• Ndrrohet

  Ndrrohet

  Ndrrohet laptopi me Iphone 6s plus Osht n gjendje shum t mir Batarin e man mir Shum pak i perdorun PER ma shum kontaktoni nviber +38643981247

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  19 shkurt 22:19
 • Tv box i ri

  Tv box i ri

  Tv box i ri 2gb ram; 16 gb rom Kthen televizorin tuaj ne android tv dhe mund re shkarkoni programe te ndryshme youtube,fb,insta dhe shume te tjera. Cmimi. 8000 lek te reja

  8.000 Lek
  Shkodër
  19 shkurt 11:26
 • ASUS

  ASUS

  Asus i zi 16GB I ardhur nga zvicrra

  100 €
  Ferizaj
  10 shkurt 18:18
 • Loptop asus nga zvicra

  Loptop asus nga zvicra

  Asus i ardhur nga zvicra punon perfekt pa asnni verejtje hdmi hdd dvd writer 4gb ram 320 hardiskin camera hd 2.2 ghz

  140 €
  Gjilan
  7 shkurt 02:16
 • Shitet Asus Zenfone Max okazion!!!

  Shitet Asus Zenfone Max okazion!!!

  Shitet telefoni ne foto ska asnje gervishtje te vogel eshte i pajisur me nj xham mbrojtes te vendosur dhe nje rezerve dhe me 2 cover 2 gb ram 16 gb memorje mban bateri 4-5 dite te mos e perdoresh kur

  83 €
  Vlorë
  4 shkurt 20:16
 • Shitet&Ndrrohet Asus zenfone 2(ZE551ML)4GB RAM

  Shitet&Ndrrohet Asus zenfone 2(ZE551ML)4GB RAM

  Telefon me super parametra.5.5 inch.Suporton Rrjetet:2G/3G/4G(LTE).Memorja e brendshme 32 GB dhe RAM 4GB.procesor 4×2.3ghz.Kamerat 13 me 5 megapiksel.Rezolucioni i videos FULL HD(1920×1080).Bateria 30

  18.000 Lek
  Tiranë
  3 shkurt 18:16
 • Shitet Asus Zenpad C 7.0

  Shitet Asus Zenpad C 7.0

  Shitet tablet 7 inch Asus Zenpad C 7.0 16gb memorje + vend per karte memorje me karte sim 3g 2 kamera 5mp ram 1 gb cpu quad core intel sistemim 5.0.1 lollipop

  90 €
  Tiranë
  2 shkurt 17:26
 • Shitet ASUS zenfon 2--4GB RAM

  Shitet ASUS zenfon 2--4GB RAM

  Telefon me super parametra.ROM 32 GB dhe RAM 4GB.Kamerat 13 me 5 megapiksel.Telefoni eshte ne gjendje mjaft te mire 9.5--10Ka opsionin fast charging(karikim i shpejte)Shitet dorazi ne Tirane

  170 €
  Tiranë
  1 shkurt 15:16
 • Asus Zenfone 2, 64GB, 4GB RAM, Super CMIM

  Asus Zenfone 2, 64GB, 4GB RAM, Super CMIM

  Shes Asus Zenfone 2 me super parametra 4 gb ram dhe 64 gb memorie Telefoni eshte super i shpejte krahasohet me samsung s7 edge nga paramertat. Kush e njeh si tel nuk eshte nevoja ta shpjegoj se cfar

  190 Lek
  Durrës
  31 janar 18:17
 • Shitet AsusZenfone 2..

  Shitet AsusZenfone 2..

  ASUS ZENFONE 2 CPU INTEL INSIDE PROCESOR 2.3 4GB RAM 32GB MEMORIE 13MP DHE 5MP KAMERA EKRANI 5.5

  216.400 Lek
  Fier
  30 janar 20:22
 • ASUS ZENFONE 2

  ASUS ZENFONE 2

  ASUS ZENFONE 2 ZE500KL CAMERA 13 MP EKRANI 5.0 INCH MEMORIE 8 GB RAM 2 GB

  180 €
  Prizren
  30 janar 20:21
 • Asus Zenfone 5

  Asus Zenfone 5

  Shitet Asus Zenfone 5...ne gjendje 10/10.. 120 mije leke pak i diskutueshem..shoqerohet me karikues dhe cover..

  12.000 Lek
  Tiranë
  28 janar 19:16
 • Shitet ORA Lacoste Austin Orgjinal

  Shitet ORA Lacoste Austin Orgjinal

  Shitet Ora Lacoste Austin orgjinal 100 perqind e ardhur nga Zvicra.

