• 0 foto
  Shitet nokia lumia 520!
  Telefona celulare

  Shitet nokia lumia 520!

  Super telefon i fortë! Punon shumë mirë pavarsisht se xhami është i thyer ( 7 mij lek kushton ndërri

  Tiranë Dje, 18:16
  5.000 €
 • 3 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  3 nokia dhe 1 motorrola te gjith ne gjendje pune dy nokia me kamer jan nga 17 mi lek ndersa nokia

  Tiranë Dje, 16:16
  15 €
 • 7 foto
  Nokia 8210 i ri ne kuti
  Telefona celulare

  Nokia 8210 i ri ne kuti

  Shitet Nokis 8210 i ri ne kuti , çmimi 75 mijë lekë te vjetra te interesuarit te kontaktojne ne n

  Vlorë 17 nëntor 15:27
  75 Lek
 • 1 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  nokia me camer cmimi-10mije leke

  Vlorë 16 nëntor 16:28
  10 Lek
 • 3 foto
  Nokia lumia 925 i Ri nga Austria
  Telefona celulare

  Nokia lumia 925 i Ri nga Austria

  elefona te ardhur nga Austria __Mundeni me Pyet dhe Porosit gjdo llojë të Smartphone Modele të Reja

  Prishtinë 16 nëntor 09:31
  100 €
 • 1 foto
  Nokia Biznes
  Telefona celulare

  Nokia Biznes

  nokia biznes 6210

  Tiranë 15 nëntor 20:17
  35 €
 • 0 foto
  Iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone 6

  Kerkoj motherboard per iphone 6. Te jete i zhbllokuar dhe pa icloud

  Tiranë 14 nëntor 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet nokia 6310i bizniss
  Telefona celulare

  Shitet nokia 6310i bizniss

  shitet nokia 6310i ne gjendje super telefoni perdoret per biznes ma shum per me shum konktaktoni ne

  Vushtrri 13 nëntor 19:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NOKIA 6150 SAT
  Telefona celulare

  NOKIA 6150 SAT

  SHITET NOKIA 6150 SAT SIKUR NE FOTO.

  Prishtinë 13 nëntor 10:27
  25 €
 • 0 foto
  Shitet ndrrohet
  Telefona celulare

  Shitet ndrrohet

  Nokia 3310 viti 2017 I ri me paketim Çmimi 48 euro me zbritje nga 55 ,2 kartele sd card.plus bateri

  Pejë 13 nëntor 09:16
  48 €
 • 1 foto
  nokia 3310
  Telefona celulare

  nokia 3310

  shitet nokia 3310 me 2 kartela prodhimi: 2017 i ardhur nga austria qmimi: 35 euro i padiskutushum

  Podujevë 12 nëntor 20:26
  35 €
 • 2 foto
  Shitet Nokia 6310i Biznis
  Telefona celulare

  Shitet Nokia 6310i Biznis

  shitet nokia 6310i ne gjendje super telefoni perdoret per biznes ma shum per me shum konktaktoni ne

  Vushtrri 11 nëntor 15:26
  1 €
 • 0 foto
  Nokia 105 (2017) New Box
  Telefona celulare

  Nokia 105 (2017) New Box

  Nese deshiron nje telefon te thjesht model Nokia 105 prodhim i 2017 e gjen per vetem 2900 leke Per

  Tiranë 11 nëntor 11:27
  2.900 Lek
 • 0 foto
  Shitet Nokia Lumia 540
  Telefona celulare

  Shitet Nokia Lumia 540

  Telefoni eshte ne gjendje te mire Nuk ka asnje defekt

  Durrës 9 nëntor 22:16
  40 €
 • 0 foto
  nokia
  Telefona celulare

  nokia

  Nokia

  Podujevë 9 nëntor 18:28
  20 €
 • 4 foto
  Nokia Bussines
  Telefona celulare

  Nokia Bussines

  Nokia Bussines ne gjendje shum te mire I vetmi qe nuk pergjohet. I rrujtur extrem Vjen me bateri t

  Pejë 9 nëntor 15:16
  150 €
 • 1 foto
  Boj ndrim me iphone 6 ose samsung s6
  Telefona celulare

