Kategoria

Çmimi

Vendi

 • htc tv shum i mir .

  htc tv shum i mir .

  Shes tv led,htc.39 inch. O shum i rujtun 1vit e gjys i perdorun. Punon perfekt.arsya qe e sjes osht qe mka ardh nje smart tv prej jasht.per qet arsy e shes.flm per mirkuptim,pres blers serioz.220€

  220 €
  Vushtrri
  Dje, 20:08
 • Televizor LG 55UH625V

  Televizor LG 55UH625V

  Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UH625V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS 3.0 Tuner : Analog, DVB-C/S/S2/T/T2 Bluetooth : Po Porta : LAN, 3xHDMI,

  92.000 Lek
  Tiranë
  18 shtator 15:59
 • Televizor LG 49UF850V

  Televizor LG 49UF850V

  Ekrani : 49″ IPS,Edge LED Modeli : LG 49UF850V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D : Po Sistem Operimi : webOS 3.0 Tuner : Analog, DVB-C/S/S2/T/T2 Bluetooth : Po Porta : LAN

  93.500 Lek
  Tiranë
  18 shtator 15:59
 • Televizor LG 55UH668V

  Televizor LG 55UH668V

  Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UH668V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS 3.0 Tuner : Analog, DVB-C/S/S2/T/T2 Bluetooth : Po Porta : LAN, 3xHDMI,

  97.000 Lek
  Tiranë
  18 shtator 15:59
 • Televizor LG 55UF850V

  Televizor LG 55UF850V

  Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UF850V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Po Sistem Operimi : webOS 2.0 Tuner : Analog, DVB-C/S/S2/T/T2 Bluetooth : Po Porta : LAN,

  125.000 Lek
  Tiranë
  18 shtator 15:59
 • Televizor LG 65UF860V

  Televizor LG 65UF860V

  Ekrani : 65″ IPS,Edge LED Modeli : LG 65UF860V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Po Sistem Operimi : webOS 2.0 Tuner : Analog, DVB-C/S/S2/T/T2 Bluetooth : Po Porta : LAN,

  210.000 Lek
  Tiranë
  18 shtator 15:59
 • Televizor LG 60UF770V

  Televizor LG 60UF770V

  Ekrani : 65″ IPS,Edge LED Modeli : LG 60UF770V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Jo Sistem Operimi : webOS 2.0 Tuner : Analog, DVB-C/S/S2/T/T2 Bluetooth : Po Porta : LAN,

  175.000 Lek
  Tiranë
  18 shtator 15:59
 • Samsung UN78JS9100 78" Curved SUHD Ultra 4K High Definition Smart LED TV

  Samsung UN78JS9100 78" Curved SUHD Ultra 4K High Definition Smart LED TV

  Samsung UN78JS9100 78" Curved SUHD Ultra 4K High Definition Smart LED TV Factory Sealed, Samsung Panel, Full Warranty. Experience a breakthrough in the home theater experience with the Samsung

  1.700 €
  Deqan
  3 shtator 00:58
 • Samsung UN55KU6300 55 "120Hz 4 k 2160P Ultra HD Smart LED UHD TV WiFi 2016 modelo

  Samsung UN55KU6300 55 "120Hz 4 k 2160P Ultra HD Smart LED UHD TV WiFi 2016 modelo

  Samsung UN55KU6300 55 "120Hz 4 k 2160P Ultra HD Smart LED UHD TV WiFi 2016 modelo Un elemento nuevo, no utilizado, sin abrir e intacto en su embalaje original (donde el embalaje es aplicable). E

  500 €
  Dragash
  3 shtator 00:54
 • shes flybox ne kuti+kart smart

  shes flybox ne kuti+kart smart

  shes mini flybox satelitor sebashku me karten smart,i ri 3 muaj i blere,shitet per arsyje ngaterrese ne blerje,duhej te ishte toksor,por esht bler gabimisht satelitor.

