• 1 foto
  Iphone 5s gold
  Telefona celulare

  Iphone 5s gold

  Iphone 5s gold

  Shtime Dje, 10:17
  55 €
 • 3 foto
  Vertu V-033160
  Telefona celulare

  Vertu V-033160

  Shitet Vertu me touch. Sistem android. Gjendje e paster. Veshje lekure. I zhbllokuar punon me cdo si

  Tiranë 14 nëntor 18:16
  1.000 €
 • 0 foto
  S iphon 6 64gg
  Telefona celulare

  S iphon 6 64gg

  Shes iphon 6 64 giga. Per arsyje se e kom bah iksin. Iphon gjashi nuk i ban vetem susta. Edhe. J

  Ferizaj 2 nëntor 21:20
  6.577 €
 • 1 foto
  Set Kauqa 3/3/1/1 shumm te mir
  Telefona celulare

  Set Kauqa 3/3/1/1 shumm te mir

  jan kauqa shumm te mir edhe te rujten qmimi tyre ka qen 1300 euro Ndrroj me telefona Tv Playstatio

  Ferizaj 11 tetor 22:27
  350 €
 • 4 foto
  Shes Vertu origjinale asht shym dhe nuk ndez
  Telefona celulare

  Shes Vertu origjinale asht shym dhe nuk ndez

  Shes vertu origjinale e cila juka prish bateri dhe masnej jakam vnu ni te nokjos edhe skam mund me

  Kukës 13 shtator 09:29
  350 €
 • 10 foto
  Vertu ascent 1947 limit edicion 60/36 ferrari
  Telefona celulare

  Vertu ascent 1947 limit edicion 60/36 ferrari

  Shes 2 vertu ascent 1947 ( Limit edicion ferrari ) jan 60 te produar ne krejt boten un e kam te 36 t

  Prizren 9 shtator 19:02
  8.000 €
 • 10 foto
  Vertu ascent 1947 limit edicion 60/36 ferrari
  Telefona celulare

  Vertu ascent 1947 limit edicion 60/36 ferrari

  Shes 2 vertu ascent 1947 ( Limit edicion ferrari ) jan 60 te produar ne krejt boten un e kam te 36 t

  Prizren 9 shtator 19:01
  8.000 €
 • 4 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Viti i prodhimit: 2007 Materialet e përdorura: alumini, çelik inox, titan, fibër karboni, po ashtu

  Gjakovë 7 gusht 20:18
  7.600 €
 • 8 foto
  Vertu Ferrari [SPECIAL EDITION] OKAZION
  Telefona celulare

  Vertu Ferrari [SPECIAL EDITION] OKAZION

  -Cmimi Origjinal 6000€ -Cmimi Shitjes 1999€ -Vertu Ferrari Limited Edition -Gjendja 10/10 Per telef

  Durrës 30 qershor 14:26
  1.999 €