Truall / Toke
Shqipëri

Truall / Toke në shitje në Shqipëri

 • 7 foto
  Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke
  Truall / Toke

  Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke

  Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. T

  Vlorë 5 maj 11:53
  60 €
 • 6 foto
  Tokë në shitje në Kiras
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Kiras

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka

  Shkodër 4 maj 17:08
  6.000.000 Lek
 • 2 foto
  Tokë për shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym të ndodhur në Dobraç, buzë Bypass-it.

  Shkodër 25 prill 16:27
  65.000 €
 • 6 foto
  Tokë në shitje pranë Shkollës së Ndërtimit
  Truall / Toke

  Tokë në shitje pranë Shkollës së Ndërtimit

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 651 m² me adresë: bulevardi “Mehm

  Shkodër 23 prill 15:15
  7.161.000 Lek
 • 2 foto
  Tokë në shitje te Rana e Hedhun 55 €/m²
  Truall / Toke

  Tokë në shitje te Rana e Hedhun 55 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, vetëm 200 m larg Ranës së Hedhun. Trualli ka

  Shkodër 18 prill 14:25
  129.250 €
 • 5 foto
  Truall në shitje në Gjuhadol
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Gjuhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 480 m² në një ndër zonat më të njohura të S

  Shkodër 17 prill 13:48
  120.000 €
 • 1 foto
  Tok né f partizani
  Truall / Toke

  Tok né f partizani

  13 dynym tok pjellore fushe. Shitet me 400'000 lek te reja dynymi . Mund edhe te shitet né dy frazio

  Kuçovë 16 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepi private 130m2 me 4540m2 toke.
  Truall / Toke

  Shitet shtepi private 130m2 me 4540m2 toke.

  Shtepia ndodhet vetem 200m nga autostrada tek rruga qe futesh per Melgush. 10 minuta me makina ng

  Shkodër 12 prill 17:28
  59.900 €
 • 2 foto
  Tokë për shitje në Velipojë
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Velipojë

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me një sipërfaqe 363.2 m² dhe me adresë: Velipojë, Bak

  Shkodër 11 prill 15:01
  21.798 €
 • 3 foto
  Shiten 700m2 truall per ndertim shtepie.
  Truall / Toke

  Shiten 700m2 truall per ndertim shtepie.

  Zona eshte mjaft e mire per te jetuar. Ka akses nga L.Rus dhe nga rruga e Kolaudimit. Toka ka nj

  Shkodër 5 prill 18:08
  99.500 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Vermosh
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Vermosh

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës d

  Shkodër 30 mars 16:56
  7.500.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2500m2 buze rruges hyrese ne Velipoje.
  Truall / Toke

  Shiten 2500m2 buze rruges hyrese ne Velipoje.

  Toka buze rruges eshte rreth 40m gjeresi. Cmimi 99€/m2 Vend i pershtatshem per ndonje kompleks t

  Shkodër 23 mars 02:08
  247.500 €
 • 4 foto
  Shiten 10000m2 toke are.
  Truall / Toke

  Shiten 10000m2 toke are.

  Toka eshte e ndodhur ne Guci te re ne rrethina te Shkodres. Cmimi 1500 leke /m2 Kontakto Amarild

  Shkodër 23 mars 01:06
  15.000.000 €
 • 3 foto
  Shiten okazion 12000 m2 toke.
  Truall / Toke

  Shiten okazion 12000 m2 toke.

  Toka ndodhet ne Vrake (prane Xhamise) vetem 7 km nga Qyteti Shkodres. Toka disponon Certifikate pro

  Shkodër 23 mars 00:50
  7.500.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet okazion 900m2 toke!
  Truall / Toke

  Shitet okazion 900m2 toke!

  140m2 ndertim per kat Cmimi 55000€ Dokumeta jane ne proces legalizimi. Kontakto Agjent Shitjes

  Shkodër 22 mars 23:22
  55.000 €
 • 7 foto
  Truall në shitje në Shirokë
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Shirokë

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në

  Shkodër 14 mars 18:03
  350.000 €
 • 1 foto
  Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje.
  Truall / Toke

  Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje.

