Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW Touran 1.9 diezel viti 2007 euro4
  Vetura

  VW Touran 1.9 diezel viti 2007 euro4

  Shes volkswagen turan 1.9 diezel,viti 2007, kambio automat,klima,navi,sensor parkimi, sensor shiu,se

  Tiranë 2 shtator 12:02
  6.500 €
 • 10 foto
  Touran 1.6 TDI -Automatik
  Vetura

  Touran 1.6 TDI -Automatik

  Marka :VW Tipi :TOURAN 1.6 DSG Viti i Prodhimit :2011 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri

  Ferizaj 2 shtator 10:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automatik
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automatik

  - Shitet - Maka : VW - Modeli : Touran - Motorri : Dizell - Marshi : Automatik - Viti i Prodh

  Lipjan 2 shtator 09:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi R
  Vetura

  Touran 2.0 tdi R

  Touran 2.0 tdi ( R line ) E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin ko

  Gjakovë 2 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touran 1.9 TDI DSG
  Vetura

  Touran 1.9 TDI DSG

  Shes touran 1.9 TDI automatik DSG me 7 ulse Ne gjendje perfekte i rujtun si mrena edhe jasht pa

  Ferizaj 2 shtator 07:46
  5.400 €
 • 11 foto
  Shitet taurani
  Vetura

  Shitet taurani

  Tauran 1.9 dizell Dzg me 7 shpejtsi Dritat me llupo xenon bigxenon Vet parkim Senzora para mrapa

  Lipjan 1 shtator 20:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran 2.0 TDI Hightline
  Vetura

  Touran 2.0 TDI Hightline

  Shitet VW Touran 2.0 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje pefekte

  Durrës 1 shtator 19:02
  9.900 €
 • 5 foto
  Vw Touran 2.0 automat ?
  Vetura

  Vw Touran 2.0 automat ?

  Shitet vw turan automatike ne super gjendje i gatshem x prove si ne foto modeli highline kompjuter b

  Kurbin 1 shtator 17:27
  4.000 €
 • 6 foto
  Tauran 1.9 Dzg 7 shpejtesi
  Vetura

  Tauran 1.9 Dzg 7 shpejtesi

  Shes tauranin ne gjendje prefekte me servis te kryer koplet ne muajn 4 rexhistrimi i par ne ks vetur

  Lipjan 1 shtator 15:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswage Touran viti //2009// naft nga franca
  Vetura

  Volkswage Touran viti //2009// naft nga franca

  Shes touran viti 2009 ne gjendje perfekte naft kiloma origjinale 170 000 mije ngjyra e zeze manual

  Fier 1 shtator 14:15
  5.600 €
 • 11 foto
  TOURAN 2.0 TDI 1 BREGASNI AUTOMATIK HIG/LINE
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI 1 BREGASNI AUTOMATIK HIG/LINE

  TOURAN 2.0 TDI 1 BREGASNI AUTOMATIK HIG/LINE Posedon Klima tronik Navi t madh 4 dritaret me rr

  Prishtinë 1 shtator 13:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet 2.0 dizell touran
  Vetura

  Shitet 2.0 dizell touran

  Shitet touran 2.0 dizell me 7 ulse sa po ardh nga zvicrra full ekstra pres blers serizo

  Gjakovë 1 shtator 09:59
  9.700 €
 • 9 foto
  JEPET ME QERA 0672011133
  Vetura

  JEPET ME QERA 0672011133

  Jepet Me Qera 6+1 Touran 2.0 Nafte Kamio Automatike

  Tiranë 1 shtator 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Wollswaken touran 2000 nafte.Makina esht ne gjendje shum te mir. Sherbime te bera

  Fier 1 shtator 08:42
  4.900 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?

  Shitet vw touran i vitit 2005 automatike me nafte ne gjendje perfekte si motorrike dhe gjenerike mod

  Kurbin 31 gusht 18:48
  4.500 €
 • 10 foto
  VV TOURAN 1.9 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2006
  Vetura

  VV TOURAN 1.9 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2006

  VV TOURA 1.9 TDI VITI 2006 DSG AUTOMATIK KLIM A.C ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER GOMA TREJA I SERVISUM

  Prishtinë 31 gusht 16:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  volkswagen1.9tdi
  Vetura

  volkswagen1.9tdi

  makina eshte super gjendje e sapo ardhur nga gjermania tel serjoze 0672888777.

