Sarandë

Telefona celulare në shitje në Sarandë

 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM) 1 year warranty 60 days internatio

  Sarandë 2 tetor 22:58
  400 €
 • 0 foto
  Iphone xs i zi ??
  Telefona celulare

  Iphone xs i zi ??

  Iphone xs nuk punon face ID cdo gje tjeter gjendje perfekte 10/10. 0699660080

  Sarandë 30 shtator 00:16
  620 €
 • 0 foto
  Samsung j3 2017
  Telefona celulare

  Samsung j3 2017

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire dhe mban battery

  Sarandë 22 shtator 23:08
  120 Lek
 • 3 foto
  256 Apple iPhone X me 256Gb
  Telefona celulare

  256 Apple iPhone X me 256Gb

  256 Apple iPhone X me 256Gb

  Sarandë 21 gusht 01:34
  420 €
 • 0 foto
  shes iphone 6s 16 Giga
  Telefona celulare

  shes iphone 6s 16 Giga

  eshte pothuajse i ri nuk eshte hapur asnjer si telefon

  Sarandë 11 gusht 17:20
  150 €
 • 3 foto
  Shes Headphones origjinal Sony dhe te Iphone-it
  Telefona celulare

  Shes Headphones origjinal Sony dhe te Iphone-it

  Shes Headphones 15 euro njeren dyjat 25 euro per kontakt 045 471 585 Ferizaj

  Sarandë 8 gusht 22:52
  30 €
 • 0 foto
  Xiaomi redmi 5a 2017
  Telefona celulare

  Xiaomi redmi 5a 2017

  shes Telefon Xiaomi 5a 2017 ne gjendje te mire

  Sarandë 25 korrik 20:50
  1.000 Lek
 • 4 foto
  SAmsung S10e i ri i paperdorur
  Telefona celulare

  SAmsung S10e i ri i paperdorur

  Samsung S10e i ri i pa perdorur me kuti origjinale dhe accessore per shitje ne ngjyre te zeze.

  Sarandë 22 korrik 01:26
  520 €
 • 3 foto
  Iphone XR per shitje
  Telefona celulare

  Iphone XR per shitje

  Iphone XR per shitje ne gjendje shume te mire i ardhur nga Anglia me ngjyre ari 64gb me kuti dhe aks

  Sarandë 22 korrik 01:06
  550 €
 • 1 foto
  I ardhur nga AMERIKA (Si i ri)
  Telefona celulare

  I ardhur nga AMERIKA (Si i ri)

  CMIMI I PA DISKUTESHEM

  Sarandë 11 korrik 15:33
  420 €
 • 2 foto
  IPHONE 6S 128 GB (SI I RI)
  Telefona celulare

  IPHONE 6S 128 GB (SI I RI)

  I ARDHUR NGA AMERIKA

  Sarandë 11 korrik 15:33
  200 €
 • 7 foto
  fortnite
  Telefona celulare

  fortnite

  Account fortnite qe nga sezon 3 der te 9 dhe me save world

  Sarandë 8 korrik 20:42
  150 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur)
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur)

  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur)

  Sarandë 30 qershor 00:54
  420 €
 • 0 foto
  Samsung s 4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire
  Telefona celulare

  Samsung s 4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire

  Samsung s4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire me karikus dhe kufje!!punon shume mire mund ta kon

  Sarandë 12 maj 17:55
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy s10 + me 512gb të mbyllur
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy s10 + me 512gb të mbyllur

  Samsung Galaxy s10 + me 512gb të mbyllur

  Sarandë 28 prill 04:22
  550 €
 • 4 foto
  i ri Huawei Mate20 Pro 128gb
  Telefona celulare

  i ri Huawei Mate20 Pro 128gb

  i ri Huawei Mate20 Pro 128gb

  Sarandë 17 prill 11:43
  250 €
 • 3 foto
  i ri Oppo Find X me 128gb hapur per shitje
  Telefona celulare

  i ri Oppo Find X me 128gb hapur per shitje

  i ri Oppo Find X me 128gb hapur per shitje

  Sarandë 17 prill 11:31
  250 €
 • 1 foto
  Samsung S7
  Telefona celulare

  Samsung S7

  akull i ri.20000lek

  Sarandë 11 prill 16:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  celular
  Telefona celulare

  celular

  CELULAR KUNDRA GODITJEVE DHE KUNDRA UJIT.PERFEKT PER ATA QE PUNOJNE NE NDERTIM OSE PESHKIM.PARAMETRA

  Sarandë 11 prill 16:21
  150 €
 • 2 foto
  i ri, ari iPhone 8plus me 256gb të hapur
  Telefona celulare

  i ri, ari iPhone 8plus me 256gb të hapur

  i ri, ari iPhone 8plus me 256gb të hapur

  Sarandë 7 prill 04:48
  250 €
 • 3 foto
  Iphone 6 200 mij lek
  Telefona celulare

