Truall / Toke në shitje në Rajoni i Fierit

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Toke,truall
  Truall / Toke

  Toke,truall

  Toke,truall me siperfaqe 2690m2.Ndertese me siperfaqe 165m2.Shumellojshmeri pemesh te ndryshme . Dy

  Fier 28 maj 16:36
  47.000 €
 • 1 foto
  Shitet Objekt-biznesi .. 900 m 2 .Fier
  Truall / Toke

  Shitet Objekt-biznesi .. 900 m 2 .Fier

  OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. 2 ka

  Fier 27 maj 15:11
  999.000 €
 • 0 foto
   SHitet truall ne Sheq te Madh
  Truall / Toke

  SHitet truall ne Sheq te Madh

  Trualli ndodhet ne nje largesi 400 m (ne vije ajrore) nga rrethrrotullimi mbas Shkolles 9-vjecare.

  Fier 18 mars 11:14
  17 €
 • 10 foto
  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241
  Truall / Toke

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostrad

  Lushnjë 30 janar 10:18
  100.000 €
 • 15 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN "1 MAJ" , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN "1 MAJ" , FIER

  Shitet tokë truall në lagjen 1 Maj, Fier. Trualli ka një sipërfaqe prej 500 m² nga të cilat 120 m² s

  Fier 24 janar 18:01
  80.000 €
 • 9 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 3237 m² ku 3000 m² janë

  Lushnjë 20 janar 16:03
  250.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total

  Shitet ose ndërrohet tokë are në Syzes, Berat. Sipërfaqa e tokës është 1027 m² me lokacion të favor

  Lushnjë 20 janar 12:43
  38.000 €
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Divjakë, Lushnje me sipërfaqe 500 m². Toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës

  Lushnjë 10 janar 10:17
  3.500.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet toke okazion
  Truall / Toke

  Shitet toke okazion

  Shitet toke okazion me cmim 30.000 leke te vjetra i diskutueshem. Toka ka siperfaqe 1 hektar ose 10.

  Fier 7 janar 19:39
  3.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER

  Shitet tokë are në Vërri, Fier, me sipërfaqe 10131 m². Toka ka lokacion të favorshëm pranë Autostra

  Fier 28 dhjetor 15:03
  10.131.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER.
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER.

  Shitet tokë are në Vërri, Fier, me sipërfaqe 5174 m², Toka ka lokacion të favorshëm pranë Autostrad

  Fier 28 dhjetor 14:37
  151.740 Lek
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Jepet me qira truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e truallit është 426 m² me lokacion të f

  Lushnjë 23 dhjetor 14:06
  130.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET TOKË ARË NË VANAJ, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VANAJ, FIER

  Shiten 3 hektar tokë arë në Vanaj, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti bujqësor

  Fier 23 dhjetor 12:01
  90.000 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA TOKË ARË NË VANAJ, FIER
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA TOKË ARË NË VANAJ, FIER

  Jepet me qira 3 hektar tokë arë në Vanaj, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti b

  Fier 23 dhjetor 11:47
  4.000 €
 • 1 foto
  Shitet toke okazion
  Truall / Toke

  Shitet toke okazion

  Shitet toke okazion. Toka ka sioerfaqe 2000 m2, eshte e mbjelle me 40 rrenje ullinj ne prodhim. Nd

  Fier 20 dhjetor 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Toke okazion
  Truall / Toke

  Toke okazion

  Shitet toke okazion. Toka ka siperfaqe 2000 m2. Ndodhet ne Buzmadh, Fier. Eshte e mbjelle me 40 r

  Fier 20 dhjetor 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet toke Okazion Fier
  Truall / Toke

  Shitet toke Okazion Fier

  Shitet toke buze autostrades ne Fier. Toka eshte e ndare ne mes nga autostrada Levan-Tepelene. Ne

  Fier 20 dhjetor 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e rokës është 7000 m², me lokacion të fa

  Lushnjë 17 dhjetor 09:17
  380.000 €
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 2012 m² me lokacion të fav

  Lushnjë 14 dhjetor 08:33
  4.000.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË NGURRËZ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË NGURRËZ, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Ngurrëz e Vogël, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 8950 m² ku mund të përdoret pë

  Lushnjë 10 dhjetor 15:10
  2.700.000 Lek
 • 12 foto
  SHITET TOKË PYLL NË MBROSTAR – URA, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË PYLL NË MBROSTAR – URA, FIER

  Shitet tokë Pyll në Mbrostar – Ura, Fier. Me një sipërfaqe prej 4100 m².Toka ndodhet shumë afer rrug

  Fier 10 dhjetor 14:12
  40.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË BUJQËSORE NË AUTOSTRADËN LUSHNJE-FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË BUJQËSORE NË AUTOSTRADËN LUSHNJE-FIER

  Shitet tokë arë në autosdratën Lushnje-Fier, 600 metra mbrapa karburant jotit, me sipërfaqe 10 dylym

  Lushnjë 9 dhjetor 12:45
  3.600.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET TOKË ARE NË KOLONJË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KOLONJË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Kolonjë, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 5636 m², ka lokacion të favorshëm buzë

  Lushnjë 5 dhjetor 15:38
  11.000 €
 • 6 foto
  SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE

  Shitet tokë arë në Savër,Lushnje. pranë 'Kompleksit Joti '. Toka ka sipërfaqe prej 16957 m² dhe ka p

  Lushnjë 5 dhjetor 15:22
  8.000 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA TOKË ARE NË RROMES, MALLAKASTËR
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA TOKË ARE NË RROMES, MALLAKASTËR

