Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Touran 1.6 tdi DSG Me Dogan full ekstra viti 2012
  Vetura

  Touran 1.6 tdi DSG Me Dogan full ekstra viti 2012

  Touran 1.6 tdi automatik ne gjendje shum te mir I sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagume per m

  Prishtinë 6 shtator 08:14
  8.700 €
 • 5 foto
  Vw touran 2014
  Vetura

  Vw touran 2014

  Shesim nje vetur te tipit vw touran 1.6 nafte I vitit 2014.automat sedeli me ngrohje shume I mire ne

  Tiranë 6 shtator 08:13
  7.600 €
 • 0 foto
  Shes makine vw touran
  Vetura

  Shes makine vw touran

  Gjendje shume te mire e perdorur nga nje person. Kontrollet dhe sherbimet jane kryer rregullisht Me

  Tiranë 6 shtator 02:57
  5.500 €
 • 0 foto
  Shitet vetura , ne gjendje shume te rregullt !
  Vetura

  Shitet vetura , ne gjendje shume te rregullt !

  Shitet vetura e tipit touran e vitit 2006. E ardhur nga Zvicra ,ne gjendje shume te mire teknike .

  Prishtinë 5 shtator 23:13
  7.200 €
 • 10 foto
  volgswagen touran 1.9 2005 6+1
  Vetura

  volgswagen touran 1.9 2005 6+1

  shitet makina vw touran motorri 1.9 nafte e vitit 2005 e ardhur nga zvicra . makina eshte ne super g

  Tiranë 5 shtator 22:48
  4.200 €
 • 7 foto
  Touaran 1.9 nafte manual me dogan!!!!
  Vetura

  Touaran 1.9 nafte manual me dogan!!!!

  Touaran 1.9 nafte me i te kuqe manual me 6 marshe viti 2005 i sapo ardhur me dogan te paguar ne gjen

  Tiranë 5 shtator 22:33
  3.999 €
 • 3 foto
  Shitet VW Touran Highline -05
  Vetura

  Shitet VW Touran Highline -05

  Shitet VW Touran Higline Dsg viti 2005 me 7 ulse (RKS 1 Vit ) eshte i rujten si mbrenda po ashtu ed

  Prizren 5 shtator 22:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina Me Qera 6+1 Duke Filluar Nga 18 Euro
  Vetura

  Makina Me Qera 6+1 Duke Filluar Nga 18 Euro

  Makina Me Qera 6+1 Duke Filluar Nga 18 Euro

  Tiranë 5 shtator 19:36
  18 €
 • 10 foto
  Wv touran 2.0 nafte Kamio Auotmatike (model i ri)
  Vetura

  Wv touran 2.0 nafte Kamio Auotmatike (model i ri)

  Wv touran 2.0 nafte kamio automatike 170.000 km viti 12/2006 (model i ri) xhama te zi origjinal i sa

  Elbasan 5 shtator 17:59
  5.400 €
 • 0 foto
  VOLKSAWEN TOURAN
  Vetura

  VOLKSAWEN TOURAN

  VW Touran 1.9 Diezel Viti 2006 Makina me dogane ✅Cmimi 4.900€ 🔺️Kamio Automati

  Tiranë 5 shtator 14:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran kafe
  Vetura

  Touran kafe

  Touran kafe Motorri 2.0tdi Kamjo manuale Klima tonic 2 pale goma E sapo ardhur nga Gjermania dhe me

  Tiranë 5 shtator 13:03
  4.500 €
 • 9 foto
  Touran DSG 7Ulse
  Vetura

  Touran DSG 7Ulse

  Touran TDI 1.9 AUTOMATIK DSG 7 ULSE REGJISTRIM 5MUJ GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE TEL.045576994

  Vushtrri 5 shtator 11:01
  5.700 €
 • 0 foto
  shes tauran 1.9 tdi Automatik 5 muj rks viti2009
  Vetura

  shes tauran 1.9 tdi Automatik 5 muj rks viti2009

  shes tauran 1.9 dizell ne fund te 2008 posedon Automatik shpejsit ne timon klim atronik karrigat me

  Viti 5 shtator 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG Klim, Esp, Abs, Airbag D

  Prizren 5 shtator 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 2006
  Vetura

  Touran 2006

  Shes touran 2006 Kerri esht ne gjendetje shum tmir pune Kerri ka regjstrim 5ulse ne librez 2par g

  Viti 5 shtator 07:51
  4.650 €
 • 8 foto
  Touran Shitet
  Vetura

  Touran Shitet

  Touran viti 2006 TDI me shtat Ulse me klim Automatik nxemje karrikat shum i mire. Mund te thirrni

  Prishtinë 4 shtator 21:51
  8.500 €
 • 6 foto
  Turani
  Vetura

  Turani

  VW Touran ne gjendje perfekte i regjistrun i doganun i ardhun nga zvicrre me 7 ulse me gjitha servis

