• motorola

  motorola

  motorola me anten

  30 €
  Lushnjë
  10 dhjetor 12:17
 • Motorola

  Motorola

  motorola me anten

  30 €
  Lushnjë
  9 dhjetor 18:16
 • Shes urgjent motorola defy rezistent ndaj ujit 30€

  Shes urgjent motorola defy rezistent ndaj ujit 30€

  Shes motorola defy telefon i vogel praktik eshte android eshte rrezistent ndaj ujit qmimi i volitshem 30€ per me shum info +38649610728

  30 €
  Prizren
  9 dhjetor 13:26
 • Motorola okazjon

  Motorola okazjon

  Motorola droid turbo 2. 32 giga 3 giga ram ne gjendje shume te mire

  180 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 17:16
 • NEXUS 6

  NEXUS 6

  32 GB ,4GB RAM

  230 €
  Prishtinë
  3 dhjetor 19:17
 • Okazion MOTOROLA NEXUS 6 Gjendja 10/10

  Okazion MOTOROLA NEXUS 6 Gjendja 10/10

  Gjendja 10/10 i perdorur shume pak cmimi pak i diskutueshem. Nuk pranoj nderrime. MOTOROLA NEXUS 6 nje super telefon i cili vjen me stock android dhe merr updatet me te fundit i pari. Memoria - 32GB

  30.000 Lek
  Shkodër
  2 dhjetor 20:26
 • MOTO 360 2ND GEN ANDROID 7.1.1

  MOTO 360 2ND GEN ANDROID 7.1.1

  Shes Motorola Moto 360 2nd Gen ngjyre e zeze, me Android Wear 2.0 (7.1.1) me gjitha pajisjjet percjellese.

  139 €
  Prishtinë
  27 nëntor 10:16
 • telefon celular motorola moto g5 plus 2017 1 karte

  telefon celular motorola moto g5 plus 2017 1 karte

  telefon 2 jave i perdorur asnje shenje perdorimi, asnje gervishtje 100% funksional Mjaft i shpejte ekrani full hd shume taktil bateri qe zgjat shume kamera shume cilesore opsion me fingerprint (shenj

  28.000 Lek
  Tiranë
  24 nëntor 13:18
 • Shitet Ose nderrohet MotoG

  Shitet Ose nderrohet MotoG

  Shitet ose nderrohet MotoG punon perfect si i ri mund tme kontaktoni dhe ne viber

  85 €
  Gjakovë
  23 nëntor 15:29
 • MOTO Z DROID PLAY MODULAR PHONE

  MOTO Z DROID PLAY MODULAR PHONE

  Shes Moto Z Droid Play ne gjendje te mire. Eshte telefon modular, 32GB memorie brendshme, bateri 3550 mAh 2 dite pa problem, 5.5" AMOLED, 16MP kamera, 5MP selfie me flash, Ambient display etj

  269 €
  Prishtinë
  18 nëntor 16:22
 • Shitet motorola moto g4!

  Shitet motorola moto g4!

  Telefon shume i mire per parametrat qe ka! Kamera 13 dhe 5 megapixel. 2 gb ram. Ekrani 5.5 inch. Rezulucioni 1080x1920pixels. Memoria 16gb .Procesor 1.5GHz octa-core. Bateria 3000mAh. Mundesi nderrimi

  220 Lek
  Durrës
  13 nëntor 13:17
 • moto z forc droid

  moto z forc droid

  Shitet Mobili eshte shum i mir

  300 €
  Prishtinë
  11 nëntor 14:26
 • Telefon motorola nexus 6

  Telefon motorola nexus 6

  Telefoni eshte ne gjendje perfekt. Vjen me kutine dhe te gjitha aksesoret origjinale perfshire dhe dy kellefa. Karikusi ka rendesi te theksoher pasi vetem me origjinalin karikoher ne kohe te rregullt

  30.000 Lek
  Tiranë
  5 nëntor 11:26
 • Radio Motorola GP340

  Radio Motorola GP340

  Shitet motorola gp340 bashke me karikus.

