• 2 foto
  Iphone 7 plus 32 gb full unlock
  Telefona celulare

  Iphone 7 plus 32 gb full unlock

  Iphone 7 plus 32 gb Full unlock Ndrrim jo Qmimi i diskutushem 044 131 001 049 832019

  Fushë Kosovë Sot, 21:27
  405 €
 • 2 foto
  iPhone 6 64 GB
  Telefona celulare

  iPhone 6 64 GB

  Shitet iphone 6 64 gb silver

  Vushtrri Sot, 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten edhe boj ndrim
  Telefona celulare

  Shiten edhe boj ndrim

  Shes ajpetin ne gjendje te mir edhe iphone 6 plus por me defekt

  Prizren Sot, 21:17
  60 €
 • 1 foto
  Iphone 8plus
  Telefona celulare

  Iphone 8plus

  Iphone 8plus

  Vushtrri Sot, 21:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  I Phone 7. telefonat jane gjendje 10/10

  Durrës Sot, 20:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apple Watch ( smart watch)
  Telefona celulare

  Apple Watch ( smart watch)

  Ore e menqur Apple shum e ruajtur, vjen me kutien e vet, rrypin shtese te paperdorur dhe adapterin p

  Ferizaj Sot, 20:26
  180 €
 • 2 foto
  IPHONE X SPACE GREY 64GB I RI NE KUTI
  Telefona celulare

  IPHONE X SPACE GREY 64GB I RI NE KUTI

  Iphone X 64GB Space Grey I RI NE KUTI. Vetem shitet, nuk nderrohet < < < < samsung galax

  Tiranë Sot, 20:26
  870 €
 • 5 foto
  IPHONE 5S 32GB
  Telefona celulare

  IPHONE 5S 32GB

  SHITET NE GJENDJE TE MIRE PUNE PA ASNJE DEFEKT NGJYRA I KA RA POR NUK PARAQET PROBLEM NE PUNEN E TIJ

  Gjilan Sot, 20:21
  85 €
 • 5 foto
  IPHONE 5S 32GB
  Telefona celulare

  IPHONE 5S 32GB

  PA ASNJE DEFEKT PER ME SHUME SHENONI WIBER

  Prishtinë Sot, 20:20
  85 €
 • 1 foto
  Iphon6
  Telefona celulare

  Iphon6

  Shes iphon 6 Ngjyr hiri 16GB ne gjendje te rregullt me Wifi me Kamer gjith Aplikacionet i Punojn Vet

  Ferizaj Sot, 19:27
  170 €
 • 0 foto
  Iphone 5s Gold, 12 GB
  Telefona celulare

  Iphone 5s Gold, 12 GB

  Shes Iphone 5s Gold me 12 GB. Nuk ka asnje defekt as te jashtem as te brendshem. Eshte ble ne Angli

  Prishtinë Sot, 19:27
  100 €
 • 1 foto
  Sd kard 32gb 15€ transporti falas ter kosoven
  Telefona celulare

  Sd kard 32gb 15€ transporti falas ter kosoven

  Sd kard 32gb 15€ transporti falas ter kosoven +383446022920 per porosin

  Prishtinë Sot, 19:26
  15 €
 • 5 foto
  Smart Bracelet Xiaomi Mi Band 2
  Telefona celulare

  Smart Bracelet Xiaomi Mi Band 2

  🤳Smart Bracelet Xiaomi Mi Band 2🤳 💰 3.490 Leke ✔Garanci 3 muaj 🚗Transport kudo jeni! 📞067 56 1

  Tiranë Sot, 19:26
  3.490 Lek
 • 1 foto
  🤳Iphone 7 128GB🤳
  Telefona celulare

  🤳Iphone 7 128GB🤳

  🤳Iphone 7 128GB🤳 💰 46.900 Leke ✔Garanci 3 muaj 🎁Xham,cover , karikus dhurate! 🚗Transport kudo

  Tiranë Sot, 19:16
  469 Lek
 • 0 foto
  🤳Iphone 6 16GB🤳
  Telefona celulare

  🤳Iphone 6 16GB🤳

  🤳Iphone 6 16GB🤳 💰 19.900 Leke ✔Garanci 3 muaj 🎁Xham,cover , karikus dhurate! 🚗Transport kudo j

  Tiranë Sot, 19:16
  199 Lek
 • 0 foto
  Iphone 6S 64gb gold
  Telefona celulare

  Iphone 6S 64gb gold

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mira dhe eshte nga zvicrra

  Ferizaj Sot, 19:16
  200 €
 • 1 foto
  SHITET iPhone 6 - 64GB
  Telefona celulare

  SHITET iPhone 6 - 64GB

  SHITET iPhone 6 - 64GB 

Telefoni është në gjendje të rregullt 
Nuk ka dëmtime të theksuara.

