Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  OKAZION GOLF 5 GJENDJA PERFEKT
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 GJENDJA PERFEKT

  Volkswagen_Golf 5 -Motorri:1.9 Tdi 105kw fuqi (Teper ekonomike) -Viti: 2005 -Euro 4 : Me Dpf -Ka

  Tiranë 5 shkurt 22:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet polo 1997 okazioonnnnn
  Vetura

  Shitet polo 1997 okazioonnnnn

  Shitet polo 1997 . 850 € i diskutueshem

  Tiranë 5 shkurt 16:24
  850 €
 • 11 foto
  GOLF VII 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF VII 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK

  ..

  Vushtrri 5 shkurt 11:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 2009 81KW
  Vetura

  GOLF 6 2.0 2009 81KW

  GOLF 6 2.0 TDI 2009 5 SHPEJTSI 81 KW 110 PS RKS 8 MUJ NE GJENDJE SHUM TE MIR NAVIGACION KLIMA AC

  Prishtinë 5 shkurt 09:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 Goal ,2 me nafte ne gjendje motirike e gjenerike super ! Sensor parkimi,sedilje me ngrohje,s

  Tiranë 4 shkurt 16:44
  5.300 €
 • 5 foto
  GOLF 5 2.0 Manual
  Vetura

  GOLF 5 2.0 Manual

  Golf 5 2.0 6 marshe , manual, ngjyre gri , xhama elektrik para mbrapa , butona ne timon , kasetofon

  Dibër 3 shkurt 17:03
  3.600 €
 • 4 foto
  OKAZION GOLF 5 GJENDJA PERFEKT
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 GJENDJA PERFEKT

  Volkswagen_Golf 5 -Motorri:1.9 Tdi 105kw fuqi (Teper ekonomike) -Viti: 2005 -Euro 4 : Me Dpf -Ka

  Tiranë 2 shkurt 21:09
  4.400 €
 • 0 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Volkswagen_Golf 5 -Motorri:1.9 Tdi 105kw fuqi (Teper ekonomike) -Viti: 2005 -Euro 4 : Me Dpf -Ka

  Tiranë 2 shkurt 20:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Senzor parkingu per vetura.
  Vetura

  Senzor parkingu per vetura.

  Senzor parkingu me monitor ngjyra e zez dhe hiri per te gjitha veturat. Transporti ne kosov gratis.

  Fushë Kosovë 2 shkurt 17:54
  20 €
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 Tdi
  Vetura

  Shitet Golf 7 Tdi

  Shes golf 7 i porsa ardhur nga jasht Ne gjendje te rregullt

  Viti 2 shkurt 14:20
  9.900 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf 4 portobagazh
  Vetura

  Shitet VW Golf 4 portobagazh

  Golf 4 portobagazh. Prodhim 2001 me 213.000 KM. Mjet per familje dhe mallra. Letra te paguara de

  Tiranë 2 shkurt 12:27
  1.500 €
 • 11 foto
  Shiten Golf II Golf IV
  Vetura

  Shiten Golf II Golf IV

  Shitet Golf II VR6 2800cc i punuar special si mbrenda ashtu edhe jasht Golfi posedon karrikat me lik

  Gjilan 1 shkurt 23:53
  4.350 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 VITI:2005 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW GOLF 5 VITI:2005 2.0 NAFTE

  VW GOLF 5 VITI:2005 2.0 NFATE KAMBIO MANUALE EURO 4 DOGANA E PAGUAR CMIMI I DISKUTUESHEM!!

  Durrës 31 janar 19:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw Golf 5 2.0 GTI 200CV
  Vetura

  Vw Golf 5 2.0 GTI 200CV

  Vw Golf 5 Benzin 2.0 GTI 200CV. Makina eshte ne gjendje sh te mire, goma te reja, taksat dhe sigura

  Tiranë 30 janar 18:20
  5.000 €
 • 9 foto
  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat
  Vetura

  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat

  Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2009 Kambio Automat 215.234 kilometra origjinale E sapo ta

  Durrës 30 janar 10:21
  6.300 €
 • 0 foto
  shitet golf 4 2002 1.9 tdi 4 motion
  Vetura

  shitet golf 4 2002 1.9 tdi 4 motion

  shes golf 4 1.9 tdi 2te kuqe 2002 ne gjendje perfekte regjistrim 1 vit klimatronik tempomat

  Prishtinë 29 janar 17:06
  4.900 €
 • 5 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  Golf 5 DSG 2.0 Automatik

  Prishtinë 28 janar 20:24
  2.500 €
 • 6 foto
  Pjes per Golf 4
  Vetura

  Pjes per Golf 4

  shes per golf 4 fara maska dekoruse lidhmaska llanja te klimes te ujit branik shtopa te bardh dhe

  Mitrovicë 28 janar 08:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ftohesi i vajit dhe ujit.
  Vetura

  Ftohesi i vajit dhe ujit.