  8.000 Lek
  Tiranë
  3 nëntor 17:18
 • iphone 4 nokia motorola

  iphone 4 nokia motorola

  nokia motorola punon

  30 €
  Prishtinë
  1 nëntor 23:21
 • Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet

  Shes Motorola Nexus 6 ne gjendje te shkelqyer

  210 €
  Tiranë
  1 nëntor 14:16
 • Motorola V3

  Motorola V3

  shes telefonin motorola v3 per marakli viti prodhimit 2003 gjendje perfektee

  50 €
  Lipjan
  30 tetor 20:33
 • Shitet motorola g4 gjendja shume e mire.

  Shitet motorola g4 gjendja shume e mire.

  Shitet motorola g4 gjendja shume e mire.Telefon me cmim super te arsyeshem per parametrat qe ka.

  220 Lek
  Durrës
  28 tetor 02:16
 • SMARTWATCH MOTO 360 BLACK EDITION

  SMARTWATCH MOTO 360 BLACK EDITION

  Shes smartwatch Motorola Moto 360 black edition ne gjendje fenomenale, me rrypa origjinal, mbushes induktiv wireless, etj. I sapoardhun ng Gjermania

  159 €
  Prishtinë
  27 tetor 15:18
 • SHITETE NDERROHET

  SHITETE NDERROHET

  Celi ne gjendje perfekte me kutin e vet

  200 €
  Lezhë
  25 tetor 14:16
 • MOTO Z SLIM 5mm ANDROID 7.1.1 4G LTE

  MOTO Z SLIM 5mm ANDROID 7.1.1 4G LTE

  Shes Moto Z 32GB + Micro SD, 4G LTE, 4GB RAM, 5mm i holle 130 gram i lehte, i sapoardhun nga Gjermania ne gjendje shume te mire. Bashke me te vjen fotrolla magnetike origjinale per mbrapa, usb kablla.

  330 €
  Prishtinë
  23 tetor 21:17
 • Motorola E4 16gb 4th generation

  Motorola E4 16gb 4th generation

  Shitet Motorola E4 4-th generation; Telefoni ka kapacitet 16gb & eshte ngjyre gold; Eshte prodhuar ne korrik 2017; Sistem sigurie Fingerprint (Shenje gishti) Telefoni eshte i ri. Permasat e celula

  20.000 Lek
  Tiranë
  20 tetor 22:18
 • Motorola E4 (4th generation)

  Motorola E4 (4th generation)

  Shitet celular Motorola E4 (4th generation). Telefoni eshte i paperdorur fare. Telefoni eshte nder modelet e fundit te Motoroles, dale ne treg ne korrik te 2017. Kapaciteti i telefonit eshte 16gb. Es

  200 Lek
  Tiranë
  17 tetor 14:20
 • Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstr

  Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstr

  Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstrong phone collection luna 1969

  350 €
  Fushë Kosovë
  17 tetor 08:16
 • Shitet telefoni Motorola Fone3

  Shitet telefoni Motorola Fone3

  Shitet telefoni Motorola Fone3, telefoni eshte ne gjendje te mire, shume pak i perdoruar dhe eshte shume i ruajtur. Afrimi : Tel/viber +37744621147 _________________________________________________

  30 €
  Prishtinë
  14 tetor 23:26
 • Motorola moto g 4

  Motorola moto g 4

  Telefoni eshte akull i ri gjendje perfekte per me teper shikoni parametrat tek fotoja

  200 Lek
  Durrës
  14 tetor 09:22
 • Shitet urgjent Motorola

  Shitet urgjent Motorola

  Shes Motorel ne gjendje te shkelqyer i funksionojn te gjitha aplikacion si viber whatsapp facebook instagram punon shum shpejt si i ri eshte per me shum kontaktoni ne nr +38649257242

  30 €
  Mitrovicë
  12 tetor 18:18
 • SMARTWATCH MOTO 360 ANDROID WEAR

  SMARTWATCH MOTO 360 ANDROID WEAR

  Shes smartwatch Motorola Moto 360 Android Wear 46mm ne gjendje fenomenale. Eshte i sapoardhun prej Gjermanise dhe vjen me te gjitha pajisjet perkatese. FOTO JANE ORIGJINALE

