Vetura

Corvette | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  corvette C5
  Vetura

  corvette C5

  leshohet me qera vetem per nuse. {shkoder}

  Shkodër 18 nëntor 19:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Corvette n‘gjendje absolut perfekte- Oldtimer!!!
  Vetura

  Corvette n‘gjendje absolut perfekte- Oldtimer!!!

  Pershendetje! Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe krejt origjinale pa asnje problem ! Gjithçka funk

  Skënderaj 22 shtator 22:59
  23.700 €
 • 0 foto
  dfghjkl
  Vetura

  dfghjkl

  sadsdfghjk

  Dibër 16 gusht 19:29
  12 Lek
 • 3 foto
  Me Ndrim. CORVETTE C3 5.7 V8 1980 Tabla T’angli
  Vetura

  Me Ndrim. CORVETTE C3 5.7 V8 1980 Tabla T’angli

  Ne Shitje makine speciale. I vetmi ne Kosov. CORVETTE C3 -Corvette C3 1980 5.7 V8 Automatik i Zez

  Prishtinë 11 gusht 16:55
  14.000 €
 • 3 foto
  Corvette C4 benzin
  Vetura

  Corvette C4 benzin

  Shitet ose nderrohet Corvette c4 Viti 1992 Motorr 5.7 benzin Taksa te gjitha te paguara

  Elbasan 5 korrik 21:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CADDY
  Vetura

  CADDY

  Shitet caddy 1.9 dizell viti 2009 per me shum informacione kontaktoni fb lirim.plakaj ose numer tele

  Gllogoc 11 qershor 11:17
  3.600 €
 • 5 foto
  Shitet*****
  Vetura

  Shitet*****

  Shitet corvette model Z51 vit prodhimi 2016 12.000km madhesia motorrike 6.0l Ne gjendje perfekte.

  Shkodër 3 qershor 05:14
  55.000 €
 • 6 foto
  *****
  Vetura

  *****

  Shitet corvette Z51 Vit prodhimi 2016 11000 km Madhesi motorrike 6.0 Ne gjendje perfektee

  Shkodër 22 maj 02:03
  60.000 €
 • 0 foto
  motorr per prerjen e betonit
  Vetura

  motorr per prerjen e betonit

  Motorr per prerjen e kockave dhe per beton i sapo ardhur nga gjermania “Partner K 700” per me s

  Gjakovë 4 prill 17:07
  340 €
 • 0 foto
  ShiTeT Corvetto v8 .
  Vetura

  ShiTeT Corvetto v8 .

  ShiTet cOrvieto V8 makina eshte shum e mbajtur shitet per arsye mos perdorimi . Makina Posedon te gj

  Tiranë 3 prill 22:57
  15.000 €
 • 5 foto
  Corvette
  Vetura

  Corvette

  Qmimi sipas marrveshjes

  Prishtinë 3 prill 01:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Shes makine Corvette c5 viti 2002 benzin 5.7 L 76mi kl cambjo atom.letrat te bera per nje vit

  Lushnjë 1 prill 17:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes makine corvette
  Vetura

  Shes makine corvette

  Shes makine corvette c5 viti 2002 benzine 5.7 L76mi km kambjo automatike. Letrat te bera per nje vit

  Lushnjë 1 prill 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zingjir
  Vetura

  Zingjir

  Shiten singjirt pak te perdorur me dy par zhileta

  Podujevë 1 prill 09:50
  300 €