• 2 foto
  Samsung Note 5 64GB Sprint USA
  Telefona celulare

  Samsung Note 5 64GB Sprint USA

  shitet ose ndrrohet me iphone 7 diferencen nga un

  Shkodër Sot, 17:27
  300 Lek
 • 6 foto
  Samsung Galaxy Note 4 S-LTE 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 4 S-LTE 32GB

  Samsung Galaxy Note 4 S-LTE 32GB Model (N916S) Versioni me i mire i note 4, i perdorur ne gjendje pe

  Shkodër Dje, 21:27
  19.000 Lek
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S4 LTE-A 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S4 LTE-A 32GB

  Samsung Galaxy S4 LTE-A 32GB, Model (E330S) Versioni me i mire i S4 , shoqerohen me karikues dhe bat

  Shkodër Dje, 20:26
  10.000 Lek
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S5 LTE 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S5 LTE 32GB

  Samsung Galaxy S5 LTE 32GB, Model (G900S) ne gjendje perfekte 9.5/10, si te ri. Cmimi 15000 lek per

  Shkodër Dje, 20:26
  15.000 Lek
 • 8 foto
  Urgjent Urgjent Iphone 8 Plus 220mij lek te vjetra
  Telefona celulare

  Urgjent Urgjent Iphone 8 Plus 220mij lek te vjetra

  Shes per arsyet e mia personale Iphone 8 Plus akull i ri 220mij lek te vjetra..Me Xham Mbrojtes Kari

  Shkodër Dje, 14:28
  220 Lek
 • 2 foto
  BLACKBERRY PASSPORT
  Telefona celulare

  BLACKBERRY PASSPORT

  shes blackberry passport 32 giga shum pak i perdorur e shes sepse kam dhe nje tjeter

  Shkodër 19 gusht 23:26
  150 €
 • 5 foto
  Xiaomi Redmi 4
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi 4

  Te dhenat i ke ne foto

  Shkodër 18 gusht 21:16
  15.000 Lek
 • 6 foto
  X Gody Mobile Phone 2017
  Telefona celulare

  X Gody Mobile Phone 2017

  Shes telefon mini Phone Gold.Ardhur nga Gjermania,Tel me dy karta Sim dhe SD Micro.telefoni ka ne ku

  Pukë 17 gusht 19:16
  69 €
 • 0 foto
  Shitet Galaxy J5-2017
  Telefona celulare

  Shitet Galaxy J5-2017

  Shitet Samsung galaxy j5-2017. Memorje 16gb dhe Ram 2gb. Ne gjendje te mire. Shitet per arsye mosper

  Shkodër 17 gusht 15:26
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Iphone 5
  Telefona celulare

  Iphone 5

  Shitet Iphone 5 nuk pranon karte shqiptare as me çip per me shume me shkruani ne whatsapp 0685540595

  Shkodër 17 gusht 00:16
  50 Lek
 • 0 foto
  Iphone 6 plus & iphone 5s
  Telefona celulare

  Iphone 6 plus & iphone 5s

  Super gjendje cmimi i arsyeshem , kontakt vetem whatssup

  Pukë 16 gusht 19:17
  20 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy j5 prime
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5 prime

  gjendja 10/10 (2jav i perdorur)

  Shkodër 16 gusht 15:26
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy j5 prime
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5 prime

  Eshte ne gjendje 10/10 2 jav i perdorur

  Shkodër 16 gusht 15:26
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Iphone 6s plus 128 GB
  Telefona celulare

  Iphone 6s plus 128 GB

  Ne gjendje 9/9

  Shkodër 16 gusht 03:16
  500 Lek
 • 0 foto
  Note 3
  Telefona celulare

  Note 3

  Samsung note 3 ndrrohet me me s5 ose iphon 6 telefoni eshte ne gjendje te mire

  Shkodër 15 gusht 20:16
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Telefon i Ri
  Telefona celulare

  Telefon i Ri

  Telefoni esht krejt i ri. Nuk esht ven asnjeher ne perdorim nga panevoja . Esht ne gjendje shum te m

  Shkodër 15 gusht 18:16
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Celular shum i mire me karte dhe wi fi

