Vetura

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Motorr TDI(DI te kuqe) per VW Bora, Golf 4,Audi a3
  Vetura

  Motorr TDI(DI te kuqe) per VW Bora, Golf 4,Audi a3

  Motori ka 90.000 te kaluara, posedon ndrruesin me 6 shpejtesi, klime, starter, alternator, kompjuter

  Prishtinë 13 prill 12:25
  1.200 €
 • 7 foto
  Volkswagen BORA
  Vetura

  Volkswagen BORA

  shitet makina ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove makina ka 6 marsha 1.9 nafte mak

  Pogradec 12 prill 21:30
  3.300 €
 • 6 foto
  VW BORA 1.9TDI PACIFIC KLIMATRONIK RKS - 11.2004
  Vetura

  VW BORA 1.9TDI PACIFIC KLIMATRONIK RKS - 11.2004

  VW BORA 1.9TDI PACIFIC VITI I PRODHIMIT : 2004 I REGJISTRUAR RKS I QLAJMRUAR NE GJENDJE SHUM TE M

  Prishtinë 11 prill 14:23
  4.444 €
 • 5 foto
  ww
  Vetura

  ww

  Shes dhe nderroj ww jeta wolsvagen hajdi bujrum per bised serioze rks edhe edhe pak dit

  Viti 11 prill 12:36
  550 €
 • 6 foto
  Vw bora
  Vetura

  Vw bora

  Shes vw bora 1.9 sdi Vetura eshte me targa kosovare Ka klim Uleset lekur Xhama elektronik Serviset i

  Prizren 11 prill 09:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benzin+Gaz
  Vetura

  Benzin+Gaz

  Shitet makina ne gjendje shum te mir pune motorri 2.3V5 impjanti BRC i montuar ne gjermani ne leje q

  Tiranë 10 prill 18:04
  260 €
 • 3 foto
  Fellga 18col Golf 4 Bora Audi a3 alfarome
  Vetura

  Fellga 18col Golf 4 Bora Audi a3 alfarome

  Te sapo ardhura nga ch shum te rujtnee per me shum tel

  Gjilan 9 prill 22:08
  250 €
 • 11 foto
  Bora 2.0 Benzin 8 vintina ardhur prej.zvicrre
  Vetura

  Bora 2.0 Benzin 8 vintina ardhur prej.zvicrre

  Bora.2.0.benzin.gjendje.shum.te mir. ardhur nga zvicrra ni.pronar kosov me.libra servisi.kilometra g

  Podujevë 9 prill 20:01
  2.700 €
 • 9 foto
  VW Bora 1.9 TDI - Special full opcion - RKS
  Vetura

  VW Bora 1.9 TDI - Special full opcion - RKS

  VW Bora - Modeli Special (identik me Pacific) - Chrome packet - Viti i prodhimit: 2002 - 1.9 TDI (I

  Mitrovicë 7 prill 04:47
  4.700 €
 • 7 foto
  VW Bora 1.9 TDI Special full opcion - RKS
  Vetura

  VW Bora 1.9 TDI Special full opcion - RKS

  VW Bora - Modeli Special (identik me Pacific) - Chrome packet - Viti i prodhimit: 2002 - 1.9 TDI (I

  Mitrovicë 6 prill 21:58
  4.700 €
 • 11 foto
  Bora 1.9 TDI
  Vetura

  Bora 1.9 TDI

  Ne gjendje te mir

  Prishtinë 6 prill 15:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten/ndrroj.
  Vetura

  Shiten/ndrroj.

  Shes ose ndrroj veturat wbora dhe reno Clio. W bora asht 1.9 tdi I te kuqe, manual 6 + R shpejtsi, r

  Prizren 6 prill 15:43
  3.850 €
 • 7 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shitet bora karavan viti 2001 vetura posedon 4×4 tenpomat sensor shout klimatronik per ma Shum info

  Prishtinë 5 prill 14:40
  4.100 €
 • 4 foto
  Bora 1.6 SR benzine
  Vetura

  Bora 1.6 SR benzine

  Shittet wolsvagen bora 1.6 sr benzin manual me letra deri ne dhjetor me sherbime te bera me kondicjo

  Tiranë 5 prill 11:54
  1.400 €
 • 8 foto
  Vw Bora 1.9 T(DI) 2000
  Vetura

  Vw Bora 1.9 T(DI) 2000

  Shitet vw Bora 1.9 Tdi 2 tkuqe 131 ps 6 shpejtesi me 10 muj regjistrim viti 1999 ne gjendje perfekt

