Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  STOP N GO RENT A CAR. VW GOLF VII
  Vetura

  STOP N GO RENT A CAR. VW GOLF VII

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW GOLF VII TDI BLUEMOTION. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin

  Prishtinë 21 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RENT A CAR. VW GOLF VI PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  RENT A CAR. VW GOLF VI PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW GOLF VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG. Veturen mund ta pranoni ne Aerop

  Prishtinë 21 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car.
  Vetura

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car.

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW GOLF VI 2.0 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prish

  Prishtinë 21 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RENT A CAR STOP N GO. PRISHTINË-PEJTON
  Vetura

  RENT A CAR STOP N GO. PRISHTINË-PEJTON

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW GOLF VI 1.6 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prisht

  Prishtinë 21 maj 08:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STOP N GO RENT A CAR. VETURA ME QERA
  Vetura

  STOP N GO RENT A CAR. VETURA ME QERA

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prishtines dhe ne Zyren to

  Prishtinë 21 maj 08:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA
  Vetura

  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA

  Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , motorr 1.6 i thjesht. Makina me sherbime te bera

  Tiranë 20 maj 22:23
  5.500 €
 • 6 foto
  Okazjon golf 5 automat
  Vetura

  Okazjon golf 5 automat

  Shitet golf 5 automat 2.0 benzine ne gjendje shum te mir me te gjith sherbimet e bera- ska nevoj per

  Krujë 20 maj 20:08
  3.700 €
 • 0 foto
  Golf 4.1.9Tdi2001Manuale.2.400E.Okazion
  Vetura

  Golf 4.1.9Tdi2001Manuale.2.400E.Okazion

  Shitet.Golf.4.1.9Naft.2001.Gri.Manual.Km Origjinale.Full Servis.Me Taksa Korik 2019.Ne Gjendje Shume

  Tiranë 20 maj 19:01
  2.400 €
 • 8 foto
  Gol 6 2011
  Vetura

  Gol 6 2011

  Shitet Golf 6 i sapo ardhur nga amerika, me dogan te paguar dhe i sapo targuar, Viti 2011,motorri 2.

  Tiranë 20 maj 15:09
  8.800 €
 • 5 foto
  Golf 7 1.6 TDI, 2014 FULL EXTRA
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI, 2014 FULL EXTRA

  Shes Golf 7, 1.6 TDI viti 2014, regjistrimi i parë ne Kosove ne gjendje perfekte FULL EXTRA: Liber

  Mitrovicë 20 maj 12:32
  13.400 €
 • 7 foto
  VW Volkswagen Golf V
  Vetura

  VW Volkswagen Golf V

  Shitet volkswagen golf v 2.0 TDI .i sapo ardhur me dogan te paguar . 189 Mije Km origjinale .. Kamb

  Durrës 20 maj 11:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec 20 maj 11:30
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008
  Vetura

  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008

  Shitet golf 5 1.9TDI blumotion viti i prodhimit ne fund te 2007 gjama te errsuar fabrikisht servisi

  Ferizaj 20 maj 11:07
  7.200 €
 • 3 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  💥Zbritje e madhe 💥 - 2222€ 🔹 GOLF VII 1.6 TDI diesel I RI | Prej 22,122€ në 19,900€ 🔸 KM - 0

  Prishtinë 20 maj 10:46
  19.990 €
 • 1 foto
  Auto Pjes Te Naseri VW
  Vetura

  Auto Pjes Te Naseri VW

  Shesim pjes per golf 2-3 , audi , cady , opel , t2 , t4 , polo , pasat 2 etj gjindemi ne Shipol afer

  Mitrovicë 20 maj 09:52
  500 €
 • 0 foto
  VW GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE DSG
  Vetura

  VW GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE DSG

  VW GOLF VI 2.0 TDI 2011 HIGHLINE 103KW - 140PS Automatik-DSG Vetura eshte ne gjendje shume te mir

  Vushtrri 20 maj 09:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps SPORT ndrrohet
  Vetura

  Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps SPORT ndrrohet

  Shitet gollf 5 GTI 6 shpejtsi 2005 regjistrim 10 muj drita xenon dita mjegulle 4 dyer centrall felln

  Malisheve 19 maj 19:37
  7.299 €
 • 9 foto
  SUPER GOLF 5 OKAZION NGA GJERMANIA !!!!
  Vetura

  SUPER GOLF 5 OKAZION NGA GJERMANIA !!!!

