Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Shkodër

 • 7 foto
  Shiten orat BREITLING dhe RADO
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten orat BREITLING dhe RADO

  Shiten orat breitling origjinal me pjes

  Shkodër Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Altanus Automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Altanus Automatik

  Altanus Automatik

  Shkodër 30 korrik 17:45
  180 €
 • 1 foto
  Parfuma original
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfuma original

  Rosso.shop, nje nga kompanit me prestigj

  Shkodër 30 korrik 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Poljot Chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Poljot Chronograph

  Poljot Chronograph Commander. Vlera 950

  Shkodër 29 korrik 07:16
  190 €
 • 3 foto
  Unaza per Femra s925 ?\nNumri:4,5,6,7,8,9,10\n\n
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza per Femra s925 ?\nNumri:4,5,6,7,8,9,10\n\n

  Unaza per Femra s925 🥰 Numri:4,5,6,7,8,9

  Shkodër 28 korrik 21:29
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Set argjend 925\n◽Varëse\n◽Unazë \n◽Vath
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set argjend 925\n◽Varëse\n◽Unazë \n◽Vath

  Set argjend 925 ◽Varëse ◽Unazë ◽V

  Shkodër 28 korrik 21:29
  2.000 Lek
 • 8 foto
  ? Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe ? Tani edhe ne forme
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe ? Tani edhe ne forme

  😍 Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe 😍 Tani edhe

  Shkodër 28 korrik 21:29
  1.300 Lek
 • 3 foto
  Unaza Titanium.\n
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza Titanium.\n

  Unaza Titanium. Per porosi na shkruani i

  Shkodër 28 korrik 21:29
  1.800 Lek
 • 2 foto
  Byzylyk per Meshkuj dhe Femra me simbol Islami
  Veshje / Kepuce / Ore

  Byzylyk per Meshkuj dhe Femra me simbol Islami

  Byzylyk per Meshkuj dhe Femra me simbol

  Shkodër 28 korrik 21:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Prada syze origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Prada syze origjinale

  syze te perdorura origjinale Prada

  Shkodër 27 korrik 10:10
  100 €
 • 4 foto
  Portofola
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofola

  Shiten portofola si me foto

  Shkodër 25 korrik 16:34
  500 Lek
 • 6 foto
  Tissot T Visodate
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot T Visodate

  Tissot T Visodate 18kt ari. 35 mm me kur

  Shkodër 23 korrik 14:06
  600 €
 • 6 foto
  Henry Juskevicius
  Veshje / Kepuce / Ore

  Henry Juskevicius

  Henry Juskevicius età 6497. Vlera e tij

  Shkodër 22 korrik 02:16
  200 €
 • 4 foto
  Canta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Canta

  Shiten canta shoqerohet dhe me 1 portofo

  Shkodër 15 korrik 11:11
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Keneth Cole
  Veshje / Kepuce / Ore

  Keneth Cole

  Keneth Cole quartz origjinale.

  Shkodër 8 korrik 21:49
  60 €
 • 0 foto
  2F DCK EU whatsapp/telegram:+86 15131183010
  Veshje / Kepuce / Ore

  2F DCK EU whatsapp/telegram:+86 15131183010

  2F DCK EU whatsapp/telegram:+86 15131183

  Shkodër 7 korrik 09:58
  100 €
 • 3 foto
  Byzylyk per Meshkuj e Femra.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Byzylyk per Meshkuj e Femra.

  Byzylyk per Meshkuj e Femra. Seti 2cope

  Shkodër 6 korrik 09:53
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Ore me Gur Diamanti?\nRezistence ndaj ujit\n\n
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore me Gur Diamanti?\nRezistence ndaj ujit\n\n

  Ore me Gur Diamanti💎 Rezistence ndaj uji

  Shkodër 4 korrik 11:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhurate unike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dhurate unike

  😍 Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe 😍 Tani edhe

  Shkodër 1 korrik 21:09
  1.300 Lek
 • 6 foto
  Roberto Cavalli Oro Parfum
  Veshje / Kepuce / Ore

  Roberto Cavalli Oro Parfum

  Shitet parfum Roberto Cavalli Oro 75 ML.

  Shkodër 29 qershor 09:46
  90 €
 • 5 foto
  Shitet Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ora

  Shitet ora e re. Asnjëherë nuk asht perd

  Shkodër 27 qershor 14:19
  90 €
 • 3 foto
  syze agjentesh sigurie
  Veshje / Kepuce / Ore

  syze agjentesh sigurie

  shiten syze agjentesh sigurie te reja ne

  Shkodër 23 qershor 17:00
  18 Lek
 • 5 foto
  Ore per meshkuj Mini Focus
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per meshkuj Mini Focus

  Ore per meshkuj Mini Focus Rezistence n

  Shkodër 17 qershor 12:47
  4.500 Lek
 • 6 foto
  canta punime dore (handmade)
  Veshje / Kepuce / Ore

  canta punime dore (handmade)

  shumellojshmeri punimesh dore.canta mode

  Shkodër 15 qershor 10:41
  1 €
 • 4 foto
  Breitling Colt Quartz
  Veshje / Kepuce / Ore