  Boj ndrim me iphone 6 ose samsung s6

  Boj ndrim telefonin nokia 3 edhte gjendje te mire ndim me iphone 6 ose samsung s6

  Prizren 9 nëntor 14:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nokia 5130c-2
  Telefona celulare

  Nokia 5130c-2

  Telefona te vjeter. Tel 0696961585

  Durrës 9 nëntor 11:17
  20 €
 • 2 foto
  Nokia 1209
  Telefona celulare

  Nokia 1209

  Telefona te vjeter. Tel 0696961585

  Durrës 9 nëntor 11:17
  15 €
 • 3 foto
  Nokia 3510i
  Telefona celulare

  Nokia 3510i

  Telefona te vjeter. Tel 0696961585

  Durrës 9 nëntor 11:17
  20 €
 • 2 foto
  Nokia 6610
  Telefona celulare

  Nokia 6610

  Telefona te vjeter

  Durrës 9 nëntor 11:17
  15 €
 • 2 foto
  Nokia 6230
  Telefona celulare

  Nokia 6230

  Telefona te vjeter. Tel 0696961585

  Durrës 9 nëntor 11:17
  15 €
 • 2 foto
  Celular
  Telefona celulare

  Celular

  Celular pothuajse i ri,ne gjendje shume te mire.

  Shkodër 8 nëntor 23:17
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Shes telefonin ose ndroj
  Telefona celulare

  Shes telefonin ose ndroj

  Shes microsoft lumnia shum ne gjendje te mir ose boj ndrim dmth ka vler 180 euro Osht me kod Qmimi

  Prishtinë 8 nëntor 22:18
  130 €
 • 2 foto
  Shitet Nokia
  Telefona celulare

  Shitet Nokia

  Shes nokia ne gjendje te rregullt,nokia osht me ni kart.per me shum info ne 045 644 300.qmim i padis

  Vushtrri 7 nëntor 22:16
  20 €
 • 0 foto
  Nokia 6310i
  Telefona celulare

  Nokia 6310i

  Nokia ne gjendje shum te mir Ndrrim nese me.konvenon Arberzh

  Prishtinë 7 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nokia A5 2018 CE Me garancion
  Telefona celulare

  Nokia A5 2018 CE Me garancion

  Nokia A5 2018 CE eshte shum i ruajtur i ka 1 muj qe e kem nxjerr pej pakete ka 16 gb , 3gb ram , 13

  Gllogoc 7 nëntor 20:26
  120 €
 • 1 foto
  Nokia E72
  Telefona celulare

  Nokia E72

  Nokia E72 bussines eshte ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur...

  Prizren 6 nëntor 22:18
  25 €
 • 3 foto
  Shes nokia 515
  Telefona celulare

  Shes nokia 515

  Shes nokia 515 ne gjendje shum te mir shum pak i perdorur

  Gjilan 6 nëntor 21:27
  60 €
 • 3 foto
  NOKIA 6110_ZBRITJE
  Telefona celulare

  NOKIA 6110_ZBRITJE

  SIKUR I RI

  Prishtinë 4 nëntor 15:17
  25 €
 • 0 foto
  Nokia Lumia 635
  Telefona celulare

  Nokia Lumia 635

  Shitet Nokia Lumia 635 ne gjendje te mire dhe i ruajtur shitet per arsye mos perdorimi. Per me shum

  Prishtinë 2 nëntor 11:17
  40 €
 • 1 foto
  Nokia e vjeter
  Telefona celulare

  Nokia e vjeter

  Punon mirë por bateria nuk e man.Me adapter origjinal.

