Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph

  Gjendja: E perdorur shume pak, sapo ardhur nga USA Model/MPN : Invicta Pro Diver /25073 Display : An

  Tiranë Sot, 16:00
  9.000 Lek
 • 2 foto
  okazion shesim bizhu me kg
  Veshje / Kepuce / Ore

  okazion shesim bizhu me kg

  shesim bizhu me kg te ardhura nga jashte.12 euro kg.

  Tiranë Sot, 13:42
  12 €
 • 1 foto
  ROLEX
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX

  ROLEX eshte kundra ujit ngjyra nuk i hiqet ?

  Tiranë Sot, 13:25
  40 Lek
 • 7 foto
  Blej ora rolex breitling omega longines
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora rolex breitling omega longines

  kontakt ne whats app,rolex submarine i mar me 3000euro.Shites serioz orat te jene orgjinal.

  Tiranë Sot, 12:39
  3.000 €
 • 0 foto
  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !!
  Veshje / Kepuce / Ore

  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !!

  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !! ➡️Eshte e thjeshte, praktike, e domosdoshme p

  Tiranë Sot, 12:31
  3.490 Lek
 • 7 foto
  Ore antike Ruse marks Poljot made in USSR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore antike Ruse marks Poljot made in USSR

  Shes ore antike Ruse me 17 Gura nr gjendje super do vetem nje pastries shitet me marveshje 069221132

  Tiranë Sot, 12:23
  55 Lek
 • 2 foto
  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION
  Veshje / Kepuce / Ore

  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION

  OP HIGHLIGHTS 1.39\" 454 x 454 AMOLED Touchscreen Built-In GPS + GLONASS + Galileo Up to 2 Weeks of

  Tiranë Sot, 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR) \"R&R\" Computer Service. Rr Islam Alla

  Tiranë Sot, 11:23
  440 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service .

  Tiranë Sot, 11:23
  420 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë Sot, 11:20
  300 €
 • 2 foto
  Celine Origjinale 180 mije lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Celine Origjinale 180 mije lek

  Shiten Syze Celine, origjinale, te zeza, kane kutine e tyre mbrojtese. Shume pak te perdorura. Model

  Tiranë Sot, 11:10
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Celine origjinale viti 2018
  Veshje / Kepuce / Ore

  Celine origjinale viti 2018

  Shiten syze Celine Origjinale, cmimi i blerjes 460 euro, cmimi qe do shiten 165 euro Syzet jane te

  Tiranë Sot, 11:09
  165 €
 • 2 foto
  Citzien Eco drive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Citzien Eco drive

  Ora perfekte gati e re, me rripat origjianale, Nuk ka nevoj per bateri pasi eshte eco drive pra kar

  Tiranë Sot, 09:38
  170 €
 • 0 foto
  Dhurata e duhur per personin e zemres.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dhurata e duhur per personin e zemres.

  ❤Dhurata e duhur per personin e zemres. 🔸Per vetem 1500 leke 🔸Transport falas 🔸Kontakt 0695667888

  Tiranë Sot, 09:24
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.

  kontakt ne whats app rolex submariner i blej me 3200€ vetem shites serioz rolex daytona e blej me 50

  Tiranë Dje, 20:45
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet cante dore Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante dore Louis Vuitton

  Canta esht cilsia me e mir lekure top quality

  Tiranë Dje, 20:16
  100 €
 • 7 foto
  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm

  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm

  Tiranë Dje, 20:15
  390 €
 • 0 foto
  Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit.

  Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit, vjelljes dhe marramendjes qe munde te shkaktohet nga

  Tiranë Dje, 17:26
  8 €
 • 9 foto
  Çante Piquadro - dok,pc,tablet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çante Piquadro - dok,pc,tablet

  Ne gjendje shume te mire estetike perdorur fare pak, permasat, 39 X 29 X 9 cm , material nailon dhe

  Tiranë Dje, 16:58
  75 €
 • 6 foto
  Çante Piquadro - Dok - Pc - Tablet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çante Piquadro - Dok - Pc - Tablet

  Ne gjendje te persosur si è re 99% , dim , 40 X 32 X 5 cm , material nailon dhe lekure, ngjyra e zez

  Tiranë Dje, 16:57
  110 €
 • 9 foto
  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 16:57
  170 €
 • 5 foto
  Blej Ora Rolex ,Breitling ,Omega,Longines,etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej Ora Rolex ,Breitling ,Omega,Longines,etj

  rolex submariner, i blej me 3000 euro orat te jene orgjinale

  Tiranë Dje, 16:06
  4.000 €
 • 4 foto
  ORE NAVIFORCE GOLD E RE NE KUTI.PERFEKTE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NAVIFORCE GOLD E RE NE KUTI.PERFEKTE

  SHES ORE NAVIFORCE , NGJYRA GOLD DHE ME RRIPA LEKURE(GENUINE LEATHER ).PERFEKTE NE CDO ASPEKT, SUPER

  Tiranë Dje, 15:42
  5.000 Lek
 • 5 foto
  ? Prada Sport unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Prada Sport unisex ?

  New skelet syzesh optike Prada Sport (seria vps54e) origjinale me kuti dhe lecke te veten

  Tiranë Dje, 14:43
  13.500 Lek
 • 4 foto
  ? Syze Giorgio Armani unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Syze Giorgio Armani unisex ?

