Vetura

Audi | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Te huaja |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online

  blejm Vetura gjith ksoven rks ose pa dogan

  Prishtinë Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Skënderaj Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*
  Vetura

  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Rahovec Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅
  Vetura

  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅

  Blejm

  Rahovec Sot, 15:59
  18.900 €
 • 3 foto
  Blejm vetura
  Vetura

  Blejm vetura

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Podujevë Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AutoTrade Blejm Vetura VW BMW AUDI MERCEDES
  Vetura

  AutoTrade Blejm Vetura VW BMW AUDI MERCEDES

  muna Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJ

  Lipjan Sot, 15:58
  9.500 €
 • 5 foto
  AUTOTRADE BLEJM TE GJITHA VETURAT 2003–2015 VW BMW
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJM TE GJITHA VETURAT 2003–2015 VW BMW

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Rahovec Sot, 15:54
  8.900 €
 • 2 foto
  Blejm Vetura Me Defekte ose te Aksidentuara 24/7
  Vetura

  Blejm Vetura Me Defekte ose te Aksidentuara 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Prizren Sot, 15:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️
  Vetura

  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️

  Blejm

  Ferizaj Sot, 15:50
  25.000 €
 • 2 foto
  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019
  Vetura

  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019

  blejm

  Malisheve Sot, 15:50
  12.500 €
 • 7 foto
  vetur audi Q5
  Vetura

  vetur audi Q5

  shitet audi Q5 viti i prodhimit 11/2010 ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per as nje investim goma

  Prishtinë Sot, 15:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUDI A4 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI

  AUTOMATIK KLIM FELLNA E PO SA ARDHUR PREJ ZVICRRE PA DOGAN ME KM TE GARANTUME 167000

  Lipjan Sot, 15:45
  7.300 €
 • 11 foto
  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"
  Vetura

  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"

  ▶️AUDI Q5- 3.0 TDI ▶️MOTORRI...............2967CC.pa takse luksi. ▶️KAMIO..............

  Tiranë Sot, 15:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE
  Vetura

  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE

  AUDI A6 QUATTRO 🚘 MOTORR 3.0 TDI ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONI

  Tiranë Sot, 15:00
  5.990 €
 • 11 foto
  Audi A4 Tdi 175 cavalli.1.968 cc diesel viti 2009
  Vetura

  Audi A4 Tdi 175 cavalli.1.968 cc diesel viti 2009

  Audi A4 1.968 cc TDI 176 kuaj fuqi viti 2009 e sapoardhur me dogane.makina eshte ne gjendje perfekte

  Durrës Sot, 14:11
  9.400 €
 • 12 foto
  AUDI A4 TDI 2.0 NAFTE VITI 2009 ME 193.000 km
  Vetura

  AUDI A4 TDI 2.0 NAFTE VITI 2009 ME 193.000 km

  Audi A4 2.0 cc TDI 175 kuaj fuqi viti 2009 e sapoardhur me dogane.makina eshte ne gjendje perfekte s

  Durrës Sot, 14:11
  9.300 €
 • 7 foto
  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK

  -Shitet Audi Q3 2.0 TDI Automatik -Viti i prodhimit 2014 -KM te kaluara 178.000

  Ferizaj Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE
  Vetura

  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 14:01
  21.000 €
 • 11 foto
  AUDI A7 S-LINE QUATTRO,2012, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI A7 S-LINE QUATTRO,2012, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, quattro 4x4, vi

  Tiranë Sot, 13:59
  21.900 €
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09

  Shitet Vetura Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad, Viti i prodhimit 07/2009, Nderruesi I shpejtesive Auto

  Prishtinë Sot, 13:57
  15.900 €
 • 10 foto
  Audi A3 2,0 TDI Ambiente Gjermania Full
  Vetura

  Audi A3 2,0 TDI Ambiente Gjermania Full

  Shitet Audi A3 2,0 TDI Ambiente Klimatronik 6-Marsha Pipa parkimi Radio-CD xhama dhe pasqyra elektri

  Fier Sot, 13:48
  3.900 €
 • 10 foto
  Audi A6 2.0 TDI Manual 6+1
  Vetura

  Audi A6 2.0 TDI Manual 6+1

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicrra,ma dogane te paguar.Mundesi nderrimi

  Kukës Sot, 13:44
  6.300 €
 • 6 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  AUDI A6 e sapo ardhur nga Gjermania me te gjith sherbimet e bera ne Gjermani.Me Dogane te paguar. 4

  Durrës Sot, 13:27
  9.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 1.8 benzine Automat ??????
  Vetura

  Audi A4 1.8 benzine Automat ??????

  Audi A4 1.8 benzine (motorr i thjesht behet 100% me gaz) kamio automatike 240.000km origjinale me li

  Elbasan Sot, 11:57
  4.700 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 177PS (dogan te paguar)
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 177PS (dogan te paguar)

  Shitet audi a4 2.0 tdi automatik 177PS viti prodhimit 2013 i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te

  Ferizaj Sot, 11:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Audi A8
  Vetura

  Shitet Audi A8

  Audi A8 2012 3.0 naft 240000 km makina sapo ka ardhure nga Zvicra eshte Pa dogan xhamat e zi jam ori

  Tiranë Sot, 11:31
  20.000 €
 • 6 foto
  SHITET 2007 2.0 TDI NE GJENDEJE SUPER
  Vetura

  SHITET 2007 2.0 TDI NE GJENDEJE SUPER

  super ofert kjo makin sapo ka mberritur ne auto renxho me dogan te paguar gati per cdo prov