  Ferizaj 4 shtator 20:38
  7.400 €
 • 7 foto
  touaran 1.9 tdi 2008 Automatik
  Vetura

  touaran 1.9 tdi 2008 Automatik

  shes touaran 1.9 dizel 2008 Automatik DSG shum ne gjendje temir per me shum 044 431 606 vetura shite

  Prishtinë 4 shtator 20:25
  6.900 €
 • 11 foto
  Volkswagen Touran Automatik
  Vetura

  Volkswagen Touran Automatik

  Shitet Volkswagen Touran 2.0 TDI Diesel Autamatik DSG ,Ngrohje Sediljesh Navi Aux Dvd clima tronic

  Fier 4 shtator 20:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Touran 2.0 DSG 2007
  Vetura

  Shes Touran 2.0 DSG 2007

  Shes Touran 2.0 DSG 2007 me 7 ulese, ne gjendje shume te mire teknike.

  Prishtinë 4 shtator 15:40
  6.800 €
 • 7 foto
  Shes touran 2.0 tdi me 7 ulse NDRIM ME AUDI A3
  Vetura

  Shes touran 2.0 tdi me 7 ulse NDRIM ME AUDI A3

  Shitet Tourani 2.0 tdi me -di- tkuqe ka 7 ulse fellne r17 me goma te veres i ka te nderruara: vajin,

  Pejë 4 shtator 15:32
  5.500 €
 • 5 foto
  Touran automat 1.9
  Vetura

  Touran automat 1.9

  Touran...viti 2006....1.9 nafte ..automat dsg 6 marrsha....186 mi klm origninale..me te gjitha sherb

  Shkodër 4 shtator 15:26
  4.300 €
 • 3 foto
  Shitet Touran 2.0 Nafte
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 Nafte

  Shitet Touran 2.0 nafte viti 2008 kamjo automatik DSG, gjama te zi , sensor parkimi para mbrapa vete

  Kurbin 4 shtator 12:41
  6.400 €
 • 11 foto
  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011
  Vetura

  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011

  Shitet tourani sport dsg 2011 full ekstra 1.6 TDi (me i te kuqe) viti 2011 me partikellfilter(DPF) a

  Ferizaj 4 shtator 12:13
  11.000 €
 • 9 foto
  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi

  NOTE: VETURA ËSHT NE GJENDJE SHUMË PERFEKTE. Shitet Tourani Sport DSG 1.6 TDi (me i te kuqe) FULL EK

  Ferizaj 4 shtator 12:13
  8.900 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 1.6 TDI DSG (AUTOMATIK) 2011 Full Opsion
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 TDI DSG (AUTOMATIK) 2011 Full Opsion

  NOTE: VETURA ËSHT NE GJENDJE SHUMË PERFEKTE. Shitet Tourani Sport DSG 1.6 TDi (me i te kuqe) FULL EK

  Ferizaj 4 shtator 12:12
  8.699 €
 • 9 foto
  Vw touran 1.9 NAFT 2006 Zvicra me dogan
  Vetura

  Vw touran 1.9 NAFT 2006 Zvicra me dogan

  Volkswagen touran 1.9 NAFT 2006 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Kamje manual 6 marshe M

  Tiranë 4 shtator 11:46
  3.700 €
 • 11 foto
  Cross Touran 2.0 tdi dsg viti 2009
  Vetura

  Cross Touran 2.0 tdi dsg viti 2009

  cross touran 2.0 tdi viti 2009 vetura osht full full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me

  Pejë 4 shtator 11:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touran 1.9 TDI Automatik DSG viti 2005
  Vetura

  Touran 1.9 TDI Automatik DSG viti 2005

  Shitet taurani 1.9 tdi automatik viti 2005 ne gjendje shum te mir i rujten si mbrenda dhe jasht 5

  Ferizaj 4 shtator 11:06
  5.600 €
 • 8 foto
  OKAZION VW TUARAN AUTOMAT 2.OTDI FULL 06
  Vetura

  OKAZION VW TUARAN AUTOMAT 2.OTDI FULL 06

  SHITET VW TUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 10 2006. 260 KM ORIGJINALE

  Tiranë 4 shtator 10:36
  5.200 €
 • 8 foto
  Shes taura. Full ekstra 1.9tdi 7 ulse
  Vetura

  Shes taura. Full ekstra 1.9tdi 7 ulse

  Shes tauran 1.9 tdi 6 shpejsi klima tronik asb tempomat 2 qelsa 7 ulse viti 2004 1 vit plot regj gom

  Podujevë 4 shtator 10:22
  5.800 €
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Prizren 4 shtator 09:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë 4 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9TDI me dogan nga Gjermania
  Vetura

  VW TOURAN 1.9TDI me dogan nga Gjermania

  Vw Touran 1.9 TDI Viti Prodhimit:2010 Km:221.000 Nga gjermania Me dogan Tel:+38349739999

  Ferizaj 4 shtator 09:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet taurani
  Vetura

  Shitet taurani

  Tauran 1.9 dizell Dzg 7 shpejtsi Dritat me lupo xenon bigxenon Drita mjegulle Vet parkim senzora

