Vetura

Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Tiptronic |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet golf6
  Vetura

  Shitet golf6

  Golf 6 me portabagazh ngjyre e zeze.

  Tiranë 8 dhjetor 12:52
  6.000 €
 • 4 foto
  Volkswagen jetta 2015
  Vetura

  Volkswagen jetta 2015

  Shitet Volkswagen jeta e sapo ardhur nga USA. Me motor blutech 2000 nafte. Me dogan te paguar gati

  Pogradec 23 nëntor 14:36
  10.000 €
 • 7 foto
  Audi a4 2.0 tfsi quattro
  Vetura

  Audi a4 2.0 tfsi quattro

  Shitet Audi A4 2.0 tfsi i 2011, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, motorike dhe estetike. Makina ësht

  Tiranë 23 nëntor 12:39
  11.900 €
 • 7 foto
  Smart ForFour Passion 1.5 Disel StepTronike dhe Atomatike, Pamje Panoramike
  Vetura

  Smart ForFour Passion 1.5 Disel StepTronike dhe Atomatike, Pamje Panoramike

  Makina esht Shum e Mirmbajtur ne Gjendje Shum te Mir Generike dhe Motorrike (Motorr Mercedez-Benz) 1

  Tiranë 21 nëntor 21:34
  3.500 €
 • 14 foto
  Benz w204 c350 272hp 4 matic panoramic.
  Vetura

  Benz w204 c350 272hp 4 matic panoramic.

  Vetem shitet. Jo nderrime. Makine e veqante e klasit vet W204 avantgarde full opsin 7g tronic . Fene

  Lezhë 18 nëntor 04:02
  15.000 €
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Volkswagen jeta e sapo ardhur nga USA. Me motor 2000 nafte. Me dogan te paguar gati per dokum

  Pogradec 13 nëntor 20:48
  10.500 €
 • 11 foto
  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro
  Vetura

  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro

  Shitet Touran 2004 Motor 2.0 Nafte Sensor parkimi Bateri e re Goma 70% Sendile me ngrohje Xhama te z

  Tiranë 13 nëntor 19:53
  3.500 €
 • 7 foto
  E class 270
  Vetura

  E class 270

  Shitet E class 270 cdi avangard Viti i prodhimit : Maj 2002 Letrat te prera deri ne korrik 2020

  Tiranë 19 tetor 18:11
  3.200 €
 • 12 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  Makina eshte ne gjendje perfekte . Dy muaj perdorur ne Shqiperi

  Vlorë 19 tetor 15:27
  6.300 €
 • 7 foto
  Super mercedes c class 250 amg
  Vetura

  Super mercedes c class 250 amg

  Shitet mercedes Benz c class 250.motor 1.8 benzine I pershtashme per impjant gazi. Me dokumenta te r

  Pogradec 16 tetor 16:00
  12.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen jetta
  Vetura

  Volkswagen jetta

  Shitet Volkswagen jetta e sapo ardhur nga USA me dogan te PAGUAR gati per dokumenta. Motor 2000 me v

  Pogradec 16 tetor 15:57
  10.500 €
 • 10 foto
  Mercedes C Clase 220 CDI LOOK BRABUS
  Vetura

  Mercedes C Clase 220 CDI LOOK BRABUS

  Mercedes c clase 220 CDI Look w204 BRABUS e verifikueshme nga fotot qe kan kaluar ne kolaudim ne gje

  Berat 13 tetor 20:27
  13.800 €
 • 8 foto
  Shes ford fokus 1.6disell 2007
  Vetura

  Shes ford fokus 1.6disell 2007

  Ford fokus 2007. 1.6 disell automatik tiptronik me klim 140 mi me liber servisi full 10 muj ks tip

  Fushë Kosovë 9 tetor 16:56
  5.200 €
 • 4 foto
  Shitet Mazda2
  Vetura

  Shitet Mazda2

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbi

  Tiranë 1 tetor 18:57
  2.500 €
 • 0 foto
  Shes Audin Q7
  Vetura

  Shes Audin Q7

  Shes Audin Q7 Viti 2010, 3.0 nafte pa taks luksi Me xhama te zij oregjinal, me kseno model i ri, m

  Tiranë 29 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 TFSI 2012
  Vetura

  Audi A6 3.0 TFSI 2012

  Audi A6 Motorri : 3.0 TFSI ( Pa taks Lluksi) Lenda : Benzin Viti- 2012 Kuajfuqi - 320 . Konsumi inte

  Tiranë 20 shtator 01:03
  18.500 €
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Citroen c3 - Viti 2004 - 1.6 Benxin/Gaz - Tronik-Marshat ne Timin F1- Cabroliet - Sherbimet sapo jan

  Tiranë 26 gusht 18:45
  2.400 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz c class
  Vetura

  Mercedes Benz c class

  Shitet mercedes Benz c class 250.motor 1.8 benzine. I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta

  Pogradec 24 gusht 17:17
  12.500 €
 • 6 foto
  Volkswagen jetta
  Vetura

  Volkswagen jetta

  Shitet Volkswagen jetta e sapo ardhur nga USA me dogan te PAGUAR gati per dokumenta. Motor 2000 me v

  Pogradec 24 gusht 17:13
  11.000 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes Benz c class.
  Vetura

  Shitet mercedes Benz c class.