  Pjesa eshte pothuajse e re, e cmontuar prej vetures Tiguan 2012 me vetem 14mij km te kaluara. 150e o

  Prishtinë 26 janar 10:52
  100 €
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 DSG Automatik 2006
  Vetura

  Golf 5 2.0 DSG Automatik 2006

  Shes veturen

  Prishtinë 25 janar 22:23
  2.500 €
 • 3 foto
  Golf 5 Gjendje Perfekte
  Vetura

  Golf 5 Gjendje Perfekte

  Shitet Golf 5 Viti 2006 / 1.9 Nafte / Manual Letrat Gusht 2020 . Gjendje perfekte ne cdo askpekt. S

  Tiranë 25 janar 12:21
  5.700 €
 • 8 foto
  GOLF 7 1.6 DIESEL INDIVIDUAL HIGHLINE FULL OPTIONS EXTRA 2013
  Vetura

  GOLF 7 1.6 DIESEL INDIVIDUAL HIGHLINE FULL OPTIONS EXTRA 2013

  1. Targa të zgjedhura 001 2. Km 220.000 e përdorur vetëm nga 1 person në Shqipëri

  Tiranë 24 janar 20:49
  13.500 €
 • 4 foto
  OKAZION  shitet ose nderrohet golf 5 .
  Vetura

  OKAZION shitet ose nderrohet golf 5 .

  Shitet golf 5 benzin 1.4 me letra per nje vit Look modeli me te ri i vecant ne llojin e vet Ngjyr

  Durrës 24 janar 12:36
  3.800 €
 • 6 foto
  Yamaha iposa ardhur
  Vetura

  Yamaha iposa ardhur

  I doganuar tash i ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir 1 mij kubik R 1 nr kontakti wib 00491

  Pejë 23 janar 21:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf 4 TDI me I te kuqe,1.9,Disqe alumini,ABS,ESP, 6 masha,me dokumenta te paguara deri ne 29

  Korçë 23 janar 19:05
  2.400 €
 • 3 foto
  Shes Golf 2
  Vetura

  Shes Golf 2

  Shes Golf 2 Viti 1989 ne gjendje shume te mire vetura eshte Benzin 1.6 regjistrim i skaduar qe 10 d

  Mitrovicë 23 janar 12:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 2 2.0 16v ABF
  Vetura

  Golf 2 2.0 16v ABF

  Shitet golf2. 2.0. 16v ABF Rexhistrim i skaduar Viti i prodhimit 1991

  Prishtinë 22 janar 21:30
  1.700 €
 • 8 foto
  SHitet Golf 5 Naft 6 + 1 Marsha
  Vetura

  SHitet Golf 5 Naft 6 + 1 Marsha

  Shes makinen gofl5 1.9 naft viti 2005 makina eshte ne gjendje perfekte 6 + 1 marsha goma te reja le

  Fier 22 janar 19:21
  4.500 €
 • 8 foto
  shes Vw Golf 6
  Vetura

  shes Vw Golf 6

  She\'s Vw Golf 6 1.6 tdi 2011 i doganuar edhe regjistruar ne emrin tim Posedon klima tronic tempomat

  Mitrovicë 22 janar 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf plus naft 1.9
  Vetura

  Golf plus naft 1.9

  Golf plus viti 2006 naft 1.9 me 6+1 marshe letra te paguara per nje vit cmimi 4700 euro tele 0697457

  Elbasan 22 janar 11:26
  4.700 €
 • 0 foto
  Program per RENT A CAR
  Vetura

  Program per RENT A CAR

  Programi eshte per menaxhimin e lokacionit dhe resurseve tuaja, rezervimin dhe kontrollimin e projek

  Prishtinë 21 janar 11:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 6 Automatik DSG
  Vetura

  Golf 6 Automatik DSG

  Golf 6 Viti 2009 Diesel 2.0 DSG Automatik KM:242mije te kaluara me liber te servisit cdo 10,000 Km

  Prishtinë 20 janar 16:20
  9.500 €
 • 0 foto
  Program per Restaurant
  Vetura

  Program per Restaurant

  Sistemi për menaxhimin e Bareve dhe Restoraneve. Ky sistem përmban këto module: menaxhimi i shitjes

  Prishtinë 20 janar 15:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2.0 tdi volsvagen
  Vetura

  Golf 2.0 tdi volsvagen

  makina ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te sapo bera per nje vit kidi motorrit