  Shkodër 15 gusht 17:28
  75 Lek
 • 1 foto
  iPhone 5 + 2 kellefa
  Telefona celulare

  iPhone 5 + 2 kellefa

  Shitet iphone 5 16GB. +2 kellefa dhe xhami mbrojtes 100 mij lek (te vjetra)

  Shkodër 15 gusht 17:16
  100 Lek
 • 7 foto
  Okazion MOTOROLA NEXUS 6 Gjendja 10/10
  Telefona celulare

  Okazion MOTOROLA NEXUS 6 Gjendja 10/10

  Gjendja 10/10 i perdorur shume pak cmimi pak i diskutueshem. Nuk pranoj nderrime. MOTOROLA NEXUS 6

  Shkodër 14 gusht 22:16
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Nokia 6700 clasic
  Telefona celulare

  Nokia 6700 clasic

  Ne gjendje te mire

  Shkodër 14 gusht 13:28
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Iphone 5S
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 5S

  Kam per te shitur nje Iphone 5s i ardhur nga Amerika Gjendja : 8/10 Capacity : 16 Gb Version :10.3

  Shkodër 14 gusht 13:21
  100 €
 • 0 foto
  Shitet Samsung S4
  Telefona celulare

  Shitet Samsung S4

  Kam per te shitur nje Samsung S4 Verizon Model : SCH-I545 Android Version :5.0.1 Capacity :16 Gb G

  Shkodër 14 gusht 13:20
  96 €
 • 5 foto
  Iphone 6plus 16GB , i krisur
  Telefona celulare

  Iphone 6plus 16GB , i krisur

  Shitet ne gjendje sh te mire , 16GB, xhami esht i krisur ne cep poshte majtas por nuk perban problem

  Shkodër 14 gusht 12:28
  230 Lek
 • 5 foto
  iPhone 6 64GB, iPhone 6s 64GB
  Telefona celulare

  iPhone 6 64GB, iPhone 6s 64GB

  iPhone 6 white 64GB Factory Unlocked ne gjendje 9/10. Cmimi 24000 lek iPhone 6s white 64GB Factory

  Shkodër 14 gusht 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet samsung j5 2016/ 130mij lek
  Telefona celulare

  Shitet samsung j5 2016/ 130mij lek

  Shes samsung galaxy j5 2016 ne gjendje perfekte. Celulari eshte mbajtur me kujdes dhe eshte si i ri.

  Shkodër 13 gusht 09:18
  130 Lek
 • 1 foto
  S9 plus +
  Telefona celulare

  S9 plus +

  Shitet s9 plus si i ri ne kuti 10 dit perdorim i ardhur nga italia

  Shkodër 12 gusht 22:16
  600 €
 • 0 foto
  Galaxy note 8
  Telefona celulare

  Galaxy note 8

  gjendje shume te mire ekrani ka nje hije te lehte qe shifet vetem ne sfond te bardhe per me shume in

  Shkodër 11 gusht 23:16
  450 €
 • 3 foto
  Galaxy S7 Active
  Telefona celulare

  Galaxy S7 Active

  gjendja perfekte siq shifet ne foto per me shume info kontakto nr e tel, flm

  Shkodër 11 gusht 21:26
  200 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 5S 16GB Gold
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 5S 16GB Gold

  Shenja minimale perdorimi Ne gjendje shum te mir me fingerprint.

  Shkodër 10 gusht 14:16
  100 €
 • 1 foto
  Shiten ose nderrohen
  Telefona celulare

  Shiten ose nderrohen

  Shes ose nderroj dy samsung mini j1 Per nderrim preferoj samsung ose lg por mund te diskutohet edhe

  Shkodër 9 gusht 21:16
  140 Lek
 • 5 foto
  Samsung Galaxy J7 LTE
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J7 LTE

  Samsung Galaxy J7 LTE (J700K) 16GB, 4G-LTE, ne gjendje 9/10, pa gervishtje, vjen me karikues dhe ba

  Shkodër 8 gusht 22:16
  16.000 Lek
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S4 Active 32GB LTE
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S4 Active 32GB LTE

  Samsung Galaxy S4 Active 32GB LTE (E470S) ne gjendje perfekte 9.5/10

  Shkodër 8 gusht 22:16
  10.000 Lek
 • 6 foto
  LG Optimmus G Pro 32GB
  Telefona celulare

