• Shitet TV SONY - MODEL BRAVIA

  Shitet TV SONY - MODEL BRAVIA

  Shitet TV SONY - MODEL BRAVIA 32 inch ( 81 cm ) ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur mire. Çmimi 130 EUR Per me shume informata mund te kontaktoni ne: Tel/Viber : + 377 44 315 044

  130 €
  Prishtinë
  Dje, 21:08
 • Tv

  Tv

  Shes tv

  30 €
  Mitrovicë
  18 shkurt 15:51
 • të veçanta krediti ofrojnë një të fshehtë, të shpejtë dhe të besueshëm

  të veçanta krediti ofrojnë një të fshehtë, të shpejtë dhe të besueshëm

  Duhet të holla për të kryer, nevojë për të holla për të rritur biznesin tuaj, nevojë për të holla për arsye te vlefshme dhe të rëndësishme, ne kemi vënë në dispozicion një fond të prêst personnesl dhe

  1.000 €
  Junik
  16 shkurt 18:53
 • Televizor LG 43UJ701V (2017) 95.200 Leke

  Televizor LG 43UJ701V (2017) 95.200 Leke

  Ekrani - 43’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1900 Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR10 Audio - 2 x 10WHarman/Kardon Smart - Po (WebOS 3.5) Wi-fi - Po Bluetoot

  95.200 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 17:00
 • Televizor LG 49UJ670V (2017) 94.600 Leke

  Televizor LG 49UJ670V (2017) 94.600 Leke

  Ekrani - 49’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1900Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR 10 Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Po (WebOS 3.5) Wi-fi -Po Bluetooth

  94.600 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:59
 • Televizor LG 49UJ634V (2017) 91.300 Leke

  Televizor LG 49UJ634V (2017) 91.300 Leke

  Ekrani - 49’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1600Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR 10 Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Po (WebOS 3.5) Wi-fi -Po Bluetooth

  91.300 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:58
 • Televizor LG 49UH668V 89.900 Leke

  Televizor LG 49UH668V 89.900 Leke

  Ekrani - 49’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1200Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR Pro Audio - 2 x 10WHarman/Kardon Smart - Po (WebOS 3.0) Procesori - Quad co

  89.900 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:57
 • Televizor LG 49UJ630V (2017) 88.600 Leke

  Televizor LG 49UJ630V (2017) 88.600 Leke

  Ekrani - 49’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1600Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR 10 Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Po (WebOS 3.5) Wi-fi -Po Bluetooth

  88.600 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:56
 • Televizor LG 55LM640T 86.200 Leke

  Televizor LG 55LM640T 86.200 Leke

  Ekrani - 55’’ LED Backlight Rezolucioni -FullHD (1920x1080 pixels) PMI - 400Hz Figura - IPS Audio - 2 x 12WDolby Digital Smart - Po Wi-fi -Po Bluetooth - Jo Marres - DVB-T 3D - Po Portat - 4

  86.200 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:55
 • Televizor LG 49UH620V 82.000 Leke

  Televizor LG 49UH620V 82.000 Leke

  Ekrani - 49’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1200Hz Figura - IPS 4K, 4K Upscaler, HDR Pro Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Po (WebOS 3.0) Procesori - Quad cor

  82.000 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:54
 • Televizor LG 43UJ634V (2017) 76.700 Leke

  Televizor LG 43UJ634V (2017) 76.700 Leke

  Ekrani - 43’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI - 1600 Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR10 Audio - 2 x 10W Smart - Po (WebOS 3.5) Wi-fi - Po Bluetooth - Po Marre

  76.700 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:53
 • Televizor LG 50LF580V 58.200 Leke

  Televizor LG 50LF580V 58.200 Leke

  Ekrani - 50’’ LED Rezolucioni -FullHD (1920x1080 pixels) PMI - 400Hz Figura - IPS Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Po Wi-fi -Po Bluetooth - Jo Marres - DVB-T/T2/C/S/ S2 3D - Jo Portat -

  58.200 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:53
 • Televizor LG 47LB630V 56.900 Leke

  Televizor LG 47LB630V 56.900 Leke

  Ekrani - 47’’ Direct LED Rezolucioni - Full HD (1920x1080 pixels) MCI - 500Hz Figura - IPS Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Po webOS Wi-fi - Po Bluetooth - Jo Marres - DVB-T/ T2/ C/ S/ S2

