Vetura

Daewoo | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  DAEWOO--KORANDO--2000--NAFTE--SHITET--NDERROHET--
  Vetura

  DAEWOO--KORANDO--2000--NAFTE--SHITET--NDERROHET--

  Shitet

  Korçë Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina esht ne gjendje te mir
  Vetura

  Makina esht ne gjendje te mir

  Makina esht ne gjendje temir xhenerike edhe motorrike esht shum e konomike 1.4 benxhine

  Tiranë Dje, 13:27
  1.100 €
 • 5 foto
  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune
  Vetura

  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

  Makina esht me mator 1.4 benzi me kodicner 1

  Tiranë Dje, 13:27
  1.300 €
 • 6 foto
  Makin
  Vetura

  Makin

  Shitet për arsye mos pordorimi në gjendje shumë të mir me provë ku të doni

  Fier 7 janar 17:25
  1.200 €
 • 3 foto
  Daewoo 1.4 Benzin-Gaz . Letrat deri ne korik 2020
  Vetura

  Daewoo 1.4 Benzin-Gaz . Letrat deri ne korik 2020

  Daewoo 1.4 benzin gaz - letrat deri ne korik 2020 - makina esht super ekonomike - kondicioner - shum

  Fier 7 janar 12:24
  1.500 €
 • 6 foto
  Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Rks Klim Viti 99
  Vetura

  Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Rks Klim Viti 99

  Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike eshte e rujtne mrena ja

  Vushtrri 21 dhjetor 12:26
  1.650 €
 • 8 foto
  SHitet Daewoo Lanos benzin -2002
  Vetura

  SHitet Daewoo Lanos benzin -2002

  Shitet Daewoo Lanos e vitit 2002 benzine. kamio manuale. 163 000 km te bera. Karta te paguara deri n

  Korçë 17 tetor 09:57
  150.000 Lek
 • 6 foto
  Dajevu
  Vetura

  Dajevu

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës 6 tetor 17:05
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet makina super gjendje
  Vetura

  Shitet makina super gjendje

  1.4 benzin shum ekonomike Ne gjendje shum te mir mrena dhe jasht Motorrike dhe xhenerike Pa letr

  Kurbin 26 shtator 09:59
  500 €
 • 2 foto
  Daewoo Lanos
  Vetura

  Daewoo Lanos

  Daewoo Lanos benzin/plin fabrikisht

  Prishtinë 25 shtator 01:02
  2.000 €
 • 0 foto
  Daewoo kalos superr,,
  Vetura

  Daewoo kalos superr,,

  Shitet daewoo kalos vit prodhimi 2003.motorr 1.4 8 valvula shume ekonomike,makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 22 shtator 16:24
  1.800 €
 • 9 foto
  Daewoo Matiz 2003
  Vetura

  Daewoo Matiz 2003

  Daewoo Matiz 2003 800 kubik 54ps Benzin 4 dyer Gjamat e pare me rryme Hargjime te vogla CD player

  Gjakovë 21 shtator 15:07
  1.700 €
 • 3 foto
  U Shitt
  Vetura

  U Shitt

  Daiwo Matiz Super ekonomike 4L 100 km

  Korçë 21 shtator 12:24
  1.000 €
 • 0 foto
  Daewoo Kalos benzin
  Vetura

  Daewoo Kalos benzin

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës 21 shtator 06:51
  1.800 €
 • 0 foto
  Dajevuu
  Vetura

  Dajevuu

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës 20 shtator 20:24
  1.800 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin

  Letrat te paguara sherbimet te gjitha te sapo bera me fature.700 kubik ska nevoje per impiant gazi s

  Berat 19 shtator 11:45
  1.400 Lek
 • 6 foto
  Daveo
  Vetura

  Daveo

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mot

  Durrës 15 shtator 21:31
  1.700 €
 • 4 foto
  Daewoo Matiz 800cc
  Vetura

  Daewoo Matiz 800cc

  Makina eshte teper ekonomike 800 kubikshe me 3 pistona . Shum e mbajtur si makin si nga brenda dhe n

  Durrës 15 shtator 15:36
  1.300 €
 • 2 foto
  Daewo benzin 1.6 regjistrim 4 muaj me klime
  Vetura

