• Microsoft lumia 550

  Microsoft lumia 550

  She's microsoftin he gjendje te rregullt veqse ka nje demtim the Vogel nuk mushet dhe e ka kapakin the krisur mbrapa per me shum thirrni ne viber +38649730532

  35 €
  Viti
  9 dhjetor 16:16
 • Microsoft lumia 550

  Microsoft lumia 550

  She's microsoftin he gjendje te rregullt veqse ka nje demtim te Vogel nuk mushe dhe e ka te krisur kapakin mbrapa

  35 €
  Viti
  9 dhjetor 12:17
 • Iphone 7 shitet urgjent

  Iphone 7 shitet urgjent

  128gb.

  400 €
  9 dhjetor 00:16
 • Microsoft lumia 550

  Microsoft lumia 550

  Shes microsoftin ne gjendje the rregullt veqse ka nje demtim te Vogel nuk mushe dhe e ka kapakin the krisur ne qosh me shum thirrni ne viber +37749730532

  35 €
  Viti
  8 dhjetor 21:16
 • General mobile

  General mobile

  Shes general mobile gm5 . Nuk ndizet nuk e di ca ka.Ka xham mbrojtes pa shenja perdorimi.

  50 €
  Durrës
  8 dhjetor 20:16
 • Cubot X15

  Cubot X15

  Display: 5.5 inch 2.5D FHD Screen, 1920x1080 pixels CPU: MTK6735 64bit Quad Core, 1.3GHz GPU: Mali-T720 System: Android 5.1 RAM + ROM: 2GB RAM + 16GB ROM Camera: Back camera 16.0MP dw9714 graphic sens

  90 €
  Fushë Kosovë
  4 dhjetor 23:26
 • Celulare

  Celulare

  Celulare General Mobile 4G I perdorur Cmimi 70 mije lek i diskutueshem

  70.000 Lek
  Tiranë
  28 nëntor 20:16
 • Samsung

  Samsung

  Telefoni esht i mir pa asnje problem 16g telefoni ka ardhur nga gjermania

  150 €
  Prishtinë
  28 nëntor 17:27
 • Nokia

  Nokia

  Nokia

  15 €
  Ferizaj
  19 nëntor 22:26
 • OLYPIA Celular

  OLYPIA Celular

  Shitet celulari(mobili) Olympia, eshte me pulla te medha si dhe ka SOS. SOS edhe nje pulle mbapa siq shihet ne foto, eshe shume i leht per tu perdorur i pershtatshem per persona qe kan nevoj per ndih

  40 €
  Prishtinë
  15 nëntor 10:16
 • General Mobile GM5

  General Mobile GM5

  Shes general mobile gm5 eshte i ri akull me xham mbrojts. Telefoni nuk ndizet nuk e ca problemi ka. çmimi pak i diskutueshem.

  50 €
  Durrës
  14 nëntor 15:27
 • General Mobile

  General Mobile

  Telefon General Mobile 5 plus i ri The General Mobile GM 5 Plus is powered by octa-core Qualcomm Snapdragon 617 processor and it comes with 3GB of RAM. The phone packs 32GB of internal storage that

  24.000 Lek
  Tiranë
  8 nëntor 15:26
 • GENERAL MOBILE 4G

  GENERAL MOBILE 4G

  Telefon celular General Mobile 4G Android one Gjendja 10/10

  120.000 Lek
  Tiranë
  8 nëntor 10:21
 • GENERAL MOBILE 4G

  GENERAL MOBILE 4G

  Telefon celular GENERAL MOBILE 4G Android one Gjendja 10/10

  120.000 Lek
  Tiranë
  7 nëntor 22:20
 • Shitet Wiko ne gjendje te rregullt

  Shitet Wiko ne gjendje te rregullt

  Shitet wiko ne gjendje te rregullt Perveq gjamin pak e ka te krisu Na kontaktoni ne viber +37744371183

