Truall / Toke
Korçë

Truall / Toke në shitje në Korçë

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Banese dhe truall ne Panda
  Truall / Toke

  Banese dhe truall ne Panda

  Shitet banese nje kat ne truall me siperfaqe 830 m2

  Korçë 29 qershor 20:02
  120.000 €
 • 10 foto
  Shitet toke ne Korce
  Truall / Toke

  Shitet toke ne Korce

  Shitet toke me siperfaqe 1100 m2 ne Korce. Mund te shfrytezohet per ndertim shtepie ose biznesi! Ndo

  Korçë 18 qershor 10:46
  40.000 €
 • 1 foto
  Truall korce
  Truall / Toke

  Truall korce

  Ish fabrika e qelqit, e rrethuar me mur dhe ndertese 300 m2 e gjitha me tapi te regullt

  Korçë 17 mars 11:57
  5 Lek
 • 5 foto
  TRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES
  Truall / Toke

  TRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES

  OKAZION Shitet 1500 m katrore trruall buze rruges Korce-Dishnice me tapi te regullt. Ngjitur me fabr

  Korçë 13 nëntor 21:19
  3.000 Lek
 • 6 foto
  TRRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES Korce-Dishnice
  Truall / Toke

  TRRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES Korce-Dishnice

  OKAZION Shitet 1500 m katrore trruall buze rruges Korce-Dishnice me tapi te regullt. Ngjitur me fabr

  Korçë 16 tetor 22:19
  3.000 Lek