Vetura

Corvette | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  CADDY
  Vetura

  CADDY

  Shitet caddy 1.9 dizell viti 2009 per me shum informacione kontaktoni fb lirim.plakaj ose numer tele

  Gllogoc 11 qershor 11:17
  3.600 €
 • 1 foto
  Zingjir
  Vetura

  Zingjir

  Shiten singjirt pak te perdorur me dy par zhileta

  Podujevë 1 prill 09:50
  300 €
 • 4 foto
  reno clio
  Vetura

  reno clio

  Shitet reno clio 1.2 benzin n gjendje shum te mir kishin e ndrrum hargjime te vogla viti 93 regjistr

  Ferizaj 31 mars 19:42
  44.767.579 €