  Shkodër 31 gusht 16:08
  4.750 €
 • 4 foto
  Touran 2.0 Tdi
  Vetura

  Touran 2.0 Tdi

  Touran 2.0 Tdi 7 Persona full full opsione Dhe 4 felina per dimer Makina eshte ne gjendje te rregul

  Kamenicë 31 gusht 13:05
  10.500 €
 • 3 foto
  Volkswagen touran viti 2003.
  Vetura

  Volkswagen touran viti 2003.

  Shitet makina. Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. 6+1 .e mirmbajtur Letrat deri ne dhj

  Elbasan 31 gusht 11:56
  3.000 €
 • 11 foto
  Tauran 2.0Tdi 7Ulse 2010
  Vetura

  Tauran 2.0Tdi 7Ulse 2010

  Shitet vetura Tauran 2.0Tdi 7Ulse viti 2010 me dogan te paguar ne gjende shum te mir per me shum na

  Prishtinë 31 gusht 10:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK
  Vetura

  SHES TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

  Shes touran 2.0 TDI DSG ne gjendje te mire i sa po ardhur nga Gjermania ne gjenddje tte mire posedon

  Vushtrri 31 gusht 08:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  Vw Touran 2.0 TDI DSG Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag T

  Prizren 31 gusht 08:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shithe
  Vetura

  Shithe

  Makine qe i jane kryer sherbimet. Ka nje ddmtim te lehte ne kofabo. Me dok te rregullta per nje vit

  Tiranë 31 gusht 08:15
  3.400 €
 • 5 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet Touran 2.0 tdi di te kuqe gjendja prefekte 262 mij kilometra viti 2005 manual me liber servis

  Kukës 31 gusht 01:34
  2.800 €
 • 11 foto
  Shitet wolsvagen turan????
  Vetura

  Shitet wolsvagen turan????

  Shitet wolsvagen turan 🇩🇪Me navi te madh 🇩🇪Me sensor parkimi 🇩🇪Sensor shiu 🇩🇪Sensor dritash 🇩🇪Dr

  Durrës 30 gusht 22:22
  5.800 €
 • 5 foto
  No koment
  Vetura

  No koment

  Makina eshte ne Austri kush eshte interesuar te vije ketu ose ne Tirane plus transportin, Gomat dim

  Tiranë 30 gusht 19:54
  2.600 €
 • 11 foto
  Okazion VW Touran 4000 EURO me dogan
  Vetura

  Okazion VW Touran 4000 EURO me dogan

  Touran Viti👉2005 Lloji i kamjos👉Manual Dritat👉Ksenon Sensor parkimi mbrapa Sendilje lekure me ngrohj

  Durrës 29 gusht 21:30
  4.800 €
 • 6 foto
  Touran 1.9 TDI 6 Shpejtsi
  Vetura

  Touran 1.9 TDI 6 Shpejtsi

  Shitet Taurani 1.9 TDI me 6 shpejtsi rebrasnin e ndrruar gomat e reja km 233544 regjistrim 1 vit

  Gjilan 29 gusht 16:54
  7.200 €
 • 11 foto
  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI, \'10 AUTOMATIK
  Vetura

  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI, \'10 AUTOMATIK

  Viber +38349442443 & WhatsApp +38649442443 VW TOURAN CROSS 2.0 TDI, \'10 AUTOMATIK 180000km me l

  Mitrovicë 29 gusht 15:13
  7.950 €
 • 4 foto
  Shitet VW Touran
  Vetura

  Shitet VW Touran

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike. Disponon klimatizor, kater xhama elekt

  Tiranë 29 gusht 15:08
  3.700 €
 • 4 foto
  Shitet touran shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shitet touran shum ne gjendje te mir

  Shitet touran shum ne gjendje te mir ende ska ardhur nga holanda per infor Viber 0031642055578

  Mitrovicë 29 gusht 14:33
  3.000 €
 • 4 foto
  Shitet touran 2.0 tdi dsg 1 vjet regjistrim
  Vetura

  Shitet touran 2.0 tdi dsg 1 vjet regjistrim

  Shitet vw touran 7 ulse , 1 vjet regjistrim 2.0 tdi dsg

  Suharekë 29 gusht 14:25
  5.250 €
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE NGA ZVICRA ????
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE NGA ZVICRA ????

