Truall / Toke
Tiranë

Truall / Toke në shitje në Tiranë

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 15 foto
  Shitet toke me certifikate pronesie, siperfaqe 1200 m2, autostrada Tirane-Durres km 2 prane kompanise Vodafone, perballe me Delta Home, 50 m distance me rrugen dytesore.
  Truall / Toke

  Shitet toke me certifikate pronesie, siperfaqe 1200 m2, autostrada Tirane-Durres km 2 prane kompanise Vodafone, perballe me Delta Home, 50 m distance me rrugen dytesore.

  Shitet toke me certifikate pronesie, me siperfaqe 1200 m2, dimensione 30 m me 40 m, e rrethuar e gji

  Tiranë 26 tetor 16:47
  150.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE, FARKË E MADHE, TIRANË
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE, FARKË E MADHE, TIRANË

  Shitet tokë are në Farkë të Madhe, Tiranë. Toka ka sipërfaqe totale 4000 m² dhe mund të përdoret për

  Tiranë 16 korrik 10:25
  20.000.000 Lek
 • 12 foto
  Shitet Toke ne Gropaj - Tirane
  Truall / Toke

  Shitet Toke ne Gropaj - Tirane

  Shitet toke ne fshatin Gropaj te komunes Vaqarr te rrethit Tirane . ( 5 minuta afer kombinatit ) To

  Tiranë 5 maj 10:34
  60 €
 • 0 foto
  Tirane, shes truall 4.500 m² 130 Euro/m² (Lunder, perball me Qendren Blur, rruga vilave)
  Truall / Toke

  Tirane, shes truall 4.500 m² 130 Euro/m² (Lunder, perball me Qendren Blur, rruga vilave)

  Tirane, shitet toke ne Lunder shume prane TEG-ut perball me Qendren Blur me certifikat pronesie te s

  Tiranë 25 prill 16:28
  130 €
 • 1 foto
  SHITET TOKE TEK AUTOSTRADA TIRANE-DURRES !
  Truall / Toke

  SHITET TOKE TEK AUTOSTRADA TIRANE-DURRES !

  Shitet toke are ne Autostraden Tirane-Durres ! Me siperfaqe 16000 m2 , toka ka dokumentacion te rreg

  Tiranë 24 prill 11:58
  1 €
 • 1 foto
  SHITET TOKE TEK LIQENI I FARKES !
  Truall / Toke

  SHITET TOKE TEK LIQENI I FARKES !

  Shitet toke ne Liqenin e Farkes ! Zona ne te cilen ndodhet toka karakterizohet nga qetesia dhe ajri

  Tiranë 24 prill 11:46
  1 €
 • 1 foto
  Tke are
  Truall / Toke

  Tke are

  Shitet tok are 3100 metra me ceftikate te verdhe toka eshte trekendesh ne te dy krahat ka rruge ndod

  Tiranë 12 mars 20:17
  120.000 €
 • 1 foto
  SHITET TRUALL Dajt
  Truall / Toke

  SHITET TRUALL Dajt

  SHITET TRUALL Dajt, Linzë, 3km mbi Freskun 20m nga rruga kryesore Me një sipërfaqe prej 2000m²

  Tiranë 12 janar 11:14
  160.000 €
 • 5 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Toke 1480 metra toka esht e paisur me certifikat pronesis dhe ndodhet ne babrru shitet e gjitha nuk

  Tiranë 23 dhjetor 12:12
  55.000 €
 • 4 foto
  trruall
  Truall / Toke

  trruall

  shitet toke 400m me certifikat pronsie disponon me dekumentacion te rregull nje zon e preferuar per

  Tiranë 2 dhjetor 10:31
  5.000.000 Lek
 • 5 foto
  toke
  Truall / Toke

  toke

  shitet 10 dylym toke me certifikat pronsie 1 km larg nga rrajoni policis kamez fabrika aluminit ever

  Tiranë 1 dhjetor 19:33
  60 €
 • 3 foto
  Rruga "Mihal Grameno", Shitet Toke
  Truall / Toke

  Rruga "Mihal Grameno", Shitet Toke

  Prane depos se ujit, qytet studenti, shitet toke. Me siperfaqe 366 metra. Disponon certifikate prone

  Tiranë 24 tetor 11:57
  109.800 €
 • 2 foto
  Yrshek, Toke Per Shitje
  Truall / Toke

  Yrshek, Toke Per Shitje

  Ne Yrshek, Buze rruges kryesore, shitet toke me siperfaqe 8.000 m2. Disponon certifikate pronesie.

  Tiranë 19 tetor 13:21
  800.000 €
 • 2 foto
  Mezez, Toke Per Shitje
  Truall / Toke

  Mezez, Toke Per Shitje

  Ne Mezez, 500m larg Top Channel, shitet toke me siperfaqe 6100 m2. Disponon certifikate pronesie.

  Tiranë 15 tetor 13:37
  366.000 €
 • 1 foto
  shitet toke ne tirane
  Truall / Toke

  shitet toke ne tirane

  Toka ndodhet ne sauk prane unazed se re ne lartesi te kodres

  Tiranë 2 tetor 16:45
  60.000 €
 • 1 foto
  Vlore, Shitet Toke Per Ndertim, Me Nje Super Pamje Nga Deti
  Truall / Toke

  Vlore, Shitet Toke Per Ndertim, Me Nje Super Pamje Nga Deti

  Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 1250 m2 ne koder, duke ofruar su

  Tiranë 29 shtator 13:23
  387.500 €
 • 0 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Tok are 1480 metra me certifikat pronsie ndodhet ne babrru qender mbas komunes.

  Tiranë 6 korrik 21:22
  55.000 €
 • 2 foto
  LUNDER. TOKE ARE ME CERTIFIKATE PRONESIE
  Truall / Toke

  LUNDER. TOKE ARE ME CERTIFIKATE PRONESIE

  Shitet vetem toke are ne Lunder pa asnje objekt ndertimi ne te. Toka ndodhet buze Unazes se Re me ce

  Tiranë 19 janar 16:57
  50 €