  40 €
  Pejë
  27 janar 12:18
 • ASUS Zenfone 3 Max I RI, NE KUTI

  ASUS Zenfone 3 Max I RI, NE KUTI

  I blere ne gjermani, ne kuti. Shitet me cmim te fundit me te lire.

  240 Lek
  Tiranë
  23 janar 09:19
 • Asus Zenfone Go SUPER OKAZION !!

  Asus Zenfone Go SUPER OKAZION !!

  Telefon ne super gjendje, shitet me cmim super te lire te padiskutueshem

  140 Lek
  Tiranë
  20 janar 19:30
 • Pritet nje coins i ri ne treg

  Pritet nje coins i ri ne treg

  Pershendetje, deshta te ju informoj qe te regjistroheni ne kete webfaqe sepse brenda nje periudhe shume te shkurter pritet qe te hyje ne treg nje Coins i ri, shpresojm qe te kemi sukses te gjith, per

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 janar 22:27
 • Shitet tablet Google Nexus 7 gjenerata 2

  Shitet tablet Google Nexus 7 gjenerata 2

  Ne gjendje perfekte pune, shume pak i perdorur. Memorie 16gb, RAM 2gb, kamera kryesore 5mp, kamera dytesore 1.2mp. Bateria ne gjendje sh te mire. Shoqerohet me karikues. Cmimi i padiskutueshem.

  10.000 Lek
  Tiranë
  18 janar 23:17
 • Asus Zenfone 2 4GB RAM (Gjendje Shume te mire)

  Asus Zenfone 2 4GB RAM (Gjendje Shume te mire)

  Shes Asus Zenfone 2 me sistem android Punon me cdo lloj karte shqiptare Ngjyra Silver,ne gjendje Shume te mire! ekrani perfekt! I ruajtur qe nga fillimi me xham mbrojtes. vjen se bashku me karikues

  119 €
  Tiranë
  18 janar 14:28
 • Tablet Asus Memo Pad 7"

  Tablet Asus Memo Pad 7"

  Shitet Tablet Asus Memo pad 7" Model K01A. Versioni 4.4.2 8 Gb memory + 8 Gb chip Ka te instaluara Facebook , Facebook video downloader , Instagram, Whatsapp, Viber Arseja e shitjes nuk jam tu e per

  60 €
  Gjilan
  10 janar 15:16
 • Soni tre slim

  Soni tre slim

  Shes soni tresh slim.me qip esht e re um.ka ardh prej zvicrres as ni jav so e perdort i kam 3 gjestika boj edhe drrim mund te kontaktoni edhe nviber

  170 €
  Fushë Kosovë
  9 janar 23:26
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  2.000 €
  Lushnjë
  5 janar 14:44
 • Ndrroj laptopin me naj telefon s5 ose iphone

  Ndrroj laptopin me naj telefon s5 ose iphone

  Ndrroj laptopin me naj telefon qfare me konvenon laptopi osht i rujtun ka performanc te mir

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 janar 06:16
 • Asus Zenfone 2

  Asus Zenfone 2

  Shes Asus Zenfone 2 me 2 kartela i ardhur nga Gjermania sikur i ri me performanca shum te mira Kamer 13mp 4G Ram etj.Shitet per arsye mos perdorimi.Per me shum 044 477 855 - +38643576766 TAG iphone a

  170 €
  Gjakovë
  29 dhjetor 01:26
 • Kapak Orgjinal Asus Zenfone 2 ZE551ML

  Kapak Orgjinal Asus Zenfone 2 ZE551ML

  Kapak Orgjinal Asus Zenfone 2 ZE551ML 12 Euro Batarija Orgjinal Asus Zenfone 2 ZE551ML 16 Euro

  28 €
  Prizren
  27 dhjetor 16:26
 • Vushtrri

  Vushtrri

  Shes telefon huawei samsung ace llaptop

  50 €
  Vushtrri
  20 dhjetor 15:26
 • Radio Lidhje

  Radio Lidhje

  Shes radio lidhjet te po sa ardhura nga Ch. Radio lidhjet jan ne gje dje te rregull te reja Per me shum info mund ti Shikoni fotot

