Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Golf 5 Okazion
  Vetura

  Golf 5 Okazion

  Shitet golf 5 i zi cambio automat DSG 2.0 nafte full me disqe 17 me navigator te madh me kamer mbra

  Durrës Sot, 10:54
  5.200 €
 • 8 foto
  Vw golf 5 super gjendje
  Vetura

  Vw golf 5 super gjendje

  Vw golf 5 2 mish naft sapo ardhur nga italia i blere ne kocesionar me 2 celsa me liber dhe me 183 mi

  Tiranë Sot, 10:36
  3.800 €
 • 11 foto
  Golf VI 1.6TDI 2010 Karavan,me dogan nga Gjermania
  Vetura

  Golf VI 1.6TDI 2010 Karavan,me dogan nga Gjermania

  Shitet vetura Golf VI 1.6TDI 2010 Karavan, me doganë i ardhur nga Gjermania, posedon: Senzora parkin

  Ferizaj Sot, 10:30
  6.900 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI ,Manual
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI ,Manual

  Golf 6 2.0 TDI ,Manual , viti i prodhimit 2009 , te kaluara 140.000 km ,me prejardhje nga Zvicrra, m

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan
  Vetura

  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 Me dogan Per info 049-800-010

  Vushtrri Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina me Qera ne Rinas,0673075755,makine me qira
  Vetura

  Makina me Qera ne Rinas,0673075755,makine me qira

  MAKINA ME QIRA NE TIRANE,0673075755,MAKINAT ME QERA NE AEROPORT RINAS,MKINE ME QERA NE SHQIPERI,MAKI

  Tiranë Sot, 10:27
  1.900 €
 • 7 foto
  Golf 6 1.6 TDI , Automatik/Tiptronik/F1, 99.000km
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI , Automatik/Tiptronik/F1, 99.000km

  Golf 6 1.6 TDI , Automatik/Tiptronik/F1 , viti i prodhimit 2010 , ngjyre metalike , te kaluara 99.00

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Golf 7 1.6 tdi automatik
  Vetura

  Vw Golf 7 1.6 tdi automatik

  Shes Golf 7 1.6 Tdi, 10/2013 ne gjendje perfekte 152.000km i posa servisuar me rryp dhembezor me tt

  Prishtinë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET GOLF 7, 1.6 TDI, 81 KW, VITI 2015
  Vetura

  SHITET GOLF 7, 1.6 TDI, 81 KW, VITI 2015

  Shitet VW Golf 7, 1.6 TDI, 81 KW Vetura Posedon: Navigacion SRS, ABS, Clima Tronik, ASP, erj etj Dy

  Ferizaj Sot, 10:12
  12.400 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE
  Vetura

  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE

  Shitet VW Golf 6 Motorri - 2.0 Kambio- Automatike Karburanti - Nafte

  Durrës Sot, 10:12
  8.800 €
 • 4 foto
  GOLF 5 LOOK GTI 2.0 TDI FULL OPTION... OKAZION
  Vetura

  GOLF 5 LOOK GTI 2.0 TDI FULL OPTION... OKAZION

  Golf 5 2.0 TDI MANAUL ME LETRA TE PAGUARA LOOK GTI FULL OPTION VITI 2004 239.000 KM MUNDESI NDE

  Tiranë Sot, 10:06
  5.000 €
 • 7 foto
  Golf 6 1.6 nafte manuale
  Vetura

  Golf 6 1.6 nafte manuale

  1.6 nafte manuale vit 2011 me dogan

  Tiranë Sot, 10:05
  6.300 €
 • 11 foto
  VW Golf 7 1.6 Automatik -Doganuar
  Vetura

  VW Golf 7 1.6 Automatik -Doganuar

  Marka :VW Tipi :GOLF 7 1.6 TDI Viti i Prodhimit :2013 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numr

  Ferizaj Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw-Golf V 2.0SDI-06
  Vetura

  Vw-Golf V 2.0SDI-06

  Volkswagen Golf V 2.0sdi i blere me 0 km i perdorur vetem nga nje pronar!!! Te dhenat:- Data e pare

  Tiranë Sot, 10:02
  5.500 €
 • 11 foto
  SHITET WV GOLF GTI MK7 2015
  Vetura

  SHITET WV GOLF GTI MK7 2015

  Shitet Golf GTI i 2015 me 50.000 klm origjinale. Automat , lekure , tavan xhami , sedilje me ngrohje

  Tiranë Sot, 09:59
  18.500 €
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 GTI Tuning 250 PS SOUND SISTEM
  Vetura

  GOLF 6 2.0 GTI Tuning 250 PS SOUND SISTEM

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM MODEL
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM MODEL

  Vetura eshte ne gjendje shum te mir,doganen e ka te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 100%per ki

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet golf 6 automat 2.0 nafte
  Vetura

  Shitet golf 6 automat 2.0 nafte

  Shite golf 6 automat nafte 2.0 ne gjendje shume te mire.