  Gjilan 5 prill 00:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bora 1.9. Tdi
  Vetura

  Bora 1.9. Tdi

  Ne gjendje shum te mir

  Prishtinë 4 prill 15:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Prizren 4 prill 14:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  E erdhur nga greqia

  Korçë 4 prill 13:38
  2.000.000 Lek
 • 7 foto
  VW Bora benzin gaz me dogane Super Okazion
  Vetura

  VW Bora benzin gaz me dogane Super Okazion

  Makina ndodhet ne KUKES ___________ OKAZION _______

  Durrës 4 prill 11:48
  2.100 €
 • 4 foto
  vw bora 1.9 tdi
  Vetura

  vw bora 1.9 tdi

  shes bora 1.9 tdi i te kuqe 5 shpejtsi ne gjendje shum te mir per me shum 045 322 344

  Podujevë 4 prill 11:37
  1.800 €
 • 0 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  shitet Bora 4x4 krejt gjendje trregullt me liber servisit me krejt

  Prizren 4 prill 09:43
  5.000 €
 • 6 foto
  Shitet VW Bora 2001
  Vetura

  Shitet VW Bora 2001

  Kerri eshte ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoje per ndonje investim, kaishin rebrasne dhe servis

  Prishtinë 4 prill 09:43
  3.700 €
 • 3 foto
  Bora 1.9 TDI 2002
  Vetura

  Bora 1.9 TDI 2002

  Shes Bora 1.9 T-DI me 6 shpejtesi ne gjendje perfekte. Vetura ka 1 vit regjistrim, perkthimi behet m

  Fushë Kosovë 4 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes vw bora 2.8 4 mosion
  Vetura

  shes vw bora 2.8 4 mosion

  regjistrim 1 vit eshte ne gjendje shum te mire sport

  Prizren 4 prill 08:17
  3.800 €
 • 8 foto
  U SHITT NGA \"AUTO KUSHTRIMI
  Vetura

  U SHITT NGA \"AUTO KUSHTRIMI

  Bora 1.9 TDI Posedon Klima tronik 4dritaret me rrym Pasqyre me rrym Pasqyret me nxemje Vollonin m

  Prishtinë 4 prill 07:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Bora dizel
  Vetura

  VW Bora dizel

  Shitet wolsvagen bora viti 2001, nafte 1.9,kambio manuale,me dogane te paguar. Gjendje shume te mire

  Durrës 4 prill 06:40
  2.500 €
 • 1 foto
  vw BORA
  Vetura

  vw BORA

  shitet VW Bora 2004 1.9 TDI (DI) e kuqe tip-top, servis e kryer 1 vit regjistrim. 044-45

  Podujevë 4 prill 06:38
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet Volkswagen Bora
  Vetura

  Shitet Volkswagen Bora

  Shitet Volkswagen Bora 1.6 Benzine me kondicioner

  Krujë 4 prill 06:29
  1.200 €
 • 4 foto
  VW Bora 1.9
  Vetura

  VW Bora 1.9

  VW Bora 1.9 TDI viti 99 me portobagazh taksat te sapo prera makina eshte ne gjendje shume te mire.Pe

  Pogradec 4 prill 04:48
  2.100 €
 • 9 foto
  Wv Bora
  Vetura

  Wv Bora

  Makines sapo i jane prere letrat....per 1 vit. Eshte e gatshme per cdo kontroll...

  Shkodër 4 prill 04:41
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Bora 1.9 2004
  Vetura

  VW Bora 1.9 2004

  Shitet: VW Volkswagen Bora 1.9 nafte.viti 2004 .Makina e sa po ardhur nga Italia ne gjendje shume te

  Kavajë 4 prill 03:38
  2.700 €
 • 1 foto
  Volkswagen bora
  Vetura

  Volkswagen bora

  Full complet Krah angles Me 6 marshe

  Tiranë 4 prill 01:06
  3.750 €
 • 11 foto
  Bora viti 2001 1.9 tdi
  Vetura

  Bora viti 2001 1.9 tdi

  Makina e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar e gatshme per gjdo prov te mundeshme me tegjitha s

