• 2 foto
  iphone 7+ 32gb
  Telefona celulare

  iphone 7+ 32gb

  shes iphone 7+ 32gb ne gjendje shum te mir ngjyra pink i ka te gjitha aplikacionet per me shum info

  Pejë Dje, 23:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes ajfon
  Telefona celulare

  shes ajfon

  shes ajfon 6 16 gb krejt ne rregull osht teli

  Pejë Dje, 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes iphone
  Telefona celulare

  Shes iphone

  She’s telefonin ne gjendje rregullt vetem pulla onesie si ban ose ndroj me Samsung ajfon 5 5es qe

  Pejë Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S5 mini
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S5 mini

  Galaxy S5 mini eshte ne gjendje super tmir, gritha dhe demtime ska, siq edhe shifer ne foto, vazhdim

  Pejë Dje, 01:16
  65 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S7
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S7

  Samsung Galaxy S7 (G930F) Paisja është në gjendje shum tmir, i perdorur shum pak, e kam ble ne Gjerm

  Pejë 17 nëntor 19:27
  200 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy A3 2017
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A3 2017

  Samsung Galaxy A3 2017 n'gjendje tmir me pak grritha +adapter origjinal Viber +38349730670

  Pejë 17 nëntor 18:29
  110 €
 • 2 foto
  Iphone 6 16 gb
  Telefona celulare

  Iphone 6 16 gb

  Shes iphone 6 16 gb ne gjendje te mirr pune

  Pejë 17 nëntor 18:17
  90 €
 • 4 foto
  Shes samsugin s6
  Telefona celulare

  Shes samsugin s6

  Shes samsugin s6 ne gjedje te rregull um ka ardh prej zvicrre ne gjedje te rregull munsi edhe drrim

  Istog 17 nëntor 18:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iphone 6G
  Telefona celulare

  Iphone 6G

  Shes iphone 6 ne gjendje te rregullt

  Klinë 17 nëntor 16:28
  110 €
 • 3 foto
  Shes iPhone 5s per pjes
  Telefona celulare

  Shes iPhone 5s per pjes

  shes iphone 5s gold per pjes i punojn: bateria, ekrani, pullat, kamerat te gjitha perpos pllakes qe

  Pejë 17 nëntor 14:16
  35 €
 • 4 foto
  Shes samsugun
  Telefona celulare

  Shes samsugun

  Shes samsugun ne gjedje te rregull punon shumm mir po vish gjamin eka pak te krist po sen si pegon k

  Pejë 16 nëntor 21:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Samsung J5 Prime Gold
  Telefona celulare

  Samsung J5 Prime Gold

  Shitet J5 Prime Gold ne gjendje perfekte i perdorur 5 muaj 16 gb, me gjam mbrojtes dhe me 2 fotrolla

  Pejë 16 nëntor 20:29
  165 €
 • 0 foto
  Shes iphone 6 !!Garantoj!!
  Telefona celulare

  Shes iphone 6 !!Garantoj!!

  Shes iphone 6 ngjendje trregullt shum I mir I rujtun garantoj Nga zvicrra

  Pejë 16 nëntor 18:18
  115 €
 • 7 foto
  IPhone 6s Plus
  Telefona celulare

  IPhone 6s Plus

  Shes IPhone 6s Plus 64GB Rosegold Gjendje shum e mire shum pak iperdorun Nga gjermania esht me packe

  Pejë 16 nëntor 14:16
  250 €
 • 0 foto
  Iphone 7 128Gb
  Telefona celulare

  Iphone 7 128Gb

  Iphone 7 128 gb red ne gjendje perfekte

  Pejë 15 nëntor 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Apple iPhone XS MAX- 256GB - Space Gray
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS MAX- 256GB - Space Gray

  Thanks for the Interest the Product is 100% Brand new original in box with warranty bill kindly wri

  Istog 15 nëntor 12:18
  1.000 €
 • 0 foto
  MotherBoard ( Pllak ) iPhone X 64GB
  Telefona celulare

  MotherBoard ( Pllak ) iPhone X 64GB

  Shes pllak per iPhone X,64Gb free sim,posedon edhe shiritin me kamer komplet per face id,qmimi fix 3

  Pejë 15 nëntor 11:27
  300 €
 • 5 foto
  IPHONE X 256GB-64GB SUPER OFERTA TE REJA VETEM SOT
  Telefona celulare