  LG Optimmus G Pro 32GB

  LG Optimmus G Pro 32GB, F240S ne gjendje 9/10 shume i mbajtur pa gervishtje. 32GB ROM, 2GB RAM, 1.7G

  Shkodër 8 gusht 11:18
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Nokia Lumia 610
  Telefona celulare

  Nokia Lumia 610

  Produkti eshte ne gjendje te mire. Pjesa e prapme eshte konsumuar pak . Duhet te shkarkoni programin

  Shkodër 7 gusht 08:26
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Iphon
  Telefona celulare

  Iphon

  Iphon 6 ne gjendje 8/10

  Shkodër 6 gusht 20:26
  180 Lek
 • 5 foto
  Note 5 Verizon
  Telefona celulare

  Note 5 Verizon

  Galaxy Note 5 I Verizon ka shenja nje gervishje ne ekran te lehte dhe nje ne gjamin e pasem siq shif

  Shkodër 6 gusht 19:28
  180 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy Note 2
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 2

  Shitet Samsung Galaxy Note 2 ne gjendje shum te mire pune dhe vizuale 32 Gb! Per me shum kontaktoni

  Shkodër 5 gusht 01:16
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung S9 plus
  Telefona celulare

  Samsung S9 plus

  Shitet samsung S9 plus. Ne kuti i pa hapur.

  Shkodër 4 gusht 21:16
  680 €
 • 4 foto
  Samsung s3 Neo
  Telefona celulare

  Samsung s3 Neo

  Samsung s3 neo. Gjendje optimale me shenja normale perdorimi. Vjen me karikues, kufie dhe kapak. Cmi

  Shkodër 4 gusht 11:18
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Ngjyra : gold
  Telefona celulare

  Ngjyra : gold

  Gjendja 8/10

  Shkodër 3 gusht 18:16
  20.000 Lek
 • 8 foto
  Samsung galaxy note 8/ 550mij lek
  Telefona celulare

  Samsung galaxy note 8/ 550mij lek

  Shes samsung galaxy note 8,versioni evropian me sistemin e fundit android.Telefoni eshte me 2karte.K

  Shkodër 2 gusht 18:28
  550 Lek
 • 0 foto
  Blackberry q10
  Telefona celulare

  Blackberry q10

  Blackberry q10. Gjendje perfekte me shenja normale perdorimi.

  Shkodër 1 gusht 10:16
  4.000 Lek
 • 0 foto
  nderrohet
  Telefona celulare

  nderrohet

  nderrohet me note 8 plus diferencen nga une.

  Shkodër 30 korrik 22:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Samsung Galaxy Note Edge 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note Edge 32GB

  Samsung Galaxy Note Edge 32GB, Model SM-N915S te perdorur ne gjendje perfekte, 9.5/10. 3GB RAM, 32GB

  Shkodër 30 korrik 20:26
  22.000 Lek
 • 5 foto
  LG G5 32GB LTE
  Telefona celulare

  LG G5 32GB LTE

  LG G5 32GB LTE gjendja 10/10 me kuti me te gjithe aksesoret. Model H820/F700S, 4GB RAM, 32GB ROM, F

  Shkodër 28 korrik 21:16
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Telefona celulare

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Shkodër 28 korrik 02:01
  500.000.000 €
 • 5 foto
  HTC One M8 32GB LTE
  Telefona celulare

  HTC One M8 32GB LTE

  HTC One M8 32GB LTE versioni europian i ri ne kuti, vjen me te gjithe aksesoret perkates, cmimi 1600

  Shkodër 27 korrik 15:27
  16.000 Lek
 • 3 foto
  HTC One M9 32GB LTE
  Telefona celulare

  HTC One M9 32GB LTE

  HTC One M9 32GB LTE, i ri ne kuti me te gjithe aksesoret, cmimi 20000 lek, cmimi me i mire ne treg

  Shkodër 27 korrik 15:27
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE

  Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE, SM-N750S ne gjendje perfekte , cmimi 13000 lek, Tel : 0675624686

  Shkodër 24 korrik 20:26
  13.000 Lek
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S5 LTE 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S5 LTE 32GB

  Samsung Galaxy S5 LTE 32GB, Model G900S i perdorur ne gjendje shume te paster 9/10. Shoqerohet me ka

  Shkodër 24 korrik 20:16
  16.000 Lek