  Daewo benzin 1.6 regjistrim 4 muaj me klime

  Ndrrim i mundshem viber +38345625860

  Obiliq 10 shtator 14:55
  1.550 €
 • 5 foto
  Shitet Daewoo rks 10 muj
  Vetura

  Shitet Daewoo rks 10 muj

  Shitet vetura ne gjendje shum te mir me te gjitha servisat e posa kryer vetura ka 10 muj rexhistri

  Prishtinë 10 shtator 11:02
  1.400 €
 • 3 foto
  Shitet daewo kalos 2003 Rks 8 muaj bej ndrrim
  Vetura

  Shitet daewo kalos 2003 Rks 8 muaj bej ndrrim

  Shitet ndrrohet Daewo Kalos rks deri me 19-04-2020 ne gjendje te rregull teknike dhe optike vetura e

  Mitrovicë 8 shtator 12:57
  2.250 €
 • 3 foto
  Daewoo Matiz 800kb benzin
  Vetura

  Daewoo Matiz 800kb benzin

  Shes Daewoo Matiz, viti prodhimit 2000, 800kb ne targa ks

  Prishtinë 3 shtator 09:55
  1.300 €
 • 2 foto
  Shitet Daewoo Lacetti 1.4 Benzine
  Vetura

  Shitet Daewoo Lacetti 1.4 Benzine

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,nga motorri dhe nga pjeset xhenerike.Tapiceria eshte e paster.

  Durrës 2 shtator 14:09
  1.550 €
 • 11 foto
  Daewoo Matiz
  Vetura

  Daewoo Matiz

  shitet vetura n\'gjendje te mir 800cc central gjamat me rrym Rks i skaduar viti 2000... viber.+38346

  Prishtinë 28 gusht 11:12
  1.400 €
 • 2 foto
  daewoo matiz
  Vetura

  daewoo matiz

  shitet daewoo matiz ne gjendje shume te mire,motorr 800 shume ekonomike,dy airbag,abs,xhama elektrik

  Kavajë 19 gusht 21:36
  900 €
 • 8 foto
  Daewoo matiz 900 benzin viti 2003 kamjo manuale ?
  Vetura

  Daewoo matiz 900 benzin viti 2003 kamjo manuale ?

  Daewoo matiz 900 benzin viti 2003 kamjo manuale me dokumenta per 1 vit te paguara ne gjendje super!

  Durrës 18 gusht 18:06
  1.400 €
 • 5 foto
  Daewoo
  Vetura

  Daewoo

  Shes Daewoo Matiz 800 benzin 160.000 kilometra sherbimet e bera kit faze vaj filtra sapo te bera gom

  Elbasan 18 gusht 14:38
  1.000 €
 • 1 foto
  Daiwu lanos 1.4 benzin gas 1999.
  Vetura

  Daiwu lanos 1.4 benzin gas 1999.

  Shitet Daiwu lanos 1.4 benzin gas viti 1999.ne gjendje perfekte. Tel.0693746625.cel 0676037316.flm

  Elbasan 17 gusht 01:52
  1.300 €
 • 11 foto
  Shitet. Per arsyje mos perdorimi
  Vetura

  Shitet. Per arsyje mos perdorimi

  Shitet makina per arsyje mos perdorim. Me motor 1.4 benzina opel tega. Konsumon pak karburant dhe es

  Fier 15 gusht 17:39
  1.500 €
 • 3 foto
  OKAZION DEAWOO Lanos
  Vetura

  OKAZION DEAWOO Lanos

  Shitet makina DEAWOO Lanos me 180.000 km.Makina eshte blere me km 0 ne Greqi ne vitin 2001. Makina e

  Durrës 14 gusht 10:16
  1.300 €
 • 4 foto
  Daivoo 1.6 benzin viti 2000 rks 03.12.2019
  Vetura

  Daivoo 1.6 benzin viti 2000 rks 03.12.2019

  Vetura ne gjendje te mir bojm ndrrim posedon klim ac info +383/44/466/897

  Viti 13 gusht 09:37
  1.200 €
 • 4 foto
  Okazionn!!shitet per arsye mosperdorimi.
  Vetura

  Okazionn!!shitet per arsye mosperdorimi.

