Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Dje, 19:09
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Ora Te Ndryshme
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Te Ndryshme

  Orat Jane Nga 40 mije nje. Cmimi Eshte I Diskutueshem Per Me Teper Me Shkruani Ne Nr Tim Ne Whatsapp

  Shkodër Dje, 18:38
  40 Lek
 • 1 foto
  Varese
  Veshje / Kepuce / Ore

  Varese

  Shes Varse Materiali Celik I Mire Nuk Nxihet As Ndryshket Cmimi I Diskutueshem. Per Me Shume Me Shkr

  Shkodër Dje, 18:38
  30 Lek
 • 1 foto
  Ore Audemars Piguet royal oak offshore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet royal oak offshore

  Ora eshte ne gjendje te mire. Asnje defekt dhe asnje gervishtje.

  Shkodër Dje, 00:34
  80 Lek
 • 4 foto
  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum
  Veshje / Kepuce / Ore

  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum

  Origjinal made in USA dhe me nr serial personal marka Victoria Secret masa 100ml cmimi i padiskutues

  Shkodër 15 gusht 17:37
  50 €
 • 1 foto
  locman italy
  Veshje / Kepuce / Ore

  locman italy

  ore dore per meshkuj locman

  Shkodër 4 gusht 13:55
  120 €
 • 0 foto
  Ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore

  Shitet ore Rolex imitim I mire

  Shkodër 2 gusht 18:08
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore

  Shitet zinxhir imitim I mire bylyzyk dhe ore

  Shkodër 2 gusht 17:59
  30 €
 • 2 foto
  Michele Deco
  Veshje / Kepuce / Ore

  Michele Deco

  shitet per asrsy mos perdorimi esht blere 1600euro esht po thujse e re

  Shkodër 1 gusht 23:27
  530 €
 • 1 foto
  Ore Hublot Automatike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Hublot Automatike

  Shese ore Hublot Automatike , cilesi A A A

  Shkodër 1 gusht 18:31
  120 €
 • 2 foto
  ore per femra DIESEL modeli dz2105
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore per femra DIESEL modeli dz2105

  Ore origjinale, pak e perdorur, rripa lekure

  Shkodër 31 korrik 17:08
  8.500 Lek
 • 4 foto
   ORE CITIZEN RADIO CONTROLLED CHRONO
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE CITIZEN RADIO CONTROLLED CHRONO

  Ore Citizen eco drive radio controllet eshte super ore per kush ja din vleren komandohet me satelit

  Shkodër 31 korrik 12:23
  200 €
 • 5 foto
  JUSTcavalli
  Veshje / Kepuce / Ore

  JUSTcavalli

  shes oren Justcavalli.ora eshte e pa perdorur. 70 euro.

  Shkodër 28 korrik 10:13
  70 €
 • 3 foto
  heritor
  Veshje / Kepuce / Ore

  heritor

  shitet

  Shkodër 18 korrik 19:59
  350 €
 • 0 foto
  ore diesel origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore diesel origjinale

  ore diesel origjinale

  Shkodër 9 korrik 00:47
  30 €
 • 5 foto
  Smart Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch

  Ore smart watch Vend per karte telefoni. Lidhet me bluetooth me telefonin. Mund te besh telefonata

  Shkodër 8 korrik 21:30
  1.800 Lek
 • 1 foto
  Ora Cilsia AAA
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Cilsia AAA

  Ora Cilesia AAA Te Pa perdorura Luxury Patek Philippe 110€ Rolex 100€

  Shkodër 4 korrik 11:15
  100 €
 • 0 foto
  Cante
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante

  Shiten zinxhir imitim I mire ora bylyzyk portofola

  Shkodër 1 korrik 12:28
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Calvin Klein IN2U 100ML
  Veshje / Kepuce / Ore

  Calvin Klein IN2U 100ML

  Parfum origjinal femrash i ardhur nga jashte me kutinë e vet. Calvin Klein IN2U 100ml.