  Tiranë Sot, 09:47
  8.500 €
 • 7 foto
  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL
  Vetura

  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL

  me dogan te paguar..e sapo ardhur nga gjermania..ne gjente te shkelqyer..per cfar do lloj pyetje me

  Tiranë Sot, 09:44
  4.500 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 Automat Dsg
  Vetura

  VW Golf 5 Automat Dsg

  Golf 5 2.0 Naft AtomatDsg Xhama zi Origjinal Nga Fabrika Shitet Ose &Nderrohet&

  Tiranë Sot, 09:36
  5.900 €
 • 6 foto
  Pjesë për veturë( Dizalica,Qelsa,Drita,etj)
  Vetura

  Pjesë për veturë( Dizalica,Qelsa,Drita,etj)

  Shiten këto pjesë për vetura.. 044506058 +38344506058

  Gjilan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI COMFORLINE
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI COMFORLINE

  Vetura eshte ne gjendje shum te mir,dogan-homoligim i ka te paguar,ka liber servisit dhe garantojm 1

  Prishtinë Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  golf 1 1.9 tdi bej ndrrim
  Vetura

  golf 1 1.9 tdi bej ndrrim

  shes veturen golf 1 1.9 tdi vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike rks e qlajmruar vetura esht

  Prishtinë Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes glf 5 1.9 dizel Dsg
  Vetura

  Shes glf 5 1.9 dizel Dsg

  Golfi esht gjendje shum mir klim tronik gjamat me rrym automatik fellne mieq me goma treja per ma sh

  Prishtinë Sot, 09:34
  5.950 €
 • 9 foto
  Golf 5 OKAZIONNN vetem per pak dite
  Vetura

  Golf 5 OKAZIONNN vetem per pak dite

  Ne gjendje shume te mire Sallon shume i paster Vaj filtra te sapo bëra Letrat deri ne dhjetor 201

  Tiranë Sot, 09:29
  4.400 €
 • 4 foto
  Golf 4 gjendje super okazion
  Vetura

  Golf 4 gjendje super okazion

  1.9 tdi shum ekonomik makina ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike nuk ka nevoje per asgje

  Korçë Sot, 09:13
  2.100 €
 • 11 foto
  Golf 7 Karavan 2.0 TDI Viti 2015 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 Karavan 2.0 TDI Viti 2015 Pa Dogan

  Shes Golf 7 Karavan 2.0 TDI 6 shpejtsi 103 kw 140 ps Viti 2015 Pa dogan Posedon clim tronik navi tma

  Prizren Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????

  GOLF 6 2.0 TDI 110 PS Viti 2009 Highline 4 goma te reja Nexen Disqe frena mrapa ATE te reja Vaj Fil

  Fushë Kosovë Sot, 09:05
  7.200 €
 • 4 foto
  Shitet golfi 5 tdi
  Vetura

  Shitet golfi 5 tdi

  Shes golf5 tdi 2008 ne gjendje te rregullte ka bord komjuterik xhama pasqyre elektrike senzora shiu

  Prishtinë Sot, 09:01
  75.000 €
 • 5 foto
  Vw golf 5 sapo ardhur
  Vetura

  Vw golf 5 sapo ardhur

  Vw golf 5 sapo ardhur nga italia motorr 1.9 naft ne gjendje shum te mire me dogane te paguar Makina

  Tiranë Sot, 08:58
  3.900 €
 • 7 foto
  Golf 6 automat
  Vetura

  Golf 6 automat

  Shitet golf 6 viti fundi i 2009 i targuar ne tetor 2018 te gjitha sherbimet e bera ne koh. 9 300 eu

  Fier Sot, 08:57
  9.300 €
 • 12 foto
  VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011

  VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011 NE SUPER GJENDJE ME LIBER SHERBIMESH ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT

  Tiranë Sot, 08:57
  8.500 €
 • 2 foto
  Golf 6 Plus 1.6 TDI ( I e kuqe), viti 2010
  Vetura

  Golf 6 Plus 1.6 TDI ( I e kuqe), viti 2010

  Vw Golf 6 Plus 1.6 TDI ( I e kuqe), ngjyre i bardhe perle, viti prodhimit 2010, Kambio automatike DS

  Tiranë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!
  Vetura

  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!