  Shitet golf 5 1.9 tdi i sapoardhur nga gjermania ne rruge toksore shume ekonomike dhe e shpejt me

  Tiranë 19 maj 13:47
  4.100 €
 • 0 foto
  Blej te gjitha llojet e veturave 100 deri 500
  Vetura

  Blej te gjitha llojet e veturave 100 deri 500

  Blej te gjitha llojet e veturave me denim te qlajmrune me tabela te huaja. Fotot dergoni ne viber +3

  Mitrovicë 19 maj 12:38
  400 €
 • 3 foto
  Zvicrra
  Vetura

  Zvicrra

  Shitet makina super gjendje perfekte gati per cdo kontrroll .1.6 benzin

  Durrës 19 maj 10:01
  4.500 €
 • 10 foto
  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)
  Vetura

  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)

  Wv golf V plus 1.9 nafte kamio manuale e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. 249.000km origj

  Elbasan 19 maj 09:47
  3.990 €
 • 3 foto
  Rent a Car GENEVA - Golf VI 2.0 TDI 044/26 11 11
  Vetura

  Rent a Car GENEVA - Golf VI 2.0 TDI 044/26 11 11

  Leshohet me qira GOLF VI 2.0 TDI manual Për më shumë na kontaktoni : +383 44 26 11 11 Rent a CAR

  Prishtinë 19 maj 02:31
  30 €
 • 5 foto
  GOLF--SHITET TRULLI NE PRISHTIN--BMW-GL-AUDI-Q-X
  Vetura

  GOLF--SHITET TRULLI NE PRISHTIN--BMW-GL-AUDI-Q-X

  SHITEN 2 TROJE NE QAGLLAVIC--PRISHTIN NJERI ASHT 3.65 ARI DHE TJETRI 4.35 VENDI ASHT SHUM I MIR DHE

  Prishtinë 18 maj 23:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj librez per golf 4
  Vetura

  kerkoj librez per golf 4

  kerkoj librez per golf 4 ngjyra hirit dy dyer kontaktoni viber +38344218454

  Prishtinë 18 maj 21:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent a car ALD
  Vetura

  Rent a car ALD

  Rent a car "ALD" Ofrojme vetura me qera prej 15 €, 20, 25, 30, 40, 50, 60 Euro per 24 or e me shume,

  Gjilan 18 maj 14:04
  15 €
 • 4 foto
  Shitet Golf IV  4X4
  Vetura

  Shitet Golf IV 4X4

  Shitet golf 4 1.8 benzin 20 ventilla. Vetura eshte ne gjendje mjaft te mire tkenike dhe optike i sap

  Pejë 18 maj 09:26
  1.800 €
 • 10 foto
  AUTO PJES REZERVE VW AUDI PASSAT GOLF
  Vetura

  AUTO PJES REZERVE VW AUDI PASSAT GOLF

  Pjese Rezerve Numrat per kontakt 049209271 049500594 Motorra, pjes rezerv Enteriera, Trapa Golf A

  Pejë 18 maj 01:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  autoalbani
  Vetura

  autoalbani

  kompresor kondicioneri per .Golf 5,Golf 6, dhe Audi .:cmimi 250€ copa

  Tiranë 17 maj 21:34
  250 €
 • 4 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shes golf 6 ne gjendje te rregullt vetura posedon klim abs aux bluetoth dritat automatik karrika me

  Prishtinë 17 maj 17:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit
  Vetura

  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit

  Vaska Fontan Muri Kardier nga 150 Ne vetem 110 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3

  Ferizaj 17 maj 13:50
  110 €
 • 0 foto
  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro
  Vetura

  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro

  Vaska Fontan Muri me xham nga 250 Euro ne vetem 150 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,B

  Ferizaj 17 maj 13:49
  150 €
 • 6 foto
  Golf 6           2.0, 2012,RKS
  Vetura

  Golf 6 2.0, 2012,RKS

  Vetura ka dy qelsa Navigacion me task/aifon dhe senso-levizje Ekrani i navigacionit me MP3,radio/CD/

  Ferizaj 17 maj 12:50
  13.500 €
 • 7 foto
  golf 5 2005
  Vetura

  golf 5 2005

  golf 5 2.0 tdi viti 2005 kamio manuale 6 marrsha dogane e paguar .

