Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Golf 7 Automatik i po sa doganuar
  Vetura

  Golf 7 Automatik i po sa doganuar

  Shitet Golf 7 1.6 TDI automatik i po sa doganuar rks Automatik Nxemje ulse Autohold Blumotion Board

  Prishtinë 15 nëntor 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 187000 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë 15 nëntor 14:46
  9.900 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 7
  Vetura

  Shitet Golf 7

  Shitet golf 7 ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 15 nëntor 14:39
  12.400 €
 • 6 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 2004 4-Motion
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 2004 4-Motion

  GOLF 4 1.9 TDI 2004 RKS DERI 07/2020 GJENDJE TE MIR HIPOTEK FREE KMIMATRONIK KM TE GARANTUME PER MA

  Vushtrri 15 nëntor 14:32
  4.800 €
 • 5 foto
  Golf 6 Automat Gaz Kamera Sensorë parkimi Ekran 9\"
  Vetura

  Golf 6 Automat Gaz Kamera Sensorë parkimi Ekran 9\"

  Në gjendje të përkryer, mjaft ekonomike (me 600 lek përshkon 100 km) Kamera Sensorë parkimi (4 mbrap

  Tiranë 15 nëntor 14:09
  9.600 €
 • 11 foto
  ?VW GOLF VI 1.6 TDI VITI 2010?
  Vetura

  ?VW GOLF VI 1.6 TDI VITI 2010?

  ??? VW GOLF VI 1.6TDI •Viti 2010 •kambio automatike •209.000Km •2celsa •pilot automatik â€

  Tiranë 15 nëntor 13:59
  9.800 €
 • 4 foto
  Vw Golf VII 1.2 TSI Viti Prodhimit 27.08.2013
  Vetura

  Vw Golf VII 1.2 TSI Viti Prodhimit 27.08.2013

  Vw Golf VII 1.2 TSI Viti Prodhimit 27.08.2013 ne gjendje shume temir teknike i posa ardhur nga Zvicr

  Pejë 15 nëntor 13:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 6 2.0 TDI 103kw 6 shpejtsi 12.2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 103kw 6 shpejtsi 12.2009

  Golf 6 2.0 TDI 103kw 140ps 6 shpejtsi viti 2009 i sapo ardhur nga gjermonia full ekstra senzor para

  Prishtinë 15 nëntor 13:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW GOLF 4 ME DOGANE 1.4 BENZIN
  Vetura

  VW GOLF 4 ME DOGANE 1.4 BENZIN

  vw volkswage golf 4 me dogane viti 03 motorr 1.4 me benzin... km 180000..makina eshte ne gjendje shu

  Fier 15 nëntor 13:35
  2.070 €
 • 4 foto
  SHITEN RRATHE LED ANGEL EYES PER GOLF 5.SI NE FOTO
  Vetura

  SHITEN RRATHE LED ANGEL EYES PER GOLF 5.SI NE FOTO

  RRATHET JANE LED TE CILESISE MAKSIMALE TE PERSHTATSHME VETEM PER GOLF 5. JANE DHE ME PAKETE. INSTALI

  Durrës 15 nëntor 12:53
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Ftohesi i vajit dhe ujit.
  Vetura

  Ftohesi i vajit dhe ujit.

  Pjesa eshte pothuajse e re, e cmontuar prej vetures Tiguan 2012 me vetem 14mij km te kaluara. 150e o

  Prishtinë 15 nëntor 12:39
  100 €
 • 8 foto
  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA
  Vetura

  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA

  Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , motorr 1.6 i thjesht. Makina me sherbime te bera

  Tiranë 15 nëntor 12:21
  5.500 €
 • 9 foto
  VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG

  VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW Automatik DSG Viti i prodhimit 04.2010, RKS deri 06.2020 Viti i pare

  Ferizaj 15 nëntor 11:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Metal punues\n\n
  Vetura

  Metal punues\n\n

  metal punues leari punojm dyer;gilindera;rrethoja etj per me shum telefono ne nr 045637204 ju mirpre

  Podujevë 15 nëntor 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim Pllaka Asrock H81 pro BTC 2.0
  Vetura

  Shesim Pllaka Asrock H81 pro BTC 2.0

  Shesim Pllaka Asrock H81 pro BTC 2.0

  Podujevë 15 nëntor 11:39
  105 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 2,0 TDI
  Vetura

  VW GOLF 6 2,0 TDI

  192000KM,81KW(110PS)DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5 VITI;2009,NGJYRE HIRI OPSIONET ABS,ALARM,TEMPOMAT,KL

  Lipjan 15 nëntor 11:14
  8.800 €
 • 6 foto
  Mjeti ndodhet ne Tiran
  Vetura

  Mjeti ndodhet ne Tiran

  Cmimi i diskutushem

  Novoberdë 15 nëntor 11:03
  8.500 €
 • 11 foto
  Makina me qera automat nafte
  Vetura

