Kosovë

TV / LCD / Plasma në shitje në Kosovë

 • 3 foto
  TV Televizor, 32 '', USB, HDMI, MP4, Vivax, 87 cm, Monitor, Projektor
  TV / LCD / Plasma

  TV Televizor, 32 '', USB, HDMI, MP4, Vivax, 87 cm, Monitor, Projektor

  LED TV-32S50D, Dijagonalja 32" / 82 cm, Rezolucioni Maksimal 1366x768, Kontrast ., Kendi i Pamjes (h

  Gjilan 25 prill 20:46
  75 €
 • 1 foto
  Iptv smart KS/AL
  TV / LCD / Plasma

  Iptv smart KS/AL

  Bleni Iptv smart pro furnizuesin më të mirë IPTV me më shumë se 6000 kanale një server privat duke p

  Gjilan 9 mars 14:54
  50 €
 • 1 foto
  tv LG plasma 50inch 129cm
  TV / LCD / Plasma

  tv LG plasma 50inch 129cm

  tv punon shum mir ka 4hdmi ka digitron ka resiverin e montun per programe shtes, asht I rujtun shum

  Prizren 5 shkurt 22:06
  200 €
 • 2 foto
  SONY BRAVIA KLV-32BX350 32
  TV / LCD / Plasma

  SONY BRAVIA KLV-32BX350 32

  SONY BRAVIA KLV-32BX350 32 INCH TV është pak i përdorur dhe shitet me një çmim të arsyeshëm të treg

  Prizren 20 dhjetor 21:16
  80 €
 • 1 foto
  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 TV
  TV / LCD / Plasma

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 TV

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019) for sales interested buyers cont

  Dragash 20 dhjetor 10:32
  1.000 €
 • 0 foto
  Televizor
  TV / LCD / Plasma

  Televizor

  Televizor

  Gjilan 14 dhjetor 15:04
  25 €
 • 2 foto
  Samsung 65 Class 4K Qled Smart TV 2019 Q80R QN65Q80RAFXZA WIFI
  TV / LCD / Plasma

  Samsung 65 Class 4K Qled Smart TV 2019 Q80R QN65Q80RAFXZA WIFI

  Në kutinë: TV Samsung Q80R 65 "Class HDR 4K UHD Smart QLED OneRemote me Bateri Kabllo të energjis

  Istog 5 dhjetor 11:55
  71.165 Lek
 • 2 foto
  Ndihmë e shpejtë sociale në fund të vitit
  TV / LCD / Plasma

  Ndihmë e shpejtë sociale në fund të vitit

  Këtu është një mundësi e mirë për njerëz serioz dhe të ndershëm, ata që me të vërtetë kanë nevojë pë

  Gjilan 24 nëntor 15:14
  55 €
 • 1 foto
  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)
  TV / LCD / Plasma

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019) for sales interested buyers cont

  Mitrovicë 14 nëntor 03:44
  1.000 €
 • 4 foto
  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U
  TV / LCD / Plasma

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U Ne jemi te spec

  Istog 11 nëntor 11:01
  500 €
 • 2 foto
  Televizor
  TV / LCD / Plasma

  Televizor

  Shes tv plazma ne gjendje shum te mir pak i perdorur.

  Viti 21 tetor 22:51
  100 €
 • 1 foto
  Tavoline dhe mbajtese e televizorit nga xhami i temperuar
  TV / LCD / Plasma

  Tavoline dhe mbajtese e televizorit nga xhami i temperuar

  Tavoline dhe mbajtese e televizorit nga xhami i temperuar ne gjendje shume te mire. Pa shenja demtim

  Prishtinë 13 tetor 18:53
  40 €
 • 4 foto
  Televizor
  TV / LCD / Plasma

  Televizor

  Shes keto dy loja televizora njena eshte e trash ndersa e dyta plazma e cila qet ni far vi e bardhe