  Durrës 19 janar 20:32
  4.200 €
 • 2 foto
  Dyer per ballkon LESNA ( Mahagon)
  Vetura

  Dyer per ballkon LESNA ( Mahagon)

  8 dyr te terasave 25 Euro Copa. TE GJITHA JAN ME KIPER. LESNA MAHAGON Viber : +37746107633

  Prishtinë 19 janar 11:44
  25 €
 • 8 foto
  Bejmë Blerjen e Veturav Qe Ju Nuk I Perdorni
  Vetura

  Bejmë Blerjen e Veturav Qe Ju Nuk I Perdorni

  blejm vetura te ndryshme te aksidentuar apo me ndonje defekt ose vetura qejunuk i perdorni blerja b

  Prishtinë 18 janar 10:02
  1.000 €
 • 4 foto
  VW GOLF IV TDI 1,9 NAFTE VITI 98
  Vetura

  VW GOLF IV TDI 1,9 NAFTE VITI 98

  SHITET VW GOLF IV TDI I THJESHT 1,9 NAFTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE CLIMA TRONIC, X

  Lushnjë 17 janar 19:38
  2.200 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE
  Vetura

  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE

  Shitet VW Golf 6 Motorri - 2.0 Kambio- Automatike Karburanti - Nafte

  Durrës 17 janar 17:35
  8.800 €
 • 9 foto
  VW GOLF 1.9 TDI VITI 2007 6 MARSHA
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI VITI 2007 6 MARSHA

  Shitet: Golf 1.9 Tdi 77 Cv 6 marsha Makina ka sensor parkimi, Klima 2 zone , Kompjuter bordi, Ngj

  Tiranë 16 janar 16:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Volswagen Golf 7 OKAZION
  Vetura

  Shitet Volswagen Golf 7 OKAZION

  Shitet Volswagen Golf 7 viti 2015..Makina esht prodhim amerikan me 75 mij km origjinale..Prodhim ben

  Durrës 16 janar 12:11
  9.200 €
 • 7 foto
  Shesim veturen Volkswagen GOLF 1.6 TDI DSG BMT
  Vetura

  Shesim veturen Volkswagen GOLF 1.6 TDI DSG BMT

  Shesim veturen Volkswagen GOLF 1.6 TDI DSG BMT Marshi: Automatik. KM: 119,067 Kw: 81 Ccm: 1598

  Fushë Kosovë 14 janar 11:58
  17.270 €
 • 5 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet golf 2 dizell Osht shum i rujtun si motorr sikur karaseri Punon prefekt Nr edhe viber +383

  Gllogoc 13 janar 09:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vetura me qira
  Vetura

  Vetura me qira

  Rent a car Valoni me seli ne Fushe Kosove, ofron dhenien e veturave me qira, vetura automatike dhe m

  Prishtinë 13 janar 08:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 6 2011
  Vetura

  VW Golf 6 2011

  Shes golf 6 2011 1.6 naft 105 kuaj manual me look GTI Makina ka 135 mije km e gatshme per cdo dhoj

  Shkodër 13 janar 00:45
  9.500 €
 • 5 foto
  Golf 5 Gti
  Vetura

  Golf 5 Gti

  Shitet Golf 5 2.0 Turbo.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prove.

  Berat 12 janar 21:20
  5.900 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 Automat Dsg
  Vetura

  VW Golf 5 Automat Dsg

  Golf 5 2.0 Naft AtomatDsg Xhama zi Origjinal Nga Fabrika Shitet Ose &Nderrohet&

  Tiranë 12 janar 13:52
  5.900 €
 • 5 foto
  OKAZION !
  Vetura

  OKAZION !

  SHITET GOLF 6 . VITI 2010. E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA. LETRA TE SAPO PRERA SHQIPTARE. KAMIO AUTOMAT

  Tiranë 12 janar 11:30
  7.300 €
 • 6 foto
   golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi
  Vetura

  golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi

  Shitet golf 4 GTI sportiv me 3 të kuqe naft turbo interkuler 1.9 tdi, motorr comoreli 6 marsha viti

  Vlorë 11 janar 15:28
  2.300 €
 • 4 foto
  Fellne 16 Coll Golf 4 Bora
  Vetura

  Fellne 16 Coll Golf 4 Bora

  Shes Fellne 16 Coll per Golf 4 Bora Goma M+S Viber +38345503499 045503499

  Vushtrri 10 janar 21:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karasori G3 Benzine e qlajmeruar vetem karasoria
  Vetura

  Karasori G3 Benzine e qlajmeruar vetem karasoria

  Karasori G3Benzine vetem karasoria e qlajmeruar

  Skënderaj 10 janar 17:16
  550 €