  Shitet makina daewoo lanos e vitit 2000.makina eshte me motorr benzine 1.349 cc.makina eshte ne gjen

  Shkodër 11 gusht 00:57
  800.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE
  Vetura

  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE

  DAEWOO MATIZ 0.8l benzine Kolaudimi ka mbaruar ne korik 2 goma te reja dhe bateri e re Ka nje probl

  Tiranë 7 gusht 21:49
  850 €
 • 0 foto
  Daewoo kalos 1.4 benzine (impjanti i perfshire)
  Vetura

  Daewoo kalos 1.4 benzine (impjanti i perfshire)

  Shitet daewoo kalos 1.4 benzine ( ka dhe impjantin e gazit te montuar po ka defekt dhe nuk esht i sh

  Durrës 7 gusht 21:21
  2.000 €
 • 0 foto
  Daevu
  Vetura

  Daevu

  Daevu

  Pogradec 7 gusht 07:51
  800 €
 • 1 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet vetura

  Gjilan 4 gusht 12:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Daewoo 0.8 benzin
  Vetura

  Shitet Daewoo 0.8 benzin

  Shitet Daewoo 0.8 benzin ne gjendje perfekte . Shum ekonomike . Super kondicioner . Goma te reja . S

  Gjirokastër 4 gusht 12:25
  1.700 Lek
 • 2 foto
  Deawoo Matiz
  Vetura

  Deawoo Matiz

  Shitet makina daewoo matiz me dokumenta te rregullta motorr 800 benzin shume ekonomike shitet per a

  Durrës 3 gusht 16:43
  700 €
 • 3 foto
  Shitet daewoo lanos 1.4 benzin -01
  Vetura

  Shitet daewoo lanos 1.4 benzin -01

  Shitet daewoo lanos viti 2001 1.4 benzin ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Disqe 14 alumini.

  Korçë 2 gusht 20:14
  450 €
 • 2 foto
  Daewo benzin 500€
  Vetura

  Daewo benzin 500€

  Daewo pa dokumenta ne gjendje te mir Shitet 500 euro i diskutueshem

  Pogradec 2 gusht 13:46
  500 €
 • 3 foto
  Daewoo muso 2.9 dti
  Vetura

  Daewoo muso 2.9 dti

  Daewoo muso 2.9dti ngjedje te rregullt per informata tel.044425811

  Istog 1 gusht 21:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Daewoo Lanos 1.3 SE
  Vetura

  Daewoo Lanos 1.3 SE

  Shitet Daewo Lanos në gjendje të rregullt, me klimë AC, shum i rujtshem. Goma dimër-verë. I rexhistr

  Gjilan 31 korrik 23:01
  1.700 €
 • 4 foto
  Daewo Lanos 1.3 SE
  Vetura

  Daewo Lanos 1.3 SE

  Vetura është në gjendje të rregullt, posedon goma të reja për sezonin Verë-dimër, posedon klimë AC.

  Gjilan 31 korrik 22:41
  1.700 €
 • 7 foto
  Daewoo kalos 2005 benzin+gaz
  Vetura

  Daewoo kalos 2005 benzin+gaz

  Daewoo kalos e njejte ne xhdo detaj me chevrolet aveo makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike

  Peqin 28 korrik 16:17
  2.500 €
 • 3 foto
  daewo 1.6 plin benzin motorr opellit
  Vetura

  daewo 1.6 plin benzin motorr opellit

  shes veturen ne gjendje te mir 1.6 plin benzin motorr te opellit rks e skaduar viber +38345217372

  Mitrovicë 28 korrik 01:02
  500 €
 • 5 foto
  Shitet Daewoo 0.8 benzin
  Vetura

  Shitet Daewoo 0.8 benzin

  Shitet/Ndrrohet Daewoo Matiz ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike . Goma te rea. Dokumentat deri v

  Gjirokastër 25 korrik 18:39
  1.800 Lek
 • 7 foto
  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ
  Vetura

  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ

  Daewoo nubira Viti 2004 motor 1.8 benzine gaz KAMJE AUTOMATIKE ME dokumenta te PAGUARA DERI maj

  Tiranë 22 korrik 22:52
  3.400 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin -99
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin -99

  Shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 22 korrik 15:18
  700 €
 • 10 foto
  Shes daewoo lanos
  Vetura

  Shes daewoo lanos

  Shes kerrin daewo lanos, me motorr t opelit 1.7 japan viti 1999 ka regjistrim 3 muj 4 gomat e reja,

  Vushtrri 19 korrik 00:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Daewo Lanos
  Vetura

  Shitet Daewo Lanos

  Vetura e mbajtur mirë, posedon dy pal goma , dimer- verê, klim. Me harxhime të vogla .Perkthim i men

  Gjilan 17 korrik 23:38
  1.600 €