  Pejë Sot, 18:20
  160 €
 • 0 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  iPhone 7 32gb goold i sapoarshur uk

  Librazhd Sot, 17:27
  400 Lek
 • 4 foto
  iPhone 5c
  Telefona celulare

  iPhone 5c

  Shitet iphone 5c per arsye se kena 1 miljon halle

  Durrës Sot, 17:16
  100 €
 • 1 foto
  iPhone 6 per pjese me icloud
  Telefona celulare

  iPhone 6 per pjese me icloud

  Shiten te dy bashk njeri nuk ndizhet fare problem qarku tjetri me iklaud

  Durrës Sot, 16:16
  50 €
 • 1 foto
  ShitetBëj ndrrim iphone 4 me 'mini kros'
  Telefona celulare

  ShitetBëj ndrrim iphone 4 me 'mini kros'

  Telefoni ështe në n'gjendje të rregullt nuk ka asnjë defekt

  Prishtinë Sot, 15:27
  60 €
 • 3 foto
  Shitet Iphone 6 16gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6 16gb

  Shes Iphone 6 ne gjendje perfekte, i perdorur pak, gjitha gjerat ne rregull, mund te me kontaktoni e

  Ferizaj Sot, 15:27
  165 €
 • 4 foto
  Shes iphone 6s n gjendje t regullt
  Telefona celulare

  Shes iphone 6s n gjendje t regullt

  Shes iphone 6s ngjendje t regullt pa gritha versioni 11.3.1 16giga per ma shum info nr viber whatssu

  Rahovec Sot, 15:27
  200 €
 • 3 foto
  Iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone 6

  Shes iphone 6 i perdorun ne gjendje te mire pune Per me shume edhe ne viber +38344101046 Mundesi ndr

  Ferizaj Sot, 14:27
  135 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 6 ne gjendje Perfekte!
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6 ne gjendje Perfekte!

  Shes Iphone 6 ne gjendje te rregullt, t gjitha gjerat funksionale, 16 gb, mund te me kontaktoni ne v

  Ferizaj Sot, 14:26
  165 €
 • 1 foto
  iphone 4
  Telefona celulare

  iphone 4

  shitet iphone 4 32 gb ne gjendje te mir pa asnje aksesor cmimi i pa diskutushem

  Tiranë Sot, 13:26
  25 Lek
 • 0 foto
  Blej telefona te ndryshem
  Telefona celulare

  Blej telefona te ndryshem

  Blej telefona te ndryshem me qmim te volitshem

  Mitrovicë Sot, 13:20
  555 €
 • 5 foto
  Urime Festa e Kurban Bajramit nga MobileShop
  Telefona celulare

  Urime Festa e Kurban Bajramit nga MobileShop

  Shes iPhone SE 64GB ne gjendje perfekte si i ri i posa ardhur nga zvicrra Kontakt 049677634

  Prishtinë Sot, 13:17
  145 €
 • 1 foto
  Shitet iphone 5s me icloud per pjese
  Telefona celulare

  Shitet iphone 5s me icloud per pjese

  Shitet iphone 5s per pjese cdo gje funksionale i bllokuar me icloud 50 euro

  Tiranë Sot, 13:16
  50 €
 • 3 foto
  Shitet iPhone7 Gold 128GB
  Telefona celulare

  Shitet iPhone7 Gold 128GB

  Shitet iphone7 , Gold , 128 GB , Gjendja 10/10 , I pa hapur asnjehere , i perdorur vetem nga 1 perso

  Tiranë Sot, 12:27
  47.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet iphone 5 16 GB i Zi
  Telefona celulare

  Shitet iphone 5 16 GB i Zi

  Iphone 5 osht ne gjendje te rregullut punon perfekt vete se osht me geve punon me gjitha kartelat P

  Mitrovicë Sot, 11:26
  60 €
 • 1 foto
  Iphone 7
  Telefona celulare

  Iphone 7

  Iphone 7 gold 32 giga

  Prishtinë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iphone 4s
  Telefona celulare

  Iphone 4s

  shitet iphone 4s 16 gb ka vetem nje vij ne ekran por nuk ndikon ne perdorim vjen me kutin origjinale

  Tiranë Sot, 11:16
  40 Lek
 • 0 foto
  Aporat kunder Vllages-Lageshtis->Mykë
  Telefona celulare

  Aporat kunder Vllages-Lageshtis->Mykë

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht made in Cyr

  Prishtinë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iphone 5s Gold
  Telefona celulare

  Iphone 5s Gold

  Shes iphone 5s 16gb Gold shume pak i perdorur, ne gjendje perfekte. Vjen me adapter.

