• 3 foto
  Shitet ore ROLEX WINNER AD DAYTONA 1992 24
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ore ROLEX WINNER AD DAYTONA 1992 24

  Shitet ore ROLEX WINNER AD DAYTONA 1992 24 CMIMI I DISKUTUSHEM vetem telefonata serioze.

  Durrës 19 mars 12:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ore mekanike Automatike Tourbillon 5ATM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore mekanike Automatike Tourbillon 5ATM

  Shitet ora automatike 5ATM tregues date dite dhe muaji rrypa lekure mekanizem automatike selfwind(pa

  Durrës 18 mars 12:29
  65 Lek
 • 3 foto
  Shitet Ora Mekanike automatike Pagani Design
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ora Mekanike automatike Pagani Design

  Shite ora 3ATM kunder ujit Automatike rrypa lekure gjedje perfekte ne kuti cmimi 80mij 067 57 15 821

  Durrës 15 mars 15:28
  80 Lek
 • 2 foto
  Orient mekanike Crystal 21 E RE Okazion
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orient mekanike Crystal 21 E RE Okazion

  Shitet ora mekanike ORIENT Crystal 21 Jewels me cmim okazion 85mij 067 57 15 821

  Durrës 14 mars 17:58
  85 Lek
 • 2 foto
  Smart Braclet me 15 tipe Funksionesh (E RE)23mij
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Braclet me 15 tipe Funksionesh (E RE)23mij

  - IP67 waterproof(kunder ujit) 069 24 83 849 durres 23mij lek te vjetra ( jo transport) - Charging

  Durrës 13 mars 14:28
  23 Lek
 • 2 foto
  Ore mekanike Selfwind 3bar waterproof E RE Ne KUTI
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore mekanike Selfwind 3bar waterproof E RE Ne KUTI

  shitet ora mekanike auto selfwind per burra cilsore Rypa lekure 3 ATM kunder ujit e re ne kuti cmi

  Durrës 12 mars 18:58
  45 Lek
 • 2 foto
  Ore certina
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore certina

  Ore certina ..automatike ...swiss made 25 jeverls...75 euro..e ... dergoj me posten adex...ne gj shq

  Durrës 11 mars 16:58
  75 €
 • 2 foto
  Shitet ore fosforeshente 10 atm wATERPROOF 100M
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ore fosforeshente 10 atm wATERPROOF 100M

  SHITET ORA JAPONEZE 100METRA KUNDER UJIT BATERI LITIUMI XHAM ZAFIRI DRIT LED FOSFORESHENTE SI TEK FO

  Durrës 7 mars 18:58
  60 Lek
 • 5 foto
  Casio G Shock Gst b 100
  Veshje / Kepuce / Ore

  Casio G Shock Gst b 100

  Shes Casio G Shock Gst B100 i Ri. Funksione si: Finder Phone 200M kundra ujit. Blutooth Dopio Ore Al

  Durrës 5 mars 12:58
  320 €
 • 6 foto
  IQOS nga Philip morris
  Veshje / Kepuce / Ore

  IQOS nga Philip morris

  shes iqos nga philip morris.e blere ne itali 90 euro.e kam perdorur 3 muaj ne shqiperi.

  Durrës 28 shkurt 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ore festina
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore festina

  shitet ora per arsye se kam tjeter ..festina f16488 pa asnje shenje e pa asnje problem..kontakt what

  Durrës 25 shkurt 23:28
  50 Lek
 • 1 foto
  Okazioni_orave
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazioni_orave

  Okazioni_orave na ndiqni ne instagram shesim blejm nderrojm ora te perdorura me cmime okazion..

