Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  RENT A CAR - X ... VETURA me QERA - 044 900 660
  Vetura

  RENT A CAR - X ... VETURA me QERA - 044 900 660

  RENT a CAR - X Onlin - 24 h

  Podujevë 11 nëntor 09:13
  19 €
 • 6 foto
  Okazion Golf 5 Naft 1.9 Automat
  Vetura

  Okazion Golf 5 Naft 1.9 Automat

  Golf 5 kamio automatike ka 200.000 km origjinale, motorr 1.9 naft, me sensor parkimi, 4 goma te reja

  Tiranë 11 nëntor 08:54
  4.800 €
 • 3 foto
  OKAZION GOLF V
  Vetura

  OKAZION GOLF V

  Shes Golf V ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, gomat jane pothuajse te reja, vaj dhe f

  Tiranë 11 nëntor 07:59
  3.500 €
 • 9 foto
  Shitet Golf 6 2010 Comfort Line
  Vetura

  Shitet Golf 6 2010 Comfort Line

  Shitet Golf 6 manual 2.0 ne gjendje shume te mire. Vetura posedon censora para dhe mbrapa, karrigat

  Prishtinë 11 nëntor 07:52
  8.500 €
 • 8 foto
  Shitet golf 4 kabriolet tdi
  Vetura

  Shitet golf 4 kabriolet tdi

  Shes golf 4 kabriolet tdi ne gjendje super te mire regjistrim deri ne shkurt 2020 4 gjoma me rrym n

  Pejë 11 nëntor 07:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW/GOLF VI 2.0-TDI *GTD*
  Vetura

  VW/GOLF VI 2.0-TDI *GTD*

  Shes VW/GOLF VI 2.0-TDI, *GTD*, Klima tronik, Abs, Airbag, Centrall, Gjamat me rym, Pasqyret me ry

  Prishtinë 11 nëntor 07:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW/Golf VI 2.0-TDI
  Vetura

  VW/Golf VI 2.0-TDI

  Shes VW/Golf VI 2.0-TDI, Klim, Abs, Airbag, Centrall, Gjamat me rym, Pasqyret me rym, Fellne, I s

  Prishtinë 11 nëntor 07:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF VI 2.0-TDI ‘DSG’
  Vetura

  GOLF VI 2.0-TDI ‘DSG’

  Shes VW GOLF 2.0-TDI KLIM ABS AIRBAG CENTRALL GJAMAT ME RYM PASQYRET ME RYM FELLNE KARIKAT ME NXEM

  Prishtinë 11 nëntor 07:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj
  Vetura

  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj

  Shotet ose ndrrohet golf 3 benzin 1.8 ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri met 26.12.2019 ka ai

  Gjilan 11 nëntor 07:11
  1.100 €
 • 7 foto
  VW Golf 5 GTI
  Vetura

  VW Golf 5 GTI

  Okazion deri në 1 korrik. Golf 5 GTI 2007 + 5000 wat muzik profesionale e bere ne bolonja, itali -pe

  Tiranë 11 nëntor 06:42
  5.500 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN GOLF  AUTOMAT
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAT

  VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAT viti 2014.full optimal .ardhur nga Belgjika.km origjinale.dogana

  Durrës 10 nëntor 22:55
  13.000 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0 TDI DSG XENON LLEDË VITI -2015
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0 TDI DSG XENON LLEDË VITI -2015

  Vw Golf 7 2.0 Tdi Dsg Automatic Xenon Lledê senzora para mbrapa tempomat klimatronic karrikat me nxe

  Prishtinë 10 nëntor 22:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf GTI 16V ABF
  Vetura

  Golf GTI 16V ABF

  Golfi i pegatiten per gara i kompletuar

  Gjakovë 10 nëntor 22:27
  1 €
 • 5 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI I DOGANUAR
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI I DOGANUAR

  Shes vw golf 6 2.0 tdi i sapo ardhur nga zvicra me dogan per ma shum kontakto 043 555 556 Swissaut

  Pejë 10 nëntor 22:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 7 VII 2.0 TDI 6 SHPEJCI 150KF I SAPO DOG
  Vetura

  VW Golf 7 VII 2.0 TDI 6 SHPEJCI 150KF I SAPO DOG

  Shes vw golf 7 2.0 tdi 12/2013 i ardhur nga ch me dogan per ma shum kontakto 043 555 556 Swissauto

  Pejë 10 nëntor 22:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI GTD GTI I DOGANUAR
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI GTD GTI I DOGANUAR

  Shes VW GOLF 6 2.0 TDI GTD 170PS I SAPO ARDHUR ME DOGAN PER MA SHUM KONTAKTO 043 555 556 SWISSAUTO

  Pejë 10 nëntor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Renat a Car Golf 5
  Vetura

