Vetura

Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  SHITET/NDERROHET Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013
  Vetura

  SHITET/NDERROHET Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013

  Shitet Ford Focus 2013,1.6 nafte, me dogane te paguar, kambio manuale sapo ardhur nga Gjermania ne g

  Durrës Sot, 22:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL VECTRA FULL
  Vetura

  OPEL VECTRA FULL

  Shitet Opel Vectra e vitit 2001 nafte,motor 2.0 DTI me zinxhir.Makina eshte shume e paster si brenda

  Korçë Sot, 22:24
  2.999 €
 • 9 foto
  Benz c220 EVO
  Vetura

  Benz c220 EVO

  SHITET BENZ C CLASS C220 EVO.MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.NE GJENDIE P

  Pogradec Sot, 22:23
  5.300 €
 • 11 foto
  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt
  Vetura

  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

  Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena ,

  Lushnjë Sot, 22:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005
  Vetura

  Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005

  Shes Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005 (motori me zingjir), 202.000 km te kaluara, me n

  Prishtinë Sot, 22:22
  4.200 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz c220 ELEGANCE
  Vetura

  Mercedes Benz c220 ELEGANCE

  SHITET BENZ C CLASS C220 EVO.MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.NE GJENDIE P

  Pogradec Sot, 22:22
  4.500 €
 • 5 foto
  Fiat Stilo 1.9 jtd 2003
  Vetura

  Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

  Shitet fiat stilo 1.9jtd viti I prodhimit 2003. Abs klimatronik centrall esp city mode .. I shtrengu

  Ferizaj Sot, 22:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes C 200
  Vetura

  Mercedes C 200

  Vetura eshte importuar nga Gjermania para 3 viteve, eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike a

  Prishtinë Sot, 22:16
  7.191 €
 • 5 foto
  Land Rover Td4 2002
  Vetura

  Land Rover Td4 2002

  Shitet Land Rover FREELAND Td4 jeep.Me motor 2000 nafte.Eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhener

  Fier Sot, 22:15
  3.500 €
 • 4 foto
  Opel corsa cosmo 1.3 cdti exof
  Vetura

  Opel corsa cosmo 1.3 cdti exof

  Shum ne gjen me kilometra te garantume me dogan te pagume me 2 qelca

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origjinale me t

  Kavajë Sot, 22:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat TDI Bluemotion
  Vetura

  Passat TDI Bluemotion

  VW Passat 1.6TDI bluemotion Ngjyre hiri 240000km te garantuara Limuzine Senzora para dhe mbrapa 6 sh

  Gjilan Sot, 22:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rom dekorues per dru
  Vetura

  Rom dekorues per dru

  Rami esht 4 metra me 2 metra naltsi shitet vetem rami pa dru

  Podujevë Sot, 21:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LAND ROVER FREELANDER 2
  Vetura

  LAND ROVER FREELANDER 2

  LAND ROVER FREELANDER 2 2.2 TD4 4X4 Viti 2007 Kambio manuale 180.819 kilometra origjinale E sapo

  Durrës Sot, 21:54
  6.300 €
 • 4 foto
  VW Golf 2 1.6 -89
  Vetura

  VW Golf 2 1.6 -89

  Shes golf 2 1.6 ngjendje trregullt regjistrim deri 10.8.2016 per me shum lajmrohi nr 049 628934

  Malisheve Sot, 21:52
  1.000 €
 • 11 foto
  Toyota corolla Verso 2.2 nafte
  Vetura

  Toyota corolla Verso 2.2 nafte

  Toyota Corrola Verso 2.2 Nafte 6+1 Viti 2004 Kambio Manuale 180.133 Kilometra originale E sapo ar

  Durrës Sot, 21:52
  4.000 €
 • 11 foto
  Vw Touran 1.9 Nafte
  Vetura

  Vw Touran 1.9 Nafte

  Vw Volkswagen Touran 1.9 Nafte Viti 2009 Kambio manuale 205.005 kilometra originale E sapo ardhu

  Durrës Sot, 21:51
  5.300 €
 • 1 foto
  Renat a Car Golf 5
  Vetura

  Renat a Car Golf 5

  Golf 5 , manual , 5 shpejtesi , CD , xhama pasqyravme rreyme Viber +38349134001

  Prishtinë Sot, 21:50
  20 €
 • 1 foto
  Renat a Car Touran 5+2 ulese
  Vetura

  Renat a Car Touran 5+2 ulese

  Touran 1.9 TDI , 6+R , 7 ulese , xhama pasyra me rryme , CD , kondicioner . Viber +38349134001

  Prishtinë Sot, 21:50
  20 €
 • 8 foto
  Toyota Corolla 20 nafte.
  Vetura

  Toyota Corolla 20 nafte.

