Viti

Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Viti

 • 5 foto
  Hubllot
  Veshje / Kepuce / Ore

  Hubllot

  Per ma shum na kontakto

  Viti 2 gusht 23:11
  600 €
 • 4 foto
  Shiten Orat prej Zvicre -SHumice 200cop
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten Orat prej Zvicre -SHumice 200cop

  Shiten 200 Ora . firm e Zvicres , te ardhura nga zvicra , orat jan me Touch , Shiten vetem me shumic

  Viti 1 gusht 00:24
  300 €
 • 3 foto
  Ore Limex me touch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Limex me touch

  Ore dore Limex firme e zvicres . me touch , ne gjendje te rregullt ,nese jeni te interesum kam edhe

  Viti 23 qershor 17:24
  15 €
 • 7 foto
  Ore Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore

  Ore dore e pa perdorur Mark e zvicrres qe prodhohet ne Geneve. TUDOR. Geneve

  Viti 17 qershor 19:14
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Rolex Submariner
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Rolex Submariner

  Shitet Rolex Submariner kualiteti shume i lart,Ora eshte blere kete Vite. Shume e ruajtun Qmimi 170

  Viti 11 qershor 15:32
  170 €
 • 7 foto
  Orë Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Dore

  Shes orë dore JACQUES LEMANS dhe FOSSIL,ne gjendje shum te mir pa vrejtje : Qmimi : JACQUES LEMANS

  Viti 27 prill 23:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore zvicrane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore zvicrane

  Shitet ora zvicrane mercedes benz tel 045448831

  Viti 24 mars 22:50
  50 €
 • 3 foto
  Ore ne shitje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore ne shitje

  Shitet ora mercedess benz e ardhur prej zvicrres shume pak e perdorut per me shume kontaktoni ne tel

  Viti 24 mars 22:46
  50 €
 • 5 foto
  Ore Me mekanizem dhe Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Me mekanizem dhe Automatic

  Ore me mekanizem dhe automatic E sapo ardhur nga Holanda Nr tel:045990781

  Viti 12 korrik 11:40
  55 €