Truall / Toke
Shqipëri

Truall / Toke në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Tokë për shitje në Vrakë.
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Vrakë.

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në zonën e Vrakës me sipërfaqe 6300 m². Toka ndodhet në

  Shkodër 10 tetor 17:24
  31.500 €
 • 0 foto
  Shitet 3000m2 toke bujqesore ne levan fier
  Truall / Toke

  Shitet 3000m2 toke bujqesore ne levan fier

  ndodhet 270m nga autostrada levan tepelene shitet per 8000€ dylymi ju flm

  Fier 7 tetor 13:04
  24.000 €
 • 0 foto
  Gërhot - GJIROKASTER
  Truall / Toke

  Gërhot - GJIROKASTER

  OKAZION! Shitet tokë me hipotekë në anë rruge për të zhvilluar aktivitet ndërtues ose bujqësor

  Gjirokastër 5 tetor 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet toke ne tirane
  Truall / Toke

  shitet toke ne tirane

  Toka ndodhet ne sauk prane unazed se re ne lartesi te kodres

  Tiranë 2 tetor 16:45
  60.000 €
 • 1 foto
  Vlore, Shitet Toke Per Ndertim, Me Nje Super Pamje Nga Deti
  Truall / Toke

  Vlore, Shitet Toke Per Ndertim, Me Nje Super Pamje Nga Deti

  Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 1250 m2 ne koder, duke ofruar su

  Tiranë 29 shtator 13:23
  387.500 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje afër Bypass-it, Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje afër Bypass-it, Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç, afër Byp

  Shkodër 25 shtator 14:16
  50.000 €
 • 1 foto
  Shitet toke ne Lezhe
  Truall / Toke

  Shitet toke ne Lezhe

  Shitet toke ne Lezhe me siperfaqe rreth 3900 m2 e paisur me certifikate pronesie. Eshte shume e pers

  Lezhë 21 shtator 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tokë në shitje, tek ish-Poçeria
  Truall / Toke

  Tokë në shitje, tek ish-Poçeria

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1422 m², me vendndodhje tek ish-Poçeria. Toka

  Shkodër 17 shtator 13:08
  90.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shiten 1000m2 truall i ndodhur 100m nga unaza e Shkodres.
  Truall / Toke

  Shiten 1000m2 truall i ndodhur 100m nga unaza e Shkodres.

  Toka disponon certifikate pronesie te rregullt! Cmimi 100€/m2 Mund te shitet edhe e ndare ne dy pj

  Shkodër 12 shtator 15:23
  100.000 €
 • 0 foto
  per arsye migrimi
  Truall / Toke

  per arsye migrimi

  3 dhoma guzhin 1tualet koridor te bollshem edhe oborr

  Berat 2 shtator 12:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet toka
  Truall / Toke

  Shitet toka

  Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me rr

  Lushnjë 1 shtator 16:38
  50 €
 • 0 foto
  shitet toke bujqesore
  Truall / Toke

  shitet toke bujqesore

  Shitet toke bujqesore 8810 m2 ne Terbuf afer ish zyrave te sektorit Terbuf rruga e Hidrantit. Toka

  Lushnjë 10 gusht 11:17
  40.000 €
 • 5 foto
  Shitet 1hektar tok
  Truall / Toke

  Shitet 1hektar tok

  Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me

  Lushnjë 25 korrik 16:50
  50.000 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. T

  Shkodër 19 korrik 17:58
  9.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten 5000m2 te ndodhura prane By-Passit Shkoder.
  Truall / Toke

  Shiten 5000m2 te ndodhura prane By-Passit Shkoder.

  Toka disponon certifikate pronesie. Shitet 30 milion leke dylymi Kontakto Agjent Shitjesh Amaril

  Shkodër 19 korrik 17:45
  150.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet toke sip 555m2 ne Velipoje.
  Truall / Toke

  Shitet toke sip 555m2 ne Velipoje.

  Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie te rregullt. Eshte e pershtatshme per ndertimin e n

  Shkodër 19 korrik 01:10
  30.000 €
 • 7 foto
  Truall në shitje në G'juhadol
  Truall / Toke

  Truall në shitje në G'juhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe prej 444 m² në një ndër zonat më të njohura

  Shkodër 14 korrik 13:38
  285.000 €
 • 3 foto
  Tokë për shitje në Vrakë
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Vrakë

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në zonën e Vrakës me sipërfaqe 6300 m². Toka ndodhet në

  Shkodër 13 korrik 13:27
  31.500 €
 • 6 foto
  Truall në shitje në Shirokë
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Shirokë

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në

  Shkodër 9 korrik 17:00
  280.000 €
 • 5 foto
  Tokë për shitje në Draçin
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Draçin

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Draçin, vetëm 40 m larg unazës së Perashit.

  Shkodër 9 korrik 14:37
  390.000 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Bardhaj
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Bardhaj

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bardhaj me sipërfaqe 1000 m². Toka gëzon dokumentacio

  Shkodër 7 korrik 17:52
  1.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Tok are 1480 metra me certifikat pronsie ndodhet ne babrru qender mbas komunes.

  Tiranë 6 korrik 21:22
  55.000 €
 • 4 foto
  Shitet 8000m2 terren i ndodhur afer qytetit.
  Truall / Toke

  Shitet 8000m2 terren i ndodhur afer qytetit.

  1 km nga autostrada Shkoder - Koplik Cmimi 2.000.000 leke te reja dylymi Disponon certifikate p

  Shkodër 29 qershor 08:18
  16.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet sip 1020m2 toke.
  Truall / Toke

  Shitet sip 1020m2 toke.

  Toka eshte e ndodhur prane Karburantit Juk Oil vetem 300m nga Rotonda e madhe e Rusit Shkoder dhe

  Shkodër 27 qershor 14:45
  56.100 €
 • 4 foto
  Tokë-arë për shitje në Melgushë
  Truall / Toke

  Tokë-arë për shitje në Melgushë

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë-arë me sipërfaqe 9 dynym. Prona ndodhet në Melgushë. Tok

  Shkodër 22 qershor 14:02
  4.500.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion! Shitet toke/truall ne plazhin e velipojes
  Truall / Toke

  Okazion! Shitet toke/truall ne plazhin e velipojes

  Shitet toke ne plazhin e velipojes 1000m2 ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer .Toka

  Shkodër 20 qershor 11:13
  150.000 €
 • 8 foto
  Truall
  Truall / Toke

  Truall

  Shitet toke 205mtr katror me dekomentacion te rregullt..lagjia partizani.rruga farih ramadani.toka

  Shkodër 18 qershor 08:45
  143.500 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfa

  Shkodër 9 qershor 15:22
  8.000.000 Lek
 • 2 foto
  Truall në shitje në Tepe
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Tepe

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me da

  Shkodër 6 qershor 15:40
  15.000.000 Lek
 • 3 foto
  Truall + ndërtesë në shitje në Rus
  Truall / Toke

  Truall + ndërtesë në shitje në Rus

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall + ndërtesë me sipërfaqe 243 m² me vendndodhje: rruga “Po

  Shkodër 5 qershor 15:27
  65.000 €
 • 2 foto
  Tokë për shitje në Tepe
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Tepe

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe

  Shkodër 5 qershor 13:40
  16.040.000 Lek
 • 4 foto
  Jepet me qira terren ne Theth (zone turistike)
  Truall / Toke

  Jepet me qira terren ne Theth (zone turistike)

  Sip e terrenit 1500m2 Ndodhet ne nje pike strategjike prane kishes se Thethit! Qiraja vjetore es

  Shkodër 31 maj 17:22
  166 €
 • 4 foto
  Truall në shitje te Gurazezët
  Truall / Toke

  Truall në shitje te Gurazezët

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndër lagjet më të

  Shkodër 26 maj 15:53
  55.000 €
 • 3 foto
  Shiten 700m2 truall per ndertim shtepie.
  Truall / Toke

  Shiten 700m2 truall per ndertim shtepie.

  Zona eshte mjaft e mire per te jetuar. Ka akses nga L.Rus dhe nga rruga e Kolaudimit. Toka ka nj

  Shkodër 22 maj 02:15
  75.500 €
 • 4 foto
  Shitet toke per ndertim shtepie.
  Truall / Toke

  Shitet toke per ndertim shtepie.

