Kurbin

Telefona celulare në shitje në Kurbin

 • 0 foto
  iphone 6 i ri
  Telefona celulare

  iphone 6 i ri

  shes iphone 6 16 gb gold i ardhur nga amerika gjendja 10 / 10 540 mije peke i padiskutueshem

  Kurbin Dje, 03:45
  549 Lek
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!

  SHITET URGJENT SAMSUNG GALAXY S8 ME GARANCI DERI NE 22 NENTOR TELEFONI SHITET VETEM SOT !!!!

  Kurbin 7 dhjetor 20:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Galaxy Note 8 64gb
  Telefona celulare

  Galaxy Note 8 64gb

  Galaxy Note 8 64gb. Ka vetem nje te thyer te vogel ne cepin ne te djathte nga mbrapa (shih foton 3)

  Kurbin 13 tetor 20:41
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Ipone x iri 64gb i zi
  Telefona celulare

  Ipone x iri 64gb i zi

  Shitet ipone x sii ri i blere ne gjermani ne ghendje si i ri x 600€ info 0699782345

  Kurbin 18 shtator 13:17
  600 €
 • 1 foto
  origjinale Apple iPhone 7 plus
  Telefona celulare

  origjinale Apple iPhone 7 plus

  DEALONT SEASON: Për të dy çmimet me shumicë / shumicë dhe pakicë. MOBILE ORIGJINIKE SHTYPE P TORDOR

  Kurbin 14 shtator 13:26
  270 €
 • 0 foto
  Ipone 7 128gb black ?
  Telefona celulare

  Ipone 7 128gb black ?

  Shitet ip 7 i zi 128 i sapo ardhur x dhurate .x me shum kontaktoni flm.

  Kurbin 4 shtator 20:58
  250 €
 • 4 foto
  Shitet iPhone 6 (64) gb
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6 (64) gb

  Shitet iPhone 6 (64) gb kapaciteti i baterisë 100% gjendja 9/10 nuk i punon shenja e gishtit.

  Kurbin 28 gusht 19:13
  160 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy A40
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A40

  A40 2019

  Kurbin 21 gusht 10:33
  220 €
 • 1 foto
  Shitet iphone 6s ose nderrim me samsung
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6s ose nderrim me samsung

  Shitet iphone 6s gjendje shume te mire pune i pariparuar dhume gervishtje te vogla ne ekran nderrohe

  Kurbin 20 gusht 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung s8 64gb, Blu
  Telefona celulare

  Samsung s8 64gb, Blu

  Samsung s8, 64gb, Blu, korrnize silver. Ekrani ka nje background te kuqerremte qe dallohet me vesht

  Kurbin 19 gusht 10:43
  27.000 Lek
 • 2 foto
  Lg G6
  Telefona celulare

  Lg G6

  Lg G6 ThinQ. 32gb. Ne gjendje shume te mire, si i ri. I sapo ardhur nga Gjermania.

  Kurbin 12 gusht 09:52
  21.000 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone XR 128 GB (SHENJT) Verizon Bardhë e K
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR 128 GB (SHENJT) Verizon Bardhë e K

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Kurbin 9 gusht 15:33
  600 Lek
 • 0 foto
  Iphone6
  Telefona celulare

  Iphone6

  Esht i thyer gjysma e ekranit por gjysma tjeter punon...

  Kurbin 6 gusht 20:21
  30 €
 • 3 foto
  Shitet figorifer ark per Akulloret .
  Telefona celulare

  Shitet figorifer ark per Akulloret .

  Figorifer ark hapsir te bollshme ne gjendje super .0682525116

  Kurbin 1 gusht 23:27
  300 Lek
 • 0 foto
  New Apple iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  New Apple iPhone X - 256GB

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Kurbin 19 korrik 17:47
  400 €
 • 1 foto
  Iphone Xs Max 256 GB
  Telefona celulare

  Iphone Xs Max 256 GB

  Shitet iphone xs max 256 giga ngjyre gold ne gjendje shum mire 4 muaj garanci shoqerohet me 2 pale k

  Kurbin 14 korrik 21:52
  80.000 Lek
 • 7 foto
  Samsung Galaxy S8 Black 1 vit garanci OKAZION !!!⚠
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Black 1 vit garanci OKAZION !!!⚠

  Shes Samsung Galaxy S8 Black . Gjendja 10/10 . 1 vit garanci tek Shpresa AL . Telefoni i ka cdo gje

  Kurbin 8 korrik 19:23
  350 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S9
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9

  Samsung Galaxy S9. I sapo blere ne Gjermani. Ka vete thyerje te xhamit mbrapa. Ekrani dhe teknikisht

  Kurbin 8 korrik 17:36
  320 €
 • 2 foto
  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur
  Telefona celulare

  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur

  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur

  Kurbin 17 prill 12:48
  415 €
 • 2 foto
  s6 edge
  Telefona celulare

  s6 edge

  shitet s6 edge me pak krisje ne ekran po qe s ndikon fare ne perdorim

  Kurbin 4 prill 10:05
  180 Lek
 • 5 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Shitet Samsung galaxy s5 gjendje 8/10 eshte ble ne gjermani Shitetet per arsyen se kam telefon tj

  Kurbin 4 prill 08:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Gjendja 10/10

  Kurbin 4 prill 05:57
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Samsung galaxy s4
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s4

  Shes nderroj samsung s4 aktiv me 4Glte tel ka gjamin e krisur po punon shumir . Enderroj me nje nokj

  Kurbin 4 prill 03:52
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Leotec fare pak i perdorur
  Telefona celulare

  Shitet Leotec fare pak i perdorur

  Shitet Leotec fare pak i perdorur.Ka kllef origjinal.Gjithashtu ka vend per dy karta SIM dhe nje mem

  Kurbin 3 prill 21:41
  80 Lek
 • 3 foto
  I shit flm MerrJep.Al iPhone 6 128gb Black
  Telefona celulare

  I shit flm MerrJep.Al iPhone 6 128gb Black

  Shes iPhone 6 128gb . Ne gjendje shume te mire . Shume i mirmbajtur . Gjendja 10/10 . Ngjyre i zi .