  Pejë 1 nëntor 16:16
  10 €
 • 0 foto
  NOKIA 6700s I RI
  Telefona celulare

  NOKIA 6700s I RI

  Nokia 6700s me shine i RI shoqerohet me karikuesin origjinal cmim i pa diskutueshem TELEFONI ESHTE I

  Tiranë 31 tetor 20:17
  45 Lek
 • 3 foto
  Shitet nokia per merakli 8600 luna black
  Telefona celulare

  Shitet nokia per merakli 8600 luna black

  Shitet nokia 8600 luna black origjinal , tele ka ardh prej avicrre eshte ne gjendje super pune i per

  Prishtinë 31 tetor 17:18
  70 €
 • 2 foto
  Shiten telefonat 8800 te ardhun nga zvicrra
  Telefona celulare

  Shiten telefonat 8800 te ardhun nga zvicrra

  Shiten dy nokia 8800 te ardhun nga zvicrra , tele jon shum te mirembajtur dhe punojn perfekt . Qmimi

  Prishtinë 31 tetor 17:18
  150 €
 • 6 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  nokia për shitje funksionon shumë mirë vetëm në butonin e energjisë dhe mbyllja nuk punon 5 € është

  Prizren 31 tetor 13:19
  22 €
 • 5 foto
  Shiten 2 nokia 3310 bisnis nuk pergjohen 45 dyt
  Telefona celulare

  Shiten 2 nokia 3310 bisnis nuk pergjohen 45 dyt

  Shiten telefonat nokia 3310 bisnis nuk pergjohen punojn shum mir dhe jan shum t rujtun per me shume

  Vushtrri 29 tetor 14:26
  45 €
 • 2 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  Shes Nokia 8210 Ne Gjendje te Rregullt Viti 24.05.01

  Prizren 28 tetor 14:19
  55 €
 • 2 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  Pothuajse i ri, pak i perdorur. Viber +38349409215

  Prishtinë 28 tetor 11:16
  17 €
 • 0 foto
  Lumia 640 Dual SIM
  Telefona celulare

  Lumia 640 Dual SIM

  shitet ash i rujtun full unlock dual sim

  Gjilan 28 tetor 09:16
  60 €
 • 0 foto
  Nokia Lumia 950
  Telefona celulare

  Nokia Lumia 950

  Shitet Niokia Lumia 950 3gb ram, 32 gb memory, i ruajtun shume, per me teper ne viber +38349627656

  Prizren 28 tetor 07:16
  100 €
 • 2 foto
  shiten
  Telefona celulare

  shiten

  She's tri nokia 6210 I ne gjendje.te te mir qmimin per tret 70 euro

  Prishtinë 27 tetor 23:30
  70 €
 • 0 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  Nokia me dy kartela 1 jav i perdorun

  Prishtinë 27 tetor 07:16
  20 €
 • 0 foto
  Shiten 5 nokia bisnes 6310i dhe 6310
  Telefona celulare

  Shiten 5 nokia bisnes 6310i dhe 6310

  Shiten 5 nokia bisnes 3 me neon dhe 2 pa neon Telefonat jane ne gjendje pune

  Korçë 26 tetor 19:16
  220 €
 • 1 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Shitet telefoni ne gjendje te shkelqyer pune pa asnje defekt, gjendja 10-10

  Shkodër 26 tetor 14:16
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Smart watch.orë e mençur - telefon 24.99
  Telefona celulare

  Smart watch.orë e mençur - telefon 24.99

  Smart watch.Orë e mençur- telefon 24.99€ Elegant dhe i lehtë në perdorim, mund t'ia vendosësh numri

  Prishtinë 23 tetor 19:16
  25 €
 • 1 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Nokia 3330

  Prishtinë 21 tetor 11:17
  100 €
 • 4 foto
  shite NOKIA esht gjendj te mire
  Telefona celulare

  shite NOKIA esht gjendj te mire

  shitet NOKIA MODEI 101 esht gjendje te mire defekt ska punun super ose viber +38345619075

  Prizren 21 tetor 09:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Mini Phone punon me krejt kartat
  Telefona celulare

  Shes Mini Phone punon me krejt kartat

  Shes telefonin Viber +386 49 714 153 ose +383 49 714 153

  Viti 20 tetor 19:17
  30 €
 • 1 foto
  Nokia 3310 Telefon viti 2017
  Telefona celulare

  Nokia 3310 Telefon viti 2017

  Nokia 3310 Telefon viti 2017 per te gjithe te apasionuarit e telefonave Klasik Telefoni eshte dual

  Tiranë 20 tetor 14:35
  6.490 Lek