  Durrës 25 shkurt 21:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  disje ford
  Veshje / Kepuce / Ore

  disje ford

  disje ford fokus ford fiesta sport 195 45 R16 me gjith goma ne gjendje te mir 150 mije lek cmimi i p

  Durrës 25 shkurt 19:47
  150 Lek
 • 1 foto
  Super ore swiss made
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super ore swiss made

  shitet ora swiss made cilsore dhe e paster

  Durrës 25 shkurt 11:28
  300 €
 • 3 foto
  ORE DORE SHANGHAI
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE SHANGHAI

  Shes ore dore vintage marka Shanghai 1970-75 Gjendja ;PERFEKTE, asnje gervishje ne gjendje pune dhe

  Durrës 25 shkurt 08:58
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Ora i-watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora i-watch

  Ora i-watch,ne gjendje shum te mire ,eshte me bateri ,nuk eshte e perdorur shum

  Durrës 21 shkurt 15:58
  270 €
 • 1 foto
  Syze porsche design
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze porsche design

  50 euro i padiskutueshem

  Durrës 20 shkurt 14:58
  50 €
 • 0 foto
  Ore michael kors
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore michael kors

  Ore michael kors per meshkuj ,ne gjendje shum te mire e blere ne amerike

  Durrës 19 shkurt 21:58
  150 €
 • 2 foto
  TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC CALIBRE 5 rrypa lekure
  Veshje / Kepuce / Ore

  TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC CALIBRE 5 rrypa lekure

  Ore Dore per meshkuj TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC CALIBRE 5 leather Ora eshte ne gjendje super, si e

  Durrës 19 shkurt 18:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ore te thjeshta 5mij te vjetra secila
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore te thjeshta 5mij te vjetra secila

  5mij te vjetra secila durres jo transport 069 24 83 849

  Durrës 19 shkurt 16:28
  5 Lek
 • 1 foto
  Ore xhepi stil antik 17mij
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore xhepi stil antik 17mij

  Shitet ora xhepit stil antik 17mij 069 24 83 849 Durres

  Durrës 18 shkurt 16:58
  17 Lek
 • 12 foto
  Rolex Submariner Blue Oyster Steel (Stainless)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex Submariner Blue Oyster Steel (Stainless)

  Rolex Submariner Blue (41mm) // Ceramic Dial // Automatic movement (no battery) // Sapphire glass

  Durrës 11 shkurt 02:58
  150 €
 • 0 foto
  Ore Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet

  Audemars Piguet Royal Oak Cilesia AAA+ E sjell dhe me poste kudo ku ndodheni.

  Durrës 7 shkurt 17:00
  130 €
 • 0 foto
  Ore Citizen eco-drive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Citizen eco-drive

  Ore per meshkuj citizen eco-drive wr 200 Pak e perdorur por ne gjeje shum te mire

  Durrës 7 shkurt 10:01
  129 €
 • 0 foto
  Ore rolex per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore rolex per meshkuj

  esht per meshkuj dhe per vajza ka ngjyr ari etj.

  Durrës 5 shkurt 11:01
  100 €
 • 0 foto
  Okazion
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion

  Shitet per arsye mase byrzylyk Pandora i ri ne kuti origjinal Cmimi 40€ Masa 17 Bler 79€

  Durrës 4 shkurt 17:58
  50 €
 • 2 foto
  Rolex Submariner Blue
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex Submariner Blue

  Rolex Submariner Blue Swiss Made Xhami Zafir Automatic Movement (pa bateri) Stainless Steel 30m Wate

  Durrës 3 shkurt 16:58
  170 €
 • 0 foto
  G-shok në gjendje perfektë. I bler në germani
  Veshje / Kepuce / Ore

  G-shok në gjendje perfektë. I bler në germani

  Shitet G-shok casio I ri në gjendje perfektë I bler në Germani per info me kontaktoni ne washapp çmi

  Durrës 3 shkurt 14:58
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Syze Robesbon sportive 5 xhama me ngjyra 50€
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Robesbon sportive 5 xhama me ngjyra 50€

  Syze Robesbon sportive ka 5 xhama me ngjyra te ndryshme I ndrrohen me te gjitha aksesore shtese

  Durrës 29 janar 18:28
  50 €
 • 0 foto
  Ore luminous
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore luminous

  shitet ora fosforeshente me tregues date 069 24 83 849 jo transport Durres stadiumi cmimi 12 mij te

  Durrës 25 janar 12:58
  12 Lek
 • 1 foto
  Apple watch rripa 38mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch rripa 38mm

  Rripa per apple watch 38 mm Seria 1.2.3. Te pa perdorura

  Durrës 22 janar 16:28
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Ray Ban - Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban - Origjinale

