• 0 foto
  Super produkt
  Telefona celulare

  Super produkt

  Shitet Samsung tab A sm-t550

  Elbasan 19 gusht 23:26
  100 €
 • 5 foto
  Iphone 5S ! Okazion !!
  Telefona celulare

  Iphone 5S ! Okazion !!

  Iphone 5s , super gjendje ! ios 11.3.1 ! me finger print ! cmimi pa diskutushem 10000 lek !

  Elbasan 18 gusht 23:16
  100 Lek
 • 0 foto
  New Apple iPhone X 256GB ( Factory Unlocked )
  Telefona celulare

  New Apple iPhone X 256GB ( Factory Unlocked )

  Thanks for the Interest the Product is 100% Brand new original in box with warranty bill kindly wr

  Elbasan 18 gusht 18:17
  500 €
 • 0 foto
  New Apple iPhone X 256GB ( Factory Unlocked )
  Telefona celulare

  New Apple iPhone X 256GB ( Factory Unlocked )

  Thanks for the Interest the Product is 100% Brand new original in box with warranty bill kindly wr

  Gramsh 18 gusht 18:17
  500 €
 • 1 foto
  samsung s6 edge gold platinium 32
  Telefona celulare

  samsung s6 edge gold platinium 32

  eshte ne gjendje shm tmir ..e shes sepse kam tl tjt .shitet per arsye mosperdorimi.eshte pa asnje g

  Elbasan 18 gusht 17:16
  260 Lek
 • 0 foto
  LG dhe ngm
  Telefona celulare

  LG dhe ngm

  Kërkoj tac ekran për LG stylo 2 plus ose e shes. Telefonin me ekran. Te thyer qarku ok. Dua një bate

  Elbasan 18 gusht 17:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LG stylo 2 plus dhe ngm 506
  Telefona celulare

  LG stylo 2 plus dhe ngm 506

  Kërkoj tac ekran për LG stylo 2 plus ose shes qarku punon ok.si dhe me duhet një bateri për ngm. 506

  Elbasan 18 gusht 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  j52017
  Telefona celulare

  j52017

  shitet telefon samsung j5 2017...PER arsye mosperdorimi....KUSH interesohet te me telefonoje ne num

  Elbasan 18 gusht 17:16
  220 €
 • 0 foto
  iPhone 6s Plus 330 000 leke
  Telefona celulare

  iPhone 6s Plus 330 000 leke

  iPhone 6s Plus 16Gb origjinal i perdorur 5 Muaj ne gjendje te mire teknike

  Elbasan 17 gusht 13:17
  33.000 Lek
 • 0 foto
  Super okazion BlackBerry 35 mije leke
  Telefona celulare

  Super okazion BlackBerry 35 mije leke

  Super Okazion shitet BlackBerry curve ne gjendje te mire pune eshte i perdorur 3muaj me nje cmim sup

  Elbasan 17 gusht 13:16
  3.500 Lek
 • 0 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  Imir

  Elbasan 16 gusht 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  samsung J1mini prime
  Telefona celulare

  samsung J1mini prime

  gjendja shume e mire shum pak i perdorur viti prodhimit 2018 versioni6.0.1 8GB

  Elbasan 16 gusht 15:17
  80.000 Lek
 • 2 foto
  galaxy
  Telefona celulare

  galaxy

  asnje problem

  Elbasan 16 gusht 12:19
  60 Lek
 • 4 foto
  Samsung galaxy s5
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s5

  telefoni eshte i perdorur nga nje person i vetem.i ardhur nga gjermania.telefoni eshte ne gjendje su

  Elbasan 15 gusht 22:16
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Iphone 8 plus
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 8 plus

  Shes nje iphone 8 plus gjendja 9/10 me te gjitha aksesoret ka vetem nje krisje te vogel mbrapa gjen

  Elbasan 15 gusht 11:30
  700 Lek
 • 6 foto
  iPhone 4s
  Telefona celulare

  iPhone 4s

  Shes iphone4s ne gjendje te mir

  Elbasan 15 gusht 10:16
  90 Lek
 • 0 foto
  iphone 5s
  Telefona celulare

  iphone 5s

  shes iphone 5s ne gjendje te perkryer pa as edhe nje gervishtje me te vogel

  Elbasan 14 gusht 22:28
  300 €
 • 0 foto
  Shitet general mobile 6
  Telefona celulare

  Shitet general mobile 6

  Shitet general mobile 6 Tre muaj I perdorur Shitet per arsye mosperdorimi Shitet 150 mije leke Tel

  Elbasan 12 gusht 17:19
  150 Lek
 • 0 foto
  BEJ DERI 150$ NE DITE !!ONLINE!!!
  Telefona celulare

  BEJ DERI 150$ NE DITE !!ONLINE!!!