  55 €
  Ferizaj
  6 nëntor 12:17
 • Xiaomi Mi4-c si i ri

  Xiaomi Mi4-c si i ri

  Shitet Xiaomi Mi4-c shum i ruajtur me Android 8.0 me te riun qe punun shum shpejt.Baterin e mban shum me gjat se telefonat tjer dhe mbushet me adapter fast charging me cabell type-c qe edhe ky adapter

  170 €
  Vushtrri
  3 nëntor 13:26
 • Telf

  Telf

  Shes lg l9 60 mij iphone 5s 50

  100 Lek
  Korçë
  31 tetor 09:16
 • microsoft lumia 535 windows 10

  microsoft lumia 535 windows 10

  Microsoft lumi ne gjendje shum te mir pa asnje lendim

  70 €
  Malisheve
  30 tetor 19:36
 • shes oren

  shes oren

  Shes

  20 €
  Vushtrri
  29 tetor 11:36
 • Shitet Iphone 7 128gb eshte shum i rujtun

  Shitet Iphone 7 128gb eshte shum i rujtun

  shitet iphone 7 128gb sepse po du me ble ni iphone 8 urgjent

  320 €
  Prishtinë
  25 tetor 04:16
 • Ulefone T1 model 2017 i ri

  Ulefone T1 model 2017 i ri

  Ulefone T1 i ri npaket modeli 2017 me performanca magjepse, si kompjuter. Global Version Posedon : 2 kamera mas / 16MP kamera perpara 5MP posedon blic mas edhe perpara. 5.5 inch full HD Androit 7.0 6

  350 €
  Prishtinë
  22 tetor 23:16
 • Telefona from USA

  Telefona from USA

  Teknologjia e fundit mberriti nga USA ne SHqiperi! Sasia e limituar! Per here te pare, Super Samsung Galaxy, S8 Plus 128 giga dual( 2 karta) mberriti nga USA ne Shqiperi! Cilesi e garantuar, cmime k

  Me Marrveshje
  Durrës
  16 tetor 18:23
 • Shitet samsung s6 edge

  Shitet samsung s6 edge

  Ne gjendje shum te rregullt

  250 €
  Prizren
  17 shtator 16:26
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shes iphone 5 shum me gjendje te mir Urgjent shes kontaktoni viber +38649873621

  100 €
  Gjakovë
  15 shtator 20:18
 • shitet telefoni echo

  shitet telefoni echo

  Shitet echo i ardhur nga zvicra osht si me kan i ri shum pak i perdoorur per ma shum ne viber +37745832891

  55 €
  Lipjan
  14 shtator 21:16
 • telefon

  telefon

  I rregullt

  60 Lek
  Elbasan
  13 shtator 19:16
 • iphone7

  iphone7

  iphone 7Plus. 130 Euro. ne gjendje te rregullt i dubajt. 049 523463

  130 €
  Gjakovë
  12 shtator 14:51
 • alnania

  alnania

  ker koj nje ekran per nje samsung galaxy a5 i 2016

  Me Marrveshje
  Lipjan
  6 shtator 00:16
 • X GODY NEW PHONE 2017

  X GODY NEW PHONE 2017

  Shes telefona te ri ne kuti shum te mire.mund ti shihni edhe ne fotot me siper per me shum.me 2 kart sim,1 kart SD,me mbrojtse ekrani ngjites,me karikues.per me shum kon,tel 015214371471.Watcap &

  190 €
  Pukë
  1 shtator 18:26
 • SHITET  DOOGEE X5 Fush KOSOV

  SHITET DOOGEE X5 Fush KOSOV

  OSHT NE GJENDJE TE MIR PAK I PERDORUR , MUNDENI ME PROVU ME 2 KARTELA , ka 8 gb ,2gb ram, 5 mp camera, etjj

  75 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 01:16
 • Doogee shoot 2 8g memorje 1g ram android 7.0