  Kurbin 3 prill 16:45
  225 €
 • 2 foto
  Shes Hoverboard,Ps2,Ps3
  Telefona celulare

  Shes Hoverboard,Ps2,Ps3

  -Hoverboard:200 lek 📁Eshte ne gjendje shume te mire dhe punon shkelqyeshem. -Ps2: 30 lek 📁Eshte ne g

  Kurbin 3 prill 15:48
  420 Lek
 • 2 foto
  telefon
  Telefona celulare

  telefon

  shes iphone 5 per arsye mosperdorimi .. esht ne gjendje te mire

  Kurbin 3 prill 15:20
  70 Lek
 • 9 foto
  Shitet iPhone 6s+ 16gb gjendja 9/10
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6s+ 16gb gjendja 9/10

  Shitet per arsye se kam nderruar tel...ka shenja perdorimi...tel eshte i perdorur vetem nga une dome

  Kurbin 3 prill 11:02
  250 €
 • 2 foto
  2 cop iphone 3GS 16gb Ne gjendje shume te mire !!!
  Telefona celulare

  2 cop iphone 3GS 16gb Ne gjendje shume te mire !!!

  Shes dhe nderroj iPhone 3GS 16gb Ne gjendje super Shoqerohet me Kuti dhe Karikues Te gjitha gjerat f

  Kurbin 2 prill 14:27
  50 Lek
 • 4 foto
  Lenovo TB3-710F
  Telefona celulare

  Lenovo TB3-710F

  Tablet ne gjendje shum te mir micro card+8 gb memorie 1 gb ram camera vga front &2 mp rear camer

  Kurbin 2 prill 14:23
  50 €
 • 3 foto
  J7 prime
  Telefona celulare

  J7 prime

  Shitet j7 prime me dy sim card me karte memorje shitet ose ndrrohet

  Kurbin 2 prill 11:05
  90 Lek
 • 4 foto
  Galaxy A8+
  Telefona celulare

  Galaxy A8+

  Shes galaxy A8+ gjendja 9/10 i sapo ardhur nga anglia 32GB shitet per arsye mosperdorimi made in vie

  Kurbin 2 prill 08:38
  110 Lek
 • 0 foto
  Samsung s7
  Telefona celulare

  Samsung s7

  Samsung s7. Ne gjendje te mire. Cmimi i padiskutueshem.

  Kurbin 2 prill 01:20
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8

  Samsung Galaxy S8 64gb Ka te demtuar ekranin anash siç mund ta shikoni ne fotot pa xham mbrojtes nde

  Kurbin 1 prill 06:24
  165 €
 • 0 foto
  Honor 6A
  Telefona celulare

  Honor 6A

  Shes tel per arsyje sepse me kan dburuar nje tel te ri teli quhet honor 6A e ka nxjerr kompania e hu

  Kurbin 1 prill 03:17
  50 €
 • 1 foto
  HTC M9
  Telefona celulare

  HTC M9

  HTC M9 32gb. i perdorur. Ne gjendje te mire. Me xham mbrojtes, kllef, karikues e fishe.

  Kurbin 31 mars 23:51
  90 €
 • 0 foto
  Samsung s8 i perdorur 2 jave
  Telefona celulare

  Samsung s8 i perdorur 2 jave

  Samsung s8 ne gjendje te re i perdorur 2 jave, i ardhur nga gjermania

  Kurbin 21 mars 20:18
  300 €
 • 0 foto
  Hauwai ne gjendje te re
  Telefona celulare

  Hauwai ne gjendje te re

  Hauwai ne gjendje te re i perdorur i jave,i ardhur nga gjermania

  Kurbin 21 mars 20:17
  200 €
 • 0 foto
  Samsung s8 ne gjendje te re
  Telefona celulare

  Samsung s8 ne gjendje te re

  Samsung s8 64 gb i perdorur nje jave i ardhur nga gjermania

  Kurbin 21 mars 20:16
  300 €
 • 0 foto
  Hauwai mate 10 lite
  Telefona celulare

  Hauwai mate 10 lite

  Hauwai mate 10 lite ne gjendje te re i perdorur 2 jave i bler ne europe

  Kurbin 18 mars 21:16
  250 €
 • 2 foto
  Shes iphone 6s
  Telefona celulare

  Shes iphone 6s

  Shes iphone 6s 16GB ne gjendje shume te mire nuk ka asnje gerrvishtje dhe demtime telefoni eshte ne

  Kurbin 1 mars 15:26
  220 Lek
 • 1 foto
  General Mobile 5
  Telefona celulare

  General Mobile 5

  Shitet General Mobile 5 për arsye mos përdorimi. 4 muaj i përdorur. Në gjendje shumë të mirë 8/10. K

  Kurbin 15 shkurt 19:27
  13.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet 800€
  Telefona celulare

  Shitet 800€

  Vertu origjinal

  Kurbin 13 shkurt 16:26
  800 €
 • 4 foto
  samsung galaxy s5 sport
  Telefona celulare

  samsung galaxy s5 sport

  ram 2gb rom16 gb ekran 5.1inch super amoled quad core 2.5 ghz krait 400 4g lte kamera kryesore 16 mp

  Kurbin 27 janar 13:26
  150 Lek