  Durrës Sot, 11:15
  5.500 €
 • 11 foto
  Audi A3 2016
  Vetura

  Audi A3 2016

  Audi A3 Viti 2016 1,6TDI Senzora para mbrapa Navi Stronic 115ps Diesel Km 175,000 Automatik I

  Gjilan Sot, 10:40
  16.900 €
 • 10 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 Viti 2014 2,0 TDI 130KW 177PS Diesel KM 179.500 Automatik I doganuar +Homologimin I ga

  Gjilan Sot, 10:36
  16.400 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK CARAVAN
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK CARAVAN

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK CARAVAN I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT M

  Vushtrri Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber serv

  Prishtinë Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT

  E ardhur nga zvicrra,ne gjendje shum te mir,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A5 2.0 TDI 3 x S-line AUTOMATIK FACELIFT
  Vetura

  AUDI A5 2.0 TDI 3 x S-line AUTOMATIK FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan + homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka

  Prishtinë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A5 3.0 TDI FACELIFT AUTOMATIK
  Vetura

  AUDI A5 3.0 TDI FACELIFT AUTOMATIK

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir dhe

  Prishtinë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A4 2.0 TDI S-line
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI S-line

  Vetura sa po ka ardhur nga gjermanija,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,tash sa po

  Prishtinë Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO
  Vetura

  SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO

  SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO SAPO INPORTUAR NGA JASHT.. GJUNDJE PERFEKTE, ZERO INVESTIME PER ME

  Ferizaj Sot, 10:04
  16.500 €
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik 2010
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik 2010

  Shes Veturen Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik viti prodhimit 2010 ne gjendje te mire teknike po ash

  Prishtinë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013
  Vetura

  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013

  - Audi A1. 1,4 TFSI - - viti 2013 - km 189000 - inardhur nga zvicrra - garantojm per kilometra - gar

  Gjilan Sot, 10:00
  9.500 €
 • 10 foto
  Audi A3, 1.6 TDI, v. 11.2010, nga Zvicra
  Vetura

  Audi A3, 1.6 TDI, v. 11.2010, nga Zvicra

  Shitet vetura Audi A3, 1.6 TDI, viti i prodhimit 2010. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer si brend

  Gjilan Sot, 09:57
  7.300 €
 • 9 foto
  Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat
  Vetura

  Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat

  Shitet Audi A4 2.0 Benzine . Viti 2009. Kambio Automat. I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh

  Tiranë Sot, 09:38
  9.500 €
 • 11 foto
  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06
  Vetura

  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2006 posedon 2 qelsa dogan te paguar senzor parkingi klimatronik g

  Ferizaj Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A6 3.0 tdi V6 full AUTO DEDA
  Vetura

  Audi A6 3.0 tdi V6 full AUTO DEDA

  🇨🇭🇨🇭Audi A6 Quattro 🇨🇭🇨🇭 🏷vit prodhimi : 04.2010 (facelift) 🏷motorr 3.0 tdi V6 🏷kambio automat 🏷full

  Durrës Sot, 09:17
  11.500 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.6Tdi Dsg 2015
  Vetura

  Audi A3 1.6Tdi Dsg 2015

  Shitet Audi A3 1.6Tdi viti Dsg viti 2015 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir pa as nje investi

  Prishtinë Sot, 09:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  2012 AUDI A6 2.8L Quattro FULL OPTION
  Vetura

  2012 AUDI A6 2.8L Quattro FULL OPTION

  Ishte 11,500 euro. Tani mund te behet e juaja per 10,000 euro Na ndiqni ne Instagram -> desert_e

  Durrës Sot, 09:11
  10.000 €
 • 11 foto
  Audi a5 2.0 tdi automatik s’line 2011 me dogane
  Vetura

  Audi a5 2.0 tdi automatik s’line 2011 me dogane

  Shitet audi a5 viti prodhimit 2011 Motorr 2.0 tdi kambio automatike dsg 8g Makina ka 145 mije km ori

  Tiranë Sot, 08:16
  18.000 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.7-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.7-TDI-Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.7-Dizell Automatik Lekur Navigacion Komanda ne timon Klimatronik Shiber Se

  Ferizaj Sot, 08:07
  9.600 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9-TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9-TDI

  Shes Audi A4 Motorri-1.9-Dizell Manual Klimatronik Karriga me nxemje Senzora parkimi Me dogan te pag

  Ferizaj Sot, 08:06
  7.200 €
 • 0 foto
  Poliratum kerre ne rrugen B
  Vetura

  Poliratum kerre ne rrugen B

  Poliratum kerre ne rrugen B afer lokalit Ambient pizza

  Prishtinë Dje, 22:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A6 3.0 NAFT 4x4 AUTOMAT VITI 07
  Vetura

  AUDI A6 3.0 NAFT 4x4 AUTOMAT VITI 07

  Audi A6 3.0 naft 4x4 viti 2007 modeli S LINE 230 kv fuqi , disqe 18 me goma te reja 4 stinet , pas

  Lezhë Dje, 21:19
  6.800 €
 • 8 foto
  Kemi pjes per Audi A4 / 2.5
  Vetura

  Kemi pjes per Audi A4 / 2.5

  Kemi pjes per Audi A4/ 2.5 Dizell per më shum info kontaktoni ne nr e telefonit. 044837310

  Gjilan Dje, 20:40
  Me Marrveshje