• 4 foto
  Shitet Iphone 7 plus 128gb jet black
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7 plus 128gb jet black

  Shitet Iphone 7 plus 128gb jet black ne gjendje super te mir shum i rujtun per pun garantoj per gjd

  Mitrovicë Dje, 23:16
  485 €
 • 0 foto
  SHitet ip 7 plus pa perdor org roze
  Telefona celulare

  SHitet ip 7 plus pa perdor org roze

  Shitet ip 7 plus ne kese i ri 32 gb i ardh nga ch me garancion 3 muj

  Gjilan Dje, 23:16
  450 €
 • 3 foto
  Iphone 8 Plus 64Gb (Bej Ndrrim)
  Telefona celulare

  Iphone 8 Plus 64Gb (Bej Ndrrim)

  Iphone 8 Plus 64Gb full unlock i perdorun ngjendje te rregullt bej ndrrim me telefona qe mkonvenon.

  Prishtinë Dje, 22:17
  595 €
 • 1 foto
  Shitet iphon 8 ne paket komplet me paisje
  Telefona celulare

  Shitet iphon 8 ne paket komplet me paisje

  Shitet iphone 8 sapo ardh nga ch 64 gb me komplet me paisje origjinale cmimi 490 eu Me ndrrim 520

  Gjilan Dje, 22:17
  490 €
 • 0 foto
  Shiten iphona 6 s pa perdor
  Telefona celulare

  Shiten iphona 6 s pa perdor

  Shesim ip 6 s pa perdor posa arrdh nga ch Per ndrim cmimi eshte 220 eu

  Gjilan Dje, 22:17
  210 €
 • 3 foto
  2 iPhone 4S me nga 16GB - full unlock
  Telefona celulare

  2 iPhone 4S me nga 16GB - full unlock

  Shiten 2 iPhone 4S me nga 16GB pa iCloud dhe full unlock ne gjendje te rregullt.

  Vushtrri Dje, 22:17
  45 €
 • 1 foto
  Shitet iphone 7 i perdorur 128gb
  Telefona celulare

  Shitet iphone 7 i perdorur 128gb

  Shitet ip 7 128 gb pak i perdorur komplet me paisje org nga ch Iphone ka garancion 3 muj

  Gjilan Dje, 22:17
  320 €
 • 2 foto
  Shiten iphone 6 ne paketa pa perdor
  Telefona celulare

  Shiten iphone 6 ne paketa pa perdor

  Shiete iphonepa perdor ip6 gold dhe te zi vetem per 180 me garancion 3 muj

  Gjilan Dje, 22:17
  180 €
 • 1 foto
  Shitet iphone 4s
  Telefona celulare

  Shitet iphone 4s

  Shitet iphone 4s shum te ruajtur verem 3 jav i perdorur me ni fjal taze me gjitha opcionet. Vetem pr

  Gjilan Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iphone 5 16gb
  Telefona celulare

  Iphone 5 16gb

  Ngec touchi

  Tiranë Dje, 22:16
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Ipad Air 128 Gb! OKAZION!!
  Telefona celulare

  Ipad Air 128 Gb! OKAZION!!

  Okazion! iPad Air 128 Gb! Bateria i mban shume gjat. Nuk ka asnje gervishje!

  Tiranë Dje, 22:16
  250 €
 • 4 foto
  Iphone 64 GB per pjes
  Telefona celulare

  Iphone 64 GB per pjes

  Esht i ardhur nga Norvegjia ka Icloud

  Ferizaj Dje, 22:16
  27 €
 • 2 foto
  iphone
  Telefona celulare

  iphone

  shiten 3 iphone me icloud 4, 4s, 6s 1.500, 2.500 dhe 4.000 leke 0697256638 nese meren te 3 shiten 7.

  Tiranë Dje, 21:26
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Iphone X
  Telefona celulare

  Iphone X

  Shes iphone X i dubait ne gjendje te rregullt ne paket.punon shum mir per ma shume info kontakto +38

  Prishtinë Dje, 20:26
  90 €
 • 2 foto
  iphone 7 nga zh CE
  Telefona celulare

  iphone 7 nga zh CE

  gjendje perfekte punon super ska gritha CE 32 GB

  Pejë Dje, 20:17
  339 €
 • 1 foto
  Iphone 5
  Telefona celulare

  Iphone 5

  Shes iphone 5 ka problem me Val ndonjher rrall i humbin.po ashtu shitet tableti amazon ekranin defek

  Prizren Dje, 20:16
  60 €
 • 2 foto
  Okazion shitet iphone 5s 120 mi-lek
  Telefona celulare

  Okazion shitet iphone 5s 120 mi-lek

  Okazion shitet iphone 5s 120 mi-lek ky cmim per vetem 5 ditet e ardhshme cmimi i pa diskutushem.