  IPHONE X 256GB-64GB SUPER OFERTA TE REJA VETEM SOT

  Vetem VIBER +38269825778 Super Oferta #Atlas LTD Telefonat nuk jan "vitrinash" apo "refurbish" KUJD

  Klinë 15 nëntor 07:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IPHONE X 256GB-64GB SUPER OFERTA TE REJA VETEM SOT
  Telefona celulare

  IPHONE X 256GB-64GB SUPER OFERTA TE REJA VETEM SOT

  Vetem VIBER +38269825778 Super Oferta #Atlas LTD Telefonat nuk jan "vitrinash" apo "refurbish" KUJD

  Pejë 15 nëntor 07:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IPHONE X 256GB-64GB SUPER OFERTA TE REJA VETEM SOT
  Telefona celulare

  IPHONE X 256GB-64GB SUPER OFERTA TE REJA VETEM SOT

  Vetem VIBER +38269825778 Super Oferta #Atlas LTD Telefonat nuk jan "vitrinash" apo "refurbish" KUJD

  Pejë 15 nëntor 07:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes samsug
  Telefona celulare

  Shes samsug

  Shes samsug s8 me punu punon shummm mir meka ardh prej zvicrre po gjami muka thy pak kshtu asht me g

  Istog 14 nëntor 23:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes samsug s8
  Telefona celulare

  Shes samsug s8

  Shes samsug s8 ne gjedje te rregull um ka ardh prej zvicrre po gjami pak mju ka thy po sen si pegon

  Pejë 14 nëntor 23:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iphon 6 dhe samsung s4
  Telefona celulare

  Iphon 6 dhe samsung s4

  Ndrroj nje iphone 6 gold shum i rujtun ne gjendje te mire pune pos sim karten se si bon dhe nje sam

  Istog 14 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung Note 4 (sikur i ri)
  Telefona celulare

  Samsung Note 4 (sikur i ri)

  Shitet Samsung Galaxy 4 krejt pak i perdorur, defekt e ka programin prandaj nuk ndez, per ma shum in

  Klinë 14 nëntor 17:16
  80 €
 • 4 foto
  shes iphone 5s Gold
  Telefona celulare

  shes iphone 5s Gold

  shes iphone 5s Gold 16GB si i ri per mashum kontaktoni nr e tel 044152508 qmimi fiks 60

  Pejë 14 nëntor 14:16
  60 €
 • 0 foto
  Shiten ndrrohen
  Telefona celulare

  Shiten ndrrohen

  I-Touch android Tablet preferohet per femij ,camera para mbrapa.sd card.usb,mund te instalohen edhe

  Pejë 14 nëntor 12:30
  70 €
 • 3 foto
  IPHONE 7 PLUS 32GB CE0682 🇨🇭
  Telefona celulare

  IPHONE 7 PLUS 32GB CE0682 🇨🇭

  iPhone 7 plus 32gb CE0682 ne gjendje perfekte 2 jav i perdorun i ardhur nga Zvicra . Ndegjuset + Ada

  Pejë 14 nëntor 10:16
  430 €
 • 2 foto
  Shes iphone 7 32 gb roze
  Telefona celulare

  Shes iphone 7 32 gb roze

  Iphone 7 32 gb roze

  Pejë 13 nëntor 21:18
  1 €
 • 3 foto
  Shes telefonin dhe bej drim me skuder
  Telefona celulare

  Shes telefonin dhe bej drim me skuder

  Samsung s8 gjenderregull per veq qt shej po pnon mir nuk ka dqka defekt muni vetum instgram landi_fe

  Pejë 13 nëntor 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ndrrohet
  Telefona celulare

  Shitet ndrrohet

  Nokia 3310 viti 2017 I ri me paketim Çmimi 48 euro me zbritje nga 55 ,2 kartele sd card.plus bateri

  Pejë 13 nëntor 09:16
  48 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S6
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6

  Shitet telefoni Samsung Galaxy S6 black saphire 32GB punon shum mir vetem pulla e mesit defekt, shum

  Pejë 13 nëntor 08:16
  90 €
 • 0 foto
  Shiten ndrrohen
  Telefona celulare

  Shiten ndrrohen

  Onxa CE European,2 kartele,led,camera prodhim 2018 ne paketim te ri the ardhur nga Canada ,qmimi 2

  Pejë 12 nëntor 20:32
  25 €
 • 1 foto
  Shes iphone 6 _64giga
  Telefona celulare