  Gjilan Sot, 10:26
  120 €
 • 2 foto
  Iphone 6 Plus 64gb
  Telefona celulare

  Iphone 6 Plus 64gb

  shes iphone 6 plus me 64gb sikur i ri .full me tona kartelat ne gjendje te mire pune.pa finger.pa gr

  Vushtrri Sot, 10:18
  195 €
 • 1 foto
  iPhone 7 128GB dhe Iphone 5S 16GB
  Telefona celulare

  iPhone 7 128GB dhe Iphone 5S 16GB

  Shes dy iPhone iPhone 7 128Gb skaner eka te prisht dhe gjamen e thyme iPhone 5S 16GB Funktioniert

  Gjakovë Sot, 10:17
  200 €
 • 1 foto
  Shitet Iphone 5s
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 5s

  Shitet iphone 5s me 32 Gb i rujtun ,pa as ni defekt , vjen me ndegjuese dhe adapter apo mbushes

  Pejë Sot, 10:17
  100 €
 • 0 foto
  Apple iphone 8 plus original unlocked
  Telefona celulare

  Apple iphone 8 plus original unlocked

  Apple iphone 8 plus original unlocked

  Prishtinë Sot, 10:16
  400 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone X 64gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone X 64gb

  Shitet Iphone X ne gjendje te mir pune per pos i kan dal viat ne ekran nr per kontakt edhe viber +38

  Mitrovicë Sot, 07:16
  455 €
 • 0 foto
  SUPER OKAZION IPHONE 5S 16 GIGA SI I RI
  Telefona celulare

  SUPER OKAZION IPHONE 5S 16 GIGA SI I RI

  Gjendja 9/10 factory unlock punon me cdo dhoj kompanie telefonike brenda dhe jasht shteti shenja min

  Tiranë Sot, 06:16
  120 €
 • 4 foto
  Super Okazion IPHONE 5 32 Giga Gjendje Perfekte 📱
  Telefona celulare

  Super Okazion IPHONE 5 32 Giga Gjendje Perfekte 📱

  Shitet iphone 5 32 giga . Gjendje perfekte si i ri. Punon me te gjith numrat brenda dhe jasht vendit

  Tiranë Sot, 06:16
  150 Lek
 • 1 foto
  Shitet Iphone X 256 GIGA
  Telefona celulare

  Shitet Iphone X 256 GIGA

  Shitet iphone X 256 giga i ri pa perdor

  Prizren Sot, 02:16
  870 €
 • 5 foto
  iphone 6 golld
  Telefona celulare

  iphone 6 golld

  shes ose ndrroj iphone 6 i ardhun nga gjermania iperdorun qe 1 muj sikur iri nuk eka as ni shej tmun

  Pejë Sot, 00:16
  200 €
 • 2 foto
  iphone 7 128 gb
  Telefona celulare

  iphone 7 128 gb

  iphone 7 128 gb

  Ferizaj Dje, 23:26
  320 €
 • 0 foto
  Iphone 5s
  Telefona celulare

  Iphone 5s

  Iphone 5s 16Gb 4 muaj i perdorur

  Krujë Dje, 23:26
  130 Lek
 • 3 foto
  IPHONE 8PLUS 64GB GOLD SHAMPANJ SIKUR I RI GANC
  Telefona celulare

  IPHONE 8PLUS 64GB GOLD SHAMPANJ SIKUR I RI GANC

  IPHONE 8 PLUS 64GB GOLD SHAMPANJ FULL UNLOCK SIKUR I RI GANC SHUM PAK I PERDORUR PA ASNJE VREJTJE K

  Prishtinë Dje, 22:17
  555 €
 • 2 foto
  Shes iphone 7 128 gb
  Telefona celulare

  Shes iphone 7 128 gb

  Shitet iphone 7 128 gb,butoni ku e dhez dhe e shuk nuk i punon duhet me ja ndrru shiritin Kontakt e

  Gjilan Dje, 22:16
  310 €
 • 7 foto
  iPhone 8 - Gold 64GB - i ri 🇨🇭🇨🇭
  Telefona celulare

  iPhone 8 - Gold 64GB - i ri 🇨🇭🇨🇭

  Shitet iPhone 8 , ngjyra Gold , hapsire 64GB , i ardhur nga Zvicra , vetem 3 jave i perdorur pa asnj

  Gjilan Dje, 20:17
  490 €
 • 3 foto
  Iphone 7 32Gb Silver (Bej Ndrrim)
  Telefona celulare

  Iphone 7 32Gb Silver (Bej Ndrrim)

  Iphone 7 32Gb ngjendje te rregullt full unlock garantoj per tela, bej ndrrim vetem me iphone. Viber

  Prishtinë Dje, 19:17
  295 €