  Shkodër 27 qershor 19:46
  45 €
 • 1 foto
  2 ora samsung
  Veshje / Kepuce / Ore

  2 ora samsung

  Pershendetje nqs jeni i interesuar per 2 ora samsung mund tme me kontaktoni ne email [email protected]

  Shkodër 11 qershor 19:20
  30 Lek
 • 3 foto
  Portofola dhe cante okazioon
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofola dhe cante okazioon

  Shiten portofola dhe canta 5 portofolat Jane nga 300 lek 2 portofolat nga 500 lek canta 1500 lek

  Shkodër 10 qershor 21:55
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Men Women Bluetooth Smart Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Men Women Bluetooth Smart Watch

  Men Women Bluetooth Smart Watch Calorie Digital Sport Pedometer Wristwatch Features: • 100% brand

  Shkodër 1 qershor 18:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  syze agjentesh sigurie
  Veshje / Kepuce / Ore

  syze agjentesh sigurie

  shiten syze agjentesh sigurie te reja ne qese , ngjyre e zez fare , syzet shume cilsi e mire , jan s

  Shkodër 29 maj 14:05
  18 Lek
 • 8 foto
   Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)

  Ne gjendje te re pothuajse i paperdorur ka ngjyre te zeze dhe materiali 100% poliester.Xhepa ka 2 pe

  Shkodër 16 maj 12:09
  40 €
 • 1 foto
  Ingersoll 1892
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ingersoll 1892

  Shitet ore Ingersoll 1892 per arsye mos perdorimi. Ora eshte origjinale me puls dore.

  Shkodër 23 prill 14:24
  200 €
 • 1 foto
  Ore e vjeter ruse Vostok
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore e vjeter ruse Vostok

  Ore e vjeter ruse e vitit 1978. Ora eshte me kurdisje. Punon perfekt. Pranohen nderrime.

  Shkodër 10 prill 15:25
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Original Orieni.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Original Orieni.

  Rast mjaft i mir për te pasur ne doren tuaj 1 sahat origjinal nga fabrika Orieni, i persosur ne gjen

  Shkodër 4 prill 10:30
  45.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET APPLE WATCH SERIA 2 ORIGJINALE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET APPLE WATCH SERIA 2 ORIGJINALE

  E ardhur nga shba me karikues origjinal por e bllokuar me icloud. Si e re, lidhet me iphonat.

  Shkodër 4 prill 09:18
  80 €
 • 2 foto
  Watches
  Veshje / Kepuce / Ore

  Watches

  Ora te pa perdorura te ardhura nga Italia me cmim si asnje here nxitoni sasia eshte e limituar

  Shkodër 4 prill 09:16
  25 €
 • 9 foto
  Ora te reja me cmime te lira.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te reja me cmime te lira.

  Ora te reja me cmime te lira. Pagesa \"kesh\". Dergesa me takim vtm neper shkoder Cmimi per secilen

  Shkodër 4 prill 05:56
  7 Lek
 • 1 foto
  ORË ROLEX me vetkordisje... 50 mij lek te vjetra
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË ROLEX me vetkordisje... 50 mij lek te vjetra

  Ore rolex 50 mij lek te vjetra me kordisje ne gjendje shum te mir

  Shkodër 4 prill 05:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Audemars Piguet

  Shiten orat te tipit Audemars Piguet. Cilesi e dyte Cmimi 5000 LEK. Dergesa ne te gjithe qytetet bre

  Shkodër 4 prill 05:08
  35 €
 • 8 foto
  Syze dielli reyban aviator origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli reyban aviator origjinale

  shes syze unisex , reyban aviator large metal, kodi i syzeve: 001/51 58[]14 135 2n syzet jan shum p

  Shkodër 3 prill 19:28
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Ore Casio Beside origjinale 50bar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Casio Beside origjinale 50bar

  Super rezistent ndaj ujit deri ne thellsi 50 bar ..shitet per arsye sepse nuk e perdori me ngaqe z

