Truall / Toke
Shqipëri

Truall / Toke në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Tokë/arë në shitje në Bardhaj
  Truall / Toke

  Tokë/arë në shitje në Bardhaj

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, t

  Shkodër 16 shkurt 15:15
  52.000 €
 • 3 foto
  Toke per shitje ne lagjen Mar' Lula
  Truall / Toke

  Toke per shitje ne lagjen Mar' Lula

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në lagjen Mar' Lula. Toka ka sipërfaqe 6136 m

  Shkodër 15 shkurt 16:52
  613.600 €
 • 2 foto
  Toke per shitje ne Ndocej
  Truall / Toke

  Toke per shitje ne Ndocej

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhi

  Shkodër 15 shkurt 16:27
  437.000 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Dobrac
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Dobrac

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3300 m², tek Pompa në Dobraç, në per

  Shkodër 14 shkurt 15:00
  21.700 €
 • 1 foto
  Tokë në shitje
  Truall / Toke

  Tokë në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3800 m², pas Zmijanëve, në periferi

  Shkodër 14 shkurt 12:57
  5.700.000 Lek
 • 2 foto
  Tokë në shitje te Kolaudimi
  Truall / Toke

  Tokë në shitje te Kolaudimi

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m². Toka ndodhet afër kolaudimit të maki

  Shkodër 13 shkurt 17:17
  100.000 €
 • 6 foto
  Tokë në shitje në Kiras
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Kiras

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka

  Shkodër 11 shkurt 15:13
  47.505 €
 • 7 foto
  Shitet Toke 2500m2, Velipoje
  Truall / Toke

  Shitet Toke 2500m2, Velipoje

  Shiten 2500m2 te ndodhura buze rruges hyrese ne Velipoje. Toka buze rruges eshte rreth 40m gjeresi.

  Shkodër 9 shkurt 14:30
  1 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Tepe
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Tepe

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe

  Shkodër 9 shkurt 11:39
  16.040.000 Lek
 • 15 foto
  -Toke me Qera + Kampnon + Shtepi 1+1
  Truall / Toke

  -Toke me Qera + Kampnon + Shtepi 1+1

  Jepet me qira toke 10.000 m2 toke + kamanon 100m2 + shtepi 1+1 Prona disponon linjen e 3 fazore te

  Shkodër 8 shkurt 11:00
  1 Lek
 • 15 foto
  -Jepet me Qera Toke Truall + Magazina.
  Truall / Toke

  -Jepet me Qera Toke Truall + Magazina.

  ? Shitet ose jepet me qira toke truall + magazina. ?Magazina ka rreth nje siperfaqe nga 1000m2 ? T

  Shkodër 5 shkurt 15:21
  1 Lek
 • 4 foto
  ?Shitet toke 3075m2
  Truall / Toke

  ?Shitet toke 3075m2

  ? Listim i ri ?Shitet toke 3075m2 ▪ Toka ndodhe ne unazen perendimore edhe eshte mes dy rrugeve

  Shkodër 5 shkurt 15:06
  1 €
 • 9 foto
  Jepen me Qera Toke+Kapanon+Shtepi
  Truall / Toke

  Jepen me Qera Toke+Kapanon+Shtepi

  Listim i Ri -Jepen me qira toke+kapanon+shtepi ?Ndodhen prane stacionit hekurudhor Bajze. ✅To

  Shkodër 5 shkurt 14:59
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion,Shitet Toke 1000m2
  Truall / Toke

  Okazion,Shitet Toke 1000m2

  ?Shitet toke okazion Sip 1000m2! ?Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. ?Cmimi 29.90

  Shkodër 5 shkurt 14:53
  29.900 €
 • 1 foto
  ?Shitet toke 10.900 m2
  Truall / Toke

  ?Shitet toke 10.900 m2

  ?Shitet toke 10.900 m2 ?Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. ?Cmimi 15 € m2 i disku

  Shkodër 5 shkurt 14:29
  1 Lek
 • 2 foto
  -Shitet Shtepi ne Vjeter + truall
  Truall / Toke