  Ndodhet ne vije te drejte ajrore me kompleksin fishta rreth 1 km nga vija bregdetare. Cmimi 80€/m2

  Shkodër 8 mars 19:12
  80.000 €
 • 3 foto
  Shiten 900m2 toke truall.
  Truall / Toke

  Shiten 900m2 toke truall.

  Toka ndodhet prane Xhamise se plumbit Zone Historike e qytetit te Shkodres. Cmimi okazion vetem

  Shkodër 8 mars 17:33
  55.000 €
 • 2 foto
  Shiten 25.000 m2 toke ne Porto-Palermo te Himares me hipoteke
  Truall / Toke

  Shiten 25.000 m2 toke ne Porto-Palermo te Himares me hipoteke

  Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. T

  Vlorë 8 mars 10:20
  60 €
 • 5 foto
  Shitet okazion 900m2 toke 140m2 ndertim per kat
  Truall / Toke

  Shitet okazion 900m2 toke 140m2 ndertim per kat

  Cmimi 55000€ Dokumeta jane ne proces legalizimi. Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355

  Shkodër 7 mars 13:12
  55.000 €
 • 5 foto
  Shtëpi private + truall në shitje në Perash
  Truall / Toke

  Shtëpi private + truall në shitje në Perash

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 102 m² në një truall prej 375 m². S

  Shkodër 28 shkurt 17:22
  110.000 €
 • 4 foto
  Tokë në shitje te Ura e Kuçit
  Truall / Toke

  Tokë në shitje te Ura e Kuçit

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Herkurudhë Kuç

  Shkodër 23 shkurt 15:02
  25.000 €
 • 3 foto
  Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme
  Truall / Toke

  Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme

  ( e perbere nga 2 hyrje 2+1 nga 90m2 secila) Cmimi super okazion vetem 52000€ Ndodhet prane Shtoj

  Shkodër 23 shkurt 04:01
  52.000 €
 • 5 foto
  Tokë për shitje në Bushat.
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Bushat.

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: -

  Shkodër 20 shkurt 13:13
  1 €
 • 1 foto
  Shitet truall 5.000 m2 perballe Porto-Palermos, ne Himare me hipoteke.
  Truall / Toke

  Shitet truall 5.000 m2 perballe Porto-Palermos, ne Himare me hipoteke.

  Shiten 5.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. To

  Vlorë 19 shkurt 13:19
  60 €
 • 2 foto
  Tokë për shitje në Ndocej
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Ndocej

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet

  Shkodër 16 shkurt 16:13
  54.000.000 Lek
 • 9 foto
  Truall + shtëpi private në shitje
  Truall / Toke

  Truall + shtëpi private në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 312 m² të ndodhur në rrugën “Vladimir Jani”

  Shkodër 5 shkurt 14:02
  88.000 €
 • 3 foto
  Shiten 2000m2 toke
  Truall / Toke

  Shiten 2000m2 toke

  Toka ndodhet vetem 200m nga Ura e Bardhajve ne drejtim te Grudes Shkoder. Toka disponon certifika

  Shkodër 2 shkurt 02:51
  6.000.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter.
  Truall / Toke

  Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter.

  Toka ndodhet buze unazes lindore ne Shkoder dhe disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi

  Shkodër 2 shkurt 00:49
  170.000 €
 • 3 foto
  Shiten 900m2 toke truall
  Truall / Toke

  Shiten 900m2 toke truall

  Toka eshte e ndodhur prane Xhamise se plumbit Zone Historike e qytetit te Shkodres. Cmimi okazion

  Shkodër 1 shkurt 16:40
  55.000 €
 • 3 foto
  Truall për shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Truall për shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. T

  Shkodër 30 janar 15:33
  9.000.000 Lek
 • 7 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Truall / Toke

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç. Toka gëz

  Shkodër 30 janar 13:00
  50.000 €
 • 1 foto
  Tokë për shitje në Kune 60 € /m²
  Truall / Toke

  Tokë për shitje në Kune 60 € /m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës. Ka një sipërfaqe prej 10’000

  Lezhë 25 janar 14:22
  600.000 €
 • 2 foto
  LUNDER. TOKE ARE ME CERTIFIKATE PRONESIE
  Truall / Toke

  LUNDER. TOKE ARE ME CERTIFIKATE PRONESIE

  Shitet vetem toke are ne Lunder pa asnje objekt ndertimi ne te. Toka ndodhet buze Unazes se Re me ce