  Makina eshte ne gjendje perfekte me 87000 km te certifikuara tek volkswagen dhe me garanci, xhama te

  Vlorë Sot, 08:53
  4.999 €
 • 0 foto
  VW Golf 5 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 5 2.0 TDI

  VW Golf 5 2.0 TDI

  Gjilan Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 TDI

  VW Golf 4 1.9 TDI

  Gjilan Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

  Gjilan Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  WW GOLF 4 1.9 TDI RKS V.P 2001 KLIMATRONIK
  Vetura

  WW GOLF 4 1.9 TDI RKS V.P 2001 KLIMATRONIK

  WW GOLF 4 1.9 TDI RKS VITI 2001 . NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHTU JASHT . SERVISAT E KRYR

  Podujevë Sot, 08:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw Golf 5 2.0 GTI 200CV
  Vetura

  Vw Golf 5 2.0 GTI 200CV

  Vw Golf 5 Benzin 2.0 GTI 200CV. Makina eshte ne gjendje sh te mire, goma te reja, taksat dhe sigura

  Tiranë Sot, 08:29
  5.000 €
 • 9 foto
  Golf 7. 2016
  Vetura

  Golf 7. 2016

  Shitet golf 7 1.6 blumotion viti 26 /12/2015 tash i doganuar per her t par en gjendje t mir teknike

  Prishtinë Sot, 08:27
  12.800 €
 • 6 foto
  Pjes per Golf 4
  Vetura

  Pjes per Golf 4

  shes per golf 4 fara maska dekoruse lidhmaska llanja te klimes te ujit branik shtopa te bardh dhe

  Mitrovicë Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet golf 4 1.9sdi 2004 rks
  Vetura

  Shitet golf 4 1.9sdi 2004 rks

  Shitet golf 4 gjendje prefekte serviset te kryera guma treja Klim funkcionale meni fjal vetura osh

  Vushtrri Sot, 08:14
  4.300 €
 • 5 foto
  Golf 2 dizel
  Vetura

  Golf 2 dizel

  Shitet Golf 2 1.6 dizel fabrikisht dizel viti i prodhimit 1988 me regjistrim deri 13-09-2019 Gjith

  Mitrovicë Sot, 08:08
  930 €
 • 3 foto
  Golf 2 dizel 1.6 mini turbo
  Vetura

  Golf 2 dizel 1.6 mini turbo

  Shes golfin 2 dizel 1.6 mini turbo regjistrim edhe 4 muj

  Podujevë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog Sot, 07:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.5 benzin
  Vetura

  Golf 6 2.5 benzin

  Shitet golf 6 viti 2010 e sapo ardhur nga kanadaja me dogane te paguar. Ne gjendje perfekte. Kambio

  Tiranë Sot, 07:28
  8.000 €
 • 6 foto
  shes golf 2 Turbo dizel 1.6
  Vetura

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6.Regjistrim ne shtator.Gjendjen e ka shum te mir .

  Lipjan Sot, 01:23
  1.750 €
 • 5 foto
  Golf 6 full opsion
  Vetura

  Golf 6 full opsion

  Golf 6 I sapo ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Dhe i sapo targuar makine eshte ne gjendje perfekte e gatshme

  Durrës Sot, 01:17
  7.654 €
 • 0 foto
  Golf 2 1.6
  Vetura

  Golf 2 1.6

  Shef golf 2 1.6 i thjesht ngjendje shum trregult posedon klimen nga fabrika,dy par goma tveres ne f

  Prishtinë Sot, 01:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet vetura Golf Plus (Team)
  Vetura

  Shitet vetura Golf Plus (Team)

  Shitet vetura Golf Plus, 6+ Team. Me 5 dyer, e servisuar ne gjendje super te rregullt, Targat gjerm

  Prishtinë Sot, 00:37
  11.000 €