  Shkodër 3 prill 11:56
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Audemars Piguet

  Ora eshte cilesi shum e mir

  Shkodër 3 prill 10:27
  90 €
 • 3 foto
  Penelope
  Veshje / Kepuce / Ore

  Penelope

  Penelope water resistant 5atm.cmimi 200 euro

  Shkodër 3 prill 10:19
  200 €
 • 0 foto
  xhama syzesh origjinale Vogue per femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  xhama syzesh origjinale Vogue per femra

  xhama syzesh

  Shkodër 3 prill 09:53
  15 €
 • 5 foto
  SAHAT TISSOT SEASTAR 1000 AUTOMATIC CHRONOGRAPH
  Veshje / Kepuce / Ore

  SAHAT TISSOT SEASTAR 1000 AUTOMATIC CHRONOGRAPH

  Pershendetje. Kam per te shitur Sahat per Meshkuj i ardhur nga USA. sahati eshte i ri ne kuti , i pa

  Shkodër 3 prill 09:28
  399 €
 • 2 foto
  Gjerdan floriri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjerdan floriri

  Gjerdan floriri ... shitet ose nderrohet

  Shkodër 3 prill 09:13
  600 €
 • 5 foto
  Ore MontBlanc per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore MontBlanc per meshkuj

  Ore MontBlanc ne gjendje shum te mire... cmimi i padiskutueshem

  Shkodër 3 prill 07:53
  100 €
 • 1 foto
  Ora cartier
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora cartier

  Shiten dy ora Cartier per femra ne gjendje te mir 1mij e 500€ te dyja se bashku Per info dhe foto m

  Shkodër 2 prill 15:24
  1.500 €
 • 0 foto
  Ore Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore

  Ore dore Unisex Calvin Klein k9423107 Cmimi i diskutushem

  Shkodër 2 prill 15:11
  150 €
 • 0 foto
  Ore Antike e vjeter
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Antike e vjeter

  Ore Antike e vjeter

  Shkodër 2 prill 10:58
  20 €
 • 1 foto
  ORE NEXXEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NEXXEN

  Shitet ore per arsye mosperdorimi Ora eshte super, e pershtatshme per vajza dhe gra Ngjyra gold, e

  Shkodër 2 prill 10:31
  45 Lek
 • 3 foto
  FORSINING TOURBILLON DESIGN CLOCK MEN\'S AUTOMATIC
  Veshje / Kepuce / Ore

  FORSINING TOURBILLON DESIGN CLOCK MEN\'S AUTOMATIC

  Ora ka ardh nga Usa.ne gjendje shum te mire

  Shkodër 2 prill 10:24
  100 €
 • 3 foto
  shes smart watch i vecante
  Veshje / Kepuce / Ore

  shes smart watch i vecante

  shes smart watch shum i vecante lidhet me android dhe me ios ka shum programe ka kamer perpara Siri

  Shkodër 2 prill 07:18
  40 €
 • 6 foto
  Certina
  Veshje / Kepuce / Ore

  Certina

  nr. 5806 810 Kalibrimi: Certina 25-671 Nga viti 1972: Certina 25-681 Dimensionet mm: 36 x 40 x 11 LW

  Shkodër 2 prill 04:58
  500 €
 • 5 foto
  Smart Watch 2000 lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch 2000 lek

  Shitet ore telefon Smart watch Vetem per 20 000 lek te vjetra Te interesuarit kontakt 0692417975

  Shkodër 2 prill 02:37
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Ore Swach
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Swach

  Swatch Origjinale Fare pak e Perdorur

  Shkodër 1 prill 03:28
  35 €
 • 1 foto
  Ray Ban Aviator 3025
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Aviator 3025

  Ray Ban Aviator Origjinale Made In Italy , syze me lente gjami te paperdorura , lente ngjyre jeshil

  Shkodër 1 prill 00:37
  80 €