  Regjistrohu dhe krijo linkun tend shperndaje neper rrjete sociale dhe sa me shum shikime aq me shume

  Elbasan 11 gusht 02:16
  150 €
 • 0 foto
  Xiaomi redmi note 5 4/64 global
  Telefona celulare

  Xiaomi redmi note 5 4/64 global

  Shes Xiaomi redmi note 5. Gjendje akull. versioni 4/64 global.

  Elbasan 8 gusht 11:16
  200 €
 • 4 foto
  iphon 7 gold 128gb.
  Telefona celulare

  iphon 7 gold 128gb.

  e shes ose e nderroj.

  Elbasan 7 gusht 18:26
  400 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy A8 2018
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A8 2018

  Shitet celulari ne gjendje perfekte. Disponon fleten e garancise per nje periudhe 9 mujore te mbetur

  Elbasan 6 gusht 18:17
  450 Lek
 • 1 foto
  Telefon
  Telefona celulare

  Telefon

  Shes telefonin samsung A5 2016 ne gjendje shum te mir

  Peqin 2 gusht 18:26
  120 €
 • 0 foto
  Play statoin 4 200 leke
  Telefona celulare

  Play statoin 4 200 leke

  Shes ps4 me 4 doreza origjinale dhe 10 loira nga me te ndryshmet fifa 18 pes 2018 black ops2/3 etj p

  Elbasan 1 gusht 15:16
  200 Lek
 • 4 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Shes celularin tim SAMSUNG GALAXY S 8+. Model europian 3 muaj ne perdorim , shoqerohet me kutine dhe

  Elbasan 1 gusht 13:17
  43.000 Lek
 • 0 foto
  IPhone 6s 16GB
  Telefona celulare

  IPhone 6s 16GB

  Gjendja 10/10 shum i paster 16gb , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i arsyeshem

  Elbasan 1 gusht 12:16
  230 €
 • 1 foto
  0kazjon j1 i 2017
  Telefona celulare

  0kazjon j1 i 2017

  Shitet j1 i 2017 duos me dy karta origjinal esht perdorur 2 muaj nga nje femer shitet sepse esht b

  Elbasan 1 gusht 11:19
  80 €
 • 0 foto
  Xiaomi redmi note 5 pro 4/64
  Telefona celulare

  Xiaomi redmi note 5 pro 4/64

  Telefoni eshte i ri ne kuti me te gjithe aksesoret + aksesor shtes

  Elbasan 1 gusht 10:16
  230 €
 • 1 foto
  Shitet telefon samsung galaxy xcover 2 gt-s7710
  Telefona celulare

  Shitet telefon samsung galaxy xcover 2 gt-s7710

  shitat telefon gt s7710 telefon kunda ujit specs: dual core cpu 1.0ghz me 2 kamera 5mp android: 4.1

  Elbasan 31 korrik 19:18
  50 €
 • 0 foto
  Shitet iphone 6 i bllokuar
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6 i bllokuar

  Shese iphohe 6 si i ri shum pak i perdorur, i bllokut me iclaud.

  Elbasan 31 korrik 17:18
  50 €
 • 1 foto
  Iphone 4
  Telefona celulare

  Iphone 4

  Shes iphone 4 ne gjendje te mire pune Per me shume kontakt nr Tel 0693799099

  Elbasan 31 korrik 13:28
  40 Lek
 • 2 foto
  Iphone 4
  Telefona celulare

  Iphone 4

  Shes iphone 4 ne gjendje te mire pune Per arsye qe kam blere nje Te ri per me shum kontakt nr 0698

  Elbasan 31 korrik 12:26
  40 Lek
 • 6 foto
  iPhone X 64g i perdorur 750 euro
  Telefona celulare

  iPhone X 64g i perdorur 750 euro

  IPhone X 64g me shenja minimale perdorimi 750 euro.