  Shes iphone 6 _64giga

  Telefoni osht ne gjendje perfekte

  Pejë 12 nëntor 18:26
  140 €
 • 1 foto
  Apple iPhone SE - 32GB - Hapësira gri (AT & T) A16
  Telefona celulare

  Apple iPhone SE - 32GB - Hapësira gri (AT & T) A16

  Apple iPhone SE - 32GB - Hapësira gri (AT & T) A1662 (CDMA + GSM)

  Istog 12 nëntor 17:28
  80 €
 • 1 foto
  shes samsung s6 edge
  Telefona celulare

  shes samsung s6 edge

  shes samsungin s6 edge ne gjendje prefekt 32g i ardh ng jashti me mashum.info ne viber +38349715210

  Pejë 12 nëntor 12:17
  130 €
 • 1 foto
  Shes Samsung
  Telefona celulare

  Shes Samsung

  Shes Samsung J3 DUOS me dy kartela ne gjendje te rregullt . Mund te kontaktoni edhe ne nr ne viber +

  Istog 12 nëntor 08:26
  55 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy j5 2016
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5 2016

  Samsungu esht shum ne gjendje te rregullt 16gb 2gbram 13 mgapxel canera 100e qmimi i fundit

  Pejë 11 nëntor 19:31
  100 €
 • 1 foto
  Telefon me dy kartela
  Telefona celulare

  Telefon me dy kartela

  Shes telefon tesla me dy kartela i ri posedon kutin dhe mbushsin..

  Pejë 11 nëntor 19:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  samsung galaxy tabA 2016 pak i perdorun
  Telefona celulare

  samsung galaxy tabA 2016 pak i perdorun

  shes tabletn samsung galaxy tabA ne gjendje shum te mir 2 kamera veq me kan i ri batarin e man gjat

  Pejë 11 nëntor 19:16
  100 €
 • 0 foto
  samsung galaxy A8plus 2018
  Telefona celulare

  samsung galaxy A8plus 2018

  Shes ose nderroj me iphone I ri flak

  Klinë 11 nëntor 18:27
  120 €
 • 2 foto
  Iphone 8 64GB
  Telefona celulare

  Iphone 8 64GB

  Shite Iphone 8 i ardhur nga jashte, i ri e pardorur. Ngjyra e bardhë, 64GB

  Pejë 11 nëntor 13:28
  470 €
 • 2 foto
  Iphone 8 64gb
  Telefona celulare

  Iphone 8 64gb

  Shitet Iphone 8 64gb shum pak i perdorun, ngjyra e bardhe.

  Pejë 11 nëntor 13:16
  420 €
 • 1 foto
  iphone 7 32gb
  Telefona celulare

  iphone 7 32gb

  Shitet iphone 7 i zi 32gb shum i paster ne gjendje shum te mire,tel ka ardhur nga jashte dhe esht p

  Pejë 10 nëntor 11:18
  285 €
 • 0 foto
  IPHONE 5C
  Telefona celulare

  IPHONE 5C

  Shitet

  Pejë 10 nëntor 11:18
  60 €
 • 2 foto
  Telefon Medion
  Telefona celulare

  Telefon Medion

  Shitet telefoni i ri i posaardhun prej Gjermanie , atje u ble diku rreth 200€ Specifikat: Android 5

  Pejë 9 nëntor 21:29
  70 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy s4
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s4

  galaxy s4 ne gjendje te rregullt me folje ne ekran 16 gb memorje

  Pejë 9 nëntor 19:18
  80 €
 • 1 foto
  Htc one m7
  Telefona celulare

  Htc one m7

  Htc one m7

  Pejë 9 nëntor 19:17
  35 €
 • 1 foto
   Samsung j7 i rii
  Telefona celulare

  Samsung j7 i rii

  Shes samsung sikur i riii vetem dy jav i perdorum nga zvicra me garancijon vjen me krejt paisjet pe

  Pejë 9 nëntor 18:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Blackberry classic
  Telefona celulare

  Blackberry classic

  Blackberry classic 16 gb memorje ne gjendje te rregullt me case gratis

  Pejë 9 nëntor 18:20
  90 €
 • 0 foto
  samsung s6 edge
  Telefona celulare

  samsung s6 edge

  shitet telefoni ne gjendje te rregullt me qdo sen ka ardh nga zvicra posedon 32 giga s6 edge gold t

  Pejë 9 nëntor 16:18
  Me Marrveshje