  Doogee shoot 2 8g memorje 1g ram android 7.0

  1 muaj i perdorur pa asnje demtim

  100 €
  Tiranë
  8 gusht 21:16
 • Mobile shitet ose ndrrohet

  Mobile shitet ose ndrrohet

  shes ose ndrroj telin i ri ne paket as ni dit i perdorur verzjon 7.0

  135 €
  Prizren
  6 gusht 09:26
 • General Mobile 4G

  General Mobile 4G

  Screen Size 5.00-inch Resolution 720x1280 pixels Storage 16GB Processor 1.2GHz quad-core RAM 2GB Rear Camera 13-megapixel Front Camera 5-megapixel OS Android 7.1.1 Battery Capacity 2500mAh

  120 Lek
  Përmet
  31 korrik 08:16
 • shitet

  shitet

  shitet iphone4s ne gjendje shume te mire

  70 €
  Vlorë
  30 korrik 12:26
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet iPhone 6 gold

  235 €
  Ferizaj
  29 korrik 15:26
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shitet iphone 5 ne gjendhje te rregullt , i ardhur prej suedis . Shum pak i pordorur. Çmimi: Me marrveshje

  Me Marrveshje
  Podujevë
  27 korrik 20:26
 • Meizu mx5

  Meizu mx5

  Shes ose nderroj meizu mx5,5.5 full hd amoled gorrilla glass 3 octacor 2.2 20.7mp camera.i perdorur 2 muaj

  200.000 Lek
  Durrës
  24 korrik 15:26
 • iPhone

  iPhone

  Ne gjendje shum te mir si I ri

  160 Lek
  Tiranë
  23 korrik 17:16
 • iphone 4

  iphone 4

  shitet iphone 4 shum i rujten ose ndrrim me dvd per kerr boj edhe kompenzim

  55 €
  Lipjan
  19 korrik 08:16
 • Tablet Mediacom

  Tablet Mediacom

  I perdorur

  50 Lek
  Fier
  17 korrik 14:16
 • Shitet

  Shitet

  Shitet Wiko HIGHWAY PURE 4G Ne gjendje te rregull komplet me paisje i ardhur nga Zvicerra $.

  90 €
  Suharekë
  9 korrik 12:16
 • Shes ajfon 6

  Shes ajfon 6

  Shes afon 6 16 giga ne gjendje te rregullt teknike

  240 €
  Prishtinë
  7 korrik 23:19
 • Smart watch

  Smart watch

  Shitet telefoni i dores smatr watch i ri

  100 €
  Prizren
  5 korrik 15:16
 • Telefon Mobistel

  Telefon Mobistel

  Telfon Mobistel Nga Gjermania Shum i Ruajtur Por Ne Defekt Mundeni Me Ble Per Pjes Ose Me Rregullu

  15 €
  Vushtrri
  4 korrik 17:16
 • iped

  iped

  per pjes kaniher bojke po per pjes

  10 €
  Prishtinë
  3 korrik 11:16
 • Telefon

  Telefon

  I ri i ardhur nga gjermania npaket

  100 €
  Prishtinë
  21 qershor 17:18
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shitet Iphone 5 i ardhur nga Zvicer ne gjendje te rregull per ma shum info punon mir profekt i ri boj edhe ndrrim

  100 €
  Ferizaj
  21 qershor 16:18
 • General Mobile 4G 2Gb Ram 16Gb Memory Android 7.01

  General Mobile 4G 2Gb Ram 16Gb Memory Android 7.01

  General Mobile 4G gjendje perfekte. Me mbrojtes ekrani dhe kellef .5 muaji i përdorur.

  50 Lek
  Sarandë
  2 qershor 01:16
 • bateri portable

  bateri portable

  Bateri Portable Proda 12000mah..Karikon deri ne 3 here.E perrshtatshme per iphone,samsung..cmimi 2000 lek

  Me Marrveshje
  Tiranë
  31 maj 18:18
 • NGM

  NGM

  Nderrohet nk ka asnje problem eshte me dy karta nuk eshte kinez ka disa shenja perdorimi

  Me Marrveshje
  Tiranë
  24 maj 13:16