  Shitet toyota corolla me portobagazh ne gjendje shume te mire,goma te reja,letra te sapoprera,klima,

  Berat Sot, 21:39
  4.500 €
 • 3 foto
  SEAT LEON 2004
  Vetura

  SEAT LEON 2004

  Shes SEAT LEON 1.9 TD+I 110 kuaj fuqi me dokumenta deri ne shtator 2020,me kondicjoner,me drita kse

  Elbasan Sot, 21:39
  2.650 €
 • 4 foto
  1.3 nafte. Ekonomike. Targa. Arsye mosperdorimi
  Vetura

  1.3 nafte. Ekonomike. Targa. Arsye mosperdorimi

  Fiat Idea 1.3 nafte,viti prodhimit 2006, (shitet per arsye mosperdorim) me targa+ siguracion te pag

  Tiranë Sot, 21:38
  2.900 €
 • 7 foto
  Mercedes benz E Clas 270
  Vetura

  Mercedes benz E Clas 270

  Shitet mercedes benz e clas ne gjendje te mir si nga ana motorrike dhe nga ana gjenerike . xhamat te

  Tiranë Sot, 21:38
  5.500 €
 • 5 foto
  mercedes benz B 200 cdi
  Vetura

  mercedes benz B 200 cdi

  shitet mercedes benz b200 cdi.ne gjendje te regullt.e ardhun nga zvicrra.pa dogan pa homologim.manua

  Pejë Sot, 21:33
  10.500 €
 • 8 foto
  Shes Opel Corsa 1.3 CDTI viti 2010.
  Vetura

  Shes Opel Corsa 1.3 CDTI viti 2010.

  Shes Opel Corsa 1.3 CDTI viti 2010 e regjistruar RKS me te gjitha opsionet 3 Dyer ne gjendje te mire

  Ferizaj Sot, 21:31
  5.200 €
 • 7 foto
  toyota corolla verso 2.0 D-4D
  Vetura

  toyota corolla verso 2.0 D-4D

  shitet toyota corolla verso viti 2002 manual 2.0 nafte me dogan sapo ardhur nga gjermania 4+1 vende

  Tiranë Sot, 21:30
  3.500 €
 • 0 foto
  Vjen
  Vetura

  Vjen

  Opel Zafira 2008, manuale me 6 marshe, 1.7 nafte,ne gjendje te mire teknike, 6+1 vende, shume komode

  Tiranë Sot, 21:30
  5.500 €
 • 7 foto
  Shes seat altea 1.9
  Vetura

  Shes seat altea 1.9

  Shes veturen seat altea 1.9 tdi. Viti 2007. Vetura posedon gjama elektrik, pasqyre elektrike dhe qe

  Prishtinë Sot, 21:26
  6.650 €
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 HDI

  -Shitet Peugeot 207 1.6 HDI -BORD KOMPJUTER -KLIMA FUNKSIONALE -DRITA TE MJEGULLES -AUX -ABS -AIR B

  Ferizaj Sot, 21:26
  5.700 €
 • 12 foto
  BMW e46  318D 2004
  Vetura

  BMW e46 318D 2004

  Shitet Bmw 318d 116ps viti i prodhimit 2004 facelift e regjistruar ne rks deri ne muajin e 06-20

  Pejë Sot, 21:24
  4.990 €
 • 4 foto
  toyota corolla verso 2007.2.2 naft blije me keste
  Vetura

  toyota corolla verso 2007.2.2 naft blije me keste

  shitet toyota corolla naft manual e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar ne gjendje shum te

  Tiranë Sot, 21:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION
  Vetura

  Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

  BMW 530D M-Packet original. Ful extra, 6 shpejtsi, kamer, senzor parkingu,karrikat extra, nxemje ne

  Ferizaj Sot, 21:22
  9.000 €
 • 10 foto
  opel zafira 1.9 viti 2006 .6+1 vende
  Vetura

  opel zafira 1.9 viti 2006 .6+1 vende

  shitet opel zafira 1.9 nafte kamjo manuale ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e sapo kryera

  Tiranë Sot, 21:22
  3.600 €
 • 8 foto
  Okazion Opel Zafira 1.9 nafte manual 7sendile
  Vetura

  Okazion Opel Zafira 1.9 nafte manual 7sendile

  shitet opel zafira sapo ardhur me dogan te paguar me 7sendile motorr 1.9 nafte kamjo manuale ne gjen

