Vetura

Audi | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Naftë | Automatik | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Audi Q7
  Vetura

  Audi Q7

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar , ardhur nga italia , ecur ne st Mo

  Tiranë Dje, 23:06
  9.200 €
 • 11 foto
  Shitet Q7 166000km origjinallleeee. 2010
  Vetura

  Shitet Q7 166000km origjinallleeee. 2010

  Shitet Audi Q7 166000 km origjinale S-line brenda dhe jashte nga fabrika. -) Viti i prodhimit: 2010

  Tiranë Dje, 23:05
  17.000 €
 • 11 foto
  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?
  Vetura

  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?

  AUDI Q7 🚘 VITI 2007 ✅ MOTORR 3.0 TDI QUATTRO ( NAFTE ) 4X4 ✅ 218.000 KM ORIGJINALE ME TE GJITHA

  Tiranë Dje, 22:44
  11.990 €
 • 8 foto
  Shitet Q5 2015. 3.0 diesel. PA tax luksi. 180000km
  Vetura

  Shitet Q5 2015. 3.0 diesel. PA tax luksi. 180000km

  Audi Q5 3.0 Diezel Viti 2015 Makina me.Dogane Cmimi 23.000€ Kamio Automatike.dopio Panorama, ndezje.

  Tiranë Dje, 22:08
  23.000 €
 • 10 foto
  Shitet Audi A7 OKAZION!
  Vetura

  Shitet Audi A7 OKAZION!

  Shitet Audi A7 per arsye mosperdorimi. Viti i prodhimit 2011. Viti i daljes ne qarkullim 2012. Mjeti

  Tiranë Dje, 21:33
  19.000 €
 • 9 foto
  AUDI A6 2.5 QUATRO 2003
  Vetura

  AUDI A6 2.5 QUATRO 2003

  Makina ne gjendje perfekte si ne foto me te gjitha letrat deri ne Maj 2020

  Lezhë Dje, 21:24
  3.800 €
 • 3 foto
  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL
  Vetura

  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL

  2.0 NAFTE LOOK S-LINE VITI. 2014 START-STOP GOMA DISQE TE REJA R18 SEDILE NGROFJE FTOFJE PAKETA SLI

  Tiranë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Auto line 2018
  Vetura

  Auto line 2018

  Shitet : Audi A4 viti i prodhinit 2008 ne gjendje shum te mir motorike ashtu dhe xhenerike .me 256.4

  Fier Dje, 21:11
  11.500 Lek
 • 1 foto
  shitet Audi A 4 2.7
  Vetura

  shitet Audi A 4 2.7

  Shitet Audi A 4 2.7 nafte automat me 7+1 ne gjendje te mir (sa jan ber vaj +filtra +ferrota para m

  Tiranë Dje, 20:49
  6.600 €
 • 8 foto
  Audi A6 s-line 2.7 nafte Quattro atomat 2009 shira
  Vetura

  Audi A6 s-line 2.7 nafte Quattro atomat 2009 shira

  Shitet Audi A6 S-Line, 2.7 Tdi Quattro Viti 2008-2009 me 214 mi kilometra origjinale . Makina ne gje

  Tiranë Dje, 20:48
  7.500 €
 • 6 foto
  Vetem shitet
  Vetura

  Vetem shitet

  Audi A6L quatro i vitit 2001 me xhama origjinal te zi mbrapa modeli L full-me xhama elektrik sedilje

  Tiranë Dje, 20:40
  2.700 €
 • 8 foto
  Audi A6 s-line 2.7 nafte Quattro atomat 2008 shira
  Vetura

  Audi A6 s-line 2.7 nafte Quattro atomat 2008 shira

  Shitet Audi A6 S Line, 2.7 Tdi Quattro. Makina ne gjendje shume te mire. Full Extra Option.. Sistem