  159 €
  Prishtinë
  12 tetor 15:18
 • SMARTWATCH MOTO 360 2ND GEN ANDROID WEAR 2.0

  SMARTWATCH MOTO 360 2ND GEN ANDROID WEAR 2.0

  Shes Smartwatch Moto 360 2nd Gen me Android Wear 2.0 dhe rrypa magnetik Milanese. Eshte e sapoardhun prej Gjermanise dhe vjen .e te gjitha pajisjet: Ora, Rrypat, Wireless Charger, Docking Station dhe

  179 €
  Prishtinë
  12 tetor 13:18
 • NEXUS 6 32GB ANDROID 7.1.1

  NEXUS 6 32GB ANDROID 7.1.1

  Nexus 6 i sapoardhun prej Gjermanise, ne gjendje shume te mire. Eshte telefoni, mbushesi origjinal Turbo Charger, usb, fotrolla mbrojtese Incipio edhe ni fotrolle tjeter e lekures sic po shihet ne fot

  210 €
  Prishtinë
  12 tetor 13:17
 • ↘MOTORROLA e4 PLUS---(3GB RAM,5000mAh, IP, 13MP)

  ↘MOTORROLA e4 PLUS---(3GB RAM,5000mAh, IP, 13MP)

  Super telefon sapo me ka ardhur nga anglia me kuti akull i ri, dhe ka super parametra dhe nje bateri te pa pare 5000mAh afersisht 2-3 varet nga perdorimi ✋✋5000 mAh bateri ---2 dit bateri te plo

  225 Lek
  Durrës
  12 tetor 12:16
 • Motorola ES400 Enterprise Smartphone, NEW

  Motorola ES400 Enterprise Smartphone, NEW

  Shitet pajisja profesionale Motorola ES400 me OS Microsoft Windows Mobile 6.5.3 Professional, se bashku me pajisjet percjellese mbajtesja Motorola VCH400-1000R dhe mbushesi ne veture Motorola VCA400-0

  600 €
  Prishtinë
  11 tetor 23:23
 • Shitet/Nderrohet Moto E4 Plus

  Shitet/Nderrohet Moto E4 Plus

  Shitet ose Nderrohet Moto E4 Plus pa dallim nga i riu ardhur dhurat nga Anglia me kutine dhe fast charger origjinal 3gb ram 16 gb memorje kamerat 13 me 5 selfie me flash ekran 5.5 super bateria fantas

  24.000 Lek
  Tiranë
  11 tetor 21:26
 • Motorola

  Motorola

  Super telefon gjendje perfekte si i ri motorola moto g 4... kush e njeh e din se cfar celi eshte ...

  200 Lek
  Durrës
  17 shtator 17:16
 • Shitet ose nderrohet motorola

  Shitet ose nderrohet motorola

  Suoer telefon dhe super parametra cel ska asnje gervishtje mundesi nderrimi me motorr ose shitet

  250 Lek
  Durrës
  17 shtator 12:26
 • MOTOROLA Droid TURBO 3900 mah Bateri -Kundra ujit-

  MOTOROLA Droid TURBO 3900 mah Bateri -Kundra ujit-

  Shitet Motorola Droid Turbo, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte shqiptare Eshte ne gjendje shume te mire, gati perfekte. Vjen me karikues dhe fish. ***EDICIONI SPECIAL ME NAILON I

  199 €
  Tiranë
  15 shtator 13:16
 • Radiomarrese

  Radiomarrese

  Shiten cift radiomarrese Motorola te reja ne pako te pa perdorura per 4 km largesi.shiten per arsye mos perdorimi

  6.000 Lek
  Tiranë
  13 shtator 20:16
 • Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstr

  Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstr

  Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstrong phone collection luna 1969

  260 €
  Fushë Kosovë
  12 shtator 02:16
 • Motorola G5 Plus si i ri

  Motorola G5 Plus si i ri

  Telefon me paranetra super! 1 muaj perdorim. Asnje shenje perdorimi. 6 muaj garanci. Cmimi i padiskutueshem!

