Truall / Toke
Sarandë

Truall / Toke në shitje në Sarandë

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 13 foto
  Shitet Objekt 4-katesh me hipoteke
  Truall / Toke

  Shitet Objekt 4-katesh me hipoteke

  Shitet ndërtesë me 4 kate dhe pamje të mrekullueshme ne rrugen Gjergj Araniti nje zone e qete dhe e

  Sarandë 9 maj 14:42
  240.000 €
 • 5 foto
  Shitet Objekt Karabina 350m2
  Truall / Toke

  Shitet Objekt Karabina 350m2

  Shitet objekt karabina në Sarandë pranë Bougainville Bay me sipërfaqe totale trualli prej 360m2 dhe

  Sarandë 6 maj 13:12
  80.000 €
 • 13 foto
  Shitet truall 6000 m2 me hipoteke
  Truall / Toke

  Shitet truall 6000 m2 me hipoteke

  Shitet truall me siperfaqe totale 6000 m2 e ndodhur në fshatin Shendelli i cili ndodhet 1 km nga qyt

  Sarandë 6 maj 12:46
  50.000 €
 • 1 foto
  truall me certifikat pronesie okazionnn
  Truall / Toke

  truall me certifikat pronesie okazionnn

  shitet truall me certifikat pronesie mbi santa quaranta sarande super okazionnn

  Sarandë 25 shkurt 21:21
  33.000 €
 • 1 foto
  Ullishte - Konispol, 3.400 m² 22.000 Euro
  Truall / Toke

  Ullishte - Konispol, 3.400 m² 22.000 Euro

  - Ullishtja ndodhet ne fushen e Konispolit - Eshte e mbjelle me 130 rrenje ullinj. Mosha e ullinjve

  Sarandë 14 janar 08:52
  22.000 €
 • 9 foto
  Shitet Truall ndertimi
  Truall / Toke

  Shitet Truall ndertimi

  Shitet Truall me sipërfaqe 500². Ndërtuar Kati 1 me sipërfaqe ndertimi 165m² . Me çertifikat Pronësi

  Sarandë 7 dhjetor 20:23
  87.000 €
 • 3 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË RRUGËN E BUTRINTIT, SARANDË
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË RRUGËN E BUTRINTIT, SARANDË

  Shitet tokë truall në rrugën e butrintit, Sarandë. sipërfaqa e truallit është 285 m², e përshtatshm

  Sarandë 5 dhjetor 16:38
  35.000 €
 • 1 foto
  Shitet truall ne Sarande
  Truall / Toke

  Shitet truall ne Sarande

  Shitet truall ne sarande, mbi stadium , pamje nga deti .

  Sarandë 11 qershor 23:50
  50 €
 • 4 foto
  SHES TOKE NE BREGDET, BORSH,HIMARE,SHQIPERI
  Truall / Toke

  SHES TOKE NE BREGDET, BORSH,HIMARE,SHQIPERI

  Shes toke ne Borsh,Himare. 100 metra nga bregu i detit,siperfaqe 2300 metra katrore, me dokumentacio

  Sarandë 1 dhjetor 10:38
  97 €
 • 0 foto
  toke-fushe
  Truall / Toke

  toke-fushe

  shitet toke-fushe 15640m2 reth Sarandes i ipotekuar!2 klm larg nga Butrinti ose 1klm larg fshatit Vr

  Sarandë 8 tetor 22:22
  38.500 €