  Shiten syze ray ban origjinale , xham antiverbues , dhe shum te kendshme per syt . Cmimi : 150 Euro

  Durrës 14 janar 18:58
  150 €
 • 1 foto
  Ore te thjeshta Quartz per meshkuj 5mij te vjetra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore te thjeshta Quartz per meshkuj 5mij te vjetra

  OKAZION VETEM 2 DITE SHITEN ORE QUARTZ PER MESHKUJ TE REJA NE QESE 5 MIJ LEK TE VJETRA SECILA SASI E

  Durrës 14 janar 11:58
  5 Lek
 • 2 foto
  Ore certina automatike gold
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore certina automatike gold

  Shes ore certina gold ose nderrohet me nje telefon

  Durrës 14 janar 10:28
  150 Lek
 • 1 foto
  tisot swiss prc200 origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  tisot swiss prc200 origjinale

  Shitet ore tisot zvicerriane,me xham zafir nuk thyhet nuk gerrvishtet,ne gjendje shume te mire, esht

  Durrës 13 janar 21:58
  350 €
 • 3 foto
  Ore Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet

  Automatike Cilesia AAA+ Super Kualitet E sjell me poste kudo ku ndodheni.

  Durrës 8 janar 00:58
  220 €
 • 0 foto
  Shitet ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora

  Okazion Shitet ora AP Cilesia AAA+ Kundra ujit Super kualitet Cmimi i diskutushem

  Durrës 5 janar 19:58
  220 €
 • 1 foto
  Curren
  Veshje / Kepuce / Ore

  Curren

  Shitet x arsye mos perdorimi. E re

  Durrës 4 janar 18:58
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Prada
  Veshje / Kepuce / Ore

  Prada

  Syze Prada Linea Rosa te perdorura

  Durrës 3 janar 17:58
  65 €
 • 0 foto
  Cakmak me cmime te lira
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cakmak me cmime te lira

  Ne gjendje shum te mir

  Durrës 31 dhjetor 21:58
  7 €
 • 1 foto
  Parfum terre d hermrs 100ml
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfum terre d hermrs 100ml

  Terre d hermes origjinal 100ml

  Durrës 30 dhjetor 23:28
  70 €
 • 0 foto
  ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore

  ore eshte ne gjendje te mire.

  Durrës 26 dhjetor 15:58
  55 Lek
 • 2 foto
  S Oliver
  Veshje / Kepuce / Ore

  S Oliver

  Syze optike S Oliver nga 129 euro vetem 39 euro

  Durrës 25 dhjetor 21:58
  39 €
 • 6 foto
  Syze optike origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze optike origjinale

  Syze te markave te njohura, te ardhura nga zvicra per 20 euro nje pale

  Durrës 25 dhjetor 21:28
  20 €
 • 2 foto
  Ore xhepi
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore xhepi

  Shes ore xhepi ZENITH e vitit 1900 me kordisje. Ne gjendje puna.

  Durrës 25 dhjetor 20:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Omega Seamaster Planet Oqeani 23232462101005
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega Seamaster Planet Oqeani 23232462101005

  Unë po shesë një Omega Seamaster Planet Oqeani 23232462101005. Kam blerë atë në Laing më 15 qershor

  Durrës 7 dhjetor 05:28
  1.475 €
 • 1 foto
  Red Laser 5mw rreze(400-500metra) vetem 1000lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Red Laser 5mw rreze(400-500metra) vetem 1000lek

  Laser power 5mw rreze veprimi 400metra-500metra njyra e kuqe sasi e limituar cmimi 1000 lek te reja

  Durrës 30 nëntor 12:28
  1.000 Lek
 • 5 foto
  Syze marka HIS
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze marka HIS

  Shiten me shumic dhe pakice syze te markes His, prodhim Austriak. Jan syze te cilat kane vlere nga 4

  Durrës 30 nëntor 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Parfum cartier burra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfum cartier burra

  Parfum cartier per burra

  Durrës 29 nëntor 22:58
  60 €
 • 2 foto
  Canta lekure italiane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Canta lekure italiane

  Canta lekure cilesore italiane 50€ padiskutushem.

  Durrës 28 nëntor 20:28
  50 €