Telefona celulare në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  1+1
  Telefona celulare

  1+1

  2+2

  Novoberdë Sot, 12:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  I ri i markës Apple i iPhone Xs Max 256GB Hap orig
  Telefona celulare

  I ri i markës Apple i iPhone Xs Max 256GB Hap orig

  I ri i markës Apple i iPhone Xs Max 256GB Hap origjinalin Ne shitje të gjitha llojet e elektronike

  Novoberdë 24 maj 12:15
  500 €
 • 3 foto
  I ri i markës Apple i iPhone Xs Max 512GB hap orig
  Telefona celulare

  I ri i markës Apple i iPhone Xs Max 512GB hap orig

  I ri i markës Apple i iPhone Xs Max 512GB hap origjinalin Ne shitje të gjitha llojet e elektronike

  Novoberdë 24 maj 12:03
  600 €
 • 0 foto
  IPHONE 7
  Telefona celulare

  IPHONE 7

  🤳IPHONE7 32GB 🤳 ➖ 249 EURO ✔Garanci 6 muaj 🎁Xham,cover , karikus dhurate! 🚗Transport kudo jeni!

  Novoberdë 13 maj 13:14
  249 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus

  Yes, it is still available ... for more information: EMAIL: [email protected] 24HRS W

  Novoberdë 11 maj 20:34
  355 €
 • 1 foto
  Lexova Apple Iphone XR 512GB
  Telefona celulare

  Lexova Apple Iphone XR 512GB

  Po, është ende në dispozicion ... për më shumë informacion: EMAIL: [email protected] 24

  Novoberdë 11 maj 20:02
  450 €
 • 1 foto
  Original Apple Iphone Xs Max
  Telefona celulare

  Original Apple Iphone Xs Max

  NO CASH ON DELIVERY !!!! Whatsapp Only :: + 1(587) 807-6174 RAMADAN PROMO ! RAMADAN PROMO !! RAMA

  Novoberdë 11 maj 19:54
  712 €
 • 2 foto
  NEW Samsung Galaxy S10+ (Plus) - Prism Black 128GB
  Telefona celulare

  NEW Samsung Galaxy S10+ (Plus) - Prism Black 128GB

  NEW Samsung Galaxy S10+ (Plus) - Prism Black 128GB Verizon (GSM+CDMA) UNLOCKED WHATS-APP CHATS: +1

  Novoberdë 6 maj 14:59
  400 €
 • 2 foto
  OPENED BOX UNLOCKED SAMSUNG GALAXY S9+ PLUS 64GB
  Telefona celulare

  OPENED BOX UNLOCKED SAMSUNG GALAXY S9+ PLUS 64GB

  *NEW* OPENED BOX UNLOCKED SAMSUNG GALAXY S9+ PLUS 64GB SM-G965U WHATS-APP CHATS: +1 (774) 234-6945

  Novoberdë 6 maj 14:59
  350 €
 • 1 foto
  NEW Apple iPhone XS Max SIM-Free, Factory Unlocked
  Telefona celulare

  NEW Apple iPhone XS Max SIM-Free, Factory Unlocked

  NEW Apple iPhone XS Max (SIM-Free, Factory Unlocked, ) Smartphone **Factory Unlocked for Worldwide

  Novoberdë 6 maj 14:51
  455 €
 • 0 foto
  Huawei P30 Pro WHATSAPP :: +1(559)715-1297
  Telefona celulare

  Huawei P30 Pro WHATSAPP :: +1(559)715-1297

  Det är helt nytt original och fungerar perfekt i hela landet med ett års garanti och 90 dagars retur

  Novoberdë 6 maj 14:19
  400 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max 256GB Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 256GB Gold

  Apple iPhone XS Max 256GB Gold bestelectronics077 (@) g mail. com W H_ ATS A P _ P: +4857902616

  Novoberdë 2 maj 12:10
  600 €
 • 4 foto
  Brand Apple iPhone Xs Max - Gold - 512 GB - Factor
  Telefona celulare

  Brand Apple iPhone Xs Max - Gold - 512 GB - Factor

  A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicab

  Novoberdë 24 prill 22:32
  745 €
 • 7 foto
  Brand New Mint Apple iPhone XS Max 256GB
  Telefona celulare