  Gjilan 3 shtator 10:21
  35 €
 • 4 foto
  televizor
  TV / LCD / Plasma

  televizor

  televizor 75,100cm

  Ferizaj 22 gusht 20:18
  140 €
 • 0 foto
  telivizor
  TV / LCD / Plasma

  telivizor

  telivazor 75,100cm

  Ferizaj 22 gusht 20:15
  140 €
 • 2 foto
  BEST PRICE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord STAGE DIGITAL PIANOS
  TV / LCD / Plasma

  BEST PRICE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord STAGE DIGITAL PIANOS

  BEST PRICE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord STAGE DIGITAL PIANOS WORLD-CLASS SOUND AND MO

  Istog 22 gusht 10:00
  500 €
 • 3 foto
  Sony KD49XF7096BAEP - LED-Fernseher
  TV / LCD / Plasma

  Sony KD49XF7096BAEP - LED-Fernseher

  WhatsApp :: +14057761342 Mail: [email protected] Garanci 100% e fabrikës së garantuar

  Deqan 10 gusht 12:34
  269 €
 • 1 foto
  LG OLED65C8P 65 "2018 OLED 4K UHD HDR TV të zgjuar ThinQ Me Bundle
  TV / LCD / Plasma

  LG OLED65C8P 65 "2018 OLED 4K UHD HDR TV të zgjuar ThinQ Me Bundle

  Markë: LG Karakteristikat e zgjuar të TV: Aplikacionet e shkarkuara, Shfletimi i internetit Karakt

  Leposaviq 29 korrik 13:57
  300 €
 • 0 foto
  TV LCD BEKO 42'' (inch)
  TV / LCD / Plasma

  TV LCD BEKO 42'' (inch)

  i perdorur (2 vjet) ne gjendje te rregullt FULL HD LCD TV 42'' BEKO

  Prishtinë 26 korrik 19:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bernina B 880 Qepje Quilting Machine qëndisje w /Plus Upgrade
  TV / LCD / Plasma

  Bernina B 880 Qepje Quilting Machine qëndisje w /Plus Upgrade

  Bernina B 880 Qepje / Quilting / Machine qëndisje w / Plus Upgrade Për shitje me ofertë zbritje 5

  Dragash 20 qershor 18:28
  3.600 €
 • 2 foto
  2 LCD televizore
  TV / LCD / Plasma

  2 LCD televizore

  Shiten dy televiziore lcd njer 32” tjetri me i vogel Ne oferte te dy bashk 220 euro

  Prishtinë 14 qershor 23:21
  220 €
 • 4 foto
  TV Telefunken
  TV / LCD / Plasma

  TV Telefunken

  Shes Tv telefunken 50 inc Smart TV gjithqka o ne rregull

  Prishtinë 9 qershor 17:14
  250 €
 • 0 foto
  TV
  TV / LCD / Plasma

  TV

  Shes Tv telefunken 50 inc smart Tv o gjithqka rregull

  Prishtinë 9 qershor 17:10
  250 €
 • 2 foto
  İptv 7000 kanale plus vood filma e sporte te gjitja
  TV / LCD / Plasma

  İptv 7000 kanale plus vood filma e sporte te gjitja

  Abonim iptv me seever stabile , natyrisht se pari ju jipet test...ju mire presim

  Dragash 6 maj 01:59
  40 €
 • 1 foto
  İptv 7000 kanale
  TV / LCD / Plasma

  İptv 7000 kanale

  Abonim iptv 7000 kanale plus vod filma, sporte , e shum te tjera abonim per 1 vjet vetem 35 e

  Prizren 16 prill 15:48
  35 €
 • 1 foto
  Samsung Smart TV 65 inches
  TV / LCD / Plasma

  Samsung Smart TV 65 inches

  Dërgesa është bërë në mbarë botën .... 3 Ditë WhatsApp :: +447459822571 SKYPE :: millswane63