  56.900 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:52
 • Televizor LG 43LJ5150 (2017) 50.300 Leke

  Televizor LG 43LJ5150 (2017) 50.300 Leke

  Ekrani - 43’’ Direct LED Rezolucioni -FullHD (1920x1080 pixels) PMI - 300 Hz Figura - IPS Audio - 2 x 5W Virtual Surround Smart - Jo Wi-fi - Jo Bluetooth - Jo Marres - DVB-T/C 3D - Jo Portat

  50.300 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:51
 • Televizor LG 43LH5100 45.000 Leke

  Televizor LG 43LH5100 45.000 Leke

  Ekrani – 43’’ Direct LED Rezolucioni - Full HD (1920x1080 pixels) PMI - 300 Hz Audio - 2 x 5W Virtual Surround Smart – Po Wi-fi - Po Bluetooth - Po Marres - DVB-T/C/ Portat - 1xHDMI, 1xUSB, SC

  45.000 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:50
 • Televizor LG 32LW340C 30.000 Leke

  Televizor LG 32LW340C 30.000 Leke

  Ekrani – 32’’ LED-Backlit Rezolucioni - HD (1366 x 768 pixels) PFR – 60 Hz Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Jo Wi-fi - Jo Bluetooth - Jo Marres – Analog & Dixhital Portat - 2xHDMI,1xUSB, V

  30.000 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:49
 • Televizor LG 32LN5400 25.700 Leke

  Televizor LG 32LN5400 25.700 Leke

  Ekrani – 32’’ Direct LED Rezolucioni -FullHD (1920x1080 pixels) PFR – 50 Hz Figura - IPS Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart - Jo Wi-fi - Jo Bluetooth - Jo Marres - DVB- T Portat - 2 x HDMI, 1

  25.700 Lek
  Tiranë
  12 shkurt 16:48
 • Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Përshëndetje zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 90.000€ me n

  25 €
  Junik
  9 shkurt 11:08
 • Samsung 55 Inch HDR 120 Hz Smart

  Samsung 55 Inch HDR 120 Hz Smart

  Samsung 55 Inch HDR 120 Hz Smart

  280 €
  Lezhë
  31 janar 12:47
 • Tirane, shes Televizor LG 43LF540V 47900 leke te reja

  Tirane, shes Televizor LG 43LF540V 47900 leke te reja

  Ekrani – 43’’ LED-Backlit Rezolucioni - Full HD (1920x1080 pixels) PMI – 300 Hz Figura - IPS, Dynamic Color Enhancer Audio - 2 x 10W Dolby Digital Smart - Jo Wifi - Jo Bluetooth - Jo Marres -

  47.900 Lek
  Tiranë
  26 janar 17:02
 • TV LG 60UF770V

  TV LG 60UF770V

  Ekrani – 55’’ Edge LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI – 1800Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler Audio - 2 x 10WHarman Kardon Smart – Po (WebOS 2.0) Procesori – Quad core (1100 MH

  177.200 Lek
  Tiranë
  26 janar 17:01
 • TV LG 55UF675V

  TV LG 55UF675V

  Ekrani – 55’’ Edge LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI – 900Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, Audio - 2 x 10WDolby Digital Smart – Jo RAM – 128 MB Wifi - Jo Bluetooth - Po M

  85.400 Lek
  Tiranë
  26 janar 17:01
 • LG 32LJ510B (2017)

  LG 32LJ510B (2017)

  Ekrani – 32’’ Direct LED Rezolucioni - HD (1366x768 pixels) Figura - IPS Audio - 2 x 3W Dolby Digital Smart – Jo Wifi - Jo Bluetooth - Jo Marres - DVB- T/ C Portat - 2xHDMI,1

  35.000 Lek
  Tiranë
  26 janar 17:01
 • DËSHMIA E LUCIA

  DËSHMIA E LUCIA

  Kam zbuluar një marabout të fuqishme, shumë efikase dhe të ndershme. Ai më ndihmoi të shpëtoja martesën time dhe të kisha një punë. Unë jam Norma Luci M. Unë jam një vajzë e re; E kërkova dorën e një