  Në gjendje të reja, të blera në USA. 100% Originale(GA791) Made in Italy. Shoqerohet me kutine&amp

  Tiranë Dje, 14:42
  90 €
 • 0 foto
  Syze Unisex Koleksioni 2019
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Unisex Koleksioni 2019

  😍Syze Unisex Koleksioni 2019 🕶 Syze te Polarizuara,cilesi e garantuar ! 🔺Brand : Cramilo ⏩Per : Fe

  Tiranë 17 shkurt 15:16
  2.990 Lek
 • 5 foto
  Shitet Ore PUMA
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ore PUMA

  Shitet Ore Puma ngjyre floriri , E pa perdorur , e blere ne Gjermani 200€ , mungon kutia,( e kam hum

  Tiranë 17 shkurt 11:12
  130 €
 • 8 foto
  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

  Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!! Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihn

  Tiranë 17 shkurt 08:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Omega Constellation Chronometer Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Omega Constellation Chronometer Automatic

  Ore Omega Constellation automatike (jo quartz) stainless steel, xham safir, fushe gri e erret 36mm.

  Tiranë 16 shkurt 23:17
  550 €
 • 0 foto
  Ofert unike 2+1 gratis. Blej dy mere te 3ten grati
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofert unike 2+1 gratis. Blej dy mere te 3ten grati

  Ofert unike 2+1 gratis. Bleje dy mere te 3ten gratis. Byzylyk rolex nga çeliku. Çmimi vetem 9.99€ Pr

  Tiranë 16 shkurt 23:06
  10 €
 • 9 foto
  Ulje cmimi Hublot,Rolex,Casima Japoneze,Ap
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ulje cmimi Hublot,Rolex,Casima Japoneze,Ap

  Shesim lloje te ndryshme orash. Na gjeni ne Instagram : ora_luksoze_online Çmime te lira duke fillu

  Tiranë 16 shkurt 22:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITEN DY SMARTWATCH GIDI
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITEN DY SMARTWATCH GIDI

  SHITEN DY SMARTWATCH GIDI ME KARTA SIM DHE MEMORIE,NGJYRE TE ZEZE DHE ROZE JANE SHUME PAK TE PERDORU

  Tiranë 16 shkurt 21:16
  100 €
 • 5 foto
  Unaza dhe Parfume
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza dhe Parfume

  Unaza argjendi . Parfume te cilesis se lart Dhe mbushje sipas kerkeses

  Tiranë 16 shkurt 19:25
  40 €
 • 8 foto
  Syze Gianni Versace Mod 384 - Col 870 Vintage 80
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gianni Versace Mod 384 - Col 870 Vintage 80

  Ne gjendje te perkryer si te reja, model shum i rralle

  Tiranë 16 shkurt 18:20
  690 €
 • 7 foto
  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140

  te reja , pa kuti dhe kllef

  Tiranë 16 shkurt 18:17
  80 €
 • 4 foto
  Syze dielli Persol
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli Persol

  Ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 16 shkurt 17:31
  60 €
 • 5 foto
  Syze YvesSaintLaurent
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze YvesSaintLaurent

  Jane 99.9% te reja vendosus vetem nje here

  Tiranë 16 shkurt 17:31
  160 €
 • 6 foto
  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As

  Ne gjendje te mire estetike, shiten pa kllef

  Tiranë 16 shkurt 17:30
  130 €
 • 7 foto
  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage

  Në përgjithësi në gjendje të mirë estetike, lentet kanë disa shenja të vogla indiferente por estetik

  Tiranë 16 shkurt 17:29
  159 €
 • 9 foto
  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135, ne gjendje te persosur

  Tiranë 16 shkurt 17:29
  169 €
 • 3 foto
  Skelet syze Carrera
  Veshje / Kepuce / Ore

  Skelet syze Carrera

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 16 shkurt 17:27
  35 €
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë 15 shkurt 14:25
  2.200 Lek
 • 5 foto
  Syze Louis Vuitton Originale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Louis Vuitton Originale

  Shiten 300€ Origjinale

  Tiranë 15 shkurt 13:52
  300 €
 • 6 foto
  Syze Dielli DITA HEARTBREAKER Black/Gold 18k
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Dielli DITA HEARTBREAKER Black/Gold 18k

  Syze origjinale Dita Heartbreaker te zeza me gold 18k. Te reja te pa perdorura ndonjehere.

  Tiranë 15 shkurt 10:49
  350 €
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë 15 shkurt 10:43
  2.800 Lek
 • 4 foto
  Gjurmuec Mini GPS GF 07
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjurmuec Mini GPS GF 07

  Gjurmues GPS Sherben per gjurmimin e makinave,motoreve, bicikletave, femijve, pleqve e per cdo lloj

  Tiranë 15 shkurt 10:43
  2.500 Lek
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë 15 shkurt 10:42
  2.300 Lek
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Veshje / Kepuce / Ore

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë 15 shkurt 10:42
  2.000 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë 15 shkurt 10:40
  4.600 Lek
 • 5 foto
  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM

  ORE SMART T8 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - Ant

  Tiranë 15 shkurt 10:40
  2.400 Lek