Vetura

Audi | A1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

A1

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅
  Vetura

  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅

  Blejm

  Rahovec 27 janar 07:08
  18.900 €
 • 9 foto
  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?
  Vetura

  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Malisheve 27 janar 01:12
  17.000 €
 • 2 foto
  Braniku i pare Audi A1 Facelift S-Line
  Vetura

  Braniku i pare Audi A1 Facelift S-Line

  Braniku i pare Audi A1 Facelift S-Line Origjinal Tel 044 100 141

  Prishtinë 5 dhjetor 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Audi A1
  Vetura

  Shitet Audi A1

  Shitet Audi A1 fundi i vitit 2012 Motor 1.6 nafte, automatike, tek dere. 120000 Km dhe e perdorur ng

  Tiranë 3 gusht 10:35
  7.000 €
 • 8 foto
  ✔️ BLEJM VETRA GJITH KOSOVEN PA DOGAN & RKS
  Vetura

  ✔️ BLEJM VETRA GJITH KOSOVEN PA DOGAN & RKS

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Pejë 10 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kifa mont dyer dhe motorra per dyer
  Vetura

  kifa mont dyer dhe motorra per dyer

  dyer dhe kotorra oer dyer

  Lipjan 9 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET MOTORI GARRELLI 50 CC I 2016
  Vetura

  SHITET MOTORI GARRELLI 50 CC I 2016

  SHITET MOTORI 50 CC I 2016 SAPO ARDHUR CMIMI 600 EURO 069 47 06 092 FIER

  Fier 18 qershor 09:36
  600 €
 • 0 foto
  Auto Arianiti Blejm Vetura tegjitha llojet
  Vetura

  Auto Arianiti Blejm Vetura tegjitha llojet

  Bejm Blerejn e Veturav me dogan dhe pa dogan Te gjitha llojet te vjetra dhe te reja tel 045 207 664

  Prishtinë 15 qershor 16:59
  555.555 €
 • 4 foto
  Husky
  Vetura

  Husky

  Shitet husky 5Muj

  Ferizaj 8 qershor 18:21
  170 €
 • 5 foto
  audi a1
  Vetura

  audi a1

  shitet audi a1 automatik disel 2017 21000KM me grancion gjerman 2 vjet pa dogan viber +38649437223

  Rahovec 26 maj 22:50
  16 €
 • 7 foto
  Audi A1 2011
  Vetura

  Audi A1 2011

  Cmimi 9.500 euro i diskutueshem , letra mbarojne ne maj te vitit 2020 , sherbime te sapo bera.

  Tiranë 15 maj 16:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Plluma per dasma
  Vetura

  Plluma per dasma

  Shes pellumba per dasma 50 euro 2 viber +38349250912

  Klinë 3 prill 10:12
  50 €
 • 7 foto
  Invertor 600 wat 1vit garancion
  Vetura

  Invertor 600 wat 1vit garancion

  Invertor 600. Wat 1 vit garancion invertor per nxemje qendrore

  Gjilan 3 prill 08:07
  170 €
 • 3 foto
  audi A1
  Vetura

  audi A1

  shes audien po sardhur nga zvicrra Audi A1 Benzin 1.4

  Viti 3 prill 06:53
  10.000 €
 • 9 foto
  Audi A1 2014 naft 1.4 full 120 km kovertim 17500
  Vetura

  Audi A1 2014 naft 1.4 full 120 km kovertim 17500

  Audi A1 viti 2014 naft 1.6 sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te

  Tiranë 2 prill 11:35
  17.500 €
 • 7 foto
  Audi A1 2014 naft 1.6 automat full 120 km kovertim
  Vetura

  Audi A1 2014 naft 1.6 automat full 120 km kovertim

  Audi A1 viti 2014 naft 1.6 automat full full sa po ka ardhur me dogan te paguar ka 120 km me liber s

  Tiranë 1 prill 22:35
  17.500 €
 • 8 foto
  Audi A1 2014 naft 1.6 automat 15500 euro kovertim
  Vetura

  Audi A1 2014 naft 1.6 automat 15500 euro kovertim

  Audi A1 viti 2014 naft 1.6 automat sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsi

  Tiranë 1 prill 21:38
  15.500 €
 • 7 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Audi A1 Sline 1.6 naft automat sportiv me marshe ne timon, gjendje te shkelqyer dhe full esht bler

  Tiranë 1 prill 17:22
  15.500 €
 • 11 foto
  Audi A1 1.4 TFSI S-tronic S-Line Sport 11/2011
  Vetura

  Audi A1 1.4 TFSI S-tronic S-Line Sport 11/2011

  Shitet Audi A1 1.4 TFSI S-tronic Automatic S-Line Sport Paket Benzine, Viti 11/2011 123,000km, shum

  Tiranë 1 prill 11:54
  9.500 €
 • 3 foto
  Kompjuter me tavoline
  Vetura

  Kompjuter me tavoline

  Shiten ose nderrohen kompjuter me tavoline cmimi shume i volitshem. Kontakto ne nr. 046148481 per me

  Prishtinë 1 prill 10:23
  100 €
 • 7 foto
  Audi s-line 1.6 nafte 2014
  Vetura

  Audi s-line 1.6 nafte 2014

  Shes audi a1 s-line viti 2014 , 1,6 nafte , automat full option. Te interesuarit te kontaktojne ne n

  Tiranë 1 prill 03:59
  15.500 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A1
  Vetura

  Shitet Audi A1

  Shitet Audi A1 1.4 disel 4dyer Viti 2016 Automatik Pronari i par prej fabrike e blene 00 kilomet

  Suharekë 1 prill 00:59
  20.000 €