  Berat Dje, 20:16
  120 Lek
 • 3 foto
  Iphone 8 me kuti dhe aksesor
  Telefona celulare

  Iphone 8 me kuti dhe aksesor

  gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 20:16
  570 Lek
 • 1 foto
  Shes ndrroj
  Telefona celulare

  Shes ndrroj

  shes iphon 7 plus roze 32GB / kamera mrapa si bon edhe Hom buton si bon per ma shum info viber+38346

  Fushë Kosovë Dje, 19:27
  250 €
 • 3 foto
  iphone 5s
  Telefona celulare

  iphone 5s

  shitet iphone 5s gold i ardhur nga zvicrra i ka 16giga punon mir esht i rujshum

  Viti Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iphone 6s 16 gb
  Telefona celulare

  Iphone 6s 16 gb

  Shitet iphone 6s 16 gb full unlock telefoni eshte ne gjenjde perfekte pune nuk ka asnje problem asnj

  Gjilan Dje, 18:16
  190 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 7 Black 32Gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7 Black 32Gb

  Shes iphone 7 black 32gb Ne gjendje shum tmir pa asnje grrith

  Prishtinë Dje, 17:27
  320 €
 • 0 foto
  iPhone 5 16 GB
  Telefona celulare

  iPhone 5 16 GB

  iPhone 5 16 GB i përdorur i zi 60 mije leke

  Tiranë Dje, 17:16
  48 €
 • 3 foto
  X - 256GB - Silver (Sprint) A1865
  Telefona celulare

  X - 256GB - Silver (Sprint) A1865

  Apple iPhone X - 256GB - Silver (Sprint) A1865 (CDMA + GSM) WhatsApp +971564249764

  Istog Dje, 16:26
  350 €
 • 2 foto
   Apple iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB

  Apple iPhone X - 256GB është fabrikë e re e mbyllur në kutinë origjinale me pajisje të plotë dhe të

  Gjakovë Dje, 16:19
  600 €
 • 1 foto
  iphone 4 ne gjendje perfekte vetem 25 euro
  Telefona celulare

  iphone 4 ne gjendje perfekte vetem 25 euro

  shitet iphone 4 full unlock ngjyra bardh shum i rujten ne gjendje te rregullt pa asnje problem qm

  Ferizaj Dje, 16:19
  25 €
 • 3 foto
  Apple iphone 7 Plus 256GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 7 Plus 256GB

  Apple iphone 7 Plus 256GB është një fabrikë e re e mbyllur në kutinë origjinale me pajisje të plotë

  Gjakovë Dje, 16:19
  500 €
 • 1 foto
  shitet iphone 5S edhe iphone 5 dyt 125 euro
  Telefona celulare

  shitet iphone 5S edhe iphone 5 dyt 125 euro

  shiten iphone 5S. gold 16 gb. edhe iphone 5 16 gb te dyt gjendje te rregullt ose ndrrim me iphon. 6

  Prishtinë Dje, 16:18
  75 €
 • 0 foto
  iPhone 8
  Telefona celulare

  iPhone 8

  Shes iphone 8 64 gb,tel eshte ne gjendje perfekte tenike dhe vizuale,ngjyra e zeze.

  Tiranë Dje, 16:16
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet iPhone 7+ nuk punon me karte (behet me cip)
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 7+ nuk punon me karte (behet me cip)

  Shitet iPhone 7+ 32 Gb, ne gjendje perfekte pa asnje gevishtje, 120 Cikle Baterie, nuk punon me kart

  Tiranë Dje, 16:16
  38.000 Lek
 • 0 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shes iphone 6 shum i ri pa asnje grith nuk ka asnje defekt shum shum pak i perdorur pranon qdo sim

  Klinë Dje, 15:22
  200 €
 • 5 foto
  IPHONE 7 PLUS 32 GIGA GANC CE EUROPJAN
  Telefona celulare

  IPHONE 7 PLUS 32 GIGA GANC CE EUROPJAN

  Gjendje fantastike 32giga full unlock i ardhun nga europa me paisje percjellse kontakti 044753895

  Prishtinë Dje, 15:22
  430 €
 • 1 foto
  Iphone 7 128Gb mundesi ndrrimi
  Telefona celulare

  Iphone 7 128Gb mundesi ndrrimi

  Iphone 7 128gb si i ri mundsi ndrrimi me naj tel tjeter Viber +38346128217

  Prishtinë Dje, 15:20
  320 €
 • 1 foto
  Apple Iphone X brand new
  Telefona celulare