  9.000 Lek
  Durrës
  29 gusht 14:52
 • LG OLED65C7P 4K HDR Smart TV(2017 Model)

  LG OLED65C7P 4K HDR Smart TV(2017 Model)

  LG OLED65C7P 65-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV (2017 Model) Smart TV With Built-In webOS 3.5 Full Web Browser 3840 x 2160 Lines Of Resolution 4 HDMI | 3 USB | 1 Ethernet Inputs 300 x 200 VESA W

  1.500 €
  Leposaviq
  24 gusht 14:47
 • Samsung smart tv UE46F6320AK Wi-Fi 3d led 46inches- 2 pairs of 3d glasses

  Samsung smart tv UE46F6320AK Wi-Fi 3d led 46inches- 2 pairs of 3d glasses

  Risia e shikuar standard 2D video tani të konvertuar në 3D ofron shkëlqyer nivelet e thellë dhe projektimi në dhomë. Kjo është pastaj kombinuar me e saja të 200Hz CMR (të qartë lëvizje të kursit) që o

  330 €
  Durrës
  13 gusht 11:39
 • televizor toshiba

  televizor toshiba

  televiori ne gjende super eshte 32 pollc eshte perdor vetem 6 muaj

  230 Lek
  Tiranë
  27 korrik 16:59
 • warranty Samsung TV UE55F8000 TV 3D Brand New

  warranty Samsung TV UE55F8000 TV 3D Brand New

  ZBRITJE OFERTA NE DISPOZICION: Ju lutem për më shumë informacion dhe si të na kontaktoni direkt me skype tonë ose Email më poshtë nuk ka komente ju lutem Blerësit serioz kontaktoni me informacio

  300 €
  Gjakovë
  22 qershor 11:54
 • MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT Përshëndetje Organizata jonë është e bazuar në investime të gjithë kosto-efektive projektet, dhe ne gjithashtu ofrojmë kredi për nevoja personale me një interes prej 2%. Ata gjithash

  Me Marrveshje
  Mallakastër
  13 qershor 19:41
 • Samsung UN55ES8000 WhatsApp: +447452264959

  Samsung UN55ES8000 WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Samsung UN55ES8000 WhatsApp: +447452264959 Markë: Samsung Prodhuesi Nr: UE55ES8090SXZG Madhësia e ekranit: 139.7 cm (55 inç) S

  600 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:08
 • Televizori Vivax Led Lcd 32 Inch

  Televizori Vivax Led Lcd 32 Inch

  Shitet Urgjent Televizori Led Lcd ne gjednje shume te mire teper i rujtum pa asni grrith pa demtime fizike 32"Inch (82 cm),16.9 TFT LED TV,HD Ready Resolution 1366X768 Pal/Secam/DVB-T/MPEG4 3XHD

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 maj 16:06
 • Samsung KS9000 Series 65 Inch

  Samsung KS9000 Series 65 Inch

  Samsung KS9000 Series 65 "- Class SUHD Smart LED TV, vjen me 24 muaj garanci universale dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: [email protected] Skype :

  800 €
  Junik
  3 maj 01:52
 • LG OLED65B6P Flat 65-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV

  LG OLED65B6P Flat 65-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV

  We are offering LG Electronics 4K TV all 2016 models all at wholesales discount price. LG OLED65B6P Flat 65-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV (2016 Model) $1200USD LG OLED65E6P Flat 65-Inch 4K Ultr

  1.200 €
  Rahovec
  30 mars 19:12
 • Apple MacBook Pro 15.4" Laptop

  Apple MacBook Pro 15.4" Laptop

  Item Gjendja: E Perdorur "Në një gjendje të mirë" blerësit serioze duhet të shtoni mua në :: EMAIL ::: [email protected]

  577 €
  Graçanicë
  29 mars 14:40
 • SUPER OFERTE NGA~QENDRA IPTV~Siguri dhe Garancion

  SUPER OFERTE NGA~QENDRA IPTV~Siguri dhe Garancion

  ? QENDRA IPTV - Mendon per qdo Shtëpi ? ?Viber : +38649368013 ⭕ Te Gjithë Vinë tek QENDRA IPTV Korrektësi Garanci ? Kualitet të gjitha i gjenë tek ne me 24h support per qdo parregullësi pa kënaq

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 mars 21:09
 • Samsung UN55ES8000 WhatsApp: 447452264959

  Samsung UN55ES8000 WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Samsung UN55ES8000 WhatsApp: 447452264959 Markë: Samsung Prodhuesi No: UE55ES8090SXZG Screen Size: 139.7 cm (55 inç) i prodhimit:

  500 €
  Graçanicë
  28 mars 01:08
 • Dua të shes samsung tv im i zgjuar 48 4K Curvo

  Dua të shes samsung tv im i zgjuar 48 4K Curvo

  Për më shumë informacion në lidhje me pikën më kontaktoni më poshtë :: Email :: [email protected] Samsung 48-inch lakuar 4K. Model ju6510 të kushtojë 385 euro Blerja 2 muaj më parë vjen me