  Renat a Car Golf 5

  Golf 5 , manual , 5 shpejtesi , CD , xhama pasqyravme rreyme Viber +38349134001

  Prishtinë 10 nëntor 21:54
  20 €
 • 2 foto
  Rent a Car Golf 4 pacifik
  Vetura

  Rent a Car Golf 4 pacifik

  Golf 4 pacifik , 1.9 TDI , 6 shpejtesi Full opsion Viber +38349134001

  Prishtinë 10 nëntor 21:54
  20 €
 • 4 foto
  Golf 6Plus
  Vetura

  Golf 6Plus

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt hipotek nuk eshte perkthimi menjeh mund te kontaktonj edhe viber

  Pejë 10 nëntor 20:51
  8.400 €
 • 6 foto
  Golf 5 1.6 (motorr i thjesht) benzin + gas okazion
  Vetura

  Golf 5 1.6 (motorr i thjesht) benzin + gas okazion

  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht) viti 2005 18300 km kamjo manuale Makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 10 nëntor 20:48
  4.700 €
 • 5 foto
  Shitet golf 2 GTI
  Vetura

  Shitet golf 2 GTI

  Shitet golf 2 me karoseri te GTI original. Vetura është me te gjitha pjeset original te GTI perveq m

  Lipjan 10 nëntor 18:44
  2.200 €
 • 11 foto
  Autooutlet AL - Volkswagen Golf 7 ,1.6 tdi,automat
  Vetura

  Autooutlet AL - Volkswagen Golf 7 ,1.6 tdi,automat

  Automjeti esht i ardhur nga gjermania,ne gjendje shum te mire.sensore parkingu,ekran i madh,viti 201

  Durrës 10 nëntor 17:29
  14.000 €
 • 6 foto
  Golf ll
  Vetura

  Golf ll

  Golf ll 1.9 i thjesht ne gjendje te mir si jasht po ashtu edhe mrena, shpenzime te vogla, regjistrim

  Fushë Kosovë 10 nëntor 17:27
  1.900 €
 • 4 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  whatsapp. prgj

  Sarandë 10 nëntor 16:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET! GOLF 5+ CROSS AUTOMATIK
  Vetura

  SHITET! GOLF 5+ CROSS AUTOMATIK

  SHITET!! MARKA: VOLKSWAGEN MODELI: GOLF 5+ CROSS MOTORRI:1.9 VITI I PRODHIMIT: 2007 EKSTRAT: SENDILJ

  Durrës 10 nëntor 14:27
  6.000 €
 • 5 foto
  Shitet !! Golf 5+ 1.9 Automat
  Vetura

  Shitet !! Golf 5+ 1.9 Automat

  SHITET!! MARKA: Volkswagen MODELI:Golf 5 Plus MOTORRI: 1.9 naft VITI I PRODHIMIT: 2006 KILOMETRAT:1

  Durrës 10 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Golf 4
  Vetura

  Okazion Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 naft ngyr blu fundi i ketij modeli 2001 super gjendje goma te sapo vena vajra filt

  Gjirokastër 10 nëntor 13:18
  2.750 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 tdi 1.9
  Vetura

  VW Golf 4 tdi 1.9

  Golf 4 1.9 tdi thjeshtë viti prodhimit fund 1999.shitet.Ne gjendje te mirë teknike,4 dyrë,central,A

  Gjilan 10 nëntor 13:13
  4.250 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008
  Vetura

  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008

  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Kambio Manual 6 marsha Viti 08/02/2008 Makina e sapo ardhur nga 🇨🇭 Zv

  Elbasan 10 nëntor 11:52
  4.500 €
 • 10 foto
  Vw Golf V Look R Line
  Vetura

  Vw Golf V Look R Line

  Vw golf V look R Line Full Viti 2008 Kamjo automat Motorr 2.0 TDI Gjendje perfekte Çmimi 6500€

  Tiranë 10 nëntor 09:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW OKAZION
  Vetura

  VW OKAZION

  SHES MAKINEN VOLKSWAGEN VITI 2016 POTHUAJ ERE ME ME PAK 10 KM EBLER TE KONCESJONARI PORSH ALLBENIA

  Tiranë 10 nëntor 09:24
  17.500 €
 • 5 foto
  Shitet Volswagen Golf 7 OKAZION
  Vetura

  Shitet Volswagen Golf 7 OKAZION

  Shitet Volswagen Golf 7 viti 2015..Makina esht prodhim amerikan me 75 mij km origjinale..Prodhim ben

  Durrës 10 nëntor 09:19
  9.200 €
 • 9 foto
  Golf 5 viti 2005 motorr 2.0 tdi 6+1 marshe
  Vetura

  Golf 5 viti 2005 motorr 2.0 tdi 6+1 marshe

  Shitet golf 5 Viti prodhimit 2005 Motorr 2.0 kambio manuale 6+1 marshe Kondicioner climatik bizonal

  Tiranë 10 nëntor 08:51
  4.500 €
 • 11 foto
  Golfi 1.6 Dizel fabrikisht Rks viti 87
  Vetura

  Golfi 1.6 Dizel fabrikisht Rks viti 87

  Shes ndrroj,Golfin 1.6 Dizel fabrikisht Timoni hidrolik.viti 87,Rks sapo iskaduar.kontrata bohet kur

  Prishtinë 10 nëntor 00:40
  870 €
 • 5 foto
  Golf 5 Gas-Benzinë 1.6 (jo fsi)
  Vetura