  Tiranë Dje, 20:40
  7.300 €
 • 8 foto
  SHES AUDI A6 All ROAD,DIEZEL 2.7 VITI 2008,S-Line
  Vetura

  SHES AUDI A6 All ROAD,DIEZEL 2.7 VITI 2008,S-Line

  Shes Makinen Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Diezel 2.7 motorr me zinxhir, Automatic Tronic,(F1)ma

  Tiranë Dje, 20:39
  6.500 €
 • 10 foto
  Audi A6 s-line Quattro 2.7 naft Automat 2009 shira
  Vetura

  Audi A6 s-line Quattro 2.7 naft Automat 2009 shira

  Shitet Audi A6 S Line, 2.7 Tdi Quattro. Makina ne gjendje shume te mire. Full Extra Option.. Sistem

  Tiranë Dje, 20:39
  7.300 €
 • 9 foto
  OKAZION?AUDI A4?
  Vetura

  OKAZION?AUDI A4?

  Viti 2015 klm 58000 audi a4 nafte Full optional

  Tiranë Dje, 20:38
  22.000 €
 • 4 foto
  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet
  Vetura

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0 me dokumenta shqiptare qe i mbarojne ne janar 2020,makina esht

  Tiranë Dje, 20:30
  13.000 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 TDI Automatik, mundesi ndrimi
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automatik, mundesi ndrimi

  Shitet Audi A4 2.0 TDI. Automatik me 7 Marrshe, ne gjendje shume te mire si ne motorr ashtu edhe ne

  Tiranë Dje, 20:20
  6.400 €
 • 7 foto
  Audi A8L 3.0 TDI -2009 OKAZION!!!
  Vetura

  Audi A8L 3.0 TDI -2009 OKAZION!!!

  Audi A8 Lungo motor 3.0 TDI Viti 2009 Tapiceri ngjyre bezhe lekure Sedilje me memorie Klima bizonale

  Tiranë Dje, 20:18
  10.300 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0 TDI Automatik, mundesi ndrimi
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automatik, mundesi ndrimi

  Shitet Audi A4 2.0 TDI. Automatik me 7 Marrshe, ne gjendje shume te mire si ne motorr ashtu edhe ne

  Tiranë Dje, 20:15
  5.800 €
 • 10 foto
  Audi A6 okazion
  Vetura

  Audi A6 okazion

  Shitet Audi A6 me te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja Mishelin, sherbime xhenerike te sapo ber

  Tiranë Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 2.0 nafte S-LINE SAPO ARDHUR NGA JASHTE
  Vetura

  Audi A6 2.0 nafte S-LINE SAPO ARDHUR NGA JASHTE

  AUDI A6 2.0 nafte LOOK S-LINE FABRIKE Kamio automat 8G(7+1 marshe) Navigator te madh klimatronik bi

  Tiranë Dje, 20:05
  10.900 €
 • 8 foto
   AUDI A6 S-LINE 2.7TDI
  Vetura

  AUDI A6 S-LINE 2.7TDI

  AUDI A6 S-LINE 2.7TDI 2008 MAKINA NE GJENDIE SHUME TE MIRE ME DOKUMENTA TE BERE DERI NE DHJETORE 201

  Fier Dje, 20:04
  8.900 €
 • 5 foto
  Shitet: AUDI A6 S-LINE 3.0tdi QUATTRO
  Vetura

  Shitet: AUDI A6 S-LINE 3.0tdi QUATTRO

  audi a6 s line. viti 2005. km:252mije. 3.0nafte 4x4. taksa siguracion te sapo paguara. ne gjendje sh

  Tiranë Dje, 19:54
  5.900 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A6
  Vetura

  Shitet Audi A6

  Makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike, full opision, prodhimi dhjetor 2004, baxho m

  Tiranë Dje, 19:48
  5.500 €
 • 10 foto
  AUDI A3 Automat SHITET - NDERROHET
  Vetura

  AUDI A3 Automat SHITET - NDERROHET

  AUDI A3 Automat SHITET - NDERROHET viti prodhimit 2006 ngjyre kafe e erret - klima ne 2 zona - ka

  Tiranë Dje, 19:48
  6.800 €
 • 10 foto
  ??AUDI A4 2.0Tdi Automat 2010 zvicra??
  Vetura

  ??AUDI A4 2.0Tdi Automat 2010 zvicra??

