Vetura

Audi | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online

  blejm Vetura gjith ksoven rks ose pa dogan

  Prishtinë Sot, 23:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blejm Vetura Me Defekte ose te Aksidentuara 24/7
  Vetura

  Blejm Vetura Me Defekte ose te Aksidentuara 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Prizren Sot, 23:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI Q73.0 TDI (ABT) FACELIFT 8 SHPEJCI 7 ULSE FUL
  Vetura

  AUDI Q73.0 TDI (ABT) FACELIFT 8 SHPEJCI 7 ULSE FUL

  AUDI

  Prishtinë Sot, 23:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?
  Vetura

  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Malisheve Sot, 23:12
  17.000 €
 • 7 foto
  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️
  Vetura

  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️

  Blejm

  Ferizaj Sot, 23:12
  25.000 €
 • 3 foto
  Blejm vetura
  Vetura

  Blejm vetura

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Podujevë Sot, 23:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*
  Vetura

  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Rahovec Sot, 23:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019
  Vetura

  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019

  blejm

  Malisheve Sot, 23:05
  12.500 €
 • 6 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Skënderaj Sot, 23:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Pa Dogan ose RKS✅
  Vetura

  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Pa Dogan ose RKS✅

  Beljm

  Pejë Sot, 23:05
  18.500 €
 • 11 foto
  Audi A4 Automat 3.0 benzin
  Vetura

  Audi A4 Automat 3.0 benzin

  Audi A4 i 2004 Automat + - Motorr 3.0 benzine .Makina eshte me dogane te paguar. Makina disponon

  Tiranë Sot, 23:05
  3.200 €
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Sot, 23:03
  20 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 23:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A6 Quattro 3.0 2006 (Mundesi Nërrimi)
  Vetura

  Audi A6 Quattro 3.0 2006 (Mundesi Nërrimi)

  Shitet Audi A6 Quattro ne gjendje perfekte, full options, drita bixenon, disqe 18’, sensor parkimi

  Fier Sot, 23:02
  6.800 €
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent a Car Dardania Audi Q7 viti 2009 +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Audi Q7 viti 2009 +37744269000

  Rent a Car Dardania +37744269000 Audi Q7 viti 2009 dizel 3.0 TDI Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A8 4.2 Lungo Benzin-Gaz
  Vetura

  Audi A8 4.2 Lungo Benzin-Gaz

  Shitet Audi A8 S 4.2 Lungo Benzin -Gaz 2004 Full Opsion ne gjendje shum te mire motorrike si dhe xhe

  Fier Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  A6 s line benzin gaz full opsion viti 2007
  Vetura

  A6 s line benzin gaz full opsion viti 2007

  Shitet audi a6 s line full opsion fundi 2007 benzine gaz impianti i sapo montuar me 2 vjet garanci i

  Elbasan Sot, 23:02
  7.750 €
 • 8 foto
  Okazion a6 3.0 tfsi supercharget 2010
  Vetura

  Okazion a6 3.0 tfsi supercharget 2010

  Shitet audi a6 3.0 tfsi supercharget 310 HP quatro fundi i 2009 e sapo ardhur nga jasht me dogane te

  Elbasan Sot, 23:02
  10.900 €
 • 12 foto
  Audi rs5
  Vetura

  Audi rs5

  Audi rs5 coupe----4.2 Benzin Quatrol, me 80.000 milje , Vitit Prodhimit 2011, Sallon Lekur e Zeze,

  Tiranë Sot, 23:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog Sot, 22:54
  10.000 €
 • 11 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shitet makina audi a6.. Makina eshte ne gjendje shumë të mirë.Ka 120 mij km orgjinale me garnci. Ka

  Pogradec Sot, 22:52
  26.300 €
 • 4 foto
  AUTO1-BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI
  Vetura

  AUTO1-BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Gjilan Sot, 22:51
  7.888 €
 • 7 foto
  Audi Q5 panoram
  Vetura

  Audi Q5 panoram

  Makina ka pak kohe qe ka ardhur,targuar dat 5 gusht sedile me korent me ngrohje pilot automatic, tav

  Fier Sot, 22:50
  10.800 €
 • 6 foto
  AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident
  Vetura

  AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Fushë Kosovë Sot, 22:46
  6.777 €
 • 9 foto
  Shitet Audi Q7 - S/ Line - Facelift
  Vetura

  Shitet Audi Q7 - S/ Line - Facelift

  Shitet Audi Q7 - S/Line - Facelift Viti i Prodhimit - 12.2008 model -2009 Motori 3.0 TDI - 240 pss N

  Prishtinë Sot, 22:43
  15.500 €
 • 8 foto
  Audi A5 S-Line 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A5 S-Line 2.0 TDI

  Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga

  Lushnjë Sot, 22:35
  17.500 €
 • 9 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 2.7 tdi super e shpejt, full option ,shume ekonomike ,210 mije km ORIGJINALE, 3 celsa,letra

  Durrës Sot, 22:34
  11.900 €
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK TEMPOMAT SENZORA KARRIKA ME NXEMJE DRITA ROBOT KLIMATRONI

  Ferizaj Sot, 22:29
  9.850 €
 • 6 foto
  AUDI A3 automat
  Vetura

  AUDI A3 automat

  Audi A3 Kambjo automatike Motorr 2.0 nafte Viti 2007. Marshe F1 ne Timon., pasqyra elektrike me ngr

  Lushnjë Sot, 22:27
  4.900 €
 • 5 foto
  A4 2009
  Vetura

  A4 2009

  Audi a4 2.0 nafte e ardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭 me targe shqiptare ..letrat te prera per nje vit ..makin

  Tiranë Sot, 22:24
  8.200 €
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet audi a6 3.2 benzin e ardhur nga zvicra sllon lekur kamosh bezh kseno bi kseno ne gje shum te

  Tiranë Sot, 22:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  --->Shitet, ndrrohet Audi A8 3.0 <---
  Vetura

  --->Shitet, ndrrohet Audi A8 3.0 <---

  Audi A8 3.0 dizel Viti 2007 Gjendja e mir asni vrejtje. Perveç lekures kah shoferi pak e shqyer. As

  Prishtinë Sot, 22:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a4 1.9 2003
  Vetura

  Audi a4 1.9 2003

  Audi a4 2003 1.9 automatik multitronik Sline mrena dhe jasht. Goma te reja 2019 ne gjendje shum te m

  Fushë Kosovë Sot, 22:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6
  Vetura

  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6

  Shitet Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6 Makina eshte blere ne Kanada 🇨🇦. Eshte targuar me targe t

  Tiranë Sot, 22:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A4 2.0 TFSI , S-LINE 2016 , FULL !!!!!
  Vetura

  Audi A4 2.0 TFSI , S-LINE 2016 , FULL !!!!!

  Audi a4 , 2.0 tfsi , automat , 49.000 km origjinale . Tapiceri lekure , sedilje elektrike , baxha ,

  Tiranë Sot, 22:10
  16.500 €
 • 4 foto
  Audi A3 2.0 TDI , 2012 ,,,SUPER !!!!
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI , 2012 ,,,SUPER !!!!

  Audi A3 2.0 tdi , viti 2012 . Automat , marshe ne timon , clima bizone , tavan panoramik , pasqyra e

  Tiranë Sot, 22:10
  9.800 €
 • 11 foto
  ?OKAZION AUDI A3 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR ?..
  Vetura

  ?OKAZION AUDI A3 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR ?..

  📁AUDI A3 AUTOMAT I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT I -12-2004 EU

  Lezhë Sot, 22:10
  5.200 €
 • 10 foto
  Shitet Audi Q3 TDI Quatro Automatic 177KF
  Vetura

  Shitet Audi Q3 TDI Quatro Automatic 177KF

  Shitet vetura nga nje pronar i vetem. Audi i blere tek Reforma Audi Prishtine. I servisuar vetem ne

  Prishtinë Sot, 22:06
  21.000 €
 • 12 foto
  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015
  Vetura

  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015

  Shes (Audi A4 2.0 TDI VITI 2015) Vetura Posedon:Automatik,Drita Robot Xenon,Posedon sistemin e Star

  Ferizaj Sot, 22:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet audi a6 2.7 dizell automatik 2006
  Vetura

  Shitet audi a6 2.7 dizell automatik 2006

  Audi a6 2.7 dizell automatik viti 2006 Vetuar ësht ne gjendje shume te mire . I ardhu nga svicrra n

  Prishtinë Sot, 22:05
  6.800 €
 • 4 foto
  OKAZION AUDI TTS QUATTRO FULL !!!
  Vetura

  OKAZION AUDI TTS QUATTRO FULL !!!

  Shes Audi TTS origjinale S-LINE ,motor 2.0 TSI benzine QUATTRO 272 hp shum e shpejt , me 182mij km o

  Tiranë Sot, 22:01
  15.500 €
 • 7 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Okazio. Audi A6. 2012 me motorr 3 quatro diezel.full full. 19000 euro

  Tiranë Sot, 21:58
  19.000 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Sot, 21:57
  6.900 €
 • 8 foto
  Audi A3 SportBack Automat 2.0 Nafte 5990 Euro?
  Vetura

  Audi A3 SportBack Automat 2.0 Nafte 5990 Euro?

  5990 EURO ‼️‼️ AUDI A3 SPORTBACK 🚘 MODEL 2005 MOTORR 2.0 TDI✅ ME KAMBIO AUTOMATIKE - TIPTR

  Tiranë Sot, 21:57
  5.990 €