  Shkodër 4 prill 00:33
  2.700 €
 • 10 foto
  U SHIT FLM
  Vetura

  U SHIT FLM

  SHES OSE BOJ MDRRIM SHES BORA BENZIN+PLIN NDIZNE E KA I REGJISTRUAR DERI NE FUND 08-2019 KA EXTRA-SH

  Prishtinë 3 prill 20:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  U SHIT FLM
  Vetura

  U SHIT FLM

  SHES OSE BOJ MDRRIM SHES BORA BENZIN+PLIN NDIZNE E KA I REGJISTRUAR DERI NE FUND 08-2019 KA EXTRA-S

  Vushtrri 3 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Volkswagen Bora 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Bora 1.9 tdi

  Volkswagen bora. 1.9 tdi ngjyre jeshile.tapiceri bezhe.kondicioner.makina ne gjendje shume te mire

  Tiranë 3 prill 19:40
  2.300 €
 • 9 foto
  VW-Volkswagen Bora
  Vetura

  VW-Volkswagen Bora

  Shitet Vetura Bora 1.9 TDI me nja t\'kuqe, ngjyra e hirt metalike, ne gjendje te rregullt me shpenzi

  Ferizaj 3 prill 18:08
  3.950 €
 • 2 foto
  Shes vinqin shum te mir boj ndrrim me viq ose lop
  Vetura

  Shes vinqin shum te mir boj ndrrim me viq ose lop

  Shes vinqin i perdorur. Por ne gjendje shum te mir po nuk po me duhet ma per ket arsyje e shes. Me g

  Lipjan 3 prill 17:55
  555 €
 • 1 foto
  Bora 2.8 v6
  Vetura

  Bora 2.8 v6

  Posedon karrikat lekur elektronike full opcion karrikat me nxemje asht sport amortizerat e blloku

  Rahovec 3 prill 16:36
  3.500 €
 • 7 foto
  Ësht Shitur
  Vetura

  Ësht Shitur

  Shitet Vetura Bora e Pa Doganuar,Viti Prodhimit 2000,vetura osht e Ardhur nga Zvicra,Vetura posedon:

  Prishtinë 3 prill 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shes veturen ne gjendje te mrekullushme teknike karrikat me nxemje 1 vit sigurim

  Deqan 3 prill 15:17
  2.800 €
 • 7 foto
  VW Bora dizel
  Vetura

  VW Bora dizel

  Shitet vw bora 1.9 tdi ne gjendje perfekte kartat deri ne shkurt 2019 serviset e kryera nuk ka nevoj

  Korçë 3 prill 14:10
  2.800 €
 • 10 foto
  U shitt flm merrjep
  Vetura

  U shitt flm merrjep

  U shit

  Ferizaj 3 prill 14:05
  3.500 €
 • 4 foto
  wv bora 1.8
  Vetura

  wv bora 1.8

  Shitet WV Bora ne gjendje te shkelqyer. Me dokumenta te paguara deri ne Qershor 2019. Sherbimet jane

  Elbasan 3 prill 11:44
  2.550 €
 • 6 foto
  Wolksvagen Bora
  Vetura

  Wolksvagen Bora

  viti 2002 benzin 1.6 ngjyra:hiri kilometrazha 156000-160000

  Suharekë 3 prill 10:45
  5.000 €
 • 2 foto
  shitet bora
  Vetura

  shitet bora

  shes vvbora 2.0benzin regjistrim nje vit te gjitha serviset e kryra ne gjendje te shkelqyer me

  Rahovec 3 prill 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet vw bora
  Vetura

  shitet vw bora

  shitet bora e posa ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt shum i ruhtur i mir teper me goma

  Gjilan 3 prill 09:16
  1.700 €
 • 5 foto
  WOLKSWAGEN BORA
  Vetura

  WOLKSWAGEN BORA

  Wolkswagen Bora 1.9 TDI . Makina eshte shum e paster si jashte dhe brenda. GOMA te reja 95 % 2 muaj

  Korçë 3 prill 08:50
  2.800 €
 • 3 foto
  volkswagen bora 1.4 benzin/gaz 2001
  Vetura

  volkswagen bora 1.4 benzin/gaz 2001

  Shitet volkswagen bora 1.4 benzin/gaz, letra te paguara per nje vit, gjendja motorrike dhe xhenerike

  Berat 3 prill 08:06
  2.300 €
 • 2 foto
  bora 1.9
  Vetura

  bora 1.9

  shes bora 1.9 115 kv 6 shpejtsi 2 tkuqe i ardhur nga franca

  Vushtrri 3 prill 07:23
  1.400 €