  Brand New Mint Apple iPhone XS Max 256GB

  Mint Apple iPhone XS Max 256GB Space Gray AT&T Clean ESN MT622LL/A Product Identifiers Brand A

  Novoberdë 24 prill 22:24
  450 €
 • 9 foto
  Brand New iPhone XS Max 256gb
  Telefona celulare

  Brand New iPhone XS Max 256gb

  A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicab

  Novoberdë 24 prill 21:24
  510 €
 • 0 foto
  iPhone Xs Max 64gb
  Telefona celulare

  iPhone Xs Max 64gb

  Fabrika e iPhone Xs Max 64gb 256gb e hapur + garanci Kontaktoni në WhatSapp +1 (360) 436-6076 Na d

  Novoberdë 23 prill 16:09
  550 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S10+ SM-G975U 128GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ SM-G975U 128GB

  Samsung Galaxy S10+ SM-G975U 128GB Smartphone (Unlocked

  Novoberdë 19 prill 19:24
  450 €
 • 3 foto
  Samsung S8+
  Telefona celulare

  Samsung S8+

  Shitet SAMSUNG S8PLUS Telefoni eshte ne gjendje te regullt vetem ka nje PIK te zez te pjesa EDGE 3

  Novoberdë 15 prill 16:00
  270 €
 • 0 foto
  APPLE IPHONE NEW XS MAX
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE NEW XS MAX

  APPLE IPHONE NEW XS MAX SPACE GRI 64GB FABRIKEN E ZBUKUR AT & T VERIZON T-MOBILE Kontaktoni në

  Novoberdë 14 prill 02:26
  600 €
 • 1 foto
  Shitet samsung galaxy s6 edge plus
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy s6 edge plus

  Tel esht ne gjendje t mir Esht 32 gb Ka nje viz te vogel n ekran por q nuk perben problem.. Teli nd

  Novoberdë 3 prill 21:21
  100 €
 • 2 foto
  Iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Iphone 7 plus

  Genuine dhe në gjendje të përsosur dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllura në një kuti me

  Novoberdë 3 prill 17:31
  317 €
 • 3 foto
  iPhone 4
  Telefona celulare

  iPhone 4

  iphoni nuk instalon sepse e lyp nj email pres blers serioz

  Novoberdë 3 prill 15:56
  45 €
 • 1 foto
  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s
  Telefona celulare

  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s

  Kushti: Origjinali origjinale dhe 100% kuti origjinale e mbyllur dhe vjen me pajisje plotësuese të m

  Novoberdë 3 prill 15:46
  500 €
 • 2 foto
  New IPHONE 5s
  Telefona celulare

  New IPHONE 5s

  Iphone 5s ne gjendje perfekte -Telefoni eshte futur ne shqiperi 3 muaj me pare nga USA -Telefoni sup

  Novoberdë 3 prill 15:02
  170 €
 • 3 foto
  Sony
  Telefona celulare

  Sony

  Shes sonyn z 3compact Veq taskrima nuk ibon

  Novoberdë 3 prill 08:23
  55 €
 • 1 foto
  Samsung s3 16 gb
  Telefona celulare

  Samsung s3 16 gb

  Shes samsung s3 16 gb ne gjendje te rregullt Sapo ardhur nga zvicrra Ndrrim nuk bojm Samsung oshte s

  Novoberdë 3 prill 02:11
  60 €
 • 0 foto
  Samsung-Galaxy-Note8-SM-N950U-64GB-Midnight-Black-
  Telefona celulare

  Samsung-Galaxy-Note8-SM-N950U-64GB-Midnight-Black-

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Novoberdë 1 mars 11:17
  500 €
 • 0 foto
  Ipad per pjes
  Telefona celulare

  Ipad per pjes

  Nga ch jon tardhun qmimi komplet

  Novoberdë 1 mars 11:16
  60 €
 • 0 foto
  Ora e mençur me SIM Kartelë
  Telefona celulare

  Ora e mençur me SIM Kartelë

  KURRE MA LIRE Nga 25.00€ në vetëm 14.99€ TRANSPORTI FALAS Porosit +37745635290 Ora e mençur me SIM

  Novoberdë 14 shkurt 16:21
  15 €
 • 7 foto
  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas
  Telefona celulare

  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Novoberdë 5 shkurt 11:27
  50 €
 • 5 foto
   Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 €420
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 €420

  Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar

  Novoberdë 16 gusht 08:19
  350 €