  385 €
  Dragash
  25 mars 08:09
 • Tv Daewo me DVD

  Tv Daewo me DVD

  Televizori osht ngjendje perfekte ka dvd e vet dmth mundesh me kqyr edhe filma me cs ose muzik.-------------------Pres blers serioz------------------

  40 €
  Prishtinë
  18 mars 22:01
 • telefonat celularë, kamera, dhe produkte të tjera në dispozicion

  telefonat celularë, kamera, dhe produkte të tjera në dispozicion

  Blej 2 produkte dhe për të marrë 1 të lirë. Ne të merret në të gjitha llojet e konsumatorëve elektronike të tilla si telefonat celularë, kamera, laptopë, Digital Cameras, etc.They janë krejt të re

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  28 shkurt 23:47
 • Televizor 14

  Televizor 14

  Shes Televizor 14” Philips , i perdorur. ne gjendje pune. me ngjyra. i vogel dhe komod. Me antenen dhe pultin e vet origjinal. Çmimi okazion : 3000 lekë 0692793560 : what's app - VIBER - SMS - TEL

  3.000 Lek
  Tiranë
  18 shkurt 11:03
 • IPTV- Mbi 3000 kanale nderkombetare 350 Kanale Shqip Digitalb-Tring Kujtesa

  IPTV- Mbi 3000 kanale nderkombetare 350 Kanale Shqip Digitalb-Tring Kujtesa

  Mbi 3000 kanale pa satelit , vetem permes internetit . Në SMART TV ( Samsung & LG ) , MAG 250 , ANDROID BOX , PC , AMIKO , DREAMBOX , MBI 350 Kanale Shqip...DIGITALB TRING KUJTESA IPKO MBI 200 Kana

  Me Marrveshje
  Klinë
  10 shkurt 10:28
 • Samsung KS9000 Series 65 LED TV

  Samsung KS9000 Series 65 LED TV

  Samsung KS9000 Series 65 "- Class SUHD zgjuar LED TV, vjen me 24 muaj garanci universale dhe politikën e kthimit të 90 ditë. WhatsApp Numri: +18597770061 E-mail: [email protected] Skype ::

  1.000 €
  Bulqizë
  5 shkurt 09:10
 • Samsung UN55ES8000 WhatsApp: 447452264959

  Samsung UN55ES8000 WhatsApp: 447452264959

  Markë: Samsung Prodhuesi No: UE55ES8090SXZG Screen Size: 139.7 cm (55 inç) i prodhimit: Seria 8 Funksioni i zgjuar TV: Internet Browsing 3D përmban: teknologjia 3D Active Display Technology: LED

  550 €
  Junik
  3 shkurt 19:09
 • Leica M4-2 black black leather Cobra Leather

  Leica M4-2 black black leather Cobra Leather

  Informacioni i produktit Leica M4-P vetëm strehimit është një viewfinder 35mm, e cila është edhe në dorë dhe karakterizohet nga operacionin e tij të lehtë. Ajo u paraqit në vitin 1972. Ky aparat film

  1.700 €
  Graçanicë
  30 janar 17:33
 • Samsung 3D LED TV UN55ES8000F

  Samsung 3D LED TV UN55ES8000F

  55-inch ekran LED-Shkod Televizori udhëtimit zgjuar me Ndërveprimi zgjuar, Smart Përmbajtja e me nënshkrimin Shërbimet Built-in WiFi HD 2D ose 3D Full Built-in Kamera Të dhënat e produktit dhe mu

  477 €
  Fushë Kosovë
  29 dhjetor 19:24
 • Sony super led tv brand new sale

  Sony super led tv brand new sale

  xmas promo ... gjitha shoping bërë nga ky sezon do të b prej 50% zbritje eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do

  500 €
  Junik
  19 dhjetor 16:41
 • brand new original LG plasma tv on sales

  brand new original LG plasma tv on sales

  xmas promo ... gjitha shoping bërë nga ky sezon do të b prej 50% zbritje eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do

  400 €
  Vlorë
  17 dhjetor 04:37
 • Samsung Display Professional New / Never përdorur në Box

  Samsung Display Professional New / Never përdorur në Box

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Samsung 75 "LED Ekran - Samsung Professional shfaqje e re / Never përdorura në Kutinë E-MAIL: - aim

  700 €
  Elbasan
  14 dhjetor 07:32
 • Sony XBR65X900C 65 "4K Ultra High Definition TV Led 3D-gati të zgjuar TV

