Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Malisheve

 • 6 foto
  Shes orë SMAEL G-Shock origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes orë SMAEL G-Shock origjinale

  Shes orën SMAEL G-Shock - orë sportive me shume funksione ora eshte e re dhe ka keto performanca: or

  Malisheve 10 tetor 23:58
  90 €
 • 2 foto
  Or dizel
  Veshje / Kepuce / Ore

  Or dizel

  Shitet ora dizel shum e rujtne thuja pa perdor hiq

  Malisheve 7 shtator 19:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuleta modele te fundit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kuleta modele te fundit

  Shiten kuletat nga modelet me te kerkuar shume te perdorshme dhe praktike Ngjyrat: e zeze dhe kafe

  Malisheve 1 gusht 09:44
  11 €
 • 7 foto
  Omega
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega

  Shitet ora omega me kurdiseje punon pa problem cal. 285 madhesija 36mm ora ushtarake eshte e viteve

  Malisheve 20 korrik 10:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  syza origjinale chopard
  Veshje / Kepuce / Ore

  syza origjinale chopard

  Shiten syzet origjinale te firmes chopard te wrshura nga ch ne gjendje perfekte

  Malisheve 3 korrik 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ore e menqur
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore e menqur

  Ore e menqur Samsung gear, shum pak e perdorur.

  Malisheve 25 qershor 12:02
  Me Marrveshje