  Makina me qera automat nafte

  ☎️☎️0672011174🚘🚘 MAKINA ME QERA,,GOLF PLUS NAFTE 1.9 AUTOMAT📌📌SEAT ALTEA 1.9 NAFTE AUTOMAT📌📌

  Tiranë 15 nëntor 10:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes golf 2 dizell ne gjendje shum te mir
  Vetura

  shes golf 2 dizell ne gjendje shum te mir

  shes golf 2 dizell viti 92 5 shpejci shiber 4 dyer gomat e reja dimrit matorr shum te mir ne emrin t

  Lipjan 15 nëntor 10:44
  1.600 €
 • 4 foto
  VE GOLF NAFTE 2007
  Vetura

  VE GOLF NAFTE 2007

  VW GOLF 2.0 TDI NAFTE VITI 2007 KAMIO MANUALE 6 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë 15 nëntor 10:15
  4.650 €
 • 5 foto
  VW GOLF AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  VW GOLF AUTOMATIK KLIMA

  VW GOLF HIGHLINE 2.0 TDI NAFTE VITI 2004 KAMIO AUTOMATIKE MARSHE NE TIMON KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOM

  Tiranë 15 nëntor 10:13
  4.700 €
 • 0 foto
  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro
  Vetura

  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro

  Vaska Fontan Muri me xham nga 250 Euro ne vetem 150 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,B

  Ferizaj 15 nëntor 10:12
  150 €
 • 1 foto
  Vask 130x130 cm Vetem 80 Euro
  Vetura

  Vask 130x130 cm Vetem 80 Euro

  Vaska Vask 130x130 cm akrill nga 160 Euro ne vetem 80 Euro esht ansorja e vrane Rruga Vllezrit Ge

  Ferizaj 15 nëntor 10:12
  80 €
 • 0 foto
  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit
  Vetura

  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit

  Vaska Fontan Muri Kardier nga 150 Ne vetem 110 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3

  Ferizaj 15 nëntor 10:11
  110 €
 • 11 foto
  Golf 7 2.0 2016
  Vetura

  Golf 7 2.0 2016

  shitet vetura epo sa ardhur nga gjermanija viti 25/09/2016 ne gjendje prefekt matorri 2.0 blumoshen

  Prishtinë 15 nëntor 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN FULL OPSIONE
  Vetura

  Vw Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN FULL OPSIONE

  Vw Golf 6 I ardhur nga Gjermania?? Motorri 2.0 TDI highline 103 kw/ 140 PS Automatik DSG Viti i p

  Lipjan 15 nëntor 09:53
  8.300 €
 • 9 foto
  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat
  Vetura

  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat

  Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2009 Kambio Automat 215.234 kilometra origjinale E sapo ta

  Durrës 15 nëntor 09:49
  6.300 €
 • 4 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 motorri 1.6 TDI nafte.Ne gjendje shum te mire.Makina eshte blere me 0km ne shqiperi. Tel:+35

  Tiranë 15 nëntor 09:22
  10.500 €
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec 15 nëntor 09:06
  4.500 €
 • 5 foto
  Vw golf plus 2005 1.6 fsi( me dogan) okazion!!!
  Vetura

  Vw golf plus 2005 1.6 fsi( me dogan) okazion!!!

  Golf plus 1.6 fsi viti 2005\' e sapo ardhur nga Gjermania, me 170.000 km te verteta, nji makine ne s

  Elbasan 15 nëntor 08:46
  4.200 €
 • 9 foto
  VW GOLF 1.9 TDI VITI 2007 6 MARSHA
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI VITI 2007 6 MARSHA

  Shitet: Golf 1.9 Tdi 77 Cv 6 marsha Makina ka sensor parkimi, Klima 2 zone , Kompjuter bordi, Ngj

  Tiranë 15 nëntor 08:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  golf 5 2005
  Vetura

  golf 5 2005

  golf 5 2.0 tdi viti 2005 kamio manuale 6 marrsha dogane e paguar .