  Iphone 6 200 mij lek

  Iphone 6 gjendje shum i mire 200 mij lek i padiskutueshem

  Sarandë 4 prill 01:37
  200 Lek
 • 3 foto
  Iphone 6 64 Gb 230 mij lek
  Telefona celulare

  Iphone 6 64 Gb 230 mij lek

  Iphone 6 64 Gb 230 mij lek gjendje shum e mire

  Sarandë 4 prill 01:37
  230 Lek
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S9+
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+

  Shitet Samsung Galaxy S9+ ,ne gjendje perfekte,vetem nje muaj i perdorur. Shitet ose nderrim me moto

  Sarandë 3 prill 22:37
  75.000 Lek
 • 0 foto
  sansung s6 edge+
  Telefona celulare

  sansung s6 edge+

  shes ose ndroj s6 edge+ me iphone 6s, tel esht pothuajse i rii pa shenja perdorimi, 250000 i diskut

  Sarandë 3 prill 18:57
  250.000 Lek
 • 0 foto
  LEXONI POSHT ????
  Telefona celulare

  LEXONI POSHT ????

  kam nje galaxy s6 edgeplus.. dua ta ndroj me iphone 6 ose 6s plus diferenc... tel nuk ka asnje lloj

  Sarandë 3 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne shitje
  Telefona celulare

  Ne shitje

  Prsh. Kam per te shitur dy telefona iPhone 8plus gold & iPhone 8 gold jan 1muaj ne perdorim . Pr

  Sarandë 3 prill 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iphone 7 128 GB Roze
  Telefona celulare

  Iphone 7 128 GB Roze

  Telefoni eshte i paperdorur version amerikan.

  Sarandë 3 prill 08:48
  350 €
 • 4 foto
  Shitet iphone 6s+
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6s+

  iphone 6s+ 16G gjendje perfekte bashk me karikus origjinal

  Sarandë 2 prill 07:51
  310 Lek
 • 5 foto
  Shitet iPhone 8 64GB Gold
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 8 64GB Gold

  Shitet iPhone 8 64GB ne gjendje perfekte! Info:0698967560

  Sarandë 2 prill 04:30
  485 €
 • 0 foto
  Shitet s6 edge plus
  Telefona celulare

  Shitet s6 edge plus

  Nuk ka asnje problem thjesht ka nje pike te zeze eshte shum I mire dhe ishpejt.shitet per arsye se d

  Sarandë 31 mars 21:05
  1.200 Lek
 • 1 foto
  S8
  Telefona celulare

  S8

  ??

  Sarandë 22 mars 23:16
  380 Lek
 • 1 foto
  Shitet Iphone 8
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 8

  shitet iphone 8 ne gjendje te mire pa finger print.. i paisur me te gjitha aksesoret..xham mbrojtes

  Sarandë 12 mars 10:26
  30.000 Lek
 • 3 foto
  iPhone 6s gri 16gb gjendja si i ri
  Telefona celulare

  iPhone 6s gri 16gb gjendja si i ri

  Telefoni eshte blere i ri ne Greqi ne dyqan, dy vjet me pare, eshte mbajtur gjithmone me xham dhe me

  Sarandë 7 mars 19:16
  25.000 Lek
 • 1 foto
  iPhone 8
  Telefona celulare

  iPhone 8

  Shitet Iphone8 ne gjendje shume te mire pa asnje gervishje.. pa fingerprint me buton virtual..

  Sarandë 30 janar 14:18
  300 €
 • 1 foto
  Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone 8

  Shitet iphone 8 pa fingerprint me buton virtual... ne gjendje shum te mir pa asnje gervishje..

  Sarandë 27 janar 22:17
  500 Lek
 • 1 foto
  SHITET I PHONE 6
  Telefona celulare

  SHITET I PHONE 6

  Shitet I-Phone 6, 16Gb, Origjinal i ardhur nga USA

  Sarandë 26 janar 00:16
  17.500 Lek
 • 1 foto
  samsung galaxy j4 18
  Telefona celulare

  samsung galaxy j4 18

  ne gjendje shum te mir 2 muaj i perdorur si i ri me xham mbrojtes dhe me kellef

  Sarandë 24 janar 17:28
  160 €