  80 €
  Ferizaj
  11 dhjetor 12:26
 • Shitet: Asus Zenfone 5

  Shitet: Asus Zenfone 5

  GSM / HSPA LAUNCH Announced 2014, January BODY Dimensions 148.2 x 72.8 x 10.3 mm (5.83 x 2.87 x 0.41 in) Weight 145 g (5.11 oz) Build Plastic body SIM Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by) DISPLAY Type

  99 €
  Tiranë
  8 dhjetor 22:16
 • Ore Android

  Ore Android

  Orë dore Asus e Re Android po sa ardhur nga gjermanija per Info Me shkruni mesazh ne nr. Viber 004915217442360

  100 €
  Viti
  2 dhjetor 08:16
 • ASUS ZENFONE 3 MAX ZC553KL NE KUTI “PHONECT STORE

  ASUS ZENFONE 3 MAX ZC553KL NE KUTI “PHONECT STORE

  ASUS ZENFONE 3 MAX ZC553KL MODEL EUROPIAN MEMORIA 32 GB RAM 3GB EKRAN 5.5 INCH KAMERA 16 MP BATERI 4100 Mhp ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE HIPOTEKES TEK HARRY FULTZ

  26.000 Lek
  Tiranë
  25 nëntor 09:16
 • ASUS ZENFONE 3 MEMORIE 64GB 4GB RAM PHONECT STORE

  ASUS ZENFONE 3 MEMORIE 64GB 4GB RAM PHONECT STORE

  ASUS ZENFONE 3 ZE552KL MODEL EUROPIAN MEMORI 64 GB RAM 4GB PROCESORI Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 EKRANI 5.5 INCH KAMERA 16 MP BATERIA 3000 Mhp ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE HIPOTEKES TEK HARRYFULTZ

  37.000 Lek
  Tiranë
  25 nëntor 09:16
 • Tableti asus

  Tableti asus

  E shes tabletin asus ne gjendje te rregullt Performancat:ram ka 1 gb 4 gb Per me shum kontaktoni 044225564

  100 €
  Ferizaj
  18 nëntor 22:17
 • ASUS ZENFONE 2 ZE500KL EUROPIAN “PHONECT STORE”

  ASUS ZENFONE 2 ZE500KL EUROPIAN “PHONECT STORE”

  ASUS ZENFONE 2 ZE500KL CAMERA 13 MP EKRANI 5.0 INCH MEMORIE 8 GB RAM 2 GB ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPLEKSIT PANORAMA TEK HARRY FULTZ

  21.000 Lek
  Tiranë
  15 nëntor 18:16
 • Cigare elektronike

  Cigare elektronike

  Shes cigalere elktronike

  200 Lek
  Durrës
  15 nëntor 15:16
 • Smart Watch me Sim Card dhe Memory card

  Smart Watch me Sim Card dhe Memory card

  GSM 850/900/1800/1900 MHz , Single Micro SIM Card Bluetooth Dialer, Call Reminder, Bluetooth Call Bluetooth SMS/IM Message Notified 1.54" TFT LCD Touch Screen 240*240 pixels 0.3M Camera Anti-loss Tech

  4.800 Lek
  Durrës
  14 nëntor 20:28
 • Shitet Asus Zenfone 2

  Shitet Asus Zenfone 2

  Shitet Asus Zenfone 2 Eshte ne gjendje shume te mire Nuk eshte shume i perdorur Vendodhja: Prrenjas

  150.000 Lek
  Librazhd
  8 nëntor 15:19
 • Shitet ASUS

  Shitet ASUS

  Ne gjendje te mire Cmimi 15.000 te reja Vendodhja:Prrenjas

  150.000 Lek
  Elbasan
  7 nëntor 22:28
 • shitet ipedi ne gjendje te rregullt

  shitet ipedi ne gjendje te rregullt

  shes ipedin android ne gjendje te rregullt posedon kamer mrapa edhe perpara dy kamer asht android dhe ne gjendje te rregullt ju mir pressim ne viber +37744298818

  40 €
  Gllogoc
  5 nëntor 19:34
 • Syza djelli DITA FLIGHT 006 Golld me flak Ari 52

  Syza djelli DITA FLIGHT 006 Golld me flak Ari 52

  Syza te dijellit DITA FLIGHT 006 Golld me flak Ari 52 + 10 muaj garancijon

  430 €
  Podujevë
  31 tetor 11:28
 • Shitet ekrani bashk me frame

  Shitet ekrani bashk me frame

  40 euro me montim 30 pa montim n gjendje t rregullt me do t grrithne t vogla

  40 €
  Prishtinë
  27 tetor 20:21
 • Iphone 7

  Iphone 7

  Shes iphone 7 ne gjendje perfekte vetem dy jav i perdorun per me shum informato +38649252921

  460 €
  Ferizaj
  24 tetor 22:24
 • Shitet Asus Zenfone Go ne kuti i pa perdorur!