  -Shitet Shtepi ne Vjeter + truall

  Listim i ri!! ?Shitet shtepi e vjeter + truall ne Shkoder ?Ndodhet prane Kryqezimit te Spitale

  Shkodër 4 shkurt 14:04
  8.500.000 Lek
 • 4 foto
  Tokë për shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 8 dynym. Toka ndodhet shumë afër B

  Shkodër 2 shkurt 15:02
  96.000 €
 • 4 foto
  Shitet Toke 465m2
  Truall / Toke

  Shitet Toke 465m2

  ? Listim i Ri ? Shitet toke per ndertim sip totale 465m2 ?Ndodhet prane Vilunit , Velipoje Pla

  Shkodër 31 janar 14:41
  86.000 €
 • 3 foto
  Shitet Toke
  Truall / Toke

  Shitet Toke

  Shitet toke 3.500 m2 ?Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. ?Cmimi 3.700 l/m2 i disk

  Shkodër 31 janar 09:46
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet toke , Dyqan
  Truall / Toke

  Shitet toke , Dyqan

  ?Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol! ?Sip dyqani 32m2 ?Sip totale 70m2 ✅Objekti ka mundesi ka

  Shkodër 31 janar 09:28
  111.000 €
 • 4 foto
  Shitet Toke ,Okazion
  Truall / Toke

  Shitet Toke ,Okazion

  ✳️Super zbritje vetem per pak dite -6100€✳️ ?Shitet toke okazion Sip 900m2 ?Toka disponon cert

  Shkodër 31 janar 09:11
  23.900 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërf

  Shkodër 15 janar 17:56
  63.950 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Kuç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Kuç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, t

  Shkodër 14 janar 16:53
  25.000 €
 • 1 foto
  SHITET TRUALL Dajt
  Truall / Toke

  SHITET TRUALL Dajt

  SHITET TRUALL Dajt, Linzë, 3km mbi Freskun 20m nga rruga kryesore Me një sipërfaqe prej 2000m²

  Tiranë 12 janar 11:14
  160.000 €
 • 7 foto
  Truall në shitje në G’juhadol
  Truall / Toke

  Truall në shitje në G’juhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe prej 444 m² në një ndër zonat më të njohura

  Shkodër 11 janar 12:42
  285.000 €
 • 13 foto
  Shitet toke
  Truall / Toke

  Shitet toke

  Toka ndodhet ne kodren e qytetit te Vlores,pamje fantastike dhe relaksuese.

  Vlorë 10 janar 14:36
  80 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. T

  Shkodër 8 janar 18:10
  723.472 €
 • 6 foto
  Truall në shitje në Shirokë
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Shirokë

  un Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në k

  Shkodër 8 janar 15:58
  280.000 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Bardha
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Bardha

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bardhaj me sipërfaqe 1000 m². Toka gëzon dokumentacion

  Shkodër 7 janar 15:12
  1.300.000 Lek
 • 1 foto
  Tokë për shitje në Oblikë
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Oblikë

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Velinaj, Oblikë. Toka ka një sipërfaqe prej

  Shkodër 3 janar 16:49
  60.000 €
 • 2 foto
  Tokë për shitje pranë “Shkodra Lake”
  Truall / Toke

  Tokë për shitje pranë “Shkodra Lake”

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë të gjendur pranë kampingut “Shkodra Lake”. Toka gëzon një sip

  Shkodër 29 dhjetor 17:25
  55.000 €
 • 5 foto
  Truall në shitje në Gjuhadol
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Gjuhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 480 m² në një ndër zonat më të njohura të S

  Shkodër 27 dhjetor 15:18
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Toke 1480 metra toka esht e paisur me certifikat pronesis dhe ndodhet ne babrru shitet e gjitha nuk

  Tiranë 23 dhjetor 12:12
  55.000 €
 • 0 foto
  Tokë në shitje, Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje, Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym të ndodhur në Dobraç, buzë Bypass-it.