  Jepet me qira tokë are në Rromes, Mallakastër. Sipërfaqa e tokës është 74260 m² me lokacion pranë l

  Lushnjë 5 dhjetor 15:06
  3.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA TOKË TRUALL NË ARDENICË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA TOKË TRUALL NË ARDENICË, LUSHNJE

  Jepet me qira tokë truall në Ardenicë, Lushnje. Sipërfaqa e truallit është 13000 m², në brendësi të

  Lushnjë 5 dhjetor 15:00
  2.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARË NE AUTOSTRADËN, LUSHNJE-FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NE AUTOSTRADËN, LUSHNJE-FIER

  Shitet tokë arë në autosdratën Lushnje-Fier klm 2, me sipërfaqe 15 dylym. Toka mund të përdoret për

  Lushnjë 5 dhjetor 08:33
  220.000 €
 • 6 foto
  SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE

  Shitet fermë bujqësore, pulari + hangar + 6 hektarë tokë me certifikatë pronësie + shtëpi, ngjitur m

  Lushnjë 4 dhjetor 09:24
  150.000.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE

  Shitet tokë arë në Savër, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 37000 m², dispononë dokumentacion të rreg

  Lushnjë 4 dhjetor 08:13
  11.000.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet tokë truall në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa e truallit është 790 m², e përshtatshm

  Lushnjë 3 dhjetor 16:56
  85.000 €
 • 6 foto
  SHITET TOKË ULLISHTE NË ZHAMË SEKTOR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ULLISHTE NË ZHAMË SEKTOR, LUSHNJE

  Shitet tokë ullishtë në Zhamë Sektor, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 2000 m² dhe ka pozicion të f

  Lushnjë 3 dhjetor 16:14
  28.000 €
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË TËRBUF, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË TËRBUF, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Tërbuf, Lushnje me sipërfaqe 1985 m². Toka ndodhet pranë qëdrës së fshatit, ku m

  Lushnjë 3 dhjetor 15:33
  1.500.000 Lek
 • 14 foto
  SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE

  Shitet fermë bujqësore, pulari + hangar + 6 hektarë tokë me certifikatë pronësie + shtëpi, ngjitur m

  Lushnjë 16 nëntor 08:50
  15.000.000 Lek
 • 13 foto
  SHITET TOKË ULLISHTE NË ZHAMË SEKTOR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ULLISHTE NË ZHAMË SEKTOR, LUSHNJE

  Shitet tokë ullishtë në Zhamë Sektor, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 2000 m² dhe ka pozicion të f

  Lushnjë 15 nëntor 23:19
  28.000 €
 • 2 foto
  Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje
  Truall / Toke

  Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje

  Shitet ullishte afer Blerimit ne Lushnje. Jane 2 parcela, njera 6 dylym dhe tjetra 2 dylym. Ullish

  Lushnjë 13 nëntor 20:35
  80.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARAVASTA E RE, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARAVASTA E RE, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karavasta e Re, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 23200 m². Ndodhet buzë rrugës d

  Lushnjë 5 nëntor 09:15
  60.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SARAVË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SARAVË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Saravë, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 14651 m² ku mund të përdoret për aktivi

  Lushnjë 30 tetor 09:42
  5.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER

  Shitet 1810 m² tokë arë në Mbrostar Ferko, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti.

  Fier 29 tetor 17:10
  1.500.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet tokë arë në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipërfaqe prej 5313 m². Toka është e përshtatshme

  Fier 24 tetor 08:43
  42.000 €
 • 3 foto
  SHITET TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet truall në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipëraqa totale e truallit është 1355 m². Toka ka loka

  Lushnjë 22 tetor 09:19
  176.000 €
 • 0 foto
  Toke ne shitje
  Truall / Toke

  Toke ne shitje

  Toke e mbjel me ullinje . Nj pjes bosh mund ta perdorni per cfredo. Mund edhe te ndertoni.

  Fier 19 tetor 13:48
  20 €
 • 5 foto
  SHITET TOKË NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 7000 m², e mbjellë me ullinj toka ka

  Lushnjë 17 tetor 11:49
  119.000 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 4550 m² dhe mund të përdoret pë qëlli

  Lushnjë 17 tetor 11:36
  50.000 €
 • 1 foto
  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier
  Truall / Toke

  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier

  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktivite

  Fier 16 tetor 09:25
  40.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Savër, lushnje. Sipërfaqa e tokës është 13764 m² dhe mund të përdoret për akti

  Lushnjë 14 tetor 09:51
  275.000 €
 • 3 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE

  Okazion shitet tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 1980 m² e përshtatshme

  Lushnjë 10 tetor 10:20
  150.000 €
 • 3 foto
  OKAZION JEPET ME QIRA TOKË NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE
  Truall / Toke

  OKAZION JEPET ME QIRA TOKË NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE

  Okazion jepet me qira tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 1980 m² e përsht

  Lushnjë 10 tetor 10:17
  500 €
 • 1 foto
  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier
  Truall / Toke

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është 3000 m² dhe përdoret për çdo llojë aktiviteti

  Fier 8 tetor 10:06
  12.000 €
 • 1 foto
  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier .
  Truall / Toke

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier .

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është 15000 m² dhe përdoret për çdo llojë të ndryshm

  Fier 7 tetor 16:19
  60.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Savër, Lushnje. Sipërfaqa totale e tokës është 3627 m², mund të shfrytëzohet për

  Lushnjë 4 tetor 12:10
  11.000 €