  💥10.990€🇨🇭AUDI A4 2.0Tdi Automat 2010 ,168mij km ardhur nga zvicra🇨🇭Me dogane te paguar+letra&ta

  Tiranë Dje, 19:46
  10.990 €
 • 5 foto
  AUDI A8 per pjes kembimi 4.0
  Vetura

  AUDI A8 per pjes kembimi 4.0

  Audi A8 4.0 letra shqiptare goma te reja cmim i arsyshem 5000euro per pjes kembimi i ka te gjith a p

  Tiranë Dje, 19:42
  4.500 €
 • 5 foto
  Audi A4 automat
  Vetura

  Audi A4 automat

  shitet audi a41.9 automat viti 2004 makina esht shum ne gjendje temir ne qershor esht targuar 4500€

  Tiranë Dje, 19:22
  4.500 €
 • 11 foto
  Audi A6 S-Line 3.0(nafte) 4x4 -2012 Full Opsion
  Vetura

  Audi A6 S-Line 3.0(nafte) 4x4 -2012 Full Opsion

  SHITET AUDI A6 FULL OPTIONS VITI 2012 S LINE 3.0 TDI QUATTRO 198.000 KM ME LIBER SHERBIMESH TE GJITH

  Durrës Dje, 18:50
  21.000 €
 • 8 foto
  SHITET AUDI A 8 3.0 NAFT VITI 2009
  Vetura

  SHITET AUDI A 8 3.0 NAFT VITI 2009

  PRIVAT SHET AUDIN-FULL FULL DH NUK KA NEVOJ PER AS NJE SHERBIM FOTOT FLASIN VETE. PER ME SHUM KONT

  Tiranë Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A6 full option
  Vetura

  Audi A6 full option

  Audi A6 3.0 tdi quattro Look s-line shum e shpejt mban shum ne rruge me 5 dyer marsha. ne timon ngjy

  Tiranë Dje, 18:42
  6.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 2008 automat nafte 1.9(MUNDESI NDËRRIMI)
  Vetura

  Audi A4 2008 automat nafte 1.9(MUNDESI NDËRRIMI)

  Shitet Audi A4 2008 final edition (prodhim i fundit i ketij modeli) ne leje qarkullimi -Motor 1.9 na

  Tiranë Dje, 18:41
  5.800 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0Tdi Ultra S-Line // 2016 // 88.000km
  Vetura

  Audi A6 2.0Tdi Ultra S-Line // 2016 // 88.000km

  Audi A6 2.0 TDI Ultra S-Line i vitit 2016 me 88.000mij km orgjinale. ne super gjendje motorrike dhe

  Fier Dje, 18:36
  26.500 €
 • 6 foto
  AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006
  Vetura

  AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006

  Shitet audi a3 automat motorr 2.0 naft makina sapo ka ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjend

  Kavajë Dje, 18:20
  5.200 €
 • 9 foto
  AUDI A8 PRESIDENCIALE MATRIX
  Vetura

  AUDI A8 PRESIDENCIALE MATRIX

  Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjermania. Makina ka 94.000 km. Makina eshte ne supe

  Tiranë Dje, 17:58
  50.000 €
 • 7 foto
  Audi A3 Sline
  Vetura

  Audi A3 Sline

  Audi A3 2005 SLINE Kambio Automatike (+-) Marsha Ne Timon sherbime te gjitha te kryera Sensor Parkim

  Elbasan Dje, 17:57
  4.100 €
 • 4 foto
  Audi A3 super full panorama f1 sline
  Vetura

  Audi A3 super full panorama f1 sline

  Audi a3 viti 2006 me 185 mij km super full marshe te timoni s line orgjinal nga fabrika ngrofje send

  Tiranë Dje, 17:32
  7.400 €
 • 7 foto
  AUDI A6 LUK RS6
  Vetura

  AUDI A6 LUK RS6

  Ne gjendje te mir naft 3.0 pa taks lluksi LUK RS6 marmira me zhurem etj . Full opsion !!!