  Elbasan 30 korrik 13:16
  750 €
 • 0 foto
  Shitet iphone X
  Telefona celulare

  Shitet iphone X

  Shitet Iphone X i zi 64 gb 700€

  Elbasan 30 korrik 11:18
  700 €
 • 1 foto
  Soni erikson
  Telefona celulare

  Soni erikson

  Shitet soni ekspirja x8 ne gjendje shum te mir ...

  Elbasan 28 korrik 12:17
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Huawei p20 pro 128GB black
  Telefona celulare

  Huawei p20 pro 128GB black

  Huawei p20 pro 128GB black whatsApp:+2349054384245 viber:+2349054384245

  Elbasan 26 korrik 20:27
  400 €
 • 2 foto
  Huawei p20 pro 128GB black
  Telefona celulare

  Huawei p20 pro 128GB black

  Huawei p20 pro 128GB black whatsApp:+2349054384245 viber:+2349054384245

  Gramsh 26 korrik 20:17
  400 €
 • 2 foto
  iPhone 5c Blue
  Telefona celulare

  iPhone 5c Blue

  Shitet iPhone 5c blu , Shum i paster si nga ekrani por edhe nga kasa . Telefoni eshte ne gjendje shu

  Elbasan 24 korrik 13:17
  11.000 Lek
 • 7 foto
  Shes lg v10
  Telefona celulare

  Shes lg v10

  Shesh lg v10 ne gjendje super te mire,blere para 4 muajsh.tel ka 4gb ram 64 gb memorie, rezulucion 4

  Elbasan 23 korrik 23:26
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung s4
  Telefona celulare

  Samsung s4

  She's samsung s4 ka pak. Tacin.e thyer. Po. Punon. Ok

  Elbasan 23 korrik 19:16
  40 €
 • 3 foto
  Samsung s9 plus blu
  Telefona celulare

  Samsung s9 plus blu

  Samsung Galaxy s9 plus blu 64 GB pa AS nje shenj te gervishtur si i ri me kuti kufje karikus

  Elbasan 23 korrik 12:16
  550 Lek
 • 2 foto
  iphone7
  Telefona celulare

  iphone7

  iphone 7 128 gb I bler ne gjermani me kuti kufje dhe karikus ka nje problem qe kam harruar pasuordin

  Elbasan 18 korrik 13:16
  230 Lek
 • 1 foto
  Iphone 7 Plus Red
  Telefona celulare

  Iphone 7 Plus Red

  Iphone -i eshte ne gjendje te mire ! Eshte ne gjendje te mire ! Iphone-i nuk eshte origjinal ! Esht

  Elbasan 14 korrik 19:17
  6.000 Lek
 • 4 foto
  iPhone 6s
  Telefona celulare

  iPhone 6s

  iphon 6 s gjendja 10/10 16 GB gri

  Elbasan 13 korrik 21:16
  250 Lek
 • 2 foto
  I phone SE
  Telefona celulare

  I phone SE

  Shes I phone SE 16 gb ne gjendje te mire pune pa asnje problem.

  Elbasan 12 korrik 15:16
  150 Lek
 • 1 foto
  Zhbllokime imelesh per iphone dhe android 100%
  Telefona celulare

  Zhbllokime imelesh per iphone dhe android 100%

  Shbllokime imelesh per iphone si per shemull ne zhbllokoj ne qoft se ju keni harruar kodin e e iclo

  Peqin 12 korrik 01:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  iphone 7 I bler ne gjermani me kuti dhe xhami origjinal I thyer xhami kameres mrapa I thyer pak I ge

  Elbasan 10 korrik 17:31
  200 €
 • 3 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Shitet iphone 5 super gjendje 32giga i perdorur vetem nga nje njeri Shitet urgjent

  Elbasan 9 korrik 09:26
  95 €
 • 3 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Shitet Iphone 6 (16 gb) ne gjendje shum te mire me nje viz te vogel ne xham.

  Elbasan 7 korrik 18:16
  170 Lek
 • 1 foto
  Iphone 8 64GB space gray
  Telefona celulare

  Iphone 8 64GB space gray

  Gjendja shume e mire + aksesoret (kufje dhe karikues)

  Elbasan 6 korrik 18:16
  650 Lek