• m8s pro android 7.1 TRING DIGITALB SKY SPORT

  m8s pro android 7.1 TRING DIGITALB SKY SPORT

  Android box 7.1 OS SHIKON ME dhe PA Abonim (me Aplikacionet e instaluara tek pajisja per kanele shqiptare dhe te huaja sky etj ON/OF) mjafton te keni linj interneti +6mbs NE DURRES Brand: MECOOL Mode

  8.900 Lek
  Durrës
  30 nëntor 21:28
 • Shes resiver me 1 vit abonim

  Shes resiver me 1 vit abonim

  Shes resiver Nex Smart 4k android me abonim 1 vjeqar iptv mbi 5 mij kanale Digitalb Tring Sky de Sky it Sky un E shum kanale tjera

  145 €
  Gjilan
  19 maj 15:16