• IPHONE 5 NGA GJERMANIA

  IPHONE 5 NGA GJERMANIA

  SHITET IPHONE I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT SHUM I RUJTEN DHE PUNON MIR ,

  80 €
  Prishtinë
  2 janar 10:16