  Lipjan 9 prill 03:50
  534 €
 • 1 foto
  TV Jay Tech Cameras ( JTC )
  TV / LCD / Plasma

  TV Jay Tech Cameras ( JTC )

  Shitet televizori në gjendje shumë të mirë

  Gjilan 1 prill 03:11
  50 €
 • 7 foto
  Shitet droni po thuajse i ri
  TV / LCD / Plasma

  Shitet droni po thuajse i ri

  shes dron te markes sirc ne gjendje te shkelqyer, droni eshte ardh nga jasht esht perdor vetem 1 ja

  Prishtinë 19 mars 12:58
  139 €
 • 7 foto
  LG TV VITI 2018
  TV / LCD / Plasma

  LG TV VITI 2018

  I sapo ardhur nga zvicrra shumm pak i perdorun osht shumm ne gjendje te rregullt dhe shumm i rujtem

  Prishtinë 16 mars 02:39
  550 €
 • 0 foto
  FINANCIMI DHE PËRDORIMI I PËRGJITHSHËM
  TV / LCD / Plasma

  FINANCIMI DHE PËRDORIMI I PËRGJITHSHËM

  Përshëndetje,Ne jemi huadhënës financiarë që ofrojnë hua të të gjitha llojeve për individët dhe bizn

  Istog 8 mars 09:57
  1 €
 • 1 foto
  Sony 65" UHD Smart LED TV HDR10 Built-In WiFi HDMI
  TV / LCD / Plasma

  Sony 65" UHD Smart LED TV HDR10 Built-In WiFi HDMI

  Brand new Product available for sale sealed in box never used with complete accessories and als

  Fushë Kosovë 22 shkurt 17:53
  650 €
 • 2 foto
  SHITET TV AIWA
  TV / LCD / Plasma

  SHITET TV AIWA

  SHITET TV AIWA 30 E

  Fushë Kosovë 18 shkurt 18:40
  30 €
 • 3 foto
  SHITET TV FUEGO
  TV / LCD / Plasma

  SHITET TV FUEGO

  SHITET TV FUEGO 30 E

  Fushë Kosovë 18 shkurt 18:38
  30 €
 • 2 foto
  Phipils monitor
  TV / LCD / Plasma

  Phipils monitor

  Shes monitorin philipt 240bw 24inch hd monitori osht ne gjendje perfekte lakohet 160 grad

  Prizren 31 janar 23:52
  75 €
 • 0 foto
  plazma
  TV / LCD / Plasma

  plazma

  Plazma 32 polsh

  Gjilan 27 janar 19:34
  10.000.000.000.000.000.000 €
 • 7 foto
  Shitet projektori benq
  TV / LCD / Plasma

  Shitet projektori benq

  Shes projektorin e ardhur nga gjermania, eshte i ruajtur, eshte me foto te pastert shum, projektor p

  Prizren 24 janar 03:23
  350 €
 • 2 foto
  Tv + resiver
  TV / LCD / Plasma

  Tv + resiver

  Tv esht pak me defekt

  Prizren 11 janar 15:20
  100 €
 • 0 foto
  Panasonic viera 42
  TV / LCD / Plasma

  Panasonic viera 42

  Nuk punon vetima e ka djeg. ekrani i punon shum mir ka edhe digitron. Asht 42inch ka kartel. E jap m

  Prizren 30 dhjetor 18:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung SUHD i ri SAMSUNG UE88JS9500 Smart 3D Ultra HD 4k 88 "TV lakuar LED
  TV / LCD / Plasma

  Samsung SUHD i ri SAMSUNG UE88JS9500 Smart 3D Ultra HD 4k 88 "TV lakuar LED

  Samsung SUHD i ri SAMSUNG UE88JS9500 Smart 3D Ultra HD 4k 88 "TV lakuar LED BLENI 2 NJËSITË DHE M