  Lipjan 3 shtator 21:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Touran 1.9 Diezel viti 2005
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 Diezel viti 2005

  VW Touran 1.9 Diezel viti 2005 Makina me Dogane e Ardhur nga Zvicra CMIMI 4.800EU KAMIO AUTOMATIKE

  Tiranë 3 shtator 19:58
  4.800 €
 • 7 foto
  Volskwagen Touran 2.0 Diezel Viti 2007 Automat
  Vetura

  Volskwagen Touran 2.0 Diezel Viti 2007 Automat

  VW Touran 2.0 Diezel viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅Cmimi 6.700€ 7 Vende

  Tiranë 3 shtator 19:56
  6.700 €
 • 6 foto
  SHITET TAURAN DISEL 2.0 TDI I ARDHUR NGA ZVICRA
  Vetura

  SHITET TAURAN DISEL 2.0 TDI I ARDHUR NGA ZVICRA

  ➡️ SHITET TAURAN DISEL 2.0 TDI ME 1 BREGAST ME. FELLNE 17 I ARDHUR NGA ZVICRA🇨🇭 PA DOGAN ME 5

  Prizren 3 shtator 19:50
  5.300 €
 • 0 foto
  Touran 1.9 TDI
  Vetura

  Touran 1.9 TDI

  Touran 1.9 nafte TDI,ngjyre blu,kondicioner,pilot automatik,me gjendje shume te mire,viti 2005,me do

  Tiranë 3 shtator 18:40
  4.200 €
 • 5 foto
  shitet touran 20Tdi
  Vetura

  shitet touran 20Tdi

  Shitet volsvagen touran 20 Tdi, makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera,

  Lushnjë 3 shtator 14:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes VW Touran 1.9 TDI manual 2006 €3900
  Vetura

  shes VW Touran 1.9 TDI manual 2006 €3900

  vw touran 1.9 tdi manual 4+1 viti 2006 vende e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire .me

  Tiranë 3 shtator 14:31
  3.900 €
 • 7 foto
  Okazion // Touran (di) e kuqe 3700 €
  Vetura

  Okazion // Touran (di) e kuqe 3700 €

  Shitet Touran super gjendje , manuale , kondicioner, xhama elektrik , 7 vendeshe.. 3700€ mund te kon

  Tiranë 3 shtator 14:11
  3.700 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI MANUAL 7 ULSE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI MANUAL 7 ULSE

  VW TOURAN 2.0 TDI 2005 ☎️☎️ +383 49 41 41 01 ☎️☎️ VW TOURAN 2.0 TDI MANUAL NE FUND

  Vushtrri 3 shtator 11:06
  1 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Touran 2.0 tdi automat

  Shes vw touran 2.0 tdi dhjetor 2005. Kambio automatike DSG 6, pilot automatik, xhama te zinj origjin

  Shkodër 3 shtator 10:47
  5.500 €
 • 5 foto
  1.9TDI 2004 6 SHPEJCI
  Vetura

  1.9TDI 2004 6 SHPEJCI

  1.9 TDI RKS KLIM ESP XHAMAT RRYM NDRRIM I MUNDSHEM 045897779

  Obiliq 3 shtator 07:58
  4.650 €
 • 3 foto
  Shes VW Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Shes VW Touran 2.0 TDI

  Vetura posedon klim funksionale,cenzora,7 ulse,tempomat,6 shpejtsi,140PS,250mij tkalume

  Pejë 2 shtator 22:07
  5.200 €
 • 11 foto
  Shitet VW Touran 2.0 nafte AUTOMAT Viti 2006 Me do
  Vetura

  Shitet VW Touran 2.0 nafte AUTOMAT Viti 2006 Me do

  Shitet VW Touran 2.0 nafte Viti i prodhimit Dhjetor 2006 I sapo ardhur nga Zvira me Frish kontroll K

  Durrës 2 shtator 21:13
  4.700 €
 • 9 foto
  TAURAN 2.0 DIZEL AUTOMATIK DSG  RKS
  Vetura

  TAURAN 2.0 DIZEL AUTOMATIK DSG RKS

  TAURAN 2.0 DIZEL AUTOMATIK DSG RKS NE GJENDJE PERFEKTE SHUM I RUJTUN ME TE GJITHA SERVIZET E SAPOK

  Lipjan 2 shtator 19:07
  5.700 €
 • 5 foto
  Shitet Tourani
  Vetura

  Shitet Tourani

  Touran 2.0 TDI Fuqia e motorit: 103 kw 140ps Modeli: 2010 Ulse: 5 Air bag: para dhe mbrapa ABS ES

  Prizren 2 shtator 18:08
  8.300 €
 • 8 foto
  VW Volkswagen touran 2.0
  Vetura

  VW Volkswagen touran 2.0

  E ardhur nga gjermania para 1 muaji . Targa shqiptare te paguara per 1 vit . Vaj dhe filtra te sap

  Tiranë 2 shtator 13:09
  12.500 €