  Golf 5 Gas-Benzinë 1.6 (jo fsi)

  Makina e ka fazaturen te nderruar me garanci per 80 mij klm ( rrip motorri,rrula,pomp uji,antifrize)

  Fier 10 nëntor 00:33
  4.600 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 6 2.0 GTD 170Ps Mundesi Nderrimi
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 GTD 170Ps Mundesi Nderrimi

  VW Golf 6 2.0 TDI GTD 125kw 170ps I sapo doganuar ne Kosove me te 22.07.2019 4 goma te reja Servisin

  Prishtinë 9 nëntor 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf VI 2.0 TDI 2010 AUTOMAT
  Vetura

  Golf VI 2.0 TDI 2010 AUTOMAT

  Golf VI 2.0 tdi, viti 2010, me liber sherbimesh rrip faze kiti komplet i nderruar ,goma te reja 4 st

  Tiranë 9 nëntor 22:23
  8.500 €
 • 10 foto
  GOLF 5 1.9 TDI KARAVAN VITI I PRODHIMT 2009
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI KARAVAN VITI I PRODHIMT 2009

  AutoSalloni\"Elhami\" ** WVW GOLF 5 karavan **Motorri; 1.9TDI **Viti Prodhimit;2009 **Ngjyra: ZE

  Prishtinë 9 nëntor 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Token prej 80 Ari ne Bardhosh-Shperblim asistimi
  Vetura

  Token prej 80 Ari ne Bardhosh-Shperblim asistimi

  Shes token prej rreth 80 Ari ne Bardhosh (Milfec). Dokumentacioni i rregullt , Pronari i pare , Qmim

  Prishtinë 9 nëntor 20:55
  2.100 €
 • 2 foto
  Toka prej 80 Ari ne Bardhosh-Shperblim asistimi
  Vetura

  Toka prej 80 Ari ne Bardhosh-Shperblim asistimi

  Shes token prej rreth 80 Ari ne Bardhosh (Milfec). Dokumentacioni i rregullt . Pronari i pare .Qmimi

  Prishtinë 9 nëntor 20:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 7 2014 !!
  Vetura

  Golf 7 2014 !!

  Golf 7 2014 1.6 Nafte e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.Makina eshte ne gjendje perfekte,1

  Durrës 9 nëntor 20:27
  11.900 €
 • 5 foto
  Golf 6 TDI COMFORT 2009
  Vetura

  Golf 6 TDI COMFORT 2009

  Shitet golf 6 tdi comfort 2009 Me dogan homologim kontroll teknike I sapo ardhur nga Gjermania ne

  Prishtinë 9 nëntor 20:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion Automatik Dsg
  Vetura

  Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion Automatik Dsg

  Shes Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion Viti 2013 Sapo Doganuar Dhe Rexhistruar Me Km Te Garantuara , Vetura

  Prishtinë 9 nëntor 20:01
  14.999 €
 • 9 foto
  Shes golf 5+
  Vetura

  Shes golf 5+

  Shes golf 5 ne gjendje shum te mir teknike me gjitha serviset e kryme ne gjendje shum te mir vetura

  Ferizaj 9 nëntor 18:26
  6.800 €
 • 9 foto
  -OKAZION- Golf V 2.5 benzin behet 100% me gaz
  Vetura

  -OKAZION- Golf V 2.5 benzin behet 100% me gaz

  Shitet VOLKSWAGEN GOLF -V-. Viti 2008. Motorri 2.5 benzin behet 100% me gaz. Kambio automatike. Me 2

  Tiranë 9 nëntor 18:19
  4.600 €
 • 8 foto
  GOLF 5 GTI
  Vetura

  GOLF 5 GTI

  Shitet Golf 5 2.0 look GT.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prov

  Lushnjë 9 nëntor 13:49
  5.000 €
 • 8 foto
  Shitet Golf 5 2.0 TDI DSG - 2004
  Vetura

  Shitet Golf 5 2.0 TDI DSG - 2004

  Golf 5 2.0 TDI Viti:2004 DSG Klimatronik abs airbag central ne gjendje shum te mir Tel.+Viber:+3834

  Prishtinë 9 nëntor 12:50
  5.800 €
 • 1 foto
  Rent A Car “ RUGOVA “
  Vetura

  Rent A Car “ RUGOVA “

  Rent A Car “ RUGOVA “ Ofrojm Vetura 24H Ne Sherbimin Tuaj Kontakto Tani Tel: 049/674/847– 04

  Pejë 9 nëntor 10:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  WV Golf 7 2.0 TDI DSG
  Vetura

  WV Golf 7 2.0 TDI DSG

  Golf 7 2.0 TDI DSG Libra servisi ! Shpejtsi Nvollon Tempomat Karrikat Gjys Likur Karrika Nxemje

  Pejë 9 nëntor 10:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet VW Golf 2.0 TDI 11/2011. 140hp 6 marshe Butona ne timon Kamera mbrapa Navigator me memory ca

  Tiranë 9 nëntor 10:20
  9.300 €