  Tiranë 19 janar 16:57
  50 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepia me 3000 m2 toke
  Truall / Toke

  Shitet Shtepia me 3000 m2 toke

  Shitet Shtepia me 3000 m2 toke ne nje zone shume te mire. Lagja Hajdaran/ Elbasan... Prona ka Te gji

  Elbasan 15 janar 18:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet object ne Permet ne anen e rruges
  Truall / Toke

  Shitet object ne Permet ne anen e rruges

  Objekt 2 katesh 100m2 kati 1 dhe 100m2 kati 2 dhe 250 m2 toke ndodhet ne aben e rruges qendrore

  Përmet 2 janar 19:51
  30.000 €
 • 4 foto
  Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme
  Truall / Toke

  Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme

  ( e perbere nga 2 hyrje 2+1 nga 90m2 secila) Cmimi super okazion vetem 52000€ Ndodhet prane Sht

  Shkodër 26 dhjetor 10:03
  52.000 €
 • 3 foto
  Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter
  Truall / Toke

  Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter

  Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi 170.000€ Kontakto Amarildo Sterkaj +355692

  Shkodër 23 dhjetor 16:14
  170.000 €
 • 3 foto
  Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan)
  Truall / Toke

  Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan)

  Toka ka te bere gati shpim 80m me uje 12 muajt e vitit. Pishine thuajse e gatshme Rrethim i toke

  Shkodër 23 dhjetor 13:42
  38.000 €
 • 3 foto
  Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje.
  Truall / Toke

  Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje.

  Ndodhet ne vije te drejte ajrore me kompleksin fishta rreth 1 km nga vija bregdetare. Cmimi 80€/m2

  Shkodër 23 dhjetor 11:56
  80.000 €
 • 3 foto
  Shitet ose jepet me qira toke sip 1600m2.
  Truall / Toke

  Shitet ose jepet me qira toke sip 1600m2.

  Toka eshte e ndodhur prane unazes Shkoder Mund te jete pozicion i pershtatshem per ndonje fabrike

  Shkodër 21 dhjetor 17:12
  192.000 €
 • 2 foto
  Kapanon + truall me qira
  Truall / Toke

  Kapanon + truall me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m

  Shkodër 9 dhjetor 16:17
  2.000 €
 • 1 foto
  Tokë në shitje
  Truall / Toke

  Tokë në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3800 m², pas Zmijanëve, në periferi

  Shkodër 8 dhjetor 17:39
  5.700.000 Lek
 • 11 foto
  Truall në shitje në Shirokë 20 €/m²
  Truall / Toke

  Truall në shitje në Shirokë 20 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall prej 20 dynym (20’000 m²) të pozicionuar në një zonë per

  Shkodër 7 dhjetor 14:07
  400.000 €
 • 11 foto
  Truall + shtëpi private në shitje
  Truall / Toke

  Truall + shtëpi private në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 876 m², me vendndodhje në rrugën "Lin Delia

  Shkodër 6 dhjetor 17:24
  275.000 €
 • 6 foto
  Kapanon + tokë me qira
  Truall / Toke

  Kapanon + tokë me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk,

  Shkodër 4 dhjetor 13:33
  2.000 €
 • 4 foto
  SHES TOKE NE BREGDET, BORSH,HIMARE,SHQIPERI
  Truall / Toke

  SHES TOKE NE BREGDET, BORSH,HIMARE,SHQIPERI

  Shes toke ne Borsh,Himare. 100 metra nga bregu i detit,siperfaqe 2300 metra katrore, me dokumentacio

  Sarandë 1 dhjetor 10:38
  97 €
 • 7 foto
  Truall për shitje në Shirokë
  Truall / Toke

  Truall për shitje në Shirokë

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në

  Shkodër 28 nëntor 18:16
  350.000 €
 • 4 foto
  Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter
  Truall / Toke

  Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter

  Toka ndodhet buze unazes lindore ne Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmi

  Shkodër 27 nëntor 01:21
  170.000 €
 • 0 foto
  Truall me shtepi te vjeter te pa banuar
  Truall / Toke

  Truall me shtepi te vjeter te pa banuar

  Truall me shtepi te vjeter te pa banuar

  Shkodër 22 nëntor 04:56
  123.000 €