  Cmimi 25000€ Siperfaqe 700m2 Disponon certifikate pronesie te rregullt Ndodhet ne Shtoj te ri

  Shkodër 20 maj 15:17
  25.000 €
 • 5 foto
  Truall në shitje te Gurazezët
  Truall / Toke

  Truall në shitje te Gurazezët

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 208 m² te rruga e Gurazezëve. Në këtë tr

  Shkodër 19 maj 11:59
  57.000 €
 • 6 foto
  Truall në shitje në Stom Golem
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Stom Golem

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall në Stom Golem, në krah të urës së Bardhajve. Toka ka sip

  Shkodër 16 maj 16:48
  200.000 €
 • 0 foto
  okazion shitet toka
  Truall / Toke

  okazion shitet toka

  shite toke ne sketorin fllake durres ,ne zonen industriale buze rruges me uje edhe drita shiten 1300

  Durrës 12 maj 21:18
  20 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje te Kolaudimi
  Truall / Toke

  Tokë në shitje te Kolaudimi

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m². Toka ndodhet afër kolaudimit të mak

  Shkodër 11 maj 14:52
  100.000 €
 • 3 foto
  Shiten 11000 m2 toke e ndodhur ne Kuç, Shkoder.
  Truall / Toke

  Shiten 11000 m2 toke e ndodhur ne Kuç, Shkoder.

  Toka disponon certifikate pronesie. Cmimi 7.5€/m2 Ne total 82.500€ Eshte rast shume i mire per

  Shkodër 9 maj 13:14
  82.500 €
 • 4 foto
  Shitet 1000m2 toke per ndertim shtepie.
  Truall / Toke

  Shitet 1000m2 toke per ndertim shtepie.

  Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi 29.900€ Ndodhet ne Dobraç Shkoder. Zona

  Shkodër 9 maj 11:18
  29.900 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi private 130m2 me 4540m2 toke.
  Truall / Toke

  Shitet shtepi private 130m2 me 4540m2 toke.

  Shtepia ndodhet vetem 200m nga autostrada tek rruga qe futesh per Melgush. 10 minuta me makina ng

  Shkodër 7 maj 15:48
  59.900 €
 • 7 foto
  Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke
  Truall / Toke

  Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke

  Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. T

  Vlorë 5 maj 11:53
  60 €
 • 6 foto
  Tokë në shitje në Kiras
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Kiras

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka

  Shkodër 4 maj 17:08
  6.000.000 Lek
 • 2 foto
  Tokë për shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym të ndodhur në Dobraç, buzë Bypass-it.

  Shkodër 25 prill 16:27
  65.000 €
 • 6 foto
  Tokë në shitje pranë Shkollës së Ndërtimit
  Truall / Toke

  Tokë në shitje pranë Shkollës së Ndërtimit

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 651 m² me adresë: bulevardi “Mehm

  Shkodër 23 prill 15:15
  7.161.000 Lek
 • 2 foto
  Tokë në shitje te Rana e Hedhun 55 €/m²
  Truall / Toke

  Tokë në shitje te Rana e Hedhun 55 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, vetëm 200 m larg Ranës së Hedhun. Trualli ka

  Shkodër 18 prill 14:25
  129.250 €
 • 5 foto
  Truall në shitje në Gjuhadol
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Gjuhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 480 m² në një ndër zonat më të njohura të S

  Shkodër 17 prill 13:48
  120.000 €
 • 1 foto
  Tok né f partizani
  Truall / Toke

  Tok né f partizani

  13 dynym tok pjellore fushe. Shitet me 400'000 lek te reja dynymi . Mund edhe te shitet né dy frazio

  Kuçovë 16 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepi private 130m2 me 4540m2 toke.
  Truall / Toke

  Shitet shtepi private 130m2 me 4540m2 toke.

  Shtepia ndodhet vetem 200m nga autostrada tek rruga qe futesh per Melgush. 10 minuta me makina ng

  Shkodër 12 prill 17:28
  59.900 €