela, ALCATEL ONE TOUCH 1016D , në gjendje të shkëlqyeshme i blerë para 2 jave, të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin : +37744603459 ( viber dhe whatsap) apo edhe në

  25 €
  Pejë
  14 nëntor 19:18
 • Alcatel one touch

  Alcatel one touch

  I perdorun nja 10 her ne gjendje shume te mire!

  35 €
  Prishtinë
  13 nëntor 09:16
 • Alcatel Pop C7

  Alcatel Pop C7

  telefoni esht ne gjendje shum te mir , ka nje performanc majt te mir po ashtu mban baterin mjaft gjat per qmim mund te diskutojm

  Me Marrveshje
  Suharekë
  12 nëntor 23:16
 • Shes Alcatel pixi 4 dual sim- ram 1.5gb room 4gb

  Shes Alcatel pixi 4 dual sim- ram 1.5gb room 4gb

  Shes Alcatel pixi 4 dual sim- ram 1.5gb room 4gb,per me shum inf kontakt 043-557951 e viber +38643557951

  55 €
  Lipjan
  12 nëntor 22:26
 • Tableti per mos perdorim

  Tableti per mos perdorim

  Ekrani 7inch ka 2 kamera ka 2 menyra per tu lidhur ne internet me Wi-Fi ose me mikro sim card memoria e brendshme 2GB por mund ta rrisesh me karte memorie mikro sd Ram 1GB Ka nevoj per riprogramim kam

  90.000 Lek
  Lushnjë
  11 nëntor 18:16
 • telefon celular

  telefon celular

  shes alcatel one tuch ka problem me vendin e karikimit

  2.500 Lek
  Tiranë
  9 nëntor 17:33
 • Shitet tablet alkatel

  Shitet tablet alkatel

  Tablet alcatel one touch + vodafone

  110 €
  Tiranë
  8 nëntor 21:16
 • alcatel shine

  alcatel shine

  shes alcatel shine, i ri ne paket pa perdorum me garancion. 16gb, ram 2gb, camera e para 5mp. edhe blic perpara, mbrapa 13mp, fingerprint sensor, android 7.0

  150 €
  Pejë
  8 nëntor 17:18
 • alcatel

  alcatel

  Sitet ne gjendje prefect Per me shum tel

  150 Lek
  Tiranë
  7 nëntor 22:20
 • Alactel

  Alactel

  Telfon Alcatel..nje muaj i perdorur

  5.000 Lek
  Durrës
  6 nëntor 16:22
 • Alcatel pop 3 5.5. ne gjendje te mire

  Alcatel pop 3 5.5. ne gjendje te mire

  parameter Jan 1gb ram CPU quadcore 1.3ghz. kamer 8m5 cmimi i diskutueshem

  80 Lek
  Tiranë
  6 nëntor 12:17
 • Alcatel pop3 5.5

  Alcatel pop3 5.5

  gjendje shum I mbajtur parametrat 1gb ram 8gbrom kamera 5-8mb

  80 Lek
  Tiranë
  6 nëntor 10:19
 • Shes Alcatel pixi 4 (6inch) i ri -- vetem i testum

  Shes Alcatel pixi 4 (6inch) i ri -- vetem i testum

  Shes smartphone me dy karta, i ardhur nga gjermanija vetem e kam testu nje dit eshte ne gjendje super te rregullt , po e shes per shkak tmadhesise se eshte 6 inch e nuk me duhet aq i madh dhe kam tel

  100 €
  Prishtinë
  4 nëntor 23:26
 • Shitet Alcatel one touch idol 3

  Shitet Alcatel one touch idol 3

  Shes Alcatelin ngjendje trregull ose e ndrroj me iphone 5s

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  3 nëntor 18:30
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e ty

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  1 nëntor 17:33
 • shitet alcatel one touc start per arsye mos perdor

  shitet alcatel one touc start per arsye mos perdor

  shitet alcate one touch start per arsye mos perdrimi

  50 Lek
  Durrës
  1 nëntor 08:35
 • Alcatel i ri super

  Alcatel i ri super

  Nga gjermania ne kuti, me parametra super

  Me Marrveshje
  Tiranë
  30 tetor 20:26
 • ALCATEL XL ( 2017 )

  ALCATEL XL ( 2017 )

  Shitet telefoni i sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje krejtesisht te rregullt : Posedon 2 vite garancion 1.1GHz quad-core processor 2GB RAM 16GB HDD Android 7.0

  210 €
  Gjilan
  30 tetor 13:26
 • alcatel one touch

  alcatel one touch

  Ne gjendje tmir shumm po thuajse i ri pa gritha ka edhe memori card sd Ndrrim i mundshem kontaktom ne viber nese osht nevoja shtoj pare I bojn kejt viber facebook kejt i shpejt osht shum

  60 €
  Gjilan
  25 tetor 17:39
 • Smart wristband

  Smart wristband

  Cmi 2800 leke 069 24 83849 durres Bluetooth version: V4.0 BLE Gsensor 3d accelerator sensor. Bluetooth telephone reminder call. Health tracker pedometer calorie counter: sleep monitor, remote call. Re

  2.800 Lek
  Durrës
  25 tetor 14:24
 • Okazion

  Okazion

  Shitet gjendje te mire nuk ka asnje problem Cmimi I diskutueshem Amc a4 me internet me te te gjitha programet

  50 Lek
  Durrës
  24 tetor 22:17
 • Alcatel One Touch Idol Mini

  Alcatel One Touch Idol Mini

  (Viber: +377 44 833 524) Eshte i perdorur por punon shum mir, vetem duhet ni formatizim me ja bo edhe te punon si i ri, e ka Android 4.2.2, loja Asphalt 7 punon shum mir, nuk bllokon hiq. E ka ni kame

  45 €
  Pejë
  21 tetor 19:46
 • Alcatel

  Alcatel

  Alkatel one touch,2 sim card

  25 €
  Lipjan
  15 tetor 23:35
 • cigare elektronike

  cigare elektronike

  cigare elektronike 35ero viber 049458812

  35 €
  Suharekë
  15 tetor 15:18
 • BANKA E JUAJ E NEVOJAVE FINANCIARE

  BANKA E JUAJ E NEVOJAVE FINANCIARE

  BANKA E JUAJ E NEVOJAVE FINANCIARE Përfitoni nga shërbimi ynë financiar për zgjidhjen e të gjitha tuaj të vogël shqetësimet e kreditit, dhe për të blerë. Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kred

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  15 tetor 02:16
 • sterilitet

  sterilitet

  MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË 🔳Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë !D+©'' ⤵ 🔳kualitet shumë të lartë për forcimin e spermatozoidëve dhe vezoreve. 🔳Dobitë: ▪️Ndihmon

  50 €
  Tiranë
  13 tetor 19:22
 • Tel amc a4

  Tel amc a4

  Gjendje te mire si tel nuk ka asnje problem ngjyr e zeze

  70 Lek
  Durrës
  13 tetor 19:16
 • Alcatel Pixi First me kuti shum pak i perdort

  Alcatel Pixi First me kuti shum pak i perdort

  Alcatel Pixi First me kuti shum pak i perdort Tel : 044550955 dhe 049332244 Viber : +38649332244

  55 €
  Prizren
  12 tetor 09:29
 • cigare elektronike

  cigare elektronike

  Aporat per ta ler duhanin mushet me rrym edhe I ka 5. Copa mushse 048458812

  Me Marrveshje
  Suharekë
  11 tetor 22:33