  Apple Iphone X brand new

  our company products are brand new Unlocked factory sealed in the original box with complete accesso

  Prishtinë Dje, 15:17
  650 €
 • 1 foto
  Okazion
  Telefona celulare

  Okazion

  Shitet iphone 5s 32g gjendja 15\10

  Tiranë Dje, 15:16
  130 €
 • 3 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shitet iphone 6 16gb pa finger print. Nuk hapet me shenj gisht. Butoni esht funksjonal ... esht i pa

  Tiranë Dje, 14:18
  200 Lek
 • 0 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Okazion iphone 6 gold 64 giga pa asnje problem

  Tiranë Dje, 14:18
  170 Lek
 • 5 foto
  Iphon 5s I Ri
  Telefona celulare

  Iphon 5s I Ri

  Iphon 5s 16 gb si i ri eshte i ardhur nga gjermani ne gjendje perfekte asnje grith pres bleres serio

  Gjilan Dje, 14:16
  95 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone 6s , cmimi 265 mij leke .
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6s , cmimi 265 mij leke .

  Shitet iphone 6s , cmimi 265 mij lek , pak i diskutueshem . I zi gjendja 9/10 me gervishtje te vogla

  Tiranë Dje, 14:16
  265 Lek
 • 3 foto
  Iphone 5s gjendje perfekte
  Telefona celulare

  Iphone 5s gjendje perfekte

  Shes iphone 5s ngjendje perfekte me finger krejt senet i punojn shum pak i perdorur shum i rujtun os

  Vushtrri Dje, 13:27
  90 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone 6S 16GB Black
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6S 16GB Black

  Telefoni ne gjendje te rregullt ,shume i ruajtur pak i perdorur vjen me krejt paisjet origjinale

  Prishtinë Dje, 13:18
  240 €
 • 4 foto
  Iphone 8 Plus
  Telefona celulare

  Iphone 8 Plus

  Shes Iphone 8 Plus te ardhur nga Gjermania. Eshte me CE. Telefoni esht 2 jave i perdorun dhe punon p

  Prishtinë Dje, 13:18
  620 €
 • 1 foto
  iPhone 8
  Telefona celulare

  iPhone 8

  shes iphonin 8 pa finger punon perfekt osht 64 giga vetem fingeri sibon iphoni osht orgjinal 100%

  Vushtrri Dje, 13:17
  330 €
 • 1 foto
  IPHONE 5
  Telefona celulare

  IPHONE 5

  IPHONE 5 16 GIGA FULLUNLOCK PUNON ME GJITHA KARTELAT. NE GJENDJE TE RREGULLT ME FOLI, FOTROLL. VIBE

  Viti Dje, 13:17
  55 €
 • 4 foto
  Shes Iphone 8 plus 64Gb te ardhur nga Gjermania CE
  Telefona celulare

  Shes Iphone 8 plus 64Gb te ardhur nga Gjermania CE

  Shes Iphone 8 Plus te ardhur nga Gjermania. Eshte me CE. Telefoni esht 2 jave i perdorun dhe punon p

  Prishtinë Dje, 13:17
  620 €
 • 0 foto
  iPhone 6s gold nag ch
  Telefona celulare

  iPhone 6s gold nag ch

  iPhone 6s gold nga ch punon me te gjitha kartelat e kosoves pa asnje verejtje pune jepet me garancio

  Gjilan Dje, 12:26
  190 €
 • 0 foto
  IPhone 7 Plus 32GB Matt Europian
  Telefona celulare

  IPhone 7 Plus 32GB Matt Europian

  Gjendja si i ri. Pa aksesore. Model europian.

  Tiranë Dje, 11:27
  450 €
 • 4 foto
  iPhone 7 black 32 giga memore pak iperdor
  Telefona celulare

  iPhone 7 black 32 giga memore pak iperdor

  iPhone 7 balck pak iperdor 32 gb ne gjendje perfkte shoqrohet me karikues

  Tiranë Dje, 10:16
  41.000 Lek
 • 0 foto
  Iphone 4s me gjendje te rregullt
  Telefona celulare

  Iphone 4s me gjendje te rregullt

  Iphone 4s

  Viti Dje, 09:26
  30 €
 • 2 foto
  Shitet gjendje shum shum tmir
  Telefona celulare

  Shitet gjendje shum shum tmir

  I ardhur nga gjermania gjendje prefekte permashum kontakt +38349537201

  Mitrovicë Dje, 09:26
  180 €