  Shkodër 15 maj 12:14
  3.900 €
 • 4 foto
  Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire

  Volkswagel Golf 5, viti i prodhimit 2005, cilindrata 1.4 ekonomik. makina eshte me dokumenta te rreg

  Vlorë 14 maj 19:50
  3.700 €
 • 5 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  VW Golf Viti 2006 Nafte 2.0 ne gjendje shume te mire me dogane te paguar e ardhur nga Italia

  Tiranë 14 maj 19:10
  4.500 €
 • 0 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Podujevë 14 maj 19:07
  2.000 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 BENZIN TURBO TSI 1.4
  Vetura

  VW GOLF 6 BENZIN TURBO TSI 1.4

  GOLF 6 VITI 2009 GOMA TE REJA FERROTA TE REJA CLIMA CD PLAYER AUX PILOT AUTOMATIK XHAMA ELEKTR

  Tiranë 14 maj 16:49
  7.000 €
 • 7 foto
  Fara Led Bi-Xenon për VW GOLF VII
  Vetura

  Fara Led Bi-Xenon për VW GOLF VII

  Fara Led Bi-Xenon për VW GOLF VII • GTI • R-Line • Highline • E-Golf Origjinal VREJTJE: FA

  Prishtinë 13 maj 17:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  -Bejmm Blerjen e Pikapav Caddy Dhe Opell
  Vetura

  -Bejmm Blerjen e Pikapav Caddy Dhe Opell

  Blerjen e pikapav Pa dogan Dhe me Dogan Vlersimi Behet Sipas Gjendjes Se PikapiT i Blejm poashtu Pik

  Gjilan 12 maj 21:59
  55.555 €
 • 4 foto
  Blejm vetura pa dogan
  Vetura

  Blejm vetura pa dogan

  Auto Pjes Kemi pjed te perdorne per vetura mercedes c270 viti 2002 opell zafira 2.0 dizell v

  Malisheve 12 maj 21:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes VW Golf 6 tdi 2.0, viti 2009, km te kaluara 218.000 me liber servisi, ngyra hiri i mbyllt qmim

  Viti 12 maj 14:07
  6.700 €
 • 3 foto
  215-65R-15.96H
  Vetura

  215-65R-15.96H

  Shiten Gomat me Diska 215 / 65 R 15. 96 H M.S Jan shum pak te perdoruna 044433110

  Prishtinë 12 maj 09:18
  130 €
 • 4 foto
  VE GOLF NAFTE 2007
  Vetura

  VE GOLF NAFTE 2007

  VW GOLF 2.0 TDI NAFTE VITI 2007 KAMIO MANUALE 6 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë 12 maj 09:03
  4.650 €
 • 4 foto
  Shes golf 5 sport
  Vetura

  Shes golf 5 sport

  Shes golf 5 i modifikuar GT GJDO GJE ORIGJINALE GT FULL EXTRA

  Kurbin 12 maj 08:41
  3.500 €
 • 2 foto
  SHES FELLNET ORIGJINALE PER GOLF R17
  Vetura

  SHES FELLNET ORIGJINALE PER GOLF R17

  -SHES FELLNET ORIGJINALE per golf me guma te reja te veres michelin 205/50 r17 Numri telefonit 0

  Prishtinë 12 maj 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 okazion
  Vetura

  Golf 5 okazion

  Shes golf 5 ne gjendje shum te mir Viti 2005, kambje manuale me 5 marsha ,Goma te reja 100%, 1.9 SD

  Tiranë 12 maj 07:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Golf 5 Sport
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 5 Sport

  OKAZION Volkswagen Golf 5 Sport TDI 2.0 naftë VIT PRODHIM I 2007 e perdorur ne Itali me dogane te p

  Tiranë 11 maj 23:21
  4.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF VI 2.0 TDI 110PS - VITI 2009
  Vetura

  VW GOLF VI 2.0 TDI 110PS - VITI 2009

  Vetura posedon këto opsione: *Preardhja nga Zvicrra *Regjistrim i parë - 1 vit të plotë *VW Golf V

  Ferizaj 11 maj 13:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW GOLF V,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EUR DITA
  Vetura

  VW GOLF V,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EUR DITA

  Disponojme makina te ndryshme me qera duke filluar nga 25 euro dita.Faleminderit mund te na gjeni ne

  Tiranë 11 maj 10:54
  25 €
 • 9 foto
  Golf Plus 1.9 tdi
  Vetura

  Golf Plus 1.9 tdi

  Vetura është në gjendje të shkelqyshme si optike po ashtu edhe motorrike . Vetura êshtë 1.9 Diesel m

  Prishtinë 11 maj 05:39
  6.700 €