Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Super ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super ore

  Shitet ore technos sky diver 30 gure,vintazh,ne gjendje perfekte vizuale e funksionale,ore e rralle

  Tiranë Dje, 23:55
  959 €
 • 9 foto
  Ulje cmimi Hublot,Rolex,Casima Japoneze,Ap
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ulje cmimi Hublot,Rolex,Casima Japoneze,Ap

  Shesim lloje te ndryshme orash. Na gjeni ne Instagram : ora_luksoze_online Çmime te lira duke fillu

  Tiranë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph

  Gjendja: E perdorur shume pak, sapo ardhur nga USA Model/MPN : Invicta Pro Diver /25073 Display : An

  Tiranë Dje, 23:01
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Ofert unike 2+1 gratis. Blej dy mere te 3ten grati
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofert unike 2+1 gratis. Blej dy mere te 3ten grati

  Ofert unike 2+1 gratis. Bleje dy mere te 3ten gratis. Byzylyk rolex nga çeliku. Çmimi vetem 9.99€ Pr

  Tiranë Dje, 22:11
  10 €
 • 4 foto
  ? Syze Giorgio Armani unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Syze Giorgio Armani unisex ?

  Në gjendje të reja, të blera në USA. 100% Originale(GA791) Made in Italy. Shoqerohet me kutine&amp

  Tiranë Dje, 21:55
  90 €
 • 5 foto
  ? Prada Sport unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Prada Sport unisex ?

  New skelet syzesh optike Prada Sport (seria vps54e) origjinale me kuti dhe lecke te veten

  Tiranë Dje, 21:54
  13.500 Lek
 • 5 foto
  Tissot seastar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot seastar

  Tissot seastar automatic mer ripa origjinale

  Tiranë Dje, 20:42
  100 €
 • 3 foto
  Jean Herber automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Jean Herber automatic

  Origjinale me 25 gure pothuajse e re

  Tiranë Dje, 20:42
  50 €
 • 5 foto
  Unaza dhe Parfume
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza dhe Parfume

  Unaza argjendi . Parfume te cilesis se lart Dhe mbushje sipas kerkeses

  Tiranë Dje, 20:25
  40 €
 • 0 foto
  Super Ofert....Ora per qifte
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Ofert....Ora per qifte

  Super Ofert....Ora per qifte Roleks Bleje njo per veti, nje per dashurine tende. Praktike dhe shume

  Tiranë Dje, 19:15
  25 €
 • 4 foto
  Gjurmuec Mini GPS GF 07
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjurmuec Mini GPS GF 07

  Gjurmues GPS Sherben per gjurmimin e makinave,motoreve, bicikletave, femijve, pleqve e per cdo lloj

  Tiranë Dje, 18:58
  2.500 Lek
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Dje, 18:57
  2.300 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Dje, 18:56
  2.800 Lek
 • 5 foto
  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM

  ORE SMART T8 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - Ant

  Tiranë Dje, 18:56
  2.400 Lek
 • 2 foto
  ORE SMART ALFAWISE NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART ALFAWISE NGA *ORA TAXI*

  Ore smart ALFAWISE Ngjyra e zeze Kundra Ujit 5ATM Pa karikim Kohezgjatja e baterise 2 vjet Me Blueto

  Tiranë Dje, 18:56
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Apple watch stainless steel 42mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch stainless steel 42mm

  Shitet Apple watch version celik i zi! Shoqerohet me 2 rripa. Cmimi 400 euro Tel: 0684000360

  Tiranë Dje, 18:56
  400 €
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Veshje / Kepuce / Ore

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë Dje, 18:56
  2.000 Lek
 • 8 foto
  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe silver Me prekje Funksionet -Mates hapash - Slee

  Tiranë Dje, 18:55
  2.000 Lek
 • 2 foto
  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe e kuqe Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep

  Tiranë Dje, 18:55
  2.200 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë Dje, 18:54
  4.600 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Dje, 18:54
  2.200 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART ME BLUETOOTH NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART ME BLUETOOTH NGA *ORA TAXI*

  Ore smart U8 me Bluetooth Ngjyrat: e zeze, e kuqe Me prekje Ka te gjitha opsionet e telefonit te lid

  Tiranë Dje, 18:54
  1.500 Lek
 • 5 foto
  ORE SMART F1 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART F1 NGA *ORA TAXI*

  Ore Smart F1 Ngjyra - E zeze Madhesia 1.44 inch Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahj

  Tiranë Dje, 18:54
  2.700 Lek
 • 7 foto
  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 2 Ngjyrat - E zeze, boje qiell Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Ma

  Tiranë Dje, 18:53
  3.500 Lek
 • 3 foto
  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"

  Ore Intelegjente Y5 Ngjyrat - E zeze Me prekje Ekran me ngjyra Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 18:53
  2.300 Lek
 • 3 foto
  Smart bracelet M4
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart bracelet M4

  Ore Intelegjente M4 Ngjyrat - E zeze, Me prekje Ekran me ngjyra. Funksionet - Monitorues Gjumi -Mate