  Shitet Asus Zenfone Go ne kuti i pa perdorur!

  Shitet Asus Zenfone Go 16GB ne Kuti! Parametrat: Ekran 5.0" (720x1280 pixels) Kamera: 13MP (mbrapa), 5MP (para) 2GB RAM Bateria: 2600mAh ( celulari mund te mari microSD deri ne 256 GB)!

  200 Lek
  Tiranë
  23 tetor 17:31
 • Shitet tablet Zen Pad 10 Z300 series

  Shitet tablet Zen Pad 10 Z300 series

  Asus ZenPad10 gjendja 10/10 shum pak i perdorur me karte sim Rami 2 GB procesor intel quad core 64 bit xhami corning gorilla glass mundesi per dock audio removibile

  22.000 Lek
  Tiranë
  23 tetor 17:30
 • Shitet Asus

  Shitet Asus

  Shitet Asus zenfone 2 gjendja 9.5/10.https://m.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze551ml-6917.php

  22.000 Lek
  Shkodër
  17 tetor 12:26
 • ASUS ZENFONE 3 MAX 5.5NE KUTI EUROPE!PHONECT STORE

  ASUS ZENFONE 3 MAX 5.5NE KUTI EUROPE!PHONECT STORE

  ASUS ZENFONE 3 MAX EKRANI 5.5 INCH MEMORIE 32 GB RAM 3 GB SNAPDRAGON 430 CAMERA 16 MP ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE HIPOTEKES TEK HARRY FULTZ

  30.000 Lek
  Tiranë
  12 tetor 09:19
 • ASUS ZENFONE 3 ZE552KL EUROPIAN NE KUTI!! "PHONECT

  ASUS ZENFONE 3 ZE552KL EUROPIAN NE KUTI!! "PHONECT

  ASUS ZENFONE 3 ZE552KL MEMORIE 64 GB RAM 4 GB EKRANI 5.5 INCH(1080x1920 pixels) CAMERA 16 MP (2160p) GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE HIPOTEKES TEK HARRY FULTZ

  37.000 Lek
  Tiranë
  12 tetor 09:19
 • Asus Zenfone 3 Max ZC520TL X008 5.2" HD Display 3GB RAM 32GB Android NEW

  Asus Zenfone 3 Max ZC520TL X008 5.2" HD Display 3GB RAM 32GB Android NEW

  Krejt e re në kuti vjen me 12 muaj politikë të kthimit Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Email :: [email protected]

  250 €
  Deqan
  30 shtator 02:35
 • okazion per pak dite zenfone 2 16 G memorie

  okazion per pak dite zenfone 2 16 G memorie

  Shitet Asus Zenfone 5 i bardhe ne gjendje shum te mire. Parametrat jan shum te mire me procesor intel, 2G Ram dhe 16G Rom, ekran 5 inch me resolucion HD. Eshte mbajt gjithmone me kllef mbrojtes dhe xh

  10.000 Lek
  Tiranë
  10 shtator 12:28
 • TABLET ASUS PER PJES URGJENT

  TABLET ASUS PER PJES URGJENT

  shes tabletin asus per pjes nuk i bon wifi dhe nuk mushet urgjent!! viber : +38643919638

  20 €
  Prishtinë
  8 shtator 17:26
 • NEXUS 7 32 GB SHUM I RUJTUN

  NEXUS 7 32 GB SHUM I RUJTUN

  NEXUS 7 ME 32 GB MEMORIE SISTEM ANDROID SHUM I MIR I ARDHUN PREJ NORWEGJIE PUNON PERFEKT 044331864 ledion

  99 €
  Prishtinë
  7 shtator 12:26
 • Mining Rig AMD ASUS RADEON

  Mining Rig AMD ASUS RADEON

  7x RX 580 AMD GPU 4GB (ASUS) SSD X110 64 GB Motherboard - Z170 Pro Gaming RAM - 4GB 2x Powersupply RoseWill 2x 750W 7x Riser Mining Rig Case (185 Mh/s deri 190 Mh/s) Ju mirepresim!

  3.750 €
  Prishtinë
  25 gusht 21:18