  30.000 Lek
  Tiranë
  8 shtator 18:26
 • Smartphone Motorola Es400

  Smartphone Motorola Es400

  Shes smartphone shum praktik dhe cilesor per sherbime te ndryshme pune si palm dhe si telefon. Shiko linkun per infohttp://www.gsmarena.com/motorola_es400-3409.php Cel. : 0684108407

  30 €
  Tiranë
  5 shtator 15:16
 • Nexus 6 boj ndrim viber +37744242072

  Nexus 6 boj ndrim viber +37744242072

  Shitet Motorola Nexus 6. 32gb. 3gb ram. 5,96 inch madhsia. Ne gjendje shum te mire garantoj per pun gjdo send vjen me adapter boj ndrim me iphone 6 plus. Samsung s6 edge. Lg g4 g5 etj telefona kontak

  189 €
  Prizren
  30 gusht 01:16
 • Motorola Razr M

  Motorola Razr M

  Razr M 8Gb + 1Gb Ram Ekran 4.3 Wifi+ Bt + Hspa+ (ka 4G/Lte por nuk punon me VF) I shpejt dhe praktik. Karte microSD 2GB dhurate...

  40 €
  Elbasan
  29 gusht 13:16
 • Motorola Aura CELESTIAL botim i kufizuar

  Motorola Aura CELESTIAL botim i kufizuar

  Motorola Aura CELESTIAL limited edition Nel Armstrong phone collection luna 1969

  300 €
  Fushë Kosovë
  29 gusht 09:16
 • Motorola Aura CELESTIAL edicion

  Motorola Aura CELESTIAL edicion

  Motorola Aura CELESTIAL edicion i kufizuar i koleksionit të telefonit Nel Armstrong luna 1969

  700 €
  Fushë Kosovë
  28 gusht 14:16
 • shitet lire motorola moto x style (moto x pure)

  shitet lire motorola moto x style (moto x pure)

  Shitet motorola moto x style ( moto x pure edition ) me qmim shum te volitshem. Android 7.0 nougat , Ekrani 5.7 inq me rezolucion te larte 2K prej 1440 pixel. 2 zvuqnika ne balle stereo ma te mirt e m

  200 €
  Prishtinë
  27 gusht 02:16
 • Shitet urgjent Motorola

  Shitet urgjent Motorola

  Motorola eshte ne gjendje shum te mir te gjitha aplikacionet i funksionojn si : viber , facebook , instagram etj

  70 €
  Mitrovicë
  8 gusht 16:17
 • Moto G5Plus 32Gb 3Gb Ram Shitet/Nderrohet

  Moto G5Plus 32Gb 3Gb Ram Shitet/Nderrohet

  Shitet ose nderrohet moto g5 plus xt1685 super gjendje ekrani 5.2 inch 424 ppi leshuar ne prill 2017 android 7.0 octa core 2.0 ghz 32 gb memorje plus memory card 16gb 3 gb ram kamerat 12 me 5 mpx fing

  Me Marrveshje
  Tiranë
  5 gusht 18:16
 • Motorola SLVR L7 Black

  Motorola SLVR L7 Black

  shes telefonin e thjesht funksionon perfekt

  10 €
  Ferizaj
  1 gusht 20:18
 • Moto G5 Plus si i ri OKAZION 220€

  Moto G5 Plus si i ri OKAZION 220€

  Shitet moto g5 plus ne gjendje perfekte si i ri prodhuar ne prill 2017 ekran 5.2 inch 424 ppi telefon zyrtar i google merr i pari azhornimet e fundit octa core 2.0 ghz 32gb memorje 3 gb ram kamerat 12

  220 €
  Durrës
  28 korrik 13:16
 • Shes Motorola RAZR i Ngjendje Perfekte

  Shes Motorola RAZR i Ngjendje Perfekte

  Shitet Motorola I sapo Ardhur Nga Gjermania Ngjendje Te Rregullt Pa Asnje Defekt Apo Gervishtje! Kamera 8.0 Megapixel 8gb rom storage +8 GB qipi SD/card 1gb Ram Memorie Dual-Core na kontaktoni per m

  85 €
  Podujevë
  27 korrik 00:26