  Tiranë Dje, 16:42
  6.500 €
 • 8 foto
  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6
  Vetura

  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6

  Shitet Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6 Makina eshte blere ne Kanada 🇨🇦. Eshte targuar me targe t

  Tiranë Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Audi A5 Nafte 2.7
  Vetura

  Shitet Audi A5 Nafte 2.7

  Audi A5. Fund i 2010 , full option , S-Line brenda dhe jasht. Look komplet origjinal. Makina eshte m

  Tiranë Dje, 15:43
  16.000 €
 • 11 foto
  ??Audi A7 3.0 Diezel Automat nga Zvicera??
  Vetura

  ??Audi A7 3.0 Diezel Automat nga Zvicera??

  🇨🇭🇨🇭Audi A7 3.0 Diezel Automat Quattro VP 7 2011 Km 167000 Makina Disponon Fener Bi Xenon Dhe Inteli

  Elbasan Dje, 15:37
  22.500 €
 • 11 foto
  Okazionn Audi A4 2011 2.0Tdi Automat 8G
  Vetura

  Okazionn Audi A4 2011 2.0Tdi Automat 8G

  Shitet audi A4 super gjendje! 2.0 Tdi Automat 8G E bardhe! Vaj-Filtra te sapo nderruara me fature! R

  Elbasan Dje, 15:30
  9.000 €
 • 6 foto
  AUDI A4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI A4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, motorr 2.0 naft

  Tiranë Dje, 15:26
  12.900 €
 • 11 foto
  AUDI A3, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  AUDI A3, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane paguar+targa siguracion etj, motorr 1.6 nafte, kam

  Tiranë Dje, 15:19
  16.900 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Audi A8 3.0 naft ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe ana xhenerike te gjitha sher

  Lushnjë Dje, 15:05
  13.900 €
 • 12 foto
  AUDI  A8
  Vetura

  AUDI A8

  AUDI A8 -- 3.0 Nafte Quattro. viti 12/20106 FULL OPTIONS. Sallon Lekure. Kseno. Disqe alumini me g

  Tiranë Dje, 15:03
  10.000 €
 • 7 foto
  AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED
  Vetura

  AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED

  Shitet Audi A6 2.7TDI Avant,Fund vitit 2008,192.500 Look 2011Rs6 full led,navigator,sedilje lekur e

  Tiranë Dje, 14:57
  9.900 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A8 Full ose nderrohet OKAZION
  Vetura

  Shitet Audi A8 Full ose nderrohet OKAZION

  Shitet Audi A8 viti prodhimit 2010, motorr 2967 kubik nafte. Makina eshte full option ne gjendje per

  Tiranë Dje, 14:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A6 2012 3.0 TDI QUATTRO S LINE FULL 21400€
  Vetura

  AUDI A6 2012 3.0 TDI QUATTRO S LINE FULL 21400€

  SHITET AUDI A6 QUATTRO AVANT FULL OPTIONS VITI 2012 S LINE 3.0 TDI QUATTRO 245 HP FULL PANORAMIC 15

  Tiranë Dje, 14:02
  21.500 €
 • 0 foto
  Okazion Audi Q7 3.0 nafte automatike
  Vetura

  Okazion Audi Q7 3.0 nafte automatike

  Shitet Audi Q7 ne gjedje shum te mire,me letra deri ne fund te vitit,esht i mbajtur mire,Makina ka

  Krujë Dje, 13:51
  Me Marrveshje