  700 €
  Fushë Kosovë
  17 janar 20:39
 • kredi ofrojnë mes të veçantë në 48 orë

  kredi ofrojnë mes të veçantë në 48 orë

  ju keni nevojë për një kredi për të filluar biznesin tuaj apo të rritur tyre; ne kemi vënë veten në dispozicion të secilit dhe të të gjitha e fondit për kredi. Fleksibilitet në rimbursimin dhe gatishm

  2.000 €
  Mitrovicë
  15 janar 18:40
 • Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Përshëndetje zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 90.000€ me n

  Me Marrveshje
  Leposaviq
  15 janar 06:13
 • Sherbim IPTV - 7500 kanale

  Sherbim IPTV - 7500 kanale

  Ofrojme sherbim iptv me rreth 7500 kanale ku perfshihen kanale kombetare dhe nderkombetare (sky, tring, digitalb etj) Sky Calcio dhe Sky primafila te zhbllokuara. Tarifat jane si me posht: 1 muaj - 1

  90 €
  Vlorë
  14 janar 12:29
 • Samsung 40 inch 3D Smart HD TV - UE40ES6540 LED 1080p

  Samsung 40 inch 3D Smart HD TV - UE40ES6540 LED 1080p

  Manuali i përdorimit, kabllor kryesor, telekomanda, dy palë syze 3D dhe paketimi origjinal janë të përfshira në shitje. Për më shumë informacion lutemi kontaktoni me postë: [email protected]

  255 €
  Durrës
  14 janar 10:45
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit më. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar normat më të ulëta në treg. Rinovo peng tuaj në kohën e duhur, të gjeni më të mirë. Jam optimistë fon

  700 €
  Prishtinë
  12 janar 02:07
 • Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm në Mes të Veçantë Në 48 orë.

  Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm në Mes të Veçantë Në 48 orë.

  Ndihma financiare të shpejtë dhe të besueshëm në 72 orë. rimbursimi që variojnë nga 3 deri në 20 vjet në varësi të shumës së huazuar. Normat e interesit janë të ulëta dhe shumë të volitshme. Na kont

  1.000 €
  Graçanicë
  11 janar 12:04
 • Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, inv

  500.000.000 €
  Gllogoc
  8 janar 12:32
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  TË SHPEJTË TË KREDISË Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimit për projektet e tyre apo për të zgjidhur një problem, mos hezitoni të na kontaktoni në tonë të ofr

  100 €
  Dibër
  7 janar 08:24
 • billbord

  billbord

  Shitet billbordi per reklama

  2.500 €
  Fushë Kosovë
  3 janar 18:17
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  1.000 €
  Mirditë
  30 dhjetor 06:00
 • Duke MARRË një kredi prej 5000€ për 5000.000€ brenda 24 orëve për të bërë kërkesën tani Email-berthiercorinnecorinne@gmail.com

  Duke MARRË një kredi prej 5000€ për 5000.000€ brenda 24 orëve për të bërë kërkesën tani [email protected]

  [email protected] Përshëndetje, Z. dhe Znj ky mesazh i është drejtuar të gjithë ata që janë në nevojë serioze aplikimit të kredisë dhe urgjente. I vënë në dispozicionin tuaj nj

  1.000 €
  Viti
  29 dhjetor 22:10
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  A ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 euro ose edhe më shumë disi duke e ditur

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  28 dhjetor 00:19
 • Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  A ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 euro ose edhe më shumë disi duke e ditur s

  100 €
  Pogradec
  27 dhjetor 15:05
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  100 €
  Fushë Kosovë
  26 dhjetor 15:05
 • Shitet sony 2

  Shitet sony 2

  Vjen me dy gjysyika jon origjinal garant ndrrin me telefon

  Me Marrveshje
  Pejë
  22 dhjetor 10:14
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  2.000 €
  Dragash
  20 dhjetor 11:28
 • Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, inv

  500.000.000 €
  Gjakovë
  19 dhjetor 08:40
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  3.000 €
  Tepelenë
  18 dhjetor 15:13
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  200 €
  Zveçan
  18 dhjetor 13:08
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  1.200 €
  Tepelenë
  18 dhjetor 11:49
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  15 dhjetor 13:33
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  200 €
  Malësi e madhe
  14 dhjetor 17:04
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Malësi e madhe
  14 dhjetor 01:13
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Zveçan
  14 dhjetor 01:03
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  150 €
  Gjilan
  13 dhjetor 18:22
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Junik
  13 dhjetor 17:09