  Sony XBR65X900C 65 "4K Ultra High Definition TV Led 3D-gati të zgjuar TV

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Ky TV 65-inch mbush fushën tuaj të tërë e parë me mahnitëse videon ultra-definicion të lartë me ngjyra

  430 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 07:24
 • Sony Bravia XBR70X850B 70 "Full 3D 4K UHD TV LED L.C.D Tv

  Sony Bravia XBR70X850B 70 "Full 3D 4K UHD TV LED L.C.D Tv

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Ky TV 70-inch mbush fushën tuaj të tërë e parë me mahnitëse videon ultra-definicion të lartë me ngjyra

  500 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 07:18
 • Apple iPhone 5s - 32GB-Silver (Lexuara)

  Apple iPhone 5s - 32GB-Silver (Lexuara)

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] IPhone 5s vjen në tri ngjyra metalike dhe tre opsione kapacitet. Për më tepër, ky smartphone mbështet

  130 €
  Elbasan
  14 dhjetor 07:01
 • Apple iPhone 5s - 64GB space-Grey (Unlocked)

  Apple iPhone 5s - 64GB space-Grey (Unlocked)

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Ky smartphone përmban një aparat të përshtatshëm 8.0MP, kështu që ju mund të kapni imazhe dhe ruajtur

  200 €
  Vlorë
  14 dhjetor 06:56
 • Apple iPhone 6 - 64GB-Argjend(Sprint) smartphone

  Apple iPhone 6 - 64GB-Argjend(Sprint) smartphone

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Ky smartphone Apple mbështet GSM / EDGE 850/900/1800/1900 UMTS / HSPA + / DC-HSDPA 850/900/1700/1900/2

  300 €
  Kolonjë
  14 dhjetor 06:49
 • "1080p Roku Smart Led Lcd High Definition TV

  "1080p Roku Smart Led Lcd High Definition TV

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] TCL Roku 40FS3800 LED HD TV ofron një rezolutë të ekranit prej 1920x1080 pixels. Ky model 40-inç ka nj

  200 €
  Tropojë
  14 dhjetor 06:36
 • Të reja në Samsung 60 inç fletë UN60J6200 Full HD 120Hz zgjuar TV

  Të reja në Samsung 60 inç fletë UN60J6200 Full HD 120Hz zgjuar TV

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Teknologji e saj zgjuar TV ju lejon të hyni në filma, lojra, shërbime streaming, dhe Apps të tjera kës

  370 €
  Tiranë
  14 dhjetor 06:27
 • Samsung UN60KU6300F 60 "4K UHD Smart TV

  Samsung UN60KU6300F 60 "4K UHD Smart TV

  Xmas promo !!! Xmas Promo !!! XMAS PROMO !!! E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - [email protected] Zgjuar kurrë nuk dukej aq i mirë. Samsung KS8000 4K SU

  400 €
  Devoll
  14 dhjetor 06:18
 • L> C> D LED Sony pro TV në shitje super origjinale ....

  L> C> D LED Sony pro TV në shitje super origjinale ....

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  400 €
  Kukës
  4 dhjetor 18:45
 • Samsung 46 inch F5300 TV on sale

  Samsung 46 inch F5300 TV on sale

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  330 €
  Delvinë
  4 dhjetor 16:02
 • L> C> D LED Sony pro TV në shitje super origjinale ....

  L> C> D LED Sony pro TV në shitje super origjinale ....

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  380 €
  Viti
  3 dhjetor 19:07
 • LG L.C.D tv on sale brand new

  LG L.C.D tv on sale brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  480 €
  Rahovec
  3 dhjetor 18:39
 • Samsung 46 inch F5300 TV on sale

  Samsung 46 inch F5300 TV on sale

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  250 €
  Mitrovicë
  3 dhjetor 17:48
 • L>C>D LED sony pro tv on sales original super....

  L>C>D LED sony pro tv on sales original super....

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  350 €
  Junik
  3 dhjetor 16:30
 • LG L.C.D tv on sale brand new

  LG L.C.D tv on sale brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  150 €
  Gllogoc
  3 dhjetor 16:08
 • Samsung LED 1080P SMART TV brand new on sale

  Samsung LED 1080P SMART TV brand new on sale

  Dhuroj ÇMIMET PËR PROMO tonë Xmas eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do të fitojë çmimin më të mirë! Ju lute

  380 €
  Gjilan
  2 dhjetor 18:40