Truall / Toke
Lezhë

Truall / Toke në shitje në Lezhë

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Toka !
  Truall / Toke

  Shitet Toka !

  SHITET TOKE + TRUALL per cdo lloj ndertimi, e TRASHEGUAR BREZ PAS BREZI dhe me HIPOTEKE , qe do te t

  Lezhë 12 shtator 11:48
  125.000 €
 • 1 foto
  Whatsapp: + 22-991-391-741..
  Truall / Toke

  Whatsapp: + 22-991-391-741..

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Lezhë 5 gusht 19:13
  50.000 €
 • 4 foto
  Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2
  Truall / Toke

  Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2

  Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike

  Lezhë 3 gusht 13:37
  2.200.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion, Ishull Shengjin shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane
  Truall / Toke

  Okazion, Ishull Shengjin shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane

  Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndo

  Lezhë 3 gusht 13:37
  85.000 €
 • 4 foto
  Okazion Ishull Shengjin shiten 8000 m2 ose nderrohet
  Truall / Toke

  Okazion Ishull Shengjin shiten 8000 m2 ose nderrohet

  Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengjinit. Akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar

  Lezhë 3 gusht 13:36
  140.000 €
 • 5 foto
  Okazion Spiten,Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tiran
  Truall / Toke

  Okazion Spiten,Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tiran

  Shiten 4000 m2 toke buze rruges lezhe tirane kilometri i 7. Toka eshte me certifikat pronesie gjates

  Lezhë 3 gusht 13:35
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Toka ndodhet 150 poshte Hotelit te gjuetise ne Lezhe me hipotek te rregullt

  Lezhë 19 korrik 23:12
  13 Lek
 • 0 foto
  shitet truall
  Truall / Toke

  shitet truall

  shes 1 dynym toke afer fabrikes se birres lezhe,afer hidrovorit ,toka eshte me certifikate pronesie

  Lezhë 26 qershor 20:32
  22.000 €
 • 1 foto
  Shitet toke ne Lezhe
  Truall / Toke

  Shitet toke ne Lezhe

  Shitet toke ne Lezhe me siperfaqe rreth 3900 m2 e paisur me certifikate pronesie. Eshte shume e pers

  Lezhë 21 shtator 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tokë për shitje në Kune 60 € /m²
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Kune 60 € /m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës. Ka një sipërfaqe prej 10’000

  Lezhë 25 janar 14:22
  600.000 €
 • 5 foto
  TOKE ARE
  Truall / Toke

  TOKE ARE

  SHITET TOKE ARE ME ÇERTIFIKAT PRONESIE QE NDOLLET PRANE RR.TALE LEZHE DHE 2.3 KM NGA BREGDETI TALE.T

  Lezhë 19 shtator 21:50
  40 €