  Shitet mercedes Benz c class 250.motor 1.8 benzine. I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta

  Pogradec 24 gusht 17:09
  11.000 €
 • 5 foto
  Shitet passat 2005
  Vetura

  Shitet passat 2005

  Shitet passat 2005 cmimi 4,200 euro i diskutueshem Ne gjendje shum te mir gjenerike, xhama elektrik

  Tiranë 23 gusht 23:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh "pa taks luksit"
  Vetura

  E Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh "pa taks luksit"

  Shes Mercedes-Benz e Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh pa taks luksit me 180mij km o

  Shkodër 19 gusht 17:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shitet Audi A6 . Motorri : 2.5 TDI Mortor V6. Sistem frenimi : ABS. Kamio : Automatike - Tiptro

  Berat 20 korrik 15:48
  3.200 €
 • 0 foto
  E clas 320 4matic (pa taks luksit)
  Vetura

  E clas 320 4matic (pa taks luksit)

  Mercedes-Benz e Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh pa taks luksit me 180mij km origji

  Shkodër 20 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  peugeot 308 ne shitje
  Vetura

  peugeot 308 ne shitje

  shitet vetura

  Prishtinë 18 korrik 17:09
  1.100 €
 • 6 foto
  Shitet se kam tjeter
  Vetura

  Shitet se kam tjeter

  Makina super gjendje nuk ka nevoje per asgje shitet se kam tjeter km i ka orgjinale jo te zbritura e

  Pogradec 9 korrik 11:19
  2.500 €
 • 11 foto
  ne gjendje super te mire, shitet vetura mercedes ML 300cdi 4 matic bluetec
  Vetura

  ne gjendje super te mire, shitet vetura mercedes ML 300cdi 4 matic bluetec

  Vetura në shitje Mercedes ML 300 cdi 4 MATIC bluetec Disell 3000 Viti prodhimit 2010 Km te ka

  Prishtinë 6 qershor 12:20
  16.500 €
 • 15 foto
  Mercedes Benz E 220 CDI Avantgarde Automatik
  Vetura

  Mercedes Benz E 220 CDI Avantgarde Automatik

  Mercedes Benz E-Klasa Sedan 220 CDI Modeli Avantgarde - BlueEFFICIENCY Një pronar Full Option

  Vlorë 30 maj 23:23
  9.800 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C220 packet sport
  Vetura

  Mercedes Benz C220 packet sport

  Benz i dhjetorit 2006, disqe AMG, sistem frenimi me ftohje, portobagazh, ngjyra e zeze, klima.

  Fier 14 maj 08:26
  5.000 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz C220 packet sport
  Vetura

  Mercedes Benz C220 packet sport

  Mercedes Benz C220 cdi, Sport Packet, Lekure, Aut. Kambio Automat Tip tronic, Navigator 50b APS, VER

  Fier 9 maj 14:30
  5.500 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Viano
  Vetura

  Mercedes-Benz Viano

  Mercedes-Benz Viano Viti i modelit 2007. pasi u regjistrua më 05.08. 2004 km155,000 km Ngjyra e kuq

  Berat 1 maj 11:45
  2.000 €
 • 8 foto
  Super Okazion ML 350 Bluetec Ofruar 25500 Euro
  Vetura

  Super Okazion ML 350 Bluetec Ofruar 25500 Euro

  MERCEDES-BENZ ML350 BLUETEC/DIESEL AWD, 179.089 KM , PREMIUM PAKET:Me Nderrim 28.000 Euro !!! ? P

  Durrës 18 prill 07:40
  22.400 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Mjeti ne super gjendje me letra nentor 2019 shitet ose nderohet me golf ose pasat portobagazh

  Pogradec 14 prill 16:33
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Me letra nentor2109 sherbime sapo bera nderohet me pasat ose golf portobagazh Makina ska nevoje per