  Shkodër 15 nëntor 08:26
  3.900 €
 • 0 foto
  Golf automat 2500 ero viti 2000 nafte
  Vetura

  Golf automat 2500 ero viti 2000 nafte

  Golf4 automat nafte viti 2000 xhamat eletrik me klima ne gjendje te mire gjenerike motorrike gomat

  Tiranë 15 nëntor 08:23
  2.600 €
 • 4 foto
  Golf 2002 nafte manual 2500 euro letra pagume
  Vetura

  Golf 2002 nafte manual 2500 euro letra pagume

  Golf 4 nafte manual viti 2002 letra deri mars 2020 kondicioner xhama eletri esp gjendja motorrike gj

  Tiranë 15 nëntor 08:22
  2.500 €
 • 4 foto
  Bejme blerjen e te gjitha makinave
  Vetura

  Bejme blerjen e te gjitha makinave

  💎Te nderuar klienta 💎Ne bejm blerjen e te gjithave makinave , 💎makina te karamboluara, per pjese ke

  Tiranë 15 nëntor 06:25
  1.000 €
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 i vitit 2000 1.9 tdi e (thjesht) me 5 marsha ....xhama pasqyra elektrike.navigator.kon

  Elbasan 15 nëntor 05:20
  2.700 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 -98
  Vetura

  VW Golf 4 -98

  Golf 4

  Vlorë 15 nëntor 04:36
  1.800 €
 • 12 foto
  Golf 4 benzine-gaz manuale sh ekonomike, 2000
  Vetura

  Golf 4 benzine-gaz manuale sh ekonomike, 2000

  VW Golf 4, 1.4 benzine-gaz, viti 2000, teper ekonomike, manuale, 220.000 km, letrat deri ne maj 2020

  Durrës 15 nëntor 04:35
  2.000 €
 • 6 foto
  Golf 4 benzine gaz, 1.4 viti 2000
  Vetura

  Golf 4 benzine gaz, 1.4 viti 2000

  Shitet golf 4 viti 2000, motor 1.4 benzine-gaz, te gjitha sherbimet e bera, me impiant gazi shume ek

  Durrës 15 nëntor 04:35
  1.900 €
 • 5 foto
  Golf 5 super gjendje look gti 1.9
  Vetura

  Golf 5 super gjendje look gti 1.9

  Shitet golf 5 sapo ardhur nga italia me 194 mij km volanti i ri makina eshte akull pa asnji gervisht

  Tiranë 15 nëntor 01:47
  3.800 €
 • 6 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 për pjes Viti prodhimit : 2006 Ngjyra : E Bardh Automatik 1.9 Dizell Pa Dogan +383 44 991 35

  Gjilan 12 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 për pjesë Ngjyra : Hiri Manual 5 shpejtsi 1.4 Benzin Viber : +383 44 991 353

  Gjilan 12 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf VI - GTD rks
  Vetura

  Golf VI - GTD rks

  Shes Golf VI - gtd 2010 , 131kw -rks deri ne dhjetor , ne gjendje perfekte , 213000km te garantuara

  Prishtinë 12 nëntor 21:02
  10.400 €
 • 6 foto
  Golf 4 1.6b 2002 automatik
  Vetura

  Golf 4 1.6b 2002 automatik

  Golf 4 1.6b 2002 automatik Klim funksionale Dritare elektronike Pasqyre elektronike Tempomat Bordk

  Prishtinë 12 nëntor 20:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 7 Sportvan Lunge
  Vetura

  Golf 7 Sportvan Lunge

  Shitet golf 7 Sportvan Lunge ,full opcione ne gjendje shume te mire me kilometra originale dhe mund

  Ferizaj 12 nëntor 20:01
  18.500 €
 • 5 foto
  Shitet golfi 7
  Vetura

  Shitet golfi 7

  isa po doganuar regjistrum shum ne gjendje te mir me libra te servisit garantoj qdo sen qe ju intere

  Pejë 12 nëntor 19:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Golf 2 ne gjendje te mir 1.9 SDI
  Vetura

  Shitet Golf 2 ne gjendje te mir 1.9 SDI

  Shitet Golf 2 ne gjendje te mir regjistrim nuk ka motorrin ne gjendje te mir 1.9 SDI perkthimi behet

  Mitrovicë 12 nëntor 19:43
  850 €
 • 1 foto
  Auto Pjes Te Naseri VW
  Vetura

  Auto Pjes Te Naseri VW

  Shesim pjes per golf 2-3 , audi , cady , opel , t2 , t4 , polo , pasat 2 etj gjindemi ne Shipol afer

  Mitrovicë 12 nëntor 19:42
  500 €
 • 6 foto
  GOLF.5.NE.GJENDJE.SHUM.TE.MIR.
  Vetura

  GOLF.5.NE.GJENDJE.SHUM.TE.MIR.

  SHITET GOLF 5 VITI 2004 KONDICIONER MOTORR 1.6 BENZIN KAMBIO MANUAL 7 MARSHA 6+R 4 XHAMA ELEKTRIK

  Tiranë 12 nëntor 19:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 + 1.9 TDI --201 000 km TE GARANTUARA
  Vetura

  SHES GOLF 5 + 1.9 TDI --201 000 km TE GARANTUARA

  SHES GOLF 5 plus 1.9 TDI 77 KW VITI 12/2006 model 2007 I REGJISTRUAR DERI KORRIK 2019 KLIMA TRONI

  Vushtrri 12 nëntor 19:34
  6.350 €