  Gllogoc 14 dhjetor 18:59
  800 €
 • 1 foto
  E re Sony Bravia 55A1BU OLED HDR 4K Ultra HD Smart TV 55 "Televizioni
  TV / LCD / Plasma

  E re Sony Bravia 55A1BU OLED HDR 4K Ultra HD Smart TV 55 "Televizioni

  E re Sony Bravia 55A1BU OLED HDR 4K Ultra HD Smart TV 55 "Televizioni BLENI 2 NJËSITË DHE MERRNI

  Kamenicë 14 dhjetor 18:58
  750 €
 • 2 foto
  TV
  TV / LCD / Plasma

  TV

  Ultra Slim LED TV 39” (inch) te perdorur vetem 2 muaj. 3 TV. qmimi esht per cope

  Pejë 26 nëntor 22:10
  220 €
 • 2 foto
  Shitet LG 42 inch ne gjendje shume te mire
  TV / LCD / Plasma

  Shitet LG 42 inch ne gjendje shume te mire

  LG e kam ble te ri dhe vetem une e kam perdore. Nuk ka asnje defekt dhe gjithçka punon perfekt. Nuk

  Prishtinë 14 nëntor 19:58
  170 €
 • 3 foto
  shitet samsung 65inch-142cm. smartTV i ri i paperdorur
  TV / LCD / Plasma

  shitet samsung 65inch-142cm. smartTV i ri i paperdorur

  shitet samsung smart tv 65inch i ri ne pako, qmim i panegociueshem

  Ferizaj 13 nëntor 17:02
  800 €
 • 4 foto
  Samsung 4K UHD TV with HDR 65” Class-LED 2160p Smart 8Series
  TV / LCD / Plasma

  Samsung 4K UHD TV with HDR 65” Class-LED 2160p Smart 8Series

  Item specifics Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its origina

  Klinë 4 nëntor 09:45
  500 €
 • 1 foto
  Tv 42 inch
  TV / LCD / Plasma

  Tv 42 inch

  Shes tv ne gjendje te mir arsyja kam bler nje tjeter

  Ferizaj 9 tetor 16:15
  120 €
 • 1 foto
  Tv Televizor
  TV / LCD / Plasma

  Tv Televizor

  Televizori ne gjendje te rregullt. Plus telekomandues APO si thuhet digitron.

  Gjilan 21 shtator 22:55
  30 €
 • 3 foto
  ri UN65MU8500 65 "lakuar zgjuar LED HDTV
  TV / LCD / Plasma

  ri UN65MU8500 65 "lakuar zgjuar LED HDTV

  ri UN65MU8500 65 "lakuar zgjuar LED HDTV Për të blerë tani më kontaktoni përmes whatsapp +1914933

  Fushë Kosovë 20 shtator 02:10
  385 €
 • 0 foto
  lexoni dhe kontaktoni me mua sot nëse keni nevojë.
  TV / LCD / Plasma

  lexoni dhe kontaktoni me mua sot nëse keni nevojë.

  Zonja e mirë Z. / Znj. Unë ju ofroj paratë 3000 euro deri në 190000 euro për një periudhë shlyerje

  Kaçanik 6 shtator 16:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CLEAN BLACK DOLLAR & EURO WITH SSD SOLUTION by Ssd+201125033434
  TV / LCD / Plasma

  CLEAN BLACK DOLLAR & EURO WITH SSD SOLUTION by Ssd+201125033434

  SSD AB ACTIVATION CLEANING SOLUTION COMPANY LTD Our founding purpose (since 1956): We can help you

  Ferizaj 5 shtator 20:24
  20 €
 • 1 foto
  Iptv ilirida abonim vjetor 90 euro
  TV / LCD / Plasma

  Iptv ilirida abonim vjetor 90 euro

  IPTV ILIRIDA vjen për ju me ofertë të re ble platformën ton 12 muaj vetëm 90 euro shpejtoni oferta

  Prishtinë 19 gusht 15:08
  90 €