  Breitling Colt Quartz

  Breitling Colt Quartz 38mm

  Shkodër 9 qershor 18:55
  600 €
 • 7 foto
  Aksesore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aksesore

  Shiten vathe, make up, rroba plazhi, kre

  Shkodër 6 qershor 21:51
  10 Lek
 • 4 foto
  Shitet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet

  Shitet ore Breitling origjinal me pjes f

  Shkodër 6 qershor 08:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Unaza per Femra\n
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza per Femra\n

  Unaza per Femra Transporti Falas ne gjit

  Shkodër 4 qershor 13:53
  8 Lek
 • 2 foto
  19 mercedes ndrrim me varese flori
  Veshje / Kepuce / Ore

  19 mercedes ndrrim me varese flori

  ndrrim me varese floriri

  Shkodër 4 qershor 13:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  syze per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  syze per meshkuj

  Për porosi na shkruani tek mesazhet ( In

  Shkodër 3 qershor 12:33
  1.800 Lek
 • 4 foto
  Ring Men Islam. Masa:10,7.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ring Men Islam. Masa:10,7.

  Ring Men Islam. Masa:10,7. Cmimi:(1300 l

  Shkodër 1 qershor 12:09
  10 €
 • 0 foto
  Canta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Canta

  Shiten canta dhe portofola

  Shkodër 1 qershor 11:20
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Unaz per Meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaz per Meshkuj

  Unaz per Meshkuj Transporti falas ne gji

  Shkodër 26 maj 12:09
  1 Lek
 • 6 foto
  Lorenz theatro automatique
  Veshje / Kepuce / Ore

  Lorenz theatro automatique

  Lorenz theatro automatique Orë koleksion

  Shkodër 25 maj 15:38
  350 €
 • 4 foto
  Varëse në të cilen shënon fjala \"TË DUA\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  Varëse në të cilen shënon fjala \"TË DUA\"

  Varëse në të cilen shënon fjala \"TË DUA

  Shkodër 19 maj 11:22
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Louis Erard Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Louis Erard Automatic

  Louis Erard Automatic origjinal.

  Shkodër 16 maj 21:32
  370 €
 • 3 foto
  ndrrim me varese floriri
  Veshje / Kepuce / Ore

  ndrrim me varese floriri

  ndrroj shkrepsat dupont dhe lapskimikun

  Shkodër 13 maj 21:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy ora okazion
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dy ora okazion

  Shiten të dyja bashkë për 420 mijë lek t

  Shkodër 9 maj 12:48
  42.000 Lek
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Watch Active2 44mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Samsung Galaxy Watch Active2 44mm

  Shitet ore Samsung Galaxy Watch Active2

  Shkodër 7 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Unaz per Meshkuj me simbol Shqiponjes?
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaz per Meshkuj me simbol Shqiponjes?

  Unaz per Meshkuj me simbol Shqiponjes🦅 P

  Shkodër 5 maj 12:51
  1.300 Lek
 • 6 foto
  Tissot Chronograph Automatic Le Locle
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot Chronograph Automatic Le Locle

  Valjoux 7750. Kalibër 42.3 mmm

  Shkodër 29 prill 15:49
  300 €
 • 1 foto
  Ore Rolex
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Rolex

  Ore Rolex

  Shkodër 28 prill 09:36
  50 €
 • 1 foto
  Ore avtor
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore avtor

  Shitet ore avtor gri me sfond te kuq. Cm

  Shkodër 22 prill 19:52
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Ore Volka Sapphire per femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Volka Sapphire per femra

  Shitet ore Volka Sapphire per femra e la

  Shkodër 22 prill 19:52
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Raid flight instruments
  Veshje / Kepuce / Ore

  Raid flight instruments

  Super orë e rrallë, Swiss Automatic, 47

  Shkodër 14 prill 16:03
  400 €
 • 3 foto
  Aksesor Ambienti / Fytyra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aksesor Ambienti / Fytyra

  Bed Station

  Shkodër 12 prill 20:13
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Louis Erard Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Louis Erard Automatic

  Louis Erard Automatic origjinale

  Shkodër 11 prill 15:43
  400 €
 • 2 foto
  Ore M&M zvicerjane automatike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore M&M zvicerjane automatike

  Shes ore automatike 25 guresh M&M zv

  Shkodër 8 prill 18:34
  1.200 €
 • 6 foto
  daniel klein
  Veshje / Kepuce / Ore

  daniel klein

  shitet ora daniel klein edhe unaza 925 s

  Shkodër 27 mars 20:36
  80 Lek
 • 4 foto
  Shes qantat lv dhe gucci
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes qantat lv dhe gucci

  Shiten dy qanta gucci dhe lv num tel vib

  Shkodër 25 mars 22:58
  Me Marrveshje