  Tiranë Dje, 18:53
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Smart bracelet C1 Plus
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart bracelet C1 Plus

  Smart bracelet C1 Plus. Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zem

  Tiranë Dje, 18:53
  2.500 Lek
 • 7 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente ID 115 me ngjyra kundra ujit Ngjyrat - E zeze, blu dhe e kuqe Funksionet - Monitor

  Tiranë Dje, 18:52
  1.800 Lek
 • 6 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART M3 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART M3 NGA *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente M 3 Ngjyrat - E zeze kuqe, blu Me prekje Ekran me ngjyra Madhesia e ekranit 0.96 in

  Tiranë Dje, 18:52
  1.800 Lek
 • 4 foto
  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*

  Ore Smart CK17S Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - S

  Tiranë Dje, 18:52
  2.300 Lek
 • 8 foto
  .ORE INTELIGJENTE TF6 nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .ORE INTELIGJENTE TF6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente TF 6 Ngjyrat - E zeze,blu dhe e kuqe Me prekje Ekran me ngjyra Me ripa me tokez Fun

  Tiranë Dje, 18:52
  2.500 Lek
 • 5 foto
  .u shit .. Ore OCHSTIN nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .u shit .. Ore OCHSTIN nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj Marka: OCHSTIN Ngjyra: E zeze me numra te bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri: 42 mm

  Tiranë Dje, 18:51
  2.700 Lek
 • 4 foto
  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`

  Ora Curren per meshkuj Marka: CURREN Modeli 8110 Ngjyra:e zeze Me date Kundra Ujit: 3 ATM Diametri:

  Tiranë Dje, 18:51
  2.400 Lek
 • 5 foto
  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente MPOW D6 Ngjyrat - E zeze, Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e ze

  Tiranë Dje, 18:51
  2.200 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"

  Ore Smart Y2 PLUS Ngjyrat - E zeze, boje qielli, pink Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 18:51
  2.000 Lek
 • 5 foto
  ORE BIDEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BIDEN

  Ora BIDEN per meshkuj Marka: BIDEN Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE Me date Kundra Ujit: 3 ATM

  Tiranë Dje, 18:51
  2.700 Lek
 • 8 foto
  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike ANALOGE DHE DIGITALE Marka: SKMEI Ngjyra E zeze me numra jeshil.E zeze me numra te b

  Tiranë Dje, 18:50
  2.000 Lek
 • 3 foto
  ORE NAVIFORCE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NAVIFORCE

  Ora NAVIFORCE per meshkuj Marka: NAVIFORCE Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE Me date Kundra Ujit

  Tiranë Dje, 18:50
  2.700 Lek
 • 4 foto
  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj MEGIR Marka: MEGIR Modeli Fashion Ngjyra: Fushe e bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri

  Tiranë Dje, 18:50
  1.800 Lek
 • 3 foto
  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike camuflage Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte

  Tiranë Dje, 18:49
  1.500 Lek
 • 3 foto
  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE

  Ore SKMEI DIGITALE ME ENERGJI DIELLORE Marka: SKMEI Ngjyra E ZEZE DHE JESHILE Funksionet: Date, cron

  Tiranë Dje, 18:49
  1.800 Lek
 • 6 foto
  Orë Swiss Made marka:**MIDO** automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Swiss Made marka:**MIDO** automatic

  Orë Swiss Made🇨🇭 Mido Multifort Chronograph Automatic🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭Cmimi 600euro/. Shkruani në Whatsapp.06

  Tiranë Dje, 17:58
  600 €
 • 2 foto
  Unaze 18 karat me 7 gure diamanti .model rolex.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaze 18 karat me 7 gure diamanti .model rolex.

  Unaze per meshkuj 15 gram Flori 18karat. me 7 gure diamanti.model rolex.Çmimi 2200 euro.te interesu

  Tiranë Dje, 17:57
  2.200 €
 • 3 foto
  Wyler Vetta mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Wyler Vetta mekanike

  Ora eshte Swiss made origjinale me kurdisje, shume e mbajtur.shitet me nje cmim okazion.

  Tiranë Dje, 16:43
  25 €
 • 2 foto
  Junghans chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Junghans chronograph

  Ora eshte junghans chronograph ,cmimi okazion

  Tiranë Dje, 16:15
  40 €
 • 3 foto
  Philipe wacth chronograph Swiss made
  Veshje / Kepuce / Ore

  Philipe wacth chronograph Swiss made

  Ora eshte origjinale Swiss made me quartz xham saphire chronograph.

  Tiranë Dje, 15:43
  70 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR) \"R&R\" Computer Service. Rr Islam Alla

  Tiranë Dje, 14:48
  440 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë Dje, 14:45
  300 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service .

  Tiranë Dje, 14:45
  420 €
 • 2 foto
  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION
  Veshje / Kepuce / Ore

  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION

  OP HIGHLIGHTS 1.39\" 454 x 454 AMOLED Touchscreen Built-In GPS + GLONASS + Galileo Up to 2 Weeks of

  Tiranë Dje, 14:29
  Me Marrveshje