  Shkodër 22 dhjetor 13:24
  65.000 €
 • 3 foto
  Tokë për shitje pranë Kullave Italiane
  Truall / Toke

  Tokë për shitje pranë Kullave Italiane

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italian

  Shkodër 18 dhjetor 15:21
  72.600 €
 • 4 foto
  Shitet toke buke (arë) e ndodhur ne Oblike Shkoder Vetem 9km nga qyteti Shkodres
  Truall / Toke

  Shitet toke buke (arë) e ndodhur ne Oblike Shkoder Vetem 9km nga qyteti Shkodres

  Toka disponon certifikate pronesie Ka sip 10.5 dylym ?Shitet per vetem 5.770.000 leke te reja

  Shkodër 11 dhjetor 16:36
  46.700 €
 • 3 foto
  Tokë për shitje në Ndocej
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Ndocej

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të

  Shkodër 6 dhjetor 12:24
  4.000.000 Lek
 • 4 foto
  Tokë për shitje në Golem
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Golem

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë të ndodhur afër Urës së Trenit, në Golem. Toka ka një sipërfa

  Shkodër 4 dhjetor 14:01
  5.500.000 Lek
 • 4 foto
  Truall në shitje,në rrugën e Gurazezëve
  Truall / Toke

  Truall në shitje,në rrugën e Gurazezëve

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndër lagjet më të

  Shkodër 3 dhjetor 12:10
  55.000 €
 • 4 foto
  trruall
  Truall / Toke

  trruall

  shitet toke 400m me certifikat pronsie disponon me dekumentacion te rregull nje zon e preferuar per

  Tiranë 2 dhjetor 10:31
  5.000.000 Lek
 • 5 foto
  toke
  Truall / Toke

  toke

  shitet 10 dylym toke me certifikat pronsie 1 km larg nga rrajoni policis kamez fabrika aluminit ever

  Tiranë 1 dhjetor 19:33
  60 €
 • 2 foto
  Truall në shitje në Tepe
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Tepe

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me da

  Shkodër 1 dhjetor 14:31
  120.481 €
 • 5 foto
  Truall në shitje te Gurazezët
  Truall / Toke

  Truall në shitje te Gurazezët

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 208 m² te rruga e Gurazezëve. Në këtë trua

  Shkodër 28 nëntor 16:58
  57.000 €
 • 3 foto
  Truall në shitje në rrugën “Pogej”
  Truall / Toke

  Truall në shitje në rrugën “Pogej”

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall + ndërtesë me sipërfaqe 243 m² me vendndodhje: rruga “Po

  Shkodër 24 nëntor 18:51
  65.000 €
 • 2 foto
  Tokë për shitje pranë “Shkodra Lake”
  Truall / Toke

  Tokë për shitje pranë “Shkodra Lake”

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë të gjendur pranë kampingut “Shkodra Lake”. Toka gëzon një sip

  Shkodër 19 nëntor 15:42
  55.000 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Truall / Toke

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Offerte individuali in denaro da 2.000 € a 5.200.000 €, con un tasso il tasso di interesse è rimb

  Fier 14 nëntor 17:16
  40.000 €
 • 5 foto
  TRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES
  Truall / Toke

  TRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES

  OKAZION Shitet 1500 m katrore trruall buze rruges Korce-Dishnice me tapi te regullt. Ngjitur me fabr

  Korçë 13 nëntor 21:19
  3.000 Lek
 • 1 foto
  shitet truall
  Truall / Toke

  shitet truall

  shitet toka 7872 m2 100 m larg universitetit Aleksander Moisiu ne zonen e Spitalles toka ndodhet me

  Durrës 11 nëntor 18:05
  650 €
 • 5 foto
  Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi”
  Truall / Toke

  Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi”

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kush

  Shkodër 25 tetor 15:12
  140.000 €
 • 3 foto
  Rruga "Mihal Grameno", Shitet Toke
  Truall / Toke

  Rruga "Mihal Grameno", Shitet Toke

  Prane depos se ujit, qytet studenti, shitet toke. Me siperfaqe 366 metra. Disponon certifikate prone

  Tiranë 24 tetor 11:57
  109.800 €