  Pogradec 11 prill 12:31
  3.000 €
 • 5 foto
  Okazion per pak dite
  Vetura

  Okazion per pak dite

  Shitet per arsye mos perdorimi letra nentor 2019 sherbimet te gjitha te bera para 1 jave super makin

  Pogradec 6 prill 10:27
  3.000 €
 • 3 foto
  Okazion per pak dite
  Vetura

  Okazion per pak dite

  Makina ne gjendje perfekte me sherbime te sapobera letra nentor 2019 e gatshme per prove shitet per

  Pogradec 5 prill 16:46
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet eclass 220 nafte portobagazh
  Vetura

  Shitet eclass 220 nafte portobagazh

  Shitet e class 220 portobagazh me te gjitha sherbimet e kryera tashi letrat nentor 2019makina ska ne

  Pogradec 3 prill 12:41
  2.800 €
 • 8 foto
  Bmw 730d
  Vetura

  Bmw 730d

  Bmw 730d automatik me marshe ne timon ne super gjendje si gjenerike dhe elektrike shum e paster 4.50

  Durrës 19 mars 19:19
  4.500 €
 • 6 foto
   OKAZIONN EWO ///AMG
  Vetura

  OKAZIONN EWO ///AMG

  EWO 280 2987cc Cdi Automat 7G Avangard Air Matik Look AMG Xhama Te Zi Origjinal Navi TE Madh Klima 4

  Tiranë 7 shkurt 17:35
  9.000 €
 • 12 foto
  Mercedes e220 Avangarde-Blueefficency 7g-tronik
  Vetura

  Mercedes e220 Avangarde-Blueefficency 7g-tronik

  Shitet mercedes e220 Avangarde-Blueefficency 7g-tronik i sapo ardhur nga gjermania viti 2012 km te g

  Pejë 5 shkurt 10:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 508
  Vetura

  Peugeot 508

  Modeli: 508 Peugeot 508 2.0 HDI, Fuqia 120 KW,Versioni Allure,Viti 2012, Km 84.000, Navigato

  Tiranë 2 janar 12:40
  10.800 €
 • 13 foto
  Mercedes benz E220 AVANTGARDE
  Vetura

  Mercedes benz E220 AVANTGARDE

  Shes makinen MERCEDES BENZ Eclass 220 nafte AVANTGARDE ne super gjendje Me te gjitha sherbimet e sap

  Korçë 13 dhjetor 12:26
  4.000 €
 • 9 foto
  Audi a 6 2014
  Vetura

  Audi a 6 2014

  Shitet audi a6 3.0 tdi 2014 144mij km origjinale sherbime te bera ne suedi esht pa dogane per me s

  Tiranë 2 dhjetor 18:33
  22.000 €
 • 2 foto
  E 270 CDI KARAVAN AVANGARD
  Vetura

  E 270 CDI KARAVAN AVANGARD

  Shitet Mercedes Benz E 270 CDI AVANGARD. Viti 2001. Gjendja perfekte. Lejohet cdo lloj kontrolli. Ma

  Korçë 13 nëntor 21:19
  3.000 €
 • 11 foto
  ✔️Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion
  Vetura

  ✔️Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion

  Sherbejme ne qytetin tuaj me poste!! -Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Me

  Durrës 29 tetor 17:29
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  VW passat 1.8T 2004 Benzin+Gaz
  Vetura

  VW passat 1.8T 2004 Benzin+Gaz

  Makina shitet per arsye emigrimi ose nderrohet me makine me targa greke ( / -) diferencen. Mund te n

  Durrës 15 tetor 12:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  U SHITTT  Okazion Mercedes Ml 350 Bluetec
  Vetura

  U SHITTT Okazion Mercedes Ml 350 Bluetec

  !!! Jo Nderrime !!! Shitet Ml 350 bluetec full option Nuk ka Aksidente, AMG pack, Keyless Entry, (H

  Tiranë 13 tetor 08:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHES PORCHE CAYENNE SPORT
  Vetura

  SHES PORCHE CAYENNE SPORT

  Shes Porche Cayenne Sport viti i prodhimit 10/2016 e regjistruar per here te pare ne 03/2017 . Pose

  Prishtinë 10 tetor 15:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik
  Vetura

  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik

  Shitet benz Ml 320cdi e 2007 full sport kater matik ne gjendje perfekte si gjenerike ashtu dhe nga p

  Shkodër 30 shtator 15:28
  11.500 €
 • 9 foto
  Peugeot 307 1vit rks
  Vetura

  Peugeot 307 1vit rks

  Shes pezho 307 ne gjendje shum tmir , servisin e krym i ardhur nga zvicrra. Hipotek nuk eshte perkt

  Prizren 19 shtator 12:04
  5.500 €