Tiranë

Telefona celulare në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  OnePlus 3T
  Telefona celulare

  OnePlus 3T

  Shitet Oneplus 3T Ram 6Gb Rom 128Gb Mundesi nderrimi me iPhone, Samsung me parametra te njejte. Te i

  Tiranë Sot, 01:23
  280 Lek
 • 0 foto
  Apple watch Series 4, 44 mm, Space Gray
  Telefona celulare

  Apple watch Series 4, 44 mm, Space Gray

  apple series 4 44mm 400€ apple series 3 42mm 300€

  Tiranë Sot, 00:42
  300 €
 • 0 foto
  HUAWEI P SMART (NEW BOX I PAHAPUR NGA KUTIA)
  Telefona celulare

  HUAWEI P SMART (NEW BOX I PAHAPUR NGA KUTIA)

  HUAWEI P SMART (BLACK) Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.gsmarena.com/huawei_p_

  Tiranë Sot, 00:35
  165 €
 • 1 foto
  IPHONE 8 PLUS SI I RI NE KUTI E VET AKSESORE ORG
  Telefona celulare

  IPHONE 8 PLUS SI I RI NE KUTI E VET AKSESORE ORG

  MEMORIA 64 GB NGJYRA E ZEZE SHOQEROHET ME FATURE & GARANCI 3 Muaj i Perdorur! “R&R”

  Tiranë Sot, 00:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung Galaxy s7
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy s7

  Samsug galaxy s7 150 ero made in Vietnam iri

  Tiranë Sot, 00:21
  150 Lek
 • 0 foto
  ZHbllokime Icloud 1-3 Dite 100%
  Telefona celulare

  ZHbllokime Icloud 1-3 Dite 100%

  Zhbllokime icloud clean 100% Kohezgjatja 1-3 Dite Lost me numer ne ekran Pagesa paypal , skrill , we

  Tiranë Dje, 22:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S9 + plus ( Gjendje Shume te mire)
  Telefona celulare

  S9 + plus ( Gjendje Shume te mire)

  Shitet Galaxy S9 Plus, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i Zi si ne fot

  Tiranë Dje, 22:02
  449 €
 • 0 foto
  Iphone 7 (Gjendje PERFEKTE)
  Telefona celulare

  Iphone 7 (Gjendje PERFEKTE)

  Shitet IPHONE 7 i Zi i APPLE Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra J

  Tiranë Dje, 22:02
  269 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S8 Plus ( Gjendje Perfekte!)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Plus ( Gjendje Perfekte!)

  Shitet Galaxy S8 Plus, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre Silver si ne f

  Tiranë Dje, 22:01
  339 €
 • 0 foto
  SAMSUNG Galaxy S8 (Gjendje Perfekte)
  Telefona celulare

  SAMSUNG Galaxy S8 (Gjendje Perfekte)

  Shitet Galaxy S8, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre orchid gray si ne f

  Tiranë Dje, 21:57
  299 €
 • 1 foto
  shitet iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  shitet iPhone 6s 16g

  shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 21:42
  170 €
 • 0 foto
  AIRPODS CILESI SI ORIGJINALE
  Telefona celulare

  AIRPODS CILESI SI ORIGJINALE

  SHITEN AIRPODS ME CILESI SUPER, NJE LLOJE SI ORIGJINALET. SHUME VOLUME DHE BASS SUPER, BATERI MBAJN

  Tiranë Dje, 20:31
  50 €
 • 0 foto
  Samsung Core plus SM-G350
  Telefona celulare

  Samsung Core plus SM-G350

  Shitet Samsung Core Plus SM-G350 .Ne gjendje perfekte .Pak i perdorur . 13000 lek .

  Tiranë Dje, 20:10
  13.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)

  IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mbrojtes Garancai 3 muaj.Transpor

  Tiranë Dje, 19:50
  15.900 Lek
 • 5 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S GOLD 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe kufje Garancai 3 muaj.Transport

  Tiranë Dje, 19:50
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S7 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S7 32GB

  Samsung Galaxy S7 32GB I perdorur 15.500L Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi blerje me

  Tiranë Dje, 19:04
  15.500 Lek
 • 0 foto
  Nokia 6310i ne gjendje shum te mire .
  Telefona celulare

  Nokia 6310i ne gjendje shum te mire .