  Tiranë Sot, 21:21
  4.500 €
 • 9 foto
  OKAZION VW Golf 1.9 TDI Euro5 2009 me Dogan Full
  Vetura

  OKAZION VW Golf 1.9 TDI Euro5 2009 me Dogan Full

  Shitet VW Golf station 1.9 TDI Viti 27/09/2009 Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksional

  Durrës Sot, 21:20
  5.100 €
 • 11 foto
  Okazion VW PASSAT 2006 1.9
  Vetura

  Okazion VW PASSAT 2006 1.9

  PASSAT 1.9 TDI MOTOR 1896CC 77 kW GOMA PIRELLI TE 02/ 2019. KILMA AUTO ME 6 ZONA SENSOR SHIU, FRENA

  Durrës Sot, 21:19
  4.400 €
 • 9 foto
  Shitet VW Golf Station 2009 Full option
  Vetura

  Shitet VW Golf Station 2009 Full option

  Shitet VW Golf station Viti 27/09/2009 Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksionale. Maki

  Durrës Sot, 21:19
  5.800 €
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti
  Vetura

  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti

  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti Viber +38649717869 049717869

  Vushtrri Sot, 21:17
  1.650 €
 • 8 foto
  VW touran 1.9 naft manual 2003
  Vetura

  VW touran 1.9 naft manual 2003

  shitet touran sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar te gjitha sherbimet e sapo bera cmimi 43

  Tiranë Sot, 21:17
  4.300 €
 • 5 foto
  Audi A6 2.5 Nafte Quattro (4x4) Gjendje Super
  Vetura

  Audi A6 2.5 Nafte Quattro (4x4) Gjendje Super

  Audi A6 2.5 Nafte (V6) Quattro (4x4).Ne gjendje shume te mire.Sherbimet te gjitha te bera .Rrip Faze

  Tiranë Sot, 21:14
  2.900 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 21:11
  3.100 €
 • 1 foto
  SHLEP AUTO BARTJE MARIMANGA 24H 044 285 202
  Vetura

  SHLEP AUTO BARTJE MARIMANGA 24H 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë Sot, 21:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet opell meriva 1.7 dizell
  Vetura

  Shitet opell meriva 1.7 dizell

  Shitet opell meriva viti 29.12.2008 1.7 dizell regjistrimi i par ne kosov e ardhur prej zvicrre ngje

  Gjilan Sot, 21:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Land Rover Freelander II
  Vetura

  Land Rover Freelander II

  Vetura eshte vozitur nga nje pronar ne Kosove. Ka histori servisi. Rrypi dhembzor i ndrruar. Posed

  Prishtinë Sot, 21:00
  8.000 €
 • 6 foto
  Audi A4 1.9 diesel
  Vetura

  Audi A4 1.9 diesel

  Audi A4 1.9 diesel, 2005 Vetura ne gjendje perfekte. Servisin e madh e ka te kryer me garancion.

  Skënderaj Sot, 20:48
  6.300 €
 • 5 foto
  Shes Tata Xenon 4x4 2010
  Vetura

  Shes Tata Xenon 4x4 2010

  Shee Tata Xenon 4x4 viti i prodhimit 2010.Vetura është në gjendje teknike shum të mir posedon xhama

  Pejë Sot, 20:45
  5.500 €
 • 1 foto
  Vito cdi 109
  Vetura

  Vito cdi 109

  vito nafte 2.2 ne gjendje te mir 5+1 vende kambio manual 6 marsha shum i paster dy celsa liber sherb

  Vlorë Sot, 20:42
  11.500 €
 • 2 foto
  SHITET TOYOTA COROLA 2005 .NAFTE 200 CC.4800€
  Vetura

  SHITET TOYOTA COROLA 2005 .NAFTE 200 CC.4800€

  MAIN ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE. NUK KA NEVOJE PER SHERBIME.

  Tiranë Sot, 20:39
  4.800 €
 • 9 foto
  Ford Fiesta 1.4 dizel vit 2011
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 dizel vit 2011

  Shitet fordi 2011 zez manual naft1.4 4.1/L 100km me goma te reja 0 km120000km me siguracion min ka

  Tiranë Sot, 20:37
  5.900 €
 • 9 foto
  Amarok 2.0 tdi 4x4
  Vetura

  Amarok 2.0 tdi 4x4

  Vw amarok 2.0 tdi 4x4.E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komple

  Gjakovë Sot, 20:34
  Me Marrveshje