Truall / Toke
Gjirokastër

Truall / Toke në shitje në Gjirokastër

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet toke
  Truall / Toke

  Shitet toke

  Toke 14000m2, me hipoteke, midis Viroit dhe Aznakut, ngjitur me autostrade e re te miratuar nga qeve

  Gjirokastër 2 janar 18:39
  75.000 €
 • 0 foto
  Gërhot - GJIROKASTER
  Truall / Toke

  Gërhot - GJIROKASTER

  OKAZION! Shitet tokë me hipotekë në anë rruge për të zhvilluar aktivitet ndërtues ose bujqësor

  Gjirokastër 5 tetor 10:10
  Me Marrveshje