  I sapo ardhur .

  Tiranë Dje, 18:59
  65 €
 • 2 foto
  GOOGLE PIXEL 3XL I RI
  Telefona celulare

  GOOGLE PIXEL 3XL I RI

  Shitet Google Pixel 3XL i ri ne kuti. Pa perdorur fare. Super telefon. Parametrat te pakrahasueshme

  Tiranë Dje, 18:57
  550 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Note 9 128gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 9 128gb

  Tel eshte i perdorur ne gjendje perfekte, si i ri Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi b

  Tiranë Dje, 18:52
  56.500 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 18:27
  160 €
 • 4 foto
  SUPER OFERTE PER XIAOMI
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE PER XIAOMI

  ??????SUPER SUPER TELEFONA XIAOMI ?????? ❗❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID,2% INTERES NE MUAJâ

  Tiranë Dje, 18:27
  99 €
 • 0 foto
   iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU
  Telefona celulare

  iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU

  IPHONE XSMAX I RI EUROPIAN ➡️ 950 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI

  Tiranë Dje, 18:26
  950 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 18:26
  320 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 18:26
  130 €
 • 2 foto
  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE
  Telefona celulare

  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE

  Tiranë Dje, 18:26
  225 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 17:55
  245 €
 • 0 foto
  Samsung S10+  ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN
  Telefona celulare

  Samsung S10+ ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN

  Samsung S10+ ➡️ 829 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ 🆕🆕🆕 🏃

  Tiranë Dje, 17:54
  829 €
 • 11 foto
  LG Q-7 THINK Q , I SAPO ARDHUR
  Telefona celulare

  LG Q-7 THINK Q , I SAPO ARDHUR

  LG Q-7 THINK Q PARAMETRA 3 GIGA RAM DHE 32 GIGA MEMORIE PRODHIM I VITIT 2018 GUSHT 100% ORIGJINAL DH

  Tiranë Dje, 16:51
  230.000 Lek
 • 5 foto
  LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4
  Telefona celulare

  LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4

  NE SUPER GJENDIE LG G6 THINK Q ME 4 RAM DHE 64 MEMORIE I SAPOARDHUR NGJYRA SILVER PA ASNJE SHENJE PE

  Tiranë Dje, 16:45
  240.000 Lek
 • 8 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

  S6 edge ngjyr jeshil me nuanc ne gjendie te mire me shenja fare te vogla 3 Giga ram dhe 32 memorie 1

  Tiranë Dje, 16:44
  190.000 Lek
 • 2 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 165EURO
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 165EURO

  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 165 eu ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE GJITHE S

  Tiranë Dje, 16:40
  165 €
 • 8 foto
  SUPER OFERTA iPhone
  Telefona celulare

  SUPER OFERTA iPhone

  ?? iPhone 8+ 64 GB 700 € ?? ?SUPER OFERTA #ElectroTech ⚠️ Telefonat nuk jan "vitrinash" apo "

  Tiranë Dje, 16:12
  500 €
 • 2 foto
  Okazion! LG G5 i RI AT&T
  Telefona celulare

  Okazion! LG G5 i RI AT&T

  OS: Android Marshmallow (upgradeable to Android Nougat) Screen size: 5.3-inch Screen Resolution: 144

  Tiranë Dje, 15:51
  14.400 Lek
 • 4 foto
  OKAZION! LG G5 AT&T I RI
  Telefona celulare

  OKAZION! LG G5 AT&T I RI

  Weight: 159g. Dimensions: 149.4 x 73.9 x 7.7 mm. OS: Android Marshmallow (upgradeable to Android Nou

  Tiranë Dje, 15:51
  18.000 Lek
 • 3 foto
  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"
  Telefona celulare

  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"

  SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI EKRANI 6.4 INCH MEMORIA 32 GB RAM 3 GB CAMERA 16 MP BATERIA 4000 mAh G

  Tiranë Dje, 15:24
  25.000 Lek
 • 3 foto
  \"2 VJET PHONECT\"SAMSUNG M10 I RI NE KUTI
  Telefona celulare

  \"2 VJET PHONECT\"SAMSUNG M10 I RI NE KUTI

  SUPER OFERTA SAMSUNG M10 I RI NE KUTI MEMORIA 16 GB RAM 2 GB CAMERA 13 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.

  Tiranë Dje, 15:24
  17.500 Lek
 • 5 foto
  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT
  Telefona celulare

  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT

  SAMSUNG J2 CORE I RI NE KUTI MEMORIA 8 GB CAMERA 8 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE

  Tiranë Dje, 15:23
  11.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"

  SAMSUNG M20 I RI NE KUTI MEMORIA 32 GB RAM 3 GB GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPL

  Tiranë Dje, 15:23
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Google PIXEL XL, ne gjendje shume te mire.
  Telefona celulare

  Google PIXEL XL, ne gjendje shume te mire.

  Google Pixel XL, 32 gb, Black. Blere ne USA. Me te gjitha aksesoret origjinal.

  Tiranë Dje, 15:18
  350 €
 • 4 foto
  LG V-40 THINK Q SILVER 10/10
  Telefona celulare

  LG V-40 THINK Q SILVER 10/10

  Lg V40 think Q ram 6 giga memorie 128 prodhim i shtator 2018 ne super gjendie ngjyra silver vetem at

  Tiranë Dje, 15:03
  450 €
 • 11 foto
  SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE

  SAMSUNG GALAXY NOTE 7 VERSIONI I FUNDIT , 4 GIGA RAM DHE 64 MEMORIE BLUE GOLD NE GJENDIE TE SHKELQYE

  Tiranë Dje, 15:01
  350.000 Lek
 • 1 foto
  Sony Xperia M4
  Telefona celulare

  Sony Xperia M4

  I blere ne gjermani, ne super gjendje, super oferte!! Oferte per klientet e merrjep.al: Xham mbrojt

  Tiranë Dje, 13:55
  24.500 Lek
 • 0 foto
  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)

  QARK PER SAMSUNG S8 (G920U) & S8 (G920F) MODEL AMERIKAN DHE EURPOIAN NE CMIM PERFSHIHET DHE MONT

  Tiranë Dje, 13:31
  85 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 MODEL AMERIKAN Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele

  Tiranë Dje, 13:31
  5.500 Lek
 • 5 foto
  BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10
  Telefona celulare

  BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10

  BLACKBERRY 9720 ME TAC DHE BUTON SHUME PAK TE PERDORUR TE ARDHUR NGA GJERMANIA .Per me shume kaloni

  Tiranë Dje, 13:31
  25 €
 • 0 foto
  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)

  AIR PODS 2 WIFI IMITIMI ME CILSORE NE TREG,KUNKSIONJNE SIC ORIGJINALET,ME SENSORE KUR I HEQ NGA VESH

  Tiranë Dje, 13:31
  49 €
 • 3 foto
  HUAEWI PER ZYRA DHE LOKALE (OSE PER TE MOSHUAR)
  Telefona celulare

  HUAEWI PER ZYRA DHE LOKALE (OSE PER TE MOSHUAR)

  HUAWEI F362 I I RI NE KUTI, TELEFONI SHOQEROHET ME KKURI KARIKUES DHE BAZMENTIN SIC NE FOTO. Per me

  Tiranë Dje, 13:31
  4.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET OKAZION
  Telefona celulare

  SHITET OKAZION

  Shitet kamera dixhitale 25 mega pixel me te gjitha aksesoret . Kamera esht nga me te mirat dhe me e

  Tiranë Dje, 13:24
  18.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham Garancai 3 muaj.Transporti ne

  Tiranë Dje, 12:52
  19.900 Lek
 • 5 foto
   ?Servis-Nderrimi i xhamit mbrapa iphone 8/8+/x
  Telefona celulare

  ?Servis-Nderrimi i xhamit mbrapa iphone 8/8+/x

  📌Servis-Nderrimi i xhamit mbrapa per Iphone 8/8plus/X/Xs/x Max Xhami 100% origjinal Cmimi duke fill

  Tiranë Dje, 12:21
  40 Lek