  Shitet touran 2.0 tdi dsg 7 ulse Viti 2010 nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 Pa dogan Km 247000 me garancion 100% me l

  Prishtinë 29 gusht 13:22
  6.500 €
 • 8 foto
  Touran 2.0 viti 2009
  Vetura

  Touran 2.0 viti 2009

  vetura ne gjendje shum te mir 7 ulse , posedon gjamat e zi ne librez, Ka senzor karrikat me nxemje

  Vushtrri 29 gusht 12:01
  8.700 €
 • 3 foto
  touran 2.0 tdi
  Vetura

  touran 2.0 tdi

  shes tauran 2.0 tdi i po sa ardhur nga gjermania full ekstra bb

  Podujevë 29 gusht 11:04
  9.400 €
 • 4 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Volswagen Touran, naft 1.9, e vitit 2006 ne gjendje shum te mire. Me letra te prera deri ne f

  Pogradec 29 gusht 11:00
  4.450 €
 • 6 foto
  Touran 2.0TDI/8V i posa ardhur nga CH
  Vetura

  Touran 2.0TDI/8V i posa ardhur nga CH

  VW Touran 2.0TDI //8V Vetura e Sapo ardhur Nga \"ZVICRRA\" (SG)🇨🇭 Ju Garantojme per kilomatra, mund

  Gjakovë 29 gusht 10:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Touran 1.6 tdi 2015
  Vetura

  VW Touran 1.6 tdi 2015

  shes taurani e vitit 2015.1.6 tdi, 6 shpejtsi, 7 ulse ne gjendje te mir, dy pal goma me nji fjal ke

  Prishtinë 29 gusht 09:57
  10.500 €
 • 0 foto
  Volkswagen Touran 1.9 tdi, kambio automatike
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 tdi, kambio automatike

  Volkswagen Touran 1.9 tdi, kambio automatike, viti i prodhimit 2004, 215000 km origjinale, ajer i ko

  Tiranë 29 gusht 09:34
  5.200 €
 • 5 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet turan viti 2007 Automatik Me dogane Navigator Sendilet me ngrohje 4+1 Makina ka ardhur nga Zv

  Tiranë 28 gusht 23:04
  5.790 €
 • 11 foto
  VW Touran 1.9 TDI DSG 77WK
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI DSG 77WK

  Shitet VW Touran e cila eshte e pajisur jasht Seris (standarte) me Optionet: 1. Klimaautomatik 2.Kam

  Shkodër 28 gusht 20:55
  5.200 €
 • 5 foto
   VW TOURAN MANUAL 2007
  Vetura

  VW TOURAN MANUAL 2007

  Shitet VW Touran, viti 2007, Nafte 1.9 me 6 marshe. Targa Shqiptare, . Makina eshte ne gjendje shum

  Tiranë 28 gusht 14:19
  4.500 €
 • 5 foto
  TOURAN 1.9 TDI - 7 ULSE - 6 SHPEJTSI - RKS
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI - 7 ULSE - 6 SHPEJTSI - RKS

  Touran 📞 045 237 880 📞 049 555 788 - VIBER TOURAN 1.9 TDI - 7 ULSE - 6 SHPEJTSI - RKS NE GJENDJE SH

  Prishtinë 28 gusht 02:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet touran po sa ka ardhur nga holanda
  Vetura

  Shitet touran po sa ka ardhur nga holanda

  Shitet touran 1.9 tdi po sa ka ardhur nga holanda shum ne gjendje te mir per infor 0031642055578 Vib

  Mitrovicë 27 gusht 17:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION

  Shes Volkswagen Touran 1.6 FSI (Benzine) me cmim OKAZION . Viti 2004 Km 251.318 (Origjinale) Klim

  Tiranë 27 gusht 16:35
  4.750 €
 • 8 foto
  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani
  Vetura

  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani

  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani në gjendje shumë të mirë viti prodhimit 2009.Për informata më

  Podujevë 27 gusht 16:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tauran 1,6 dizel automatik rks
  Vetura

  Tauran 1,6 dizel automatik rks

  Tauran Automatik 1,6 dizel Fellne Klim Karrika me nxemje Radio Aux Usb Tempomat Menjaq dsg model

  Ferizaj 27 gusht 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran 2.0TDI-DSG, 2016, 7 ulese,I posa Dogan+Hom.
  Vetura

  Touran 2.0TDI-DSG, 2016, 7 ulese,I posa Dogan+Hom.

  Touran 2.0 TDI, DSG-Automatik, viti I prodhimit në fund të vitit 2016 model I vitit 2017, I posa dog

  Pejë 27 gusht 14:46
  14.999 €
 • 5 foto
  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC
  Vetura

  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC

  Ford fiesta 1.4 nafte automat tiptrronic vitit 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike m

  Kurbin 27 gusht 12:52
  3.000 €
 • 7 foto
  Okazion volkswagen touran
  Vetura

  Okazion volkswagen touran

  Super makin ne gjende shum te mire Makina esht e vitit 2004 Me letrat e paguara per nje vit Motori

  Berat 27 gusht 12:44
  3.700 €