TV / LCD / Plasma në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 1 foto
  Tavoline dhe mbajtese e televizorit nga xhami i temperuar
  TV / LCD / Plasma

  Tavoline dhe mbajtese e televizorit nga xhami i temperuar

  Tavoline dhe mbajtese e televizorit nga xhami i temperuar ne gjendje shume te mire. Pa shenja demtim

  Prishtinë 13 tetor 18:53
  40 €
 • 0 foto
  TV LCD BEKO 42'' (inch)
  TV / LCD / Plasma

  TV LCD BEKO 42'' (inch)

  i perdorur (2 vjet) ne gjendje te rregullt FULL HD LCD TV 42'' BEKO

  Prishtinë 26 korrik 19:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 LCD televizore
  TV / LCD / Plasma

  2 LCD televizore

  Shiten dy televiziore lcd njer 32” tjetri me i vogel Ne oferte te dy bashk 220 euro

  Prishtinë 14 qershor 23:21
  220 €
 • 4 foto
  TV Telefunken
  TV / LCD / Plasma

  TV Telefunken

  Shes Tv telefunken 50 inc Smart TV gjithqka o ne rregull

  Prishtinë 9 qershor 17:14
  250 €
 • 0 foto
  TV
  TV / LCD / Plasma

  TV

  Shes Tv telefunken 50 inc smart Tv o gjithqka rregull

  Prishtinë 9 qershor 17:10
  250 €
 • 1 foto
  Samsung Smart TV 65 inches
  TV / LCD / Plasma

  Samsung Smart TV 65 inches

  Dërgesa është bërë në mbarë botën .... 3 Ditë WhatsApp :: +447459822571 SKYPE :: millswane63

  Lipjan 9 prill 03:50
  534 €
 • 7 foto
  Shitet droni po thuajse i ri
  TV / LCD / Plasma

  Shitet droni po thuajse i ri

  shes dron te markes sirc ne gjendje te shkelqyer, droni eshte ardh nga jasht esht perdor vetem 1 ja

  Prishtinë 19 mars 12:58
  139 €
 • 7 foto
  LG TV VITI 2018
  TV / LCD / Plasma

  LG TV VITI 2018

  I sapo ardhur nga zvicrra shumm pak i perdorun osht shumm ne gjendje te rregullt dhe shumm i rujtem

  Prishtinë 16 mars 02:39
  550 €
 • 1 foto
  Sony 65" UHD Smart LED TV HDR10 Built-In WiFi HDMI
  TV / LCD / Plasma

  Sony 65" UHD Smart LED TV HDR10 Built-In WiFi HDMI

  Brand new Product available for sale sealed in box never used with complete accessories and als

  Fushë Kosovë 22 shkurt 17:53
  650 €
 • 2 foto
  SHITET TV AIWA
  TV / LCD / Plasma

  SHITET TV AIWA

  SHITET TV AIWA 30 E

  Fushë Kosovë 18 shkurt 18:40
  30 €
 • 3 foto
  SHITET TV FUEGO
  TV / LCD / Plasma

  SHITET TV FUEGO

  SHITET TV FUEGO 30 E

  Fushë Kosovë 18 shkurt 18:38
  30 €
 • 1 foto
  Samsung SUHD i ri SAMSUNG UE88JS9500 Smart 3D Ultra HD 4k 88 "TV lakuar LED
  TV / LCD / Plasma

  Samsung SUHD i ri SAMSUNG UE88JS9500 Smart 3D Ultra HD 4k 88 "TV lakuar LED

  Samsung SUHD i ri SAMSUNG UE88JS9500 Smart 3D Ultra HD 4k 88 "TV lakuar LED BLENI 2 NJËSITË DHE M

  Gllogoc 14 dhjetor 18:59
  800 €
 • 2 foto
  Shitet LG 42 inch ne gjendje shume te mire
  TV / LCD / Plasma

  Shitet LG 42 inch ne gjendje shume te mire

  LG e kam ble te ri dhe vetem une e kam perdore. Nuk ka asnje defekt dhe gjithçka punon perfekt. Nuk

  Prishtinë 14 nëntor 19:58
  170 €
 • 3 foto
  ri UN65MU8500 65 "lakuar zgjuar LED HDTV
  TV / LCD / Plasma

  ri UN65MU8500 65 "lakuar zgjuar LED HDTV

  ri UN65MU8500 65 "lakuar zgjuar LED HDTV Për të blerë tani më kontaktoni përmes whatsapp +1914933

  Fushë Kosovë 20 shtator 02:10
  385 €
 • 1 foto
  Iptv ilirida abonim vjetor 90 euro
  TV / LCD / Plasma

  Iptv ilirida abonim vjetor 90 euro

  IPTV ILIRIDA vjen për ju me ofertë të re ble platformën ton 12 muaj vetëm 90 euro shpejtoni oferta

  Prishtinë 19 gusht 15:08
  90 €
 • 1 foto
  Paisjet me marreveshje
  TV / LCD / Plasma

  Paisjet me marreveshje

  Shes dy televizora, 44 dhe 34 inch., një klimë mobile, një gjeneratorë, një telefon Leaego, një Ipad

  Fushë Kosovë 8 gusht 11:18
  1 €
 • 2 foto
  Printer
  TV / LCD / Plasma

  Printer

  Laserjet P4015x 2 tonera rezerva t ri

  Prishtinë 4 qershor 03:19
  250 €
 • 2 foto
  SMART TV TELEVISOR
  TV / LCD / Plasma

  SMART TV TELEVISOR

  tv per shitje Krejt enregul Firma Hugo Mobil:+38649171483 Viber: +38649171483

  Prishtinë 1 maj 10:40
  100.000.000 €
 • 5 foto
  Samsung plasma 32inch
  TV / LCD / Plasma

  Samsung plasma 32inch

  Shes plasma 32inch ne gjendje te rregullt posedot kablem HDMI

  Fushë Kosovë 4 mars 00:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DËSHMIA E LUCIA
  TV / LCD / Plasma

  DËSHMIA E LUCIA

  Kam zbuluar një marabout të fuqishme, shumë efikase dhe të ndershme. Ai më ndihmoi të shpëtoja marte

  Fushë Kosovë 17 janar 20:39
  700 €
 • 1 foto
  billbord
  TV / LCD / Plasma

  billbord

  Shitet billbordi per reklama

  Fushë Kosovë 3 janar 18:17
  2.500 €
 • 2 foto
  For Sale LG 60-inch 3D Plasma Smart TV
  TV / LCD / Plasma

  For Sale LG 60-inch 3D Plasma Smart TV

  It is original brand new , comes with complete kits and 2 